Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Tottenham już przeprowadził jeden porządny transfer, zapowiadają kolejne, więc mogą coś osiągnąć, lecz przed sezonem na pewno będą musieli dużo popracować, aby Ci wszyscy nowi piłkarze zgrali się ze sobą i resztą drużyny. Ja do "Spurs" nic nie mam, nawet ich lubię, więc nie będzie mi to przeszkadzało, że będą wysoko, ale oczywiście nie przed United Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-06-2006 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Tottenham
Ramone napisał(a):Mądra polityka transferowa

A mnie sie jednak nie wydaje, zeby byla dobra, bo popatrzcie tylko ilu oni pilkazy w zeszlym okienku transferowym kupili :?: Wtedy w skladzie mieli az 35 zawodnikow i dlatego w zimowym okienku sprzedali 4 z nich do Portsmouth... Kupienie Rasialdo... Chyba najgorszy transfer na wyspach :?
01-06-2006 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #63
 
Dlaczego tak nie lubicie Rasiaka?? Widzieliscie co wyczyniał w Championship?? Jakby dali mu czas na rozegranie, tak jak Zurawski potrzebował w Celticu to napewno wszedł by w rytm. Na mundialu pewnie beda dobra para z Zurawem w ataku. A do tematu to juz w tym sezonie zadziwili mnie dobra gra, a zakup Berbatova to łądny ruch...

amor patriae nostra lex
01-06-2006 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Londyńczycy mieli wielkie szczęście, że ich trenerem został Jol.Prawdziwy wizjoner i niemal "artysta" ( choć do Fergiego mu daleko) w swoim fachu.Masa rozsądnych transferów i kilka trafnych zmian kadrowych wewnątrz klubu dały świetny efekt.
Dla mnie ważne jest też to, że Jol (chociaż jest Holendrem)należy do brytyjskiej szkoły trenerskiej (Ferguson,Allardyce, Hughes), a nie zaciężnej armi kontynentalnych taktyków (Mourinho,Benitez,Wenger).
01-06-2006 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Zashi napisał(a):Jakby dali mu czas na rozegranie, tak jak Zurawski potrzebował w Celticu to napewno wszedł by w rytm.
w Anglii nie ma takiego luzu jak w Szkocji, gdzie Celtic jest poza zasięgiem rywali i może trochę poeksperymantować. Tottenham walczy w najlepszej lidze świata o puchary i nie mogą sobie pozwolić na straty. Rasiak dostał kilka szans, żadnej nie wykotzystał, koniec tematu.
01-06-2006 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Kod:
Zawodnik reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej - Didier Zokora potwierdził, że podpisał kontrakt z zespołem Tottenhamu Hotspur.
Sialala my mamy Fletchera :roll: Tottenham będzie lizcył się w walce o LM, to pewne. Zokora na MŚ udowodnił, że średniakiem nie jest, dobry ruch Londyńczyków, jak zwykle zresztą. Czyżyby podium w całóści dla stolicy? :?
25-06-2006 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Od przyszłego sezonu piłkarzem Liverpoolu bedzie Craig Bellamy ktory do tej pory wystepowal w Blackburn! Benitez pozyskał również piłkarza Valenci - Aurelio,na zasadzie wolnego transferu.

Czołówka sie wzmacnia,my patrzymy :shock: 8)
29-06-2006 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Skull napisał(a):Czołówka sie wzmacnia,my patrzymy :shock: 8)

Jeszcze niedawno pisałem, że jestem spokojny o te transfery, ale teraz z dnia, na dzień coraz bardziej się nie pokoję. Wszystko kończy się na plotkach, albo na tym, że ten piłkarz, którym się interesowaliśmy przeszedł do innego klubu :roll:
29-06-2006 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #69
 
Kuba_^^ napisał(a):
Skull napisał(a):Czołówka sie wzmacnia,my patrzymy :shock: 8)

Jeszcze niedawno pisałem, że jestem spokojny o te transfery, ale teraz z dnia, na dzień coraz bardziej się nie pokoję. Wszystko kończy się na plotkach, albo na tym, że ten piłkarz, którym się interesowaliśmy przeszedł do innego klubu :roll:

A jak pisalem to wczesniej to byles spokojny, a teraz wkraczasz na moj tok myslenia. Pewnie przeprowadzimy transfery jak w zeszłym okienku. Niby nowi zawodnicy a zaduzo nie wniesli do druzyny...

amor patriae nostra lex
29-06-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Fabio Aurelio w Liverpoolu. Były obrońca Valencii przejdzie do drużyny z miasta Beatlesów na zasadzie wolnego transferu. Brazylijczyk podpisze kontrakt na 4 lata.

Benitez ciągnie swoją byłą armię z Valencii, moim zdaniem to się w Premiership nie sprawdzi, co innego w pucharach, gdzie nie będzie tyle siłowej gry. Żywię jednak nadzieję, że i w LM The Reds sobie nie poradzą Tongue
07-07-2006 07:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
Arsenal Londyn
W poprzednim sezonie Arsenal zaszedł aż(!!) do finału LM.Mają zawodników pokroju Henrego , Fabregasa i do tego silną defensywę ..choć Sol nie dawno odszedł.Imo jeden z faworytów to podium w tym sezonie.
A tu ciekawy newsik/i
Cytat:ozchwytywany Ribéry

Pomocnik reprezentacji Francji Franck Ribéry po doskonałych występach na mistrzostwach świata nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą.

Jego klub Olympique de Marseille otrzymał oferty transferu zawodnika z Anglii i Hiszpanii. Arsenal FC oferował 10 milionów funtów, ale oferta ta została przebita przez Real Madrid CF, który za zawodnika oferuje aż 26 milionów funtów. Nowy prezydent Realu Ramón Calderón zapowiedział sprowadzenie 6-7 nowych zawodników do klubu.

źródło: The Guardian
Podkupują nam grajków Big Grin...i tak do Realu lub OL przejdzie Sad

Cytat:Buffon trafi do Anglii?

Arsenal FC chce wykorzystać możliwą degradację Juventus FC i pozyskać najlepszego bramkarza mundialu w Niemczech - Gianluigi Buffona.

Anglicy przygotowali ofertę w wysokości 12 milionów funtów. Czy transakcja dojdzie do skutku będzie zależało od tego czy Juventus FC zostanie zdegradowany w związku z aferą korupcyjną w Serie A.

źródło: The Daily Mirror
To ciekawy news...oczywiście bardzo dobry transfer ,ale przy świetnej postawie Lehmana w tamtym sezonie potrzeba im bramkarza ??...choć Buffon jest od niego lepszy(Fergie jak Kuszczak nie wypali wiesz co i jak Big Grin)
11-07-2006 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ja już słyszałem, że Ribery przeszedł do Olympique Lyon, tak więc nie wiem dlaczego są jeszcze takie wiadomości :roll:
11-07-2006 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Z tego, co wiem to Ribery nie przeszedł jeszcze do Lyonu tylko wyraził kiedyś chęć przejścia do tego klubu, no ale chęć zawsze można zmienić. Podobno coś ostatnio wspominał niedokładnie właśnie o Arsenalu. Zobaczym, jak się sytuacja dalej rozwinie i czy Arsenal wzmocni się tym zawodnikiem.
11-07-2006 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #74
 
6-7 nowych zawodnikow do Realu....hmm...az mnie zbilo z krzesła - u nas kontrakt podpisalo juz tylu, tyle ze to byl Rossi, nowy podpisal i paru ze szkolki czy jakos...

Arsenal bedzie groźny, a jego bron to moim zdaniem najlepszy gracz na swiecie Thiery Henry, potrafi genialnie przyjac pilke od kolegow, sam sobie akcje wyprowadzic, a takze wysmienicie podac.

amor patriae nostra lex
11-07-2006 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Zashi napisał(a):Arsenal bedzie groźny, a jego bron to moim zdaniem najlepszy gracz na swiecie Thiery Henry, potrafi genialnie przyjac pilke od kolegow, sam sobie akcje wyprowadzic, a takze wysmienicie podac.
Z całym szacunkiem dla tego gracza...wg. mnie ten sezon ,ani następny nie będzie dla niego taki dobry..najlepsze lata ma już chyba za sobą..co zresztą widać było na MŚ..no może akcje typu 'przejście trzech Włochów jak słupki'tez się pojawiały ,ale to tylko chwilowe przebłyski.To co u nich dobre to ,że stawiają na młodzież..m.in. Cesc,który już jest gwiazdą...
11-07-2006 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości