Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Według mnie, Torres nie sprawdzi się w Manchesterze i ja nie jestem zwolennikiem tego transferu. Uważam, że angielski styl nie będzie do niego pasował. Jeśli by doszło do tego transferu to oczywiście będę trzymał kciuki za to, żeby Fernando pokazał klasę w MU, ale wątpię, żeby tak się stało.
21-05-2006 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Jak dla mnie linia ataku po odejsciu Ruuda bedzie wystarczająco mocno, i nie ma sensu pakowac pieniędzy w wielki znak zapyatnia jakim jest Torres.
Mielibysmy bardzo dobry atak Rooney - Saha + z ławki Smithy ew. Rossi, no i zostaje jeszcze Ole.
21-05-2006 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
To pewne ,że Ruud odchodzi??
Warto by się także zastanowić nad drugim bramkarzem.Howard będzie wypożyczony...Ja bym sprowadził Kuszczaka(nie żartuje) chłopak na prawdę dobrze broni już sprawdził się w WBA (tylko ciekawe czy by go sprzedali??) no i wygląda na młodego więć z czasem mógłby objąć stanowisko pierwszego bramkarza.
Pewnie ktoś już o tym wspominał ,ale....Chivu.Widziałem go w meczu (chyba z Lazio ??) i na prawdę zrobił na mnie wrażenie...gra ofensywnie...tylko pytanie po co nam nowy obrońca ?? Ale jak by go dać na defensywnego pomocnika ..załatać dziurę..ciekawe jak by mu się grało na tej pozycji.
21-05-2006 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Cytat:To pewne ,że Ruud odchodzi??

Tak, przeczytaj kilka wczesniejszych postow.
Cytat:Kuszczaka(nie żartuje) chłopak na prawdę dobrze broni już sprawdził się w WBA (tylko ciekawe czy by go sprzedali??)

Tak, sprzedaliby, podobno za 7 milionow, a za rok mozemy miec go za darmo, lecz prawdopodobnie wtedy inne kluby tez bylyby w nim zainteresowane.

Cytat:Pewnie ktoś już o tym wspominał

Chayba nie...

Cytat:Chivu.Widziałem go w meczu (chyba z Lazio ??) i na prawdę zrobił na mnie wrażenie...gra ofensywnie...tylko pytanie po co nam nowy obrońca ?? Ale jak by go dać na defensywnego pomocnika ..załatać dziurę..ciekawe jak by mu się grało na tej pozycji.

A ja go widzialem w wielu innych meczach, zawodnik jest mlody i na prawde swietny, bylby na prawde duzym wzmocnieniem bo jak na razie nie mamy dobrego lewego obroncy (nie liczac Heinze), a Chivu bylby dobrym zmiennikiem lub nawet zawodnikiem pierwszego skladu.

Ja bylbym w 100% za transferem De Rossiego, ktory takze gra w Romie, ktora jest mocno zadluzona i dla kasy teraz duzo by zrobila.
21-05-2006 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
a ja myślę, że Torres w United to byłby bardzo dobry pomysł. I nie ma na to wpływu fakt, że jest jednym z moich ulubionych piłkarzy.
To raczej jest zawodnik, który nie potrzebuje zbyt długiego czasu by się zaaklimatyzować. Oczywiście nikt nie może być pewien jak będzie, ale Fernando niejednokrotnie pokazywał, że nie jest pierwszym lepszym piłkarzem. Potrafi radzić sobie z presją. Od bardzo dawna występuję w Ateltico jako kapitan.
Od dłuższego czasu przyglądam się mu. Ten sezon miał trochę słabszy, ale samo zaiteresowanie Manchesteru, Milanu, Chealse, Arsenalu czy Tottenhamu mówi samo za sibie (no może z wyjątkiem Arsenalu :wink: ). Zaiteresowanie jest bardzo duże i w końcu ktoś nam go zwinie sprzed nosa, a jestśmy już bardzo blisko (wierząc plotkom). Każdy trener marzy by mieć go w swoim składzie.
Na stronach Atletico wygląda to mniej więcej w ten sposób:
1) Torres mówi, że myśli o przyszłości w innym klubie
2) Pojawiają się oferty
3) Klub mówi, że go nie sprzeda
4) Torres mówi, że w Madryie ma przyjaciół i rodzinę, nie chce odchodzić.
I tak wkółko :roll: .
Nikt nie wie jak to będzie. Z punktu widzenia osoby sprzyjającej Ateltico mogę powiedzieć, że jego odejście nie byłoby za dobre i trochę martwiłabym się o przyszłość Atletico. Niby mają Kezmana i wielu utalentowanych piłkarzy, latem ma podobno przyjść Rosicky, ale... to nie ten temat, dlatego kontynuować nie będę.
22-05-2006 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
KaczorekTS napisał(a):z Torresem nie powinno byc problemów bo MU wyłozy kase i jeszcze moze dac RvN zas z J. Colem i środkowym pomocnikiem moze byc cieżej. pozyjemy zobaczymy ale mysle ze kupia ich Big Grin

Tu nie kończy się na samym wyłożeniu kasy. Torresowi kotrakt kończy się chyba za 2 lub 3 lata. Suma odstępnego wynosi 90 mln €. Atletico nie chce stracić swojej jedynej gwiazdy, a on nie tak chętnie chce odejść z klubu, w którym się "wychował". Tak wieć nie kończy się na samym wyłożeniu kasy. Chyba, że Manchester wyłoży 90 mln €.
22-05-2006 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
No i transfer Diarry sie oddala? Ponoc jego agent zaprzeczyl o tym ze bylby prowadzone jakie kolwiek rozmowy! A sam piłkarz dodal ze woli Real... nara

A ponoc Bayern ktory byl pewny pozyskania Podolskiego wycofal sie gdyz Koln żąda 10mln! a United sie zainteresowalo!
23-05-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Cytat:No i transfer Diarry sie oddala? Ponoc jego agent zaprzeczyl o tym ze bylby prowadzone jakie kolwiek rozmowy! A sam piłkarz dodal ze woli Real... nara

Z transferem Diarry jest tyle zamieszania... :? Najpierw wielce wiarygodne szmatławce piszą o tym, iż Diarra przyleciał na OT, że jego transfer już jest praktycznie sfinalizowany. Natępnie menadżer Diarry zaprzecza tym informacjom i pojawiają się plotki mówiące, że Mahamadou nie prowadził rozmów z MUFC i przechodzi do Realu. Kolejno zaprzecza informacjom o przejściu do Madrytu i wychodzi na to, że z nikim nie prowadzi rozmów :lol: Podejrzewam, że większość wiadomości to wyssane z palca bzdury... Ja przestałem zwracać uwagi na te ploty, czekam na oficjalną informację o przejściu gracza Lyonu do któregoś klubu.
Poza tym martwi mnie to, iż Chelsea uzbroiła się w Ballacka, Arsenal w Rosickiego, Spursi w Berbatova, a u nas 0 konkretów
:? Do mistrzostw już niewiele czasu, podczas mistrzostw nikogo nie kupimy z wiadomych powodów, a po MŚ ceny zawodników, którzy zabłysną na MŚ będą bardzo wywindowane w górę... :? Nie wygląda to za różowo, ale nie popadam w skrajny pesymizm.
23-05-2006 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
ej ludzie nie ma co sie narazie martwic na zapas - okienko transferowe jeszcze nie zostało otwarte więc spokojnie Smile jest jeszcze duzo czasu na transfery i mam nadzieje, ze Ferguson wzmocni odpowiednio skład tak, abyśmy nie odstawali poziomem od Chelsea

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-05-2006 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Skull napisał(a):A ponoc Bayern ktory byl pewny pozyskania Podolskiego wycofal sie gdyz Koln żąda 10mln! a United sie zainteresowalo!

No i to by był porządny transfer, a nie jakiś tam Torres (określenie jakiś tam nie am tekigo znaczenia, że uważam go za złego piłkarza, ale takie, że nie jestem pewien co do trafności tego transferu o czym już pisałem wczesniej). 10 mln za teog zawodnika to ja bym od razu dawał. To jest po prostu przyszłość i to w dodatku fantastyczna przyszłość. Nic, tylko go brać za taką cenę. Tylko, że ja na razie nigdzie o tym nie czytałem, poszukam zaraz na necie, chociaż to pewnie na razie wielka plota.
23-05-2006 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Red napisał(a):okienko transferowe jeszcze nie zostało otwarte więc spokojnie Smile
Mylisz się :wink: Okienko zostało otwarte bodajże 15 maja ze względu na MŚ.
Cytat:jest jeszcze duzo czasu na transfery
Właśnie tego czasu nie ma już za wiele... Za tydzień nikogo już nie kupimy, bo zawodnicy będą skupieni na mistrzostwach. Transfery więc będą realne do finalizacji dopiero w lipcu, przy czym ceny za zawodników będą wywindowane bardzo wysoko.
Podolski - bleeeeeee...Pierwsze - tylko 12 goli w Bundeslidze, średnie występy, nie zachwycił.Drugie - Lukas powiedział, iż chce grać w Bayernie.Zresztą nie napastnik jest priorytetem.
Aha, wyczytałem w necie, że Inter chciałby wymienić Cambiasso na RvN. Wg mnie ciekawa opcja, nie pogardziłbym takim zawodnikiem Smile Juventus też się sypie, grozi im degradacja. W tym wypadku nastąpi rozbiór Juve, kogo bierzemy? Tongue [/img]
23-05-2006 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
aha no to sory nie wiedziałem

ale jest jeszcze jedna sprawda - przeciez po Mistrzostwach moze sie pojawic wiele objawien Smile zawsze warto kupic jakiegos mlodego zawodnika

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-05-2006 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Valverde napisał(a):Podolski - bleeeeeee...Pierwsze - tylko 12 goli w Bundeslidze,

12 goli to mało????? Zauważ ze on gra w słabym Koln!
Mimo młodego wieku stanowi o sile Reprezentacji Niemiec! Bayern i Barca sie nim interesują!
Jest swietny jednym słowem! Za 10mln nawet bym sie nie zastanawial...
23-05-2006 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Objawień, za które działacze będą żądać bajońskich sum, bo pokazali się na MŚ :wink:

Skull, za te 10mln można pozyskać dobrego pomocnika. 12 goli to nie jest dużo, Klose nawet w słabym Kaiserslautern strzelał więcej. Podolski wprowadził przebojem Koeln do Bundesligi, kiedy przyszło mierzyć się z cięższymi rywalami już nie było tak kolorowo. Mówię NIE Podolskiemu w United, jeśli już szukamy w Bundeslidze to wolę Klose.
23-05-2006 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Valverde napisał(a):Objawień, za które działacze będą żądać bajońskich sum, bo pokazali się na MŚ :wink:

Skull, za te 10mln można pozyskać dobrego pomocnika. 12 goli to nie jest dużo, Klose nawet w słabym Kaiserslautern strzelał więcej. Podolski wprowadził przebojem Koeln do Bundesligi, kiedy przyszło mierzyć się z cięższymi rywalami już nie było tak kolorowo. Mówię NIE Podolskiemu w United, jeśli już szukamy w Bundeslidze to wolę Klose.

Nawet jak by kupili Klose ti ile pogra 2 sezony a Podloski jest młody i jak już pisał Skull to jest siłą reprezentacji Niemiec także nie moge się z toba zgodzić bo lepszy by był Podolski a nie Klose :!:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
24-05-2006 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości