Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Guest
Unregistered

 
Post: #1
Chelsea Londyn
Pewny mistrz Anglii.Chelsea Londyn.Co sądzicie o ich piłkarzach ? Najlepszym wg. mnie jest oczywiście Frank Lampard choc docenam także piłkarza pochodzącego z Ghany-Essiena.Ja jednak myślę że Chelsea nie istniałaby bez Abramowicza.Abramowicz daje pieniadze-są wyniki.Ostatnio próbują ściagnąć do siebie Ronaldinho.Na szczęście im sie to nie udaje.Swój post rozwinę jak dyskusja się rozwinie.Mam nadzieje że bedzie się Wam dobrze pisało w tym temacie.


Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:28
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
No też słyszałem, że Chelsea chce Ronaldinho. Ale Brazylijczyk powiedział, że nigdy nie przejdzie do tego klubu. Widać nienawidzi tego angielskiego klubu...

CFC ma zamiar zakupić Michael'a Ballack'a, a w ostatnim czasie interesuje się Raul'em.

Ciekawe czy tan klub nie skończy tak jak Real Madryt...

Manchester United
25-04-2006 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Szczerze mówiąc, to nienawidze Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu od początku kibicowania MU.
Jednak moje nastawienie się zmieniło co do reszty Premiership.
Newcastle jest dobrą drużyną, ale bez sukcesów.
Jedynie Alan Shearer tam gwiazduje Smile
Reszta ligi nie istnieje.
Wracając do Chelsea, to Murinho nieznosiłem już w FC Porto, a jak przeszedłdo CFC to spotęgowało to moją nienawisć do tego klubu. Niedawna wypowiedź Makelele sprawiła że puki żyję, będe chyba nienawidził Chelsea!
Arsenal ma zatargi z MU od najwczesniejszych lat.
A Liverpool? Bo poprostu zapomnieli, że ich era minęła jakies 15 lat temu...
25-04-2006 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Stojkovic napisał(a):Szczerze mówiąc, to nienawidze
Jedynie Alan Shearer tam gwiazduje Smile
już nie Tongue pare dni temu zakonczył karierę Smile

a co do Chelsea to lubiłem ją za czasów Zoli, Hasselbainka, może nie kozaczyli ale byli solidną drużyną i jakoś przyjemnie mi się ich oglądało, a to co się teraz porobiło w ogole do mnie nie trafia...chociaż niby wyniki są itd. zresztą zobaczymy jak to bedzie wyglądało w przyszlym sezonie...
25-04-2006 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Roberto napisał(a):a co do Chelsea to lubiłem ją za czasów Zoli, Hasselbainka

Flo, Poyet, Le Saux - również lubiłem tą drużynę, wtedy, gdy grali Ci piłkarze. Drużyna była średnia, miejsce w tabeli podobnie jak obecnie Tottenham, czy Bolton. Teraz przyszedł Abramovich i powstał sztuczny klub :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-04-2006 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Stojkovic napisał(a):Szczerze mówiąc, to nienawidze Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu od początku kibicowania MU.
Zawsze jest tak, że nie przepada się za klubami, ktróe są bezpośrednim zagrożeniem ulubionego klubu. Jednak to trochę chore. Np. Liverpool to bardzo dobra drużyna, która posiada zupełnie normalnych zawodników i utalentowanego trenera. Co do Arsenalu to Wenger zbudował silną drużynę, z zarazem młodą, która z meczu na mecz jest coraz lepsza. Chelsea to drużyna tylko na parę lat i zniknie. Stanie się tak kiedy tylko Abramovic zabierze zabawki i powie, że znudziło mu się to wszystko, a wtedy klub popadnie w długi, bo nie będzie w stanie płacić kontraktów zawodnikom. Niestety arogancja Mourinho przeszła na większośc zawodników tego klubu co jest sporym problemem, bo też coraz więcej ludzi nie przepada za takim zachowaniem piłkarzy. Cenię własne zdanie i szczere wypowiedzi zawodników, ale należy się wszystkim szacunek, dlatego moim zdaniem Makelele sam na siebie ukręcił przsłowiowego bata i pokazał się ze złej strony. Co do reszty zespołów w lidze to Tottenham z roku na rok rośnie w siłe. Bolton jest ciekaawym zespołem, który zatrudnia podstarzałych zawodników, którzy jednak mają coś do udowodnienia. Reszta zespołów to co sezon wielka niewiadoma i wszystko zależy od szczęścia i dyspozycji a także formy w damym roku.
25-04-2006 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja tylko w oczywiscie jak lidze anglieskiej nienawidze chelsea :!: z wileu powodów,a do reszty nic nie mam lubie patrzec jak aresenal gragraja ofensywnie,liverpool tez jest dobry i reszta tez jest spoko
26-04-2006 07:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MBlue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Kiedys lubiałem Chelsea z resztą kazdy wie dlaczego Smile jak to mówił Ruud Guulit Smile grali "sexy" futbol nie pasujący w ogole do Angielskiej piłkiSmile grali techniczne i szybko, mieli wielu dobrych piłkarzych, ktorzy byli wtedy troszke mniej znani no i tak jak Kuba napisal Smile okupowali oni środek tabeli, a szkoda bo mieli potencjał, a teraz przyszedł Romek i sie bawi w kolekcjonera gwiazd, ale to jest coraz ciekawsze Smile niedlugo sam Abramowicz i Murinho się na tym przejedzie bo choc Murinho to dobry trener i gwiazd wielu nie potrzebuje to i on od przypływu pieniążków zgłupieje i w Chelsea się zaczną konflikty bo będą sami dobzi piłkarze i kazdy będzie chciał grac, ale nie kazdy będzie mógł, będą odchodzic i sie buntowac :wink:
Śmierdzi mi aferą, a mianowicie taką, ze Chelsea wykrozystuje swoje ostatnie 5minut chwały...miała szanse na Champions LEague, ale to zawaliła, a po tym sezonie juz bedzie coraz gorzej Big Grin. Obym był jasnowidzemSmile

POZDRAWIAM
26-04-2006 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
CFC - obecnie najlepsza drużyna Premiership. Ich dominacja jak każdy wie nastąpiła od czasu kiedy druzynę przejął Roman Abramowicz i zatrudnił Jose Mourinho. Od tamtego momentu Chelsea " zdobyła " wielu anty fanów. Ja osobiście nic do nich nie mam, mają pieniądze, zdobyli lige, dobrych piłkarzy, ale czasami denerwuje mi chamski styl Mourinho, cwaniactwo piłkarzy. Przesadzają czasem tłumacząc sie tym ze kibice ich nie lubią dlatego bo zdobyli lige w tak krotkim czasie przez pieniądze. No ale przecierz to prawda, a oni sie temu sprzeciwiają. Nie mniej jednak, przez kilka najbliższych lat, beda na pewno wyróżniającą sie ekipą na Wyspach i w Europie.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Chelsea zawsze była do zniesienia. Nie dlatego, że mieli gorszy skład i mecze z nimi o niebo łatwiej nam szły. Mieli normalnego, skromnego trenera, który nie robił z siebie niewiadomo kogo. I to wystarczyło, żeby po prostu darzyć ich małą sympatią, pomimo stosunków MU z tym rywalem. A teraz? Mourinho odmienił drużynę w dwóch obliczach - personalnie, co mi w ogóle nie przeszkadza, bo wszyscy dokładnie wiemy, że w futbolu wszystko jest oparte na kasie, kasie i jeszcze raz kasie, bez niej to nie byłaby ta sama inwestycja. Komercja się pogłębia coraz bardziej. Kilkadziesiąt lat temu było zupełnie inaczej. Mistrzostwa Świata puszczała jedna telewizja w państwie, oglądali tylko nieliczni, ale radość z gry w futbol była u WSZYSTKICH o wiele większa. Nie mówię, że tak wysoka pozycja pieniędzy w hierarchii w piłce nożnej jest zła, ale każdy chyba widzi, że 20% piłkarzy gra tylko dla szmalu, a wałków i korupcji coraz więcej. Co jeszcze zmienił Mourinho? "Wygląd zewnętrzny" zespołu. Wystarczy mi jeden chamski komentarz ze strony Jose do któregokolwiek człowieka, aby mieć wyrobioną opinię o całym zespole. To właśnie trener rzutuje na całą drużynę i dzięki tej jego niewyobrażalnie wielkiej arogancji, uważam Chelsea niekiedy za drużynę perfidnych zarozumialców. Zresztą, cały ten charakterek trenera przeszedł już na większość zawodników, co doskonale widać w meczach. Gdy odejdzie Mourinho, to następny trener o skromniejszym charakterze będzie miał duże trudności z zapanowaniem nad takimi arogancikami.
26-04-2006 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Jeśli chodzi o Chelsea to do szału doprowadziła mnie wypowiedź Claude'a Makelele, który pojechał po Fergusonie i zachwalał jaki to ten jego Mourinho dobry, rzucił przykładem, że Ferguson potrzebował 8 lat na zdobycie mistrzostwa, a Mourinho zrobił to w 8 miesięcy (no ok tylko jakim składem i jakimi finansami dysponował Sir Alex a jakimi Romek i jego gromadka). Wiem, że była to wypowiedź dla prasy, ale myslę, że aż tak dużo od siebie nie dodali, a nazwanie Fergiego nieudacznikiem to juz chyba lekka przesada

Aha ostatni motyw związany z wypowiedzią Makelele - hmmm to chyba Mourinho sie pluje częściej do sędziów a nie SAF, proponuje temu piłkarzowi założyć okulary i patrzeć uważnie na to, co dzieje się w obozie jego drużyny a nie obrażać innych

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-04-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Tak więc Chelsea zdobyła 3 raz w istnieniu swojego klubu tytuł, a drugi raz pod rząd. Na pewno zasłużyli sobie na ten puchar, przez cały sezon prezentowali dobry futbol, był okres, kiedy były złe mecze, ale to było tylko pare spotkań, później grali już lepiej. Szkoda tylko, że mistrzostwo zapewnili sobie w meczu z nami, wygrywając wysoko. Mam nadzieje, że za rok nie będzie tak samo, czyli dobra gra już od początku sezonu, ucieknięcie rywalom na kilka lub kilkanaście punktów i dalej solidna gra. Chodzi mi o to, żeby wreszcie ktoś inny wygrał ligę, najlepiej by było gdyby to był Man United (oczywiście) :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-04-2006 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cytat: Przesadzają czasem tłumacząc sie tym ze kibice ich nie lubią dlatego bo zdobyli lige w tak krotkim czasie przez pieniądze. No ale przecierz to prawda, a oni sie temu sprzeciwiają.

No właśnie sprzeciwiają się temu :lol: Oni ciągle mówią to samo, to nie pieniądze wygrały tylko nasi zawodnicy, a czy Ci wszyscy zawodnicy przeszli by do Chelsea gdyby ten klub funkcjonował tak jak kiedyś- Drogba, Robben, Essien, Carvalho, Ferreira, Del Horno, Duff, Maniche, Cech, o kimś jeszze zapomniałem :?: Gdyby Abramovicz nie kupił klubu ze Stamford Bridge i nie deklarował wszystkim, że zamierza zbudować potęgę, sprowadzi wielkich piłkarzy, którzy będa zarabiali kupe kasy, czy któryś z tych zawodników przeszedł by do Chelsea :?: Może ze dwóch by przeszło by rozwijac dalej swoją karierę... No cóż to, że grają ładnie to widać, ale Ligi Mistrzów jak nie wygrali tak chyba nie wygraja, obecnie widze w Europie ze 3 drużyny, które mogłyby wyeliminować Chelsea, nawet gdyby przeszli Barcelone :wink: Kazy ma swoje "5 minut" i Londyńczycy właśnie je teraz mają, ale nie skłamię jeśli powiem, że wkońcu ktoś inny będzie święcił tryumfy (oby United) nic przecież nie trwa wiecznie.

Reszta zespołów, no cóż przeważnie tak jest, że kluby rywalizujące mniędzy sobą o coś ważnego się nie trawią. Za Liverpool'em byłem w poprzedniej edycji ChL gdy grali w Stambule z Milanem, tak samo będę w Paryżu z Arsenalem. Ale wiadomo, gdy przychodzi liga, bezpośrednie mecze, albo spotkania od których zalezy sytuacja United, to oczwyiście pragnę porażki tych drużyn.

Nie mam nic do Kogutów. West Ham także był dla mnie drużyną, którą pamiętam i dlatego po powrocie śledziłem ich wyniki z większą uwagą.
01-05-2006 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Zapominacie o tym, że Lampard i Terry, czyli najważniejsi zawodnicy Chealse, grali tam już przed przybyciem Abramowicza. Wiadomo, że w ten klub była włożona wielka kasa, ale nic by to nie dało gdyby były to wypalone gwiazdy.

p.s. Ja też za czasów Zoli nic nie miałam do tego klubu, ale to ze względu na jego osobę.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
01-05-2006 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
FC Liverpool
Na dzień dzisiejszy wróg nr.1 to Liverpool. Wciąż ma szanse na zajęcie drugiego miejsca, a każdy wie co oznacza 3 miejsce.
02-05-2006 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości