Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #766
 
Panowie jest final po 9 latach. Jestem taki szczesliwy jak dawno nie bylem. Najwazniejsze jednak przed nami. Mecz z Chelsea.
Bedzie to bez watpienia bardzo dobry futbol i mam nadzieje ze Chelsea dolaczy po nim do grona takich zespolow jak Club Brugee, Panathinaikos, Malmo, Partizan, Monaco, Saint Etienne, Eintracht Frankfurt, Borussia Mönchengladbach, Sampdoria. Tzn grali raz i raz przegrali.

Nie stracilismy gola w LM w 5 kolejnych spotkaniach.
W sumie w 12 meczach az 8 razy zachowalismy czyste konto.
Mamy wspanialy bilans, lepszy nawet niz w 1999 kiedy tez bylismy niepokonani i wygralismy cale rozgrywki.
Obecnie to jest 9 wygranych - 3 remisy.
W 99 roku bylo to 5 wygranych i 6 remisow

Swoja droga popatrzcie jak zmienila sie LM.
9 lat temu zebyja calkowicie wygrac potrzeba bylo
pokonac/przejsc przez mecze ( zaczynajac od fazy grupowej )
z 6 druzynami. W 2002 roku bylo to juz 9 zespolow a w 2008 jest 7.

Zawsze uwazalem ze LM trzeba wygrac bez jednej najmniejsze porazki zeby bylo to dopieszczone na maxa jak to sie mowi.
Zawsze denerwowaly mnie rezerwowe sklady lub nawet pierwsze ale nonszalanckie i w konsekwencji porazki z takimi zespolami jak Anderlecht, PSV, Haifa, Stuttgart, Fiorentina, Deportivo, Fenerbache, Lille.
W tym roku idzie wszystko perfect. Od wygranej z As Roma 2:0 na wyjezdzie dotknal mnie palec Bozy i od tego czasu ja to poprostu wiem ze to jest ten rok. Po tylu latach czekania i cierpienia wreszczie na drugi dzien z rana po mega waznym meczu moge przeczytac ze Czerwone Diably sa gora, ze nie daly sobie wydrzec zwyciestwa, ze rozpaczliwe ataki do ostatnich minut nie daly zadnych efektow.

21 maja Manchester United zagra najwazniejszy mecz od 3283 dni. Zagra najwazniejszy mecz od czasu finalu z Bayernem.
Zagra najwazniejszy mecz w historii dla wielu mlodych kibicow United na calym swiecie takze z tego forum.
Co najwazniejsze nikt nie jest zawieszony i prawdopodobnie kazdy bedzie zdrowy.
Odliczanie sie zaczelo. Nie moge sie wprost tego doczekac i juz oczami wyobrazni widze jak po meczu SAF i Giggs/Scholes podnosza do gory puchar a nad nimi wybija sie David May !!!

Powiedzmy to glosno - historia tworzy sie na naszych oczach.
Gramy 3 raz w finale i 3 raz go wygramy.
To po prostu jest ten sezon i ten rok.
Rozszalalej krwii nie zatrzyma nic.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-05-2008 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #767
 
Nie oglądałem wczorajszego meczu,ale z tego co słyszałem tym razem nie brakowało emocji i Chelsea awansowała zasłużenie,tak więc zarówno o zwycięstwo w Premiership jak i Lidze Mistrzów,powalczymy z The Blues.

Swoją drogą,oczywiście mam nadzieję na zwycięstwo na obu frontach,ale gdybyście musieli wybierać,to co byście wybrali wygraną na krajowym podwórku czy jednak w Europie :?:

CONCILIO ET LABORE
01-05-2008 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #768
 
Danny93 napisał(a):to co byście wybrali wygraną na krajowym podwórku czy jednak w Europie

Wiadomo, że obie wygrane, jednak gdybym naprawdę musiał wybierać... chyba jednak wygraną w lidze.

Oglądałem cały mecz Chelsea - Liverpool, ciekawe spotkanie, sporo akcji no i oczywiście bramek. Myślałem, że The Blues wyjaśnią sprawę już po 90 minutach, jednak udało się scousersom strzelić na 1:1. Miałem cichą nadzieję, że to ekipa Beniteza awansuje do tego finału, zdecydowanie wolałbym ich zobaczyć przeciwko UNITED w finale, jednak tak się nie stało. Będziemy musieli sobie radzić z Chelsea, na pewno będzie ogromnie ciężko, jednak aby wygrać ten puchar trzeba wygrywać z najlepszymi. Nie mogę już się doczekać tego finału. jednak przed tym czeka nas wypełnieni zadania w Premiership.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-05-2008 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #769
 
W Anglii liczy się przede wszystkim Premiership. Ferguson triumfował już w lidze dziewięć razy i na pewno chciałby też powiększyć zdobycze europejskie.

Wszystko jest w naszych rękach. Jeśli nie wygramy ligi, uznam to za katastrofę, bo tytuł mamy praktycznie podany na tacy. Co to za problem ograć WHU i Wigan?

Na finał wszyscy będą dodatkowo zmotywowani, choć oczywiście cała Anglia będzie przeciw nam, to liczę na podwójną koronę Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
01-05-2008 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #770
 
Ciampel napisał(a):Wszystko jest w naszych rękach. Jeśli nie wygramy ligi, uznam to za katastrofę, bo tytuł mamy praktycznie podany na tacy. Co to za problem ograć WHU i Wigan?

Ty wiesz, że pesymizm to moja główna wada, ale jaki to był problem wygrać z Middlesbrough, City czy chociażby West Ham?

Ciampel napisał(a):Na finał wszyscy będą dodatkowo zmotywowani, choć oczywiście cała Anglia będzie przeciw nam, to liczę na podwójną koronę Smile

Chelsea zmobilizowana będzie nie mniej - to w końcu ich pierwszy finał LM. Musimy pokazać się z najlepszej możliwej strony - that's for sure.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-05-2008 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #771
 
KanTona napisał(a):Ty wiesz, że pesymizm to moja główna wada, ale jaki to był problem wygrać z Middlesbrough, City czy chociażby West Ham?

Ano taki - Riverside Stadium, Upton Park. Co do derby, wytłumaczenia doszukiwałbym się... Nie wiem gdzie :?

capo di tutti capi

MUSC PL
01-05-2008 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #772
 
http://img74.imageshack.us/img74/1396/r ... vmlms6.jpg

:lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #773
 
http://www.sport.pl/pilka/1,65057,5174287.html

Co za pajac pisał ten artykuł? Dajcie go tu :lol: :lol: :lol:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-05-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #774
 
Wojtek3 napisał(a):http://img74.imageshack.us/img74/1396/ri...vmlms6.jpg
no Riise już w tych obydwu meczach Ligi Mistrzów strzelił gola dla Chelsea. Nieźle hehehehehe... Niedługo może stać się strzelcem wyborowym. A teraz na poważnie, gdyby Norweg nie strzelił tego samobója to na Łużnikach wszyscy kibice byliby ubrani na czerwono. I trudno byłoby ich rozróżnić z daleka. A tak mamy dwa kluby w różnych barwach. Czerwony kojarzy się z walką,a niebieski lekkość, spokój i relaks. Gdyby włączyć jeszcze barwy do gry do według mnie czerwony by wygrał, ponieważ jest żądny walki. Tak samo można nazwać Manchester United!!!!

MANCHESTER FOREVER!!!
02-05-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #775
 
Russia 1-0 GB

Ruskie wygrywają w Manchesterze. Teraz kolej, żeby Manchester wygrał w Rosji Smile

Siedem dni koledzy...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-05-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #776
 
Kto ma wiec wygral final zeby Kancie bylo 1:1 ?
Z jaka to rosja gramy ?
Chelsea zatem jest z Nowosybirska ?
Niechec,niechecia ale to jednak 98 lat historii i tradycji BEZ gubernatora Kamczatki.

W pucharze Uefa Rosja - GB 1:0 w takim razie w LM oby USA - Rosja 1:0

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
14-05-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Groku Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #777
 
No i Manchester wygrał Puchar LM. W meczy było 1:1 ale w karnych 6-5.Wygraliśmy też dzięki pięknemu wybronieniu Van Der Sara.
23-05-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #778
 
Groku napisał(a):No i Manchester wygrał Puchar LM. W meczy było 1:1 ale w karnych 6-5.Wygraliśmy też dzięki pięknemu wybronieniu Van Der Sara.
Ta ..... No co ty !!!!

we're FC United - we're going up
23-05-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #779
 
To co panowie - w przyszłym sezonie United musi celowac w SIEDMIOKROTNĄ koronę Big Grin: English Premier League, Champions League, FA CUP, Carling Cup, European Supercup, Klubowe Mistrzostwa Świata i Tarcza Wspólnoty? Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-05-2008 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #780
 
Red napisał(a):Carling Cup

Tutaj z pewnością odpadniemy w drugim meczu, znowu coś nam nie pyknie i Chelsea zagra z kimś ze środka tabeli w finale Tongue

Resztę łapiemy bez większych problemów 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-05-2008 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości