Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #106
 
Thevil napisał(a):Założę się, że opaskę daje się osobie, która najlepiej się kiwa itp.

To byś przegrał zakład.U nas kapitanem jest gościu imieniem Karol.Jest on najbardziej doświadczony i dlatego mial opaske kapitana.W moim przypadku było tak samo.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-08-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
ziomo napisał(a):U nas kapitanem jest gościu imieniem Karol
No, to już jest wystarczający powód żeby być kapitanem :o


ziomo napisał(a):Jest on najbardziej doświadczony i dlatego mial opaske kapitana.W moim przypadku było tak samo.
Dobra, ale co to za doświadczenie? Opieprzy kolegę jak będzie się opierdzielał lub pochwali za dobre zagranie? Pograsz trochę dłużej i zrozumiesz o co mi chodzi.
26-08-2007 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #108
 
Thevil napisał(a):Opieprzy kolegę jak będzie się opierdzielał lub pochwali za dobre zagranie?

No ależ oczywiscie ze tak,przecież to w końcu kapitan.

Thevil napisał(a):Dobra, ale co to za doświadczenie?

5,5 lat gry,wystarczający powód?


Thevil napisał(a):Pograsz trochę dłużej i zrozumiesz o co mi chodzi.


Gram prawie cztery lata,to wiem o co Ci chodzi i cie nie popieram.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-08-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
ziomo napisał(a):Thevil napisał:
Opieprzy kolegę jak będzie się opierdzielał lub pochwali za dobre zagranie?


No ależ oczywiscie ze tak,przecież to w końcu kapitan.
Już to widzę, prędzej cała drużyna zacznie się wydzierać na biedaka i zamiast wziąć się do roboty, chłopak będzie pragnął wziąć szybko rzeczy z szatni i iść do domu Tongue . Sam trenowałem ręczną parę lat i wiem jak to jest, i nie wmówisz mi, że jest inaczej.
ziomo napisał(a):Thevil napisał:
Dobra, ale co to za doświadczenie?


5,5 lat gry,wystarczający powód?

Pewnie, boiskowy wyjadacz.

Widzę, że to nie ma sensu, twoje argumenty są śmieszne i tak jak pisałem wyżej, za parę lat to pojmiesz
26-08-2007 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #110
 
ziomo napisał(a):Czemu?Kontuzja czy zawieszenie czy co?

mam coś z kostką nie mogę stanąć na całej stopie Sad nie zagram w moim najważniejszym meczu Sad no ale cóż trzeba się cieszyć że jestem w dobrej formie :mrgreen:

MANCHESTER FOREVER!!!
27-08-2007 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Na poczatku napisze na temat kapitana w juniorach ,trampkarzach itp. Moim zdaniem jest on potrzebny tak samo jak w druzynie seniorskiej , to on ma poderwać drużyne do walki, wiadomo ze trampkarz nie ma duzego doswiadczenia ale trzeba zwrócić uwage ze pzreciwnicy nie są jakimiś starymi wyjadaczami.
Teraz drugi temat który chciałem poruszyć tez zwiazany z drużynami juniorskimi , nie zawsze juniorskie drużyny pierwszoligowych klubów sa tak znakomite jak ich pierwsze zespoły.Grałem w Optimusie Siemianowice ,puźniej w Stadionei Ślaskim w Ślaskiej lidze juniorów i wygrawyalismyz ruchem chorzów ,gksem katowice, górnikiem zabrze i innymiklubami. CZytałem tutaj posty i zauważyłem że niektórzy pisza że graja np w pierwszoligowej drużynie przypuścmy Ruchu Chorzów ale przeciez z juniorów jeszcze daleka droga do pierwszej drużyny a po drugie jak sie gra np w juniorach Ruchu to nie gra sie w pierwszej lidze bo w juniorach przeciez czegos takiego nie ma, na koniec jest bycia juniorem najwyzsza liga junorow i zwyciescy z wojewodzctw walcza o mistrzostwo polski, w takiej lidze to juz nparawde jest poziom a teraz do tego doszła młodziezowa orange ekstraklasa .

A teraz cos o sobieBig Grin
Gram w Inpulsie Alpolu Siemianowice I liga Futsalu
Mks Siemianowice Okregowa liga i tu raczej nie ma sie czym chwalic ale teraz piosrytetem jets dla mnie hala wiec na duzym boisku nie ma co probowac wyzej.
12-09-2007 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabeł Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Witam wszystkich kopaczy, tez pomimo paru wiosen na karku gram w B klasie w zespole Salos Częstochowa tabela na serwisie 90min
28-11-2007 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
budyń7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
gram w 4 lidze w uni racibórz

staraj się pisać dłuższe i więcej wnoszące do dyskusji posty, bo inaczej będziemy je kasować. // Kuba
26-06-2008 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości