Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata 2006
Guest
Unregistered

 
Post: #1
Mistrzostwa Świata 2006
Uuuu...Tutaj moze byc bardzo sporo postów.No a wiec.Rozpoczynamy dyskusje o MŚ 2006.Jak wiadomo Polska trafiłą do średniej grupy.ma szanse na wyjście choć bedzie to dosyc trudne.Gwiazdą mistrzostw może być Ronaldinho,a także...Ronaldo ! Ja uważam że ten piłkarz zawsze ma świetna formę na Mistrzostwa Świata i w tym sezonie też może coś zwojować.Wiadomo ma nadwgę i rzadko już strzela ale to jest Ronaldo Smile Piłka na mistrzostwach ma byc podobno bardzo adrodynamiczna.Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam.
Rooney.

Ciampel -> Przyklejamy, bo temat rzeczywiście będzie na czasie. W końcu do inauguracji MŚ zostały raptem 44 dni.
25-04-2006 21:33
Guest
Unregistered

 
Post: #2
 
Ja uważam, że Ronaldo nadaje się do Pogoni Szczecin ze swoją wagą... Co do szans naszej reprezentacji to mam mieszane uczucia... Wszyscy mówią, że tacy świetni, że dobra forma, że wygramy, wyjdziemy z grupy. Zawsze tak wszyscy (może nie wszyscy ale dziennikarze) gadają i potem dostajemy w dupsko... Po prostu Polska.
25-04-2006 21:36
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja liczę na to, że Polska wyjdzie z grupy i powalczy w 1/8 finału. Myślę, że Królem Strzelców Mistrzostw Świata zostanie Ronaldinho.

Mój typ:

finał: Brazylia 2-0 Czechy

Sądzę, że reprezentacja Czech ma niezłą paczkę'. Rosicky, Nedved, Kooler i Baros - to świetni zawodnicy.

Będzie bardzo ciekawie.

Manchester United
25-04-2006 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #4
 
Cytat:Ja uważam, że Ronaldo nadaje się do Pogoni Szczecin ze swoją wagą...

Dlaczego wszyscy krytykują Ronaldo ?

Cytat:Co do szans naszej reprezentacji to mam mieszane uczucia... Wszyscy mówią, że tacy świetni, że dobra forma, że wygramy, wyjdziemy z grupy. Zawsze tak wszyscy (może nie wszyscy ale dziennikarze) gadają i potem dostajemy w dupsko... Po prostu Polska.

Tak,ale zauważ że nie ma takiego szumu medialnego co 4 lata temu.Janas takze nie popełnił takiego błędu jak Engel zamykajac selekcję bardzo szybko... Przegrać możemy.Potwierdzam.Lecz uważam że skłąd jest lepszy niz właśnie 4 lata temu.Jest dużo zawodników doswiadczonych(Krzynówek,Kłos,Bąk,Dudek) i tacy ,którzy chcą ich wygryźć ze składu(Błaszczykwoski,Boruc).Ale moze nawet nieświadomie poruszyłeś bardzo ważny temat.Zachwycanie sie Polską reprezentacją w mediach.Jak widzę te prognozy niektórych dziennikarzy

-,,Polska będzie mistrzem świata.''

To poprostu za przeproszeniem poprostu zaczynam się śmiać.Najwieksza mozliwosć awansu Polakó to jest cwierćfinał choc i tak jest to trochę wygórowane.Choć szanse na awans z grupy oczywiście są.

Pozdrawiam.
Rooney.
25-04-2006 21:44
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
no dobrzy gracze może i są, ale kluczowi zawodnicy grają mało albo wcale, a to bankowo sie odbije na mistrzostwach... jestem tylko ciekaw w jakim stopniu. wyjscie z grupy bedzie dużym sukcesem a kazdy kolejny wygrany mecz to juz w ogole siekiera, ale nie nastawiam się na taki scenariusz zbytnio... :roll:
25-04-2006 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja bym proponowal ten temat nawet przykelic, bo przeciez bedzie on jeszcze wazny przez kilka najblizszych miesięcy.

Jeśli chodzi o faworytów to myślę, że Brazylijczycy mają największe szanse, no ale nie mozna skreslac innych drużyn Smile może Anglia? Holandia? zobaczymy Smile

Co do kadry Janasa - w tej chwili nie wiem co mam myslec o naszej grze

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-04-2006 06:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Moim zdecydowanym faworytem do wygrania pucharu jest oczywiście Brazylia, wiadomo, mają wielu piłkarzy, duża grupa młodych zawodników, którzy są ważnymi piłkarzami w swoich drużynach klubowych i w reprezentacji. Liczę, że Polska wyjdzie z grupy, nie jak 4 lata temu, gdy mówiło się, że bezproblemowo wyjdą z grupy razem z Portugalią :? Wyszły USA i Korea Południowa :roll: Mam nadzieje, że teraz nie wyjdzie tak, że faworytem w grupie A są Niemcy i Polska, a wyjdzie Ekwador i Kostaryka... Oprócz Polski będę kibicował Anglii, moja druga ulubiona drużyna narodowa, oczywiście po naszym kraju Tongue Liczę na dobre występy Rio Ferdinanda, Rooney'a i innych graczy z United. Na tym Mundialu stawiam również na Holandię i Czechów :wink:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Sądzę, że Mundial wygrają Brazylijczycy, choć bardziej będę kibicował reprezentacji Anglii. Liczę, że wreszcie uda im się zwojować świat, bo ekipę mają całkiem niezłą. Na ich grze może się odbić jednak to, że już wiedzą, iż po Mistrzostwach odejdzie Erikson. Zawsze gdześ w psychice to jest, że coś się zmienia, kończy, itp.

Co do reprezentacji Polski to szczytem marzeń będzie dla mnie wyjście z grupy. Później już by raczje nie mili szans, bo trafią na Anglię lub Szwecję prawie na pewno.
26-04-2006 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja na mundialu kibicuje Brazyli,Włochom oraz Holendrom oraz oczywiscie faworytom w wygraniu mundialu czyli POLAKOM :twisted:
Sadze ze w tych mistrzostwach bedzie tez wile niespodzianek i wyłoni się wiele nowych gwiazd.
26-04-2006 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Mi się wydaje ze to moga byc mostrzostwa Brazylii Argentyny albo Anglii. Wszystkie 3 zespoły maja bardzo młodych utalentowanych graczy( Rooney, Robinho,Messi) Ale i takżę doświadczonych takich jak: Ronaldinho czy Terry.
26-04-2006 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
do mie to jo myśla Czorny Koń to bydzie Australia cos tak czuja
mistrz Świata ?? hmmm Brazylia, Anglia ?? osobiscie byda szoł za ukochanom ANGLiĄ jak zawsze
Poloki hmm jak niy wdupiom z Kostarykom to bydzie dobrze i wylezom z grupy i potym sie juz zaczimiom
Synsacjo ?? Togo, Trynidad i Tobago
Niywiadomo ?? Hiszpania, Czechy majom roz zajeb**to forma roz pier*** nudny szpil

to yno moje zdanie oczywiscie Smile

osobiscie byda kibicowoł ANGLii Mojij Reprezentracyjnej MIŁOŚCI ii Niymcom troszka w miyjszym stopniu reszta mi je obojyntno

Ciampel -> gwiazdkujemy przekleństwa, gwoli przypomnienia!
26-04-2006 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Moje typy na Mistrzów Świata to:

- Brazylia
- Portugalia
- Włochy

Może kogoś ździwi w moim zestawieniu brak Angli :roll:
Ale cóż ,pewnie będzie jak to zawsze z angolami. Wielkie zapowiedzi ,a i tak skończy się na marnym. Trzeba powiedzieć ,że z takimi nazwiskami Terry,Neville,Gerrard,J.Cole,Lampard i Rooney to aż dziw bierze żeby tego nie osiągnąc. Anglia zajdzie pewnie daleko ale dla nich nie wygranie upragnionego tytuł będzie porażką. Głowna przyczyna dla mnie to trener..Sven Goran Ericksson...czyli największa gwiazda angielskiej bulwarówki :evil: Dla mnie od samego początku była to porażka. To jest zły człowiek na nieodpowiednim miejscu. Trenerem takiej drużyny musi być tylko Anglik ,lub ktoś o takiej mentalności jak Guus Hiddink (ale on juz kąpie się w ropie :wink: ) Ja wole Anglie grająca typową dla siebie AGRESYWNĄ !! SIŁOWĄ piłke!! Czyli to co najpiękniejsze w Premiership ! Sercem będe z naszymi Orzełkami ( Orły to to nie się :/ ) a drugą stroną za Anglią. :twisted:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
26-04-2006 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacques Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Co do Polski to wydaje mi się że wyjdziemy z grupy ale zaraz po tym odpadniemy. Nie ma co ukrywać że nie mamy zbyt dobrych piłkarzy (no może jest kilku którzy coś prezentują swą grą), trener też taki sobie. Wydaje mi się że mistrzostwo świata zdobędzie Brazylia. Mają wielu świetnych zawodników typu Ronaldinho Adriano Juninho.
Choć ja najbardziej chciałbym widzieć Francję jako mistrza. I oczywiście chciałbym aby Rooney został królem strzelców.
26-04-2006 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dla mnie najpoważniejszymi kandydatami na tytuł Mistrza Świata są Brazylia, Anglia i może Argentyna lub Hiszpania. Na pewno któras z tych drużyn zajdzie daleko. Brazylia ma niewyobrażalnie silny skład, praktycznie same gwiazdy z lig europejskich. Na króla strzelców bym typował Adriano, Rooneya. Tak mi się wydaje.

Co do Polski to sukcesem będzie wyjście z grupy, co jest jak najbardziej możliwe, skład mamy przyzwoity, tylko martwi mnie ciągłe powoływanie Rasiaka :x Nie, żebym miał coś do niego, ale on nic nie gra, w klubie praktycznie zero, w reprezentacji gra w każdym meczu, a wyglada jakby z choinki się urwał. Kiepsko widzę atak w nim na czele Sad

Wiecie na jakich stacjach TV będą pokazywane mecze, bo jakoś ostatnio nic o tym nie słyszałem. Polsat i TVP doszli jakoś do kompromisu, jak to jest? Ja nie w temacie.. Smile
27-04-2006 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Faworytami dla mnie są Brazylia oraz gospodarze - Niemcy. Sercem oprócz Polski bede za Anglia oraz Holandią, i myślę, że zarówno jedna jak i druga druzyna ma szansę na tryumf. Wyspiarze mają bardzo silny skład z Rooney'em na czele, jednak mieli podobny i na Euro, a odpadli stosunkowo szybko. Portugalia z Ronaldo także na pewno będzie w grze, typowałbym także na powrót formy Francji.

Co do szans Polski - na punkty z Niemcami raczej bym nie liczył, jeszcze gdyby nie byli gospodarzami, to może cos tam byśmy ugrali.. Punktów trzeba szukać z Kostaryką i Ekwadorem, bedą potrzebne dwa zwyciestwa, jednak nie jestem przekonany czy nasza nierówno grająca reprezentacja jest w stanie to osiągnąć. na pewno bardzo wiele będzie zależeć będzie od dnia czy aktualnej formy, ale także i sporo od dycyzji personalnych i taktycznych Janasa.
27-04-2006 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości