Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja gram w ( jezeli chodzi o nasza druzyne ) pierwszoligowej TKS SKAWINCE ... coz nazwa nie imponuje - niejeden pomysli ze jakies kopciuszki - ale uwiezcie mi - UMIEMY GRAC ! ... niedawno bylismy na Turnieju w Wadowicach, gdzie byly nastepujace druzyny :

-Wisla Krakow
-Garbarnia Szczakowianka Jaworzno
-TKS SKAWINKA :wink:
-Skawa Wadowice
- i jakies dwie czeskie (nazw nie pamietam)

zajelismy 2 miejsce, pierwsza byla Wisla z ktora zremisowalismy bezbramkowo :wink:

Pozdro Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
W mojej miejscowości niedawno powstał nowy klub piłkarski (hehe fajnie brzmi: rok założenia- 2006), który przyjął bardzo oryginalną nazwę Lyon, na cześc francuskiego Olimpique'u, który właśnie obchodzi swoje stulecie. Powoli się rozkręcamy, zagraliśmy już kilka meczy (niestety wszystkie przegraliśmy, no ale początki są zawsze trudne) i poznaliśmy co to znaczy grać prawdziwe spotkanie z sędzią, ze spalonymi, z cxzekaniem na gwizdek itp., bo przecież na podwórkowej grze tego nie ma.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-07-2006 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Nie wiem czy wcześniej pisałem, ale gram w trampkarzach starszych klubu ,,GKS Krupiński Suszec'' Jak wiadomo sezon już się zakończył, a w naszej grupie zajęliśmy pierwsze miejsce. Spośród 3 grup w owym czasie został rozegrany turniej o mistrzostwo podokręgu Tychy. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Rudułtowice Ćwiklice 7-3 i awansowaliśmy do finału. Gdzie czekała na nas drużyna z Tych. Przegraliśmy 3-0, i zajęliśmy 2 miejsce. Teraz zostaje jesczze rok w trampkarzach starszych, a potem juniorzy. W poniedziałek wyjeżdżamy na obóz na Słowację. Smile
26-07-2006 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja kiedys trenowalem w Klubie TS Mieszko-Piast Cieszyn, lecz po trzech latach odszedlem,bo atmosfera byla fatalna,a ja zmienialem szkole i rodzice mieli obawy czy sobie poradze itp.Teraz znowu zaczalem trenowac,ale w innym klubie-Victoria Hażlach(Hażlach to mala miejscowosc obok Cieszyna).Atmosfera w klubie jest bardzo dobra i przyjazna dla nowych pilkarzy.

Moja ulubiano pozycja jest oczywiscie atak,ale rzadko dostawalaem szanse gry na tej pozycji.W Piescie gralem jak srodkowy pomocnik,a dopiero teraz zagralem kilka razy na ataku.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
30-08-2006 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Moja drużyna dzisiaj wygrała u siebie z Browarem Witnica 9:2. Przegrywalismy niespodziewanie 0:1 by wkońcu złoić ich i to porządnie. Pierwszy mecz graliśmy na wyjeździe i wygraliśmy 2:4 :wink: Jak narazie komplet punktów, ale jeszcze dużo trudnych spotkań przed nami. Dzisiaj strzeliłem 4 bramki i przy jednej asystowałem, w niedziele na wyjezdzie nic, ale zaliczyłem 3 asysty, tak więc sezon zaczął sie dla mnie raczej dobrze :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-08-2006 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Nam ostatnio zmienił się trener. Pierwszy trening z nim już się odbył, zapoznania i te inne sprawy. Dzisiaj drugi trening a w soote gramy pierwsze spotkanie w sezonie. W tym mroku coś nam jest ciężko kadre uzbierać, ale 11 na mecz powinno naś być. Pierwsze moje 2 lata w klubach to zawsze walczenie o najwyższe miejsce a podokręgu. Mam nadzieję, że w tym sezonie zagramy w finałach, i pewnie w finałach dostaniemy sromotnie w d*pe. Zobaczymy pierwsze spotkanie z Nadiwślanem Góra już w tą sobote na szczęście u siebie, bo nie chce mi się jeździć. :roll:
31-08-2006 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Moją drużyne KS Żory zniesiono z okręgowej ligi i nie gramy już z drużynami typu Odra czy Energetyk tylko gramy przed mecze druzyny seniorskiej. Jak narazie mamy ... 1 miejsce Wink Idzie nam całkiem dobrze 7 meczy, 6 wygranych i 1 porażka z vice - liderem. Do konca pare meczy i mamy nadzieje wygrac całą lige. Poziom słaby, ale grac trzeba Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
10-10-2006 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
A mój ex-klub Piast Cieszyn grał w ta sobote z Odrą Wodzisław i przegrał 0:2 8), goście zagrali najlepszym składem ale cudem skońćzyło sie TYLKO 0:2 Big Grin

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-10-2006 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja po trzech latach 'urlopu dziekańskiego' powróciłem do treningów. Nie gram w najlepszym suwalskim klubie, Wigrach, lecz wg wielu drugim zaraz po nich. Na razie byłem na jednym treningu, dziś o 16 mam kolejny i planuję prowadzić swą karierę amatora wspaniałego sportu przez najbliższy okres czasu, chyba, że trener uzna me umiejętności za niewystarczające, ale wątpię, by tak było. 8)
11-10-2006 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Odświeżmy troche ten temat. Moja druzyny w dniach 3-4 lutego bierze udział w Gminnym Turnieju Halowym, w którym wezmą udział najlepsze drużyny z gminy (najlepsza jest w A-klasie). Bedzie ciężko bo jako młoda drużyna nie mamy takiego doświadczenia jak teamy bardziej rutynowane. Mam nadzieję, że jednak jakoś damy sobie radę.

P.S: Zapraszam na stronę klubu, której jestem twórcą: http://www.lyonzagacie.yoyo.pl

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-01-2007 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja gram w czwartoligowej "Astrze" Krotoszyn. :o
Na prawej obronie gram chociaż na początku mojej "kariery" grałem na prawej pomocy :cry: . w grupie mamy I miejsce.Rozwalamy każdych!! Mamy 1 miejsce w grupie
mamy 64 strzelone bramki przy 4 straconych. Niestety gola żadnego przez 2 moje sezony w Astrze nie strzeliłem
Sad .
23-01-2007 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
ziomo napisał(a):Ja gram w czwartoligowej "Astrze" Krotoszyn. :o

Ale grasz w pierwszej drużynie, czy jakichś juniorach? Nie wiem, ile masz lat, dlatego to pytanie, ale piszesz, że w czwartoligowej, dlatego wnioskuję, że występujesz w zespole seniorów. Mam rację?
23-01-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pejter,ja występuje w młodziku młodszym Smile.
04-02-2007 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ja moją superbłyskotliwą Karierę zaczynałem w Szczakowiance Jaworzno (z którą kant mógł się zmierzyć na turnieju w którym 2 miejsce zajął) a następnie po dłuższej przerwie grałem z powodzeniem w Juniorach MKS Podłęże i Seniorach tego samego klubu. Prezesem Szczakwianki został wójek mojej dziewczyny i dostałem propozycję przejśćia do drużyny seniorów ze Szczakowej (niegdyś 1 ligowca :lol: ) ale się nie zgodziłem. Miałem rację, bo klub rozwiązano 2 tyg. temu i w mieście została tylko ta K.... iepska Victoria Jaworzno (której nienawidzę).

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-02-2007 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Cytat:z którą kant mugl sie zmierzyc
- tak wygralismy bodajrze 2-1. Pamietam bo gral tam taki chlopak bez reki, ale wymiatał

Dzisiaj jedziemy na kolejne starcia w Lidze Halowej. W tych rozgrywkach sa 2 grupy skladajace sie z 10 druzyn. My w swojej grupie jestesmy pierwsi, wygrywajac m.in z Cracovia, Krakusem Nowa Huta, a z Hutnikiem Krakow remisujac. Na innych meczach mnie nie bylo bo mialem zlamana kosc srodstopia

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-02-2007 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości