Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
To okienko transferowe dość szybko się rozkręciło chyba z powodu zbliżających się mistrzostw.Mamy za sobą już kilka znaczących transferów, a największe to na razie :
-M.Ballack Bayern-->Chelsea
-C.Zanetti Inter-->Juventus
-F.Morientes Liverpool-->Valencia
-T.Rosicky Borrusia-->Arsenal
-R.Pires Arsenal-->Villareal
-H.Larsson Barcelona -->Helsinborg IF
-D.Berbatov Leverkusen-->Tottenham
-J.Stam Milan-->Ajax
-R.Costa Milan-->Benfica

A to dopiero początek.Czekamy na ruch ze strony diabłów. Smile
26-05-2006 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Moim zdaniem "naszym" priorytetem powinien byc defensywny pomocnik najlepiej z doswiadczeniem.Potem powinnismy pomyslec o innych pozycjach np. zastepcy Ruuda.Myslę ze Fergie mogl by kupic mlode Mascherano chyba z Corinthians bo to swietny mlody def. pomocnik.Nie byłbym również zly gdyby śćiągnął Riquelme, a na koniec np Torresa. Ale nie wiem czy by na wszystko kasy starczyło.
26-05-2006 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Grzeho napisał(a):Moim zdaniem "naszym" priorytetem powinien byc defensywny pomocnik najlepiej z doswiadczeniem.Potem powinnismy pomyslec o innych pozycjach np. zastepcy Ruuda.Myslę ze Fergie mogl by kupic mlode Mascherano chyba z Corinthians bo to swietny mlody def. pomocnik.Nie byłbym również zly gdyby śćiągnął Riquelme, a na koniec np Torresa. Ale nie wiem czy by na wszystko kasy starczyło.

Ja nie jestem za Riquelme, moze i pokazal on wiele, ale jego styl jest chyba dobry tylko do Hiszpanskiej pilki, w Premiership moim zdaniem nie przyjalby sie. Mascherano :?: nawet chlopaka nie znam, ale jesli jest tak dobry to moze dobrze byloby go sciagnac, a jak wszyscy chyba wiemy Sir Alex ma nosa do takich zawodnikow.

Na koniec Torresa :?: :?: Moim zdaniem to powinien byc transfer numer 1 dla United.
26-05-2006 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Mysle ze Torresa bedzie ciezko sprowadzic z Riquelme sie nawet z toba zgadzam, no ale jesli chcemy konkurowac z Chelsea to musimy miec co najmniej po kilku dobrych pilkarzy na kazda pozycję.
26-05-2006 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Grzeho, cała twoja ostatnia wypowiedź to paradoks. Zgadzasz się, że Riquelme jednak nie za bardzo pasowałby do angielskiego stylu i raczej nie prezentowałby pełni swoich możliwości, ale chcesz, żeby przeszedł do nas, bo "jesli chcemy konkurowac z Chelsea to musimy miec co najmniej po kilku dobrych pilkarzy na kazda pozycję."

Zastanówcie się, zanim coś napiszecie.

Ja uważam, że Riquelme jest jednak za wolny na Premiership i nie wiadomo też, jak to by było z aklimatyzacją. Torres, jak już pisałem, nie jest moim marzeniem, a Mascherano to też jedna wielka zagadka, poza tym, nie widziałem go nigdy na oczy.
26-05-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
A słyszeliście coś o zamianie Ruud za Gujohnsena :?: Ja o tym czytałem, jeśli miałoby dojść do tego transferu to chyba The Blues musielby coś dopłacić, ale szczerze mówiąc nie chcę widzieć Ruud'a w barwach Chelsea, Gujohnsen w Manchester United... hmmm :roll: Nie wiem co o tym sądzić.

Natomiast ja również nie widzę jakoś Riquelme w Premiership, jakoś mi nie pasuje w tej lidze...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-05-2006 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
A Chimbonda twardo stompa po ziemi ! ! ! Jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Kogutami,a mimo to mówi ze wolałby grac w United,ze OFERTY z OT nigdy by nie odrzucił :!:
27-05-2006 05:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Przed chwilą przeczytałem, że Diarra został wyceniony na 37 mln €. Już wcześniej mówiono, że ten zawodnik nie będzie tani i będzie go trudno sprowadzić. Lyon bardzo ceni swoich piłkarzy, podobnie było z Essienem, za którego Chelsea też musiała wyłożyć sporo kasy. Nie wiem czy to jest potwierdzone, ale ta suma jest tak wielka, że aż mnie skręciło w brzuchu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-05-2006 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Też o tym czytałem :shock: Im większe zainteresowanie Diarrą, tym wyższa cena. Z Essienem było podobnie w zeszłym roku, aż w końcu Chelsea kupiła go za 35 mln euro. Działacze Utd chyba nie będą tacy naiwni i nie sypną na niego tyle kasy, niech idzie do Realu.
27-05-2006 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Kuba_^^ napisał(a):Przed chwilą przeczytałem, że Diarra został wyceniony na 37 mln €. Już wcześniej mówiono, że ten zawodnik nie będzie tani i będzie go trudno sprowadzić. Lyon bardzo ceni swoich piłkarzy, podobnie było z Essienem, za którego Chelsea też musiała wyłożyć sporo kasy. Nie wiem czy to jest potwierdzone, ale ta suma jest tak wielka, że aż mnie skręciło w brzuchu.

No niestety, podobna suma jak byla z Essienem, wiec tak jak mowilem, albo wylozymy caly budzet, albo musimy o nim po prostu zapomniec :? . A z takiej szansy skorzysta prawdopodbnie Chelsea i kolejny dobrze zapowiadajacy sie zawodnik zmarnowany...
28-05-2006 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
A co powiecie o tym, że "L`Equipe" napisało o zainteresowaniu Riberym przez United? Ileż ja bym dał, żeby to nie była zwykła plota :roll:
29-05-2006 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #87
 
Martwi mnie to ze do tej pory ani widu ani słychu o jakim kolwiek transferze,co prawda pojawiają sie jakies ploty,ale to mnie nie interesuje do póki nie bedzie jakis konkretów.

Wymieniało sie wiele nazwisk i pewnie wiele sie jeszcze wymieni. Zastanawia mnie czemu Alex nie decyduje sie na jakis transfer przed MŚ,bo po nich cena zawodniak może wzrosnąc,a może liczy na to że spadnie? :lol: Albo poluje na kogos kto nie bedzie uczestniczyl w tej wielkiej imprezie.

Dzisiaj czytalem jakies info ze niby Vieira jest z nami łączony,o Riquelme tez cos nabazgrali,ale żadnego z nich nie widze u nas. Powody podałem juz kiedys.
01-06-2006 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #88
 
Alex dziwnie postepuje. Niby ma liste z duza liczba dobrych graczy, ale co z tego?? Praktycznie nic wiecej nie robi w tej sprawie. Chyba ze robi po cicho.
Co do nowych graczy to sie zgadzam Skull. Przeciez w podobnych okolicznosciach kupili Rooney`a z Evertonu po Euro...

amor patriae nostra lex
01-06-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Cosik cicho się ostatnio zrobiło wokół diabłów i potencjalnych wzmocnień :? .Fergi niedawno wypowiadał się chwaląc naszych piłkarzy i przestał wspominać o koniecznych transferach.Jednak było zbyt dużo zapowiedzi i obietnic żeby skończyło się to bez jakiś konkretnych efektów.Fergi to stary lis i jak nic cosik po cichu kombinuje. :wink:
01-06-2006 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
No i w końcu sprawa Mikela dobiegła końca.Młody nigeryjczyk od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Chel$ea.Unieted otrzyma 12 mln Ł!
rekompensaty co trzykrotnie przebija cenę za ,którą Obi miał zostać sprowadzony na OT.
To co się stało jest chyba najlepszym wyjściem(dla Unieted).MU zarobi trochę dodatkowej kasy , a pazerniak będzie grał(aha już to widzę :wink: )tam gdzie mu się podoba.
02-06-2006 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości