Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
nervix napisał(a):Przed chwila przeczytalem, ze kontuzja Rooneya jest gorsza niz przewidywano, podobno nie bedzie gral przez... 3 miesiace!! A wiec nasz zawodnik na Mistrzostwach Swiata nie pogra i marzenia o nich moze przelozyc na kolejny Mundial...

Z Beckhamem było podobnie, nie pamiętam jaka to już była kontuzja, chyba złamana noga, również nie miał pojechać na mistrzostwa, lecz zagrał, mam nadzieje, że będzie podobnie z Rooney'em, takiego piłkarza nie może zabraknąć na Mundialu, a fizjoterapeuci na pewno się o to postarają. Ja ciągle wierze, że Wayne w Niemczech zagra :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
lukasz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Mi sie wydaje, ze Wayne zagra na MS dopiero w ostatnim meczu grupowym lub w przypadku awansu Anglii do fazy pucharowej zagra wlasnie na tym etapie. Rooney to twardy gosc i napewno sie nie podda. Najwazniejsze, aby kontuzje dobrze wyleczyc, Roo jest mlody i zagra jeszcze na nie jednych MS, lecz gdy zacznie sie spieszyc moze to miec wplyw na dalszy przebieg jego kariery.
03-05-2006 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Mam nadzieję, że te informacje o dłuższym leczeniu Rooney'a okażą się nieprawdziwe i Wayne jednak zdoła wykurować się na MŚ (swoją drogą zapraszam do oddawania głosów w sondzie na ten temat na ManUtd.pl Smile). Jeśli jednak konieczne będzie dłuższe leczenie, aby nie było żadnych komplikacji to trzeba będzie to znieść. Wolę Rooney'a w pełni formy w przyszłym sezonie niż na Mundialu w niepełnej dyspozycji i jeszcze z ryzykiem poważniejszej kontuzji. Manchester przede wszystkim, choć Anglii tez szkoda...

Syon napisał(a):Jak ci sie nie podoba to wywal posta, moje konto i po klopocie. Pisze to co chce a ze tobie sie to nie podoba to twoj problem. Pozdrawiam.

Forum jest od tego, żeby pisać, co się chce i nikt ci tego nie zabrania. Jednak założeniem tego forum jest również to, żeby nie pisać nic nieznaczących, jednozdaniowych, głupich postów z dodatkiem dużej ilości "buziek". Więc nie obrażaj się, tylko zastosuj się do poleceń admina, a wyjdzie to na dobre i tobie i forum.
03-05-2006 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Syon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Pejter napisał(a):Forum jest od tego, żeby pisać, co się chce i nikt ci tego nie zabrania. Jednak założeniem tego forum jest również to, żeby nie pisać nic nieznaczących, jednozdaniowych, głupich postów z dodatkiem dużej ilości "buziek". Więc nie obrażaj się, tylko zastosuj się do poleceń admina, a wyjdzie to na dobre i tobie i forum.

Wszystko ok, tylko troche sie zdziwilem, gdyz bylem na poprzednim forum od 2001r i nikt nigdy nie kwestionowal, ze moj post jest glupi albo bez przemyslen, fakt ze nie pisze czesto(prawie w ogole nie mam na to czasu). Nie obrazam sie, bawcie sie dobrze. Pozdrawiam.
03-05-2006 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
robi nam sie maly offtopic

Syon napisał(a):Jak ci sie nie podoba to wywal posta, moje konto i po klopocie.
nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiazan, lecz skoro sam chcesz...

Syon napisał(a):Pisze to co chce a ze tobie sie to nie podoba to twoj problem. Pozdrawiam.
My też piszemy to, co chcemy, ale wymagamy od siebie wiekszego wysilku intelektualnego i nikomu to nie przeszkadza. Nikt sie wczesniej nie burzyl, jak zwracano mu uwage, czyli ludzie to akceptuja. Chcemy miec dobre, wartosciowe forum - piszemy duzo madrze.

Syon napisał(a):Wszystko ok, tylko troche sie zdziwilem, gdyz bylem na poprzednim forum od 2001r i nikt nigdy nie kwestionowal, ze moj post jest glupi albo bez przemyslen
a tu wlasnie jest naczej niz na tamtym forum. bo powiedzmy sobie szczerze - poziom tamtego forum byl zaden
03-05-2006 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Wróćmy jednak do Rooneya. Czy zdrowy czy nie i tak na mistrzowstwa pojedzie- tak przynajmniej mówi trener reprezentacji Anglii Sven Goran Eriksson. Ja oczywiście z całego serca życzę Wayne'owi szybkiego powrotu do zdrowia i wielu bramek na MŚ (no chyba, że Polska po wyjściu z grupy - jeśli wyjdzie - spotka się z Anglikami no to może odpuścić sobie ten jeden mecz. :twisted:
A tak na poważnie to ja osobiście uważam, że Wayne Ronney zdąży się wykurować przed wyjazdem do Niemiec jednak nie zagra w nich od pierwszej minuty, a wejdzie z ławki lub dostanie swoją szansę w następnych meczach.
03-05-2006 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
marcelo napisał(a):A tak na poważnie to ja osobiście uważam, że Wayne Ronney zdąży się wykurować przed wyjazdem do Niemiec jednak nie zagra w nich od pierwszej minuty, a wejdzie z ławki lub dostanie swoją szansę w następnych meczach.

Czy ja mam wam ciagle powtarzac?? Mowie, wejdzcie na strony, ktore wczescniej podalem, jego wystep na mistrzostwach swiata jest juz niestety niemozliwy... Rooney, moze i jest twardy, ale zrastania sie kosci tym nie przyspieszy, zreszta i tak zobaczycie, ze nie wystapi na mistrzostwach swiata, moze go rowniez ominac poczatek sezonu, co jest juz mniej prawdopodobne, ale jak chcecie sie upierac, ze tam zagra to nie moj problem, ja wole byc realista, bo wtedy jest mniej niespodzianek...
03-05-2006 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
nervix napisał(a):Czy ja mam wam ciagle powtarzac?? Mowie, wejdzcie na strony, ktore wczescniej podalem, jego wystep na mistrzostwach swiata jest juz niestety niemozliwy

A ile razy ja mam Tobie powtarzać, że gdy Beckham był kontuzjowany to też się mówiło, że na Mundial 4 lata temu nie pojedzie i co... POJECHAŁ. Możliwe, że te informacje są jeszcze nie potwierdzone, zależy wszystko od lekarzy, którzy czuwają nad Rooney'em, prawdobodobne jest że nie pojedzie, ja nie mówię, że jest na 100% pewne, że będzie na MŚ, ale ja ciągle wierzę, że nasz napastnik wystąpi w Niemczech. Zresztą trzeba wierzyć.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ale chodzi o to, ze myslano na poczatku, ze Rooney zlamal jedna kosc, a tak naprawde tych kosci zlamanych jest kilka, juz teraz gdy na stronie newsnow.co.uk wpisze sie Rooney wyskakuja takie rzeczy jak np. : "Rooney need a miracle to make the wc" i inne, po prostu wejdzcie :

http://www.newsnow.co.uk/newsfeed/?sear ... ey&x=0&y=0

Tutaj.
03-05-2006 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Rooney ma leczyć kontuzje ok 6 tygodni. To nie oznacza ze jak akurat 6 tyg minie dzien przed meczem z Paragwajem to Rooney w nim zagra. Nie trenował, wiec bedzie potrzebował kolejne ze 2-3 tyg zeby sie znaleść w druzynie, licze ze jednak to nie bedzie 6 tyg tylko 4-5, wtedy Rooney moze by sie jeszcze załapał na faze grupową. Nervix wszedzie pisze co innego wiec sie nie oburzaj.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-05-2006 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Nervix, a ja słyszałem, że Ronaldinho ma przejść na zasadzie wolnego transferu do Sunderland'u. A jeżeli wiesz, co to plota, to domyślisz się, że blefuje i te wszystkie Twoje newsy nie są w w stu procentach potwierdzone, więc nie spinaj się tak. Prawde wie tylko sam Wayne i cały sztab, który nad nim czuwa, a każda gazeta zmyśla coś innego i w takim wypadku nie powstanie nam nieskazitelnie czysty fakt obrazujący rzeczywisty stan zdrowia Rooney'a. Możliwości dotyczących jego gry na MŚ, ale wszystko zależy od tego, czy w ogóle będzie sprawny (i fizycznie, i psychicznie) przed samym Mundialem. Kontuzja na pewno zostanie mu w głowie i będzie się bał uczestniczyć w walce o "stykową" piłe i może stać się tak, że jego ambicja i wola walki nie zadziałają na Erikssona i ten postawi w napadzie na kogoś innego. Oczywiście to tylko domysł, więc najpierw poczekajmy na inauguracje Anglików w MŚ i wtedy będziemy dyskutować, kiedy i czy w ogóle zagra, bo teraz nie ma to najmniejszego sensu, skoro co chwilę pojawia się inna informacja odnośnie trwania leczenia kontuzji Wayne'a. Komu w tym przypadku wierzyć?

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2006 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #57
 
Rooney wraca do treningow! Brava dla niego za determinacje i wole walki, tacy ludzie pasuja do nas. Zycze mu wszystkiego najlepszego na Mundialu, niech wygraja go! (jesli nie oni to Polska :lol: )

amor patriae nostra lex
08-06-2006 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Okropne... Nawet Fergie sie wsciekal tymi wiadomosciami, ja nie mialem slow jak to uslyszalem, zawodnik nie jest jeszcze w pelni gotowy do gry, a oni go tam wpychaja, jak chca, to niech robia... Zobaczymy, ja mam nadzieje, ze Wayne nie zagra w zadnym meczu tych mistrzostw swiata...
09-06-2006 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wayne zagra od fazy pucharowej, jest to niemal w 100% pewne. Dla reprezentacji super (o ile bedzie w miare dobrej dyspozcyji), dla Manchesteru gorzej, choć mam nadzieję, że nic mu się nie stanie i klub oraz reprezentacja będą zadowoleni.
09-06-2006 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ahh Wayne, Wayne, Wayne ... Jemu i Garemu ufam najbardziej jesli chodzi o United.

Jego zwody, strzaly ... ale przede wszystkim WALECZNOSC I CHEC GRY... uwazam go za najlepszego zawodnika United i ( co musze dodac :wink: ) jest moim ulubionym Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości