Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Guest
Unregistered

 
Post: #1
Wayne Rooney
No i jak miałem nie założyc tego tematu ;)No a więc.Największa gwiazda Manchester United.To jest zdecydowane.Przesadą jest jednak porównywanie go juz do Erica Cantony...Na mistrzostwach swiata moze wiele zawojować wszyscy mu zapowiadają świetna karirie,lecz ja boje sie że media tą karire poprostu zmarnuja.Poczuje się gwiazdorem i poprostu wypali się.Ostatnio mówiono o jego długach w kasynie.Jestem ciekaw czy to prawda.Miejmy nadzieje że nie.


Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:51
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Rooney moim zdaniem ma przed sobą wielką przyszłość. Ma charakrer bardzo szybko wszedł do zespołu i już teraz widać, że ciągnie grę całej drużyny, potrafi poderwać team do walki bierze odpowiedzialonść za wynik na siebie. Jednak najważniejsze jest to, że jest dumny z gry dla United i z pewnością w przyszłości będzie wspaniałym kapitanem i dyrygentem w środku pola Manchesteru!!! Jeszcze wspomnicie moje słowa to będzie światowej klasy ofensywny pomocnik, który będzie siłą napędową United. Jego ewolucja z napastnika na pomocnika jest coraz bardziej widoczna.
25-04-2006 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fa_manu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
No ja również sądze, że to bardzo zdolny chłopak...zczasem robi się kołem napędowym Manchester United. To prawdziwy skarb naszych diabłów. Myślę, że Rooney jak każdy inny dobry zawodnik musi mieć kłopoty jak to zawsze na początku z mediami, ale wkońcu dotego przywyknie, a co do tej obawy czy się jakoś z tego powodu wypali...poradzi sobie chłopak, a co do tych długów w kasynie to może być prawdą lub też nie...nie wiadomo. Trzeba trzymać kciuki za RooneyaSmile
26-04-2006 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wg mnie za pare lat Rooney bedzie najwieksza gwiazda w histori Manchester United, oczywiscie jak zostanie w klubie.Teraz są jeszcze mistrzostwa Rooney pokaże całe swoje piękno gry całemu światu
26-04-2006 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
las-palmas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ale to zawsze jest tak samo. Jak tylko pojawia się większy talent to po mniej więcej 3 dobrych meczach zaczyna porównywać się go do jakiejś tam legendy. A potem tylko rozczarowanie, jak chłopak przepije swoje życie w klubie zamiast strzelać bramki. a dlaczego na gwał szukany jest jakiś następca? bo ludzie chyba potrzebują poczucia, że jakiś piłkarz jest podobny do tego ,który pare lat temu dał im mistrzostwo i wiele sukcesów. Chyba wtedy wzrasta ich pewność siebie. ale to psychologiczna gadka.

co do Rooneya, to jestem przekonany że niem usi on nikogo naśladować. jeśli będzie grał tak jak on sam gra (a nie wzorując się na stylu Cantony czy Besta) to myślę, że stworzy całkiem nowy format piłkarzaWink i za 40 lat będą porównywać angielskich nastolatków właśnie do niegoWink
26-04-2006 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adzinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Uważam, że już 2 takiego Wayn'a świat w Anglii za szybko nie ujrzy... uważam, ze jest on wyjątkowy... i dal reprezentacji i dla MU !

p.d.r.
26-04-2006 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Rooney to bez wątpienia nasz najlepszy obecnie zawodnik. Przez cały sezon ciągnie naszą grę, ma dużo bramek i asyst. Też mi się nie podoba, że media kreaują go na gwiazdę MŚ, ale po prostu musi się z tym uporać i pokazać, że dziennikarze się nie mylili. Ja w każdym razie na niego liczę.
26-04-2006 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Nie zdziwiłbym sie, gdyby Rooney nie zabłysnął jeszcze na tych mistrzostwach swiata - to 20 letni chłopak a wszyscy juz tak wiele od niego wymagają, mysla ze wygra Mistrzostwo dla Anglii - sadze ze zobaczymy co naprawde potrafi w 2010 roku na MŚ w RPA - ewentualnie na Euro 2008

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-04-2006 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Red napisał(a):Nie zdziwiłbym sie, gdyby Rooney nie zabłysnął jeszcze na tych mistrzostwach swiata - to 20 letni chłopak a wszyscy juz tak wiele od niego wymagają, mysla ze wygra Mistrzostwo dla Anglii - sadze ze zobaczymy co naprawde potrafi w 2010 roku na MŚ w RPA - ewentualnie na Euro 2008

Hm... skad wiesz ze beda w RPA? Smile Chyba jeszcze nie zadecydowali o tym i maja nadzieje ze przyjazd United przechyli szale na to ze bedzie u nich Smile
26-04-2006 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wayne Rooney pomimo swojego młodego jeszcze wieku jest bardzo dobrym piłkarzem. Gra w pierwszym składzie Manchesteru United i reprezentacji Anglii. Ma przed sobą wielką przyszłość, tak więc na pewno dokształci się więcej. Prawie w każdym meczu pokazuje to co potrafi, walczy o każdą piłkę, czasami gra za kilku piłkarzy na boisku. Bardzo cenny zawodnik, nie odważę się stwierdzenia, iż jest to jeden z najlepsych napastników i piłkarzy na świecie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wayne Rooney to jeden z moich ulubionych graczy Czerwonych Diabłów. Cenię go za to, że jest napastnikiem, ale i tak wraca i pomaga w defensywie. Rozgrywa piłki, robi akcję - to doskonały piłkarz. Nie dziwne, że chce go pozyskać wiele klubów, ale on i tak nie zamierza odejść. No i dobrze. Przyszłość Red Devils jest w jego rękach.

Manchester United
26-04-2006 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
peja-1991 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
na tych mistrzostwach bedzie grał napewno bardzo dobrze.. bo on właśnie zawsze gra bdb... mam nadzieje zę strzeli kilka ładnych bramek dla Anglików
26-04-2006 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
R8ney ostatnio pokazuje, że jest stworzony do gry w Manchester United. Pokazał swój wielki talent i myslę, że na MŚ naprawdę dobrze zagra =P.
26-04-2006 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Rooney to napewno przyszłość Manchesteru. Ten sezon był dla niego niezwykle udany, dobra gra, wiele asyst i bramek w lidze, no i w szczegolności wybór na młodego piłkarza roku w Anglii. Już teraz słychać głosy, że Rooney wygra mistrzostwo dla Anglii. Obawiam się tych wszyskich spekulacji, bo wszyscy nie wiadomo co oczekują od Wayne'a a potem niestetym mogą się poważnie rozczarować. Niech gwiazdor MUFC zagra tak jak na Euro to moim zdaniem spisze się znakomicie. Gra cała reprezentacja, a nie jeden piłkarz, a mając taki skład Anglicy naprawde moga w Niemczech coś osiągnac, ale osiągnąć coś jako Anglia a nie jako Rooney :wink:
26-04-2006 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garuś Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mam pytanie posiada ktos z was materialy np bramki akcje faule i wszystko co zwiazane z Waynem Rooneyem z obecnego sezonu poniewaz chce zrobic kompilacje Tongue
26-04-2006 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości