Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #781
 
Takie rzeczy nawet najlepszym skladem w 2040 w Millwall w CM 01/02 udawaly mi sie raz na 10 sezonow.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
24-05-2008 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #782
 
.Apelacja działaczy Proto poskutkowała.Decyzja o wykluczeniu FC Porto z rozgrywek ligi mistrzów została anulowana.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-06-2008 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #783
 
Beitar Jerozolima w drugiej rundzie z Wisłą Kraków!
Myśle że to dobre losowanie, rywal do ogrania ,chociaz wiemy jak to zawsze jest :wink: woyteq kogo chcialbys w III rundzie? :roll:

p.s - zmiencie temat na 2008/09 :wink:
01-07-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #784
 
Tylko ze Beitar jest jednym z najtrudniejszych przeciwników których Wisła mogła wylosowac w II rundzie.Generalnie sanse 50 na 50 wynosza,ale jest jeszcze runda III i tak naprawde...widze to czarno po prostu.
01-07-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #785
 
Powiedzmy sobie szczerze. Jesli Wisla ma jakiekolwiek marzenia odnosnie awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzow, to takich przeciwnikow powinna odprawiac z kwitkiem z palcem w ....

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-07-2008 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #786
 
Hahahahahahaha prawie się popłakałem ze śmiechu jak przeczytałem kto zagra z Wisłą w II rundzie :lol: Gratulacje Woyteq, miłego wyjazdu :lol: Szalom


Bez jaj z tym 50-50, Wisła jest faworytem tego dwumeczu, może nie jakimś super pewniakiem, ale 65-35 szans mają na pewno... przecież nie mogą odpaść, bo nie mają po co wracać do Krakowa
01-07-2008 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #787
 
Wisła będzie faworytem lecz w żadnym wypadku nie może sobie pozwolić na lekceważenie rywala,bo liga izraelska wbrew pozorom wcale nie jest taka słaba,zresztą kluby z Izraela ostatnio osiągały lepsze wyniki w europejskich pucharach niż nasze drużyny.

Dobrze że pierwszy mecz Wisła rozegra na wyjeździe,bo Izrael to zawsze trudny teren i jeśli w pierwszym spotkaniu padnie wynik niezbyt korzystny dla Białej Gwiazdy,szansa awansu ze względu na rewanż przy Reymonta wciąż będzie spora Smile

CONCILIO ET LABORE
01-07-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #788
 
Nigdzie nie jade, to jest moje znane stanowisko od wielu lat co do druzyn z tego kraju. Nigdy tam nie postawie swojej nigi. Zreszta chocby to bylo na cyprze to i tak za daleko i za drogo i za malo atracyjnie. Czekam (jesli doczekam) na III runde.
Jżs WISEŁKA !

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-07-2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #789
 
beedzie ciezko jak to zwykle bywa z naszymi zespolami ale ja jestem dobrej mysli musze byc! Do boju Wiselka!!
01-07-2008 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #790
 
Może Hamas zorganizuje jakiś wyjazd za 18,99zł dla studencików do Jerozolimy to się doczepicie i jazda, co tam postać troche na wiecu, żadna hańba :lol:

Ja przyznam szczerze nawet nie wiem na kogo Wisła oprócz Beitara mogła trafić, ale zdania co do możliwości ich przejścia raczej nie zmieniam Smile To będzie dobre przetarcie przed potyczkami z Juventusem w trzeciej rundzie eliminacyjnej
01-07-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #791
 
Ja w sumie to nie mam pojęcia, co sądzić o poziomie trudności drużyny z Izraela(idąc terminologią fify to obstawiałbym na "semi pro" :lol: ). Szczerze mówiąc to pierwszy raz o niej słysze. Jakby to była słynna drużyna z Tel-A-Wiwu to bym się obawiał bardziej. Jednak jeśli chodzi o LM, to Wisła raczej odpadała po dwumeczach z bardziej renomowanymi zespołami (Panathinaikos, Real, Barcelona czy Inter), a te "słabsze" teamy raczej ogrywała.

Dlatego jestem dobrej myśli. I to nawet nie dlatego, że jestem kibicem Wisły, bo myślę, że cała Polska poniekąd trzyma kciuki za Krakowian, bo to największa nasza polska nadzieja w europejskich pucharach. W końcu jak nie oni to kto?

Wisła nie może powtórzyć wyczynu rywala zza miedzy. W końcu takie rzeczy to tylko po stronie błoń od ul. Focha :lol:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-07-2008 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #792
 
Inter to akurat byl puchar Uefa.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-07-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #793
 
woyteq napisał(a):Inter to akurat byl puchar Uefa.

Racja, mój błąd. Jednak nie zmienia to faktu, że Wisła z drużynami powszechnie uważanymi za słabsze radziła sobie nieźle. A ja jednak, mimo wszystko, do tego grana zaliczam Beitar.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-07-2008 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #794
 
Ja tylko dodam że trenerem Beitaru jest Itzak Shum,człowiek który w Izraelu jest synonimem sukcesu to pod jego wodzą Maccabi Hajfa przed kilkoma laty awansowała do Ligi Mistrzów.Później Shum prowadził Panathinaikos Ateny,dzięki niemu Koniczynki w sezonie 03/04 przerwały trwającą dobre 7,8 lat supremację Olympiakosu zdobywając mistrzostwo i puchar Gracji.

Właścicielem Beitaru jest rosyjski biznesmen Arkady Gaydamak,który nie szczędzi pieniędzy na klub.

Ja bym radził zachować umiarkowany optymizm przed starciami z mistrzem Izraela.

CONCILIO ET LABORE
01-07-2008 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #795
 
Jezeli Wisla jakos sie nie wzmocni...a na to ie wlasnie anosi to raczej wiekszych szans im nie daje. Beitar jak narazie wzmocnil sie urugwajskim napastnikiem Abreu z River Plate, reprezentacyjnym pomocnikem Moshe Ohayon'em oraz argentynczykiem Dario Fernandezem z Panioniosu...a pewnie na tym nie koniec.
Zobaczymy czy Wisla kogos sprowadzi bo narazie cos kiepsko na rynku transferowym dzialaja.
02-07-2008 07:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości