Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Qki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1456
 
oglądałem mecz z Portsmouth i Campbell grał dobrze bramki nie strzelił ale walczył i myślę że w tym okienku nikogo SAF nie kupi i nie sprzeda :lol: :lol: :lol:
10-08-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1457
 
Ja to już nie wiem co o tym wszystkim myslec.
Raz piszą że nikogo nie kupimy a dzisiaj piszą o Silvie,Henrym,Richardsie i znowu Berbatovie... co do pierwszej dwójki to jestem pewny że nas nie zasilą, Mika nigdy nie dostanie pozwolenia na grze w United (chyba że Hughes dalej jest myslami z MU) a Koguty albo przystaną na oferte Fergusona,albo obejdą sie smakiem i stracą Dimitara za darmo,oczywiscie za rok,chyba że opchną go komus innemu w styczniu za mniejsze pieniadze.

Napastnik musi przyjsc,reszta formacji nie wymaga aż tak bardzo wzmocnien.
10-08-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1458
 
Nie mamy już co spekulować, skoro Sir Alex Ferguson powiedział, że na Old Trafford trafi napastnik i to niebawem, to tak będzie. Nie było za mojej kadencji kibicowania sytuacji, w której coś, co powiedział SAF, się nie sprawdziło jeśli mowa o transferach "obiecanych".
10-08-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1459
 
Ja nie pamietam okienka bez transferuSmile

jesli Saha zostanie to bedzie tevez Rooney Saha Cambell i np Berbatov...... ciekawe

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
11-08-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1460
 
link
Wiele dzienników tego typu pisze o transferze Berby do Manchester United. Oby to teraz już była prawda. Podobno cały wczorajszy wieczór trwały negocjacje, a podobno jutro transfer ma być potwierdzony. Tylko oby to była prawda Wink
13-08-2008 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1461
 
Ja jestem przekonany, że to już pewne. News pojawił się także wśród tego top4 na stronie oficjalnej, więc nie może to być gówno prawda, bo inaczej oczywiście mogłoby byc na oficjalnej, ale w dziale gossip czy tam paper talk, zwał jak zwał.


Także udzielam dyspensy chętnemu do założenia tematu o tym zawodniku w dziale kadra (czy jak tam ten dział się nazywa). Berbatov jest raczej nasz.
13-08-2008 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1462
 
Maciek napisał(a):Ja jestem przekonany, że to już pewne

To było pewne już od długiego czasu,ze względu na konczacy sie kontrakt Dimitara,nie mieli wyjscia i gadki że jest nie na sprzedaz byly tylko po to by podniesc cene.
Gazety podają że Berbatov bedzie zarabial 80.000 tygodniowo ,jak nie dzis to najpozniej w przeciagu 24 godzin wszystko sie wyjasni,bo na piątek szykowana jest prezentacja i w niedziele ma juz grac u boku Teveza :wink:
13-08-2008 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1463
 
Tylko, że nie za takie pieniądze jak się mówi. Kto mnie zna ten wie, że rzadko kiedy zdobywam się na krytykowanie płaconej przez nas kwoty odstępnego, ale tym razem, jeśli damy 20 mln Funtów lub więcej, za zawodnika z kontraktem ważnym tylko 12 miesięcy, to będę zdziwiony, średnio zadowolony, a może po prostu uznam, że ten kontrakt jednak nie był taki jak nam się wydawało :roll: Oprócz tego będę oczywiście zachwycony, bo pod względem sportowym to gigantyczne wzmocnienie, ale po co im płacić sporo za dużo? Żeby się wzmocnili za te pieniądze bardziej niż powinni?
13-08-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1464
 
Na głównej info o Berbie było właśnie w dziale "Papers", Maćku ;>

Fakt faktem w top4, ale czy to ma jakieś znaczenie? Nie sądzę Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
13-08-2008 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1465
 
Krzysztofie Kolumbie, wiem, że w dziale papers, ale w top4, o tym pisałem. Po co więc przepisywać coś co zostało już napisane?
Ciampel napisał(a):czy to ma jakieś znaczenie? Nie sądzę
Ja kierując się jakimś tam doświadczeniem uważam, że jednak to coś oznacza, bo zdarza się to niezwykle rzadko i nie pamiętam sytuacji takiej, by było to sianie zamętu
13-08-2008 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1466
 
Berbatov to przyklad ze maciek potrafi zmienic zdanie, pamietam jak nie byl do niego na poczatku przekonany jednal z kazdym meczem ocena sie zmieniala.
Berbatov, za rok wzmacniamy skrzydla

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-08-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1467
 
Nie bardzo wiem o czym mówisz, chyba że o innym Maćku nawijasz. I jak nie masz jakichś cytatów albo konkretów to lepiej nie ma co zaczynać gadki, bo nigdy nie napisałem, że Berbatov jest zawodnikiem średnim, słabym, "drewnem", "kmiotem" itd.

Ale jak znam życie, to wcale nie chciałeś być upierdliwy, a chodzi ci chyba o to, że kiedyś kwestionowałem, obecność Berbatova w 11 sezonu w jego pierwszym sezonie. Dalej uważam jak uważałem wówczas, ale to nie ma związku z moją oceną jego umiejętności
13-08-2008 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1468
 
Maciek TY masz akurat znakomita zdolnosc do niezapamietywanie rzeczy ktore były lub sa dla Ciebie zle. Pisales mi ze nie widzisz przyczyn zachwytow nad Berbatovem i ze nie strzelił nikomu znaczacego gola.Nawet gdybym miał to na gg i tak bym tego tu nie dal, jednak ja dalej widze ze cecha ,,zapominania,,Ci nie mineła :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-08-2008 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości