Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
qrant napisał(a):No i w końcu sprawa Mikela dobiegła końca.Młody nigeryjczyk od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Chel$ea.Unieted otrzyma 12 mln Ł!
rekompensaty co trzykrotnie przebija cenę za ,którą Obi miał zostać sprowadzony na OT.
To co się stało jest chyba najlepszym wyjściem(dla Unieted).MU zarobi trochę dodatkowej kasy , a pazerniak będzie grał(aha już to widzę :wink: )tam gdzie mu się podoba.

No i dobrze, ja go wogole nie chcialem widziec w United, a on nawet nie gra w pierwszym skladzie Nigerii ponizej 21 lat... hehe, nie wiem czy wogole zagra w jakims meczu w przyszlym sezonie... Poczekajmy Wink
02-06-2006 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Pewnie mu już odbiła sława do głowy, dlatego zrobił wokół siebie takie wielkie zamieszanie. My wyszliśmy na tym korzystnie, zarobimy jeszcze sporo kasy, dodatkowe pieniądze na pewno się przydadzą, niech sobie tam gra w tej Chelsea, znaczy w rezerwach :wink:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-06-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Kod:
Angielskie media donoszą, że reprezentant Argentyny- Aldo Duscher- jest bliski przejścia do Manchesteru United.

Twardy gracz, obecnie grający w Deportivo La Coruna, miałby zastąpić byłego kapitana Czerwonych Diabłów, Roy'a Keane'a. Taką informację podał sam Sir Alex Ferguson, menadżer Manchesteru.

Najprawdopodobniej po tym sezonie czekają Duschera rozmowy z takimi klubami jak: Tottenham, Newcastle United czy właśnie Manchester United, do którego przejścia Aldo jest najbliżej.

Mówi się, że argentyńczyk jest już "obiema stopami" na Old Trafford.
//transfery.info

Imo słaby zawodnik, ale bardzo walczny. Szkoda tylko, że Fergie rozgląda się za takimi średniakami, a nie za naprawdę klasowymi zawodnikami :roll: .
05-06-2006 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #94
 
Wiesz, w Manchesterze wielu zawodnikow ulega magi tego miejsca i zaczyna grac jak DIABEŁ...miejmy nadzieje ze tak sie stanie z nim...trzeba wierzyc Smile

amor patriae nostra lex
05-06-2006 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
LUDZIE :evil: czy United kupia kogos w tym roku :evil: jaki jestem zly kiedy widze gdzies tytul newsa (np) " MU blisko Ballacka " a tu zara pisze ze JAK PODAJE THE SUN :evil: mowie wam ... oni juz chyba zmysly postradali ... chelsea kupila 5ciu zawodnikow juz ( w tym Scheva ) a my siedzimy na dupach i nic nie kupujemy ... a jak ktos zaraz powie ze sie nie liczymy na rynku transFerowym to normalnie chyba samobojstwo popelnie ... co moze pieniedzy nie mamy :evil: :?:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-06-2006 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #96
 
KanT napisał(a):LUDZIE :evil: czy United kupia kogos w tym roku :evil: jaki jestem zly kiedy widze gdzies tytul newsa (np) " MU blisko Ballacka " a tu zara pisze ze JAK PODAJE THE SUN :evil: mowie wam ... oni juz chyba zmysly postradali ... chelsea kupila 5ciu zawodnikow juz ( w tym scheva ) a my siedzimy na dupach i nic nie kupujemy ... a jak ktos zaraz powie ze sie nie liczymy na rynku transwerowym to normalnie chyba samobojstwo popelnie ... co moze pieniedzy nie mamy :evil: :?:

Oj KanT nawet nie wiesz jak sie z Toba zgadzam. Mowili, ze Ballack jest nasz - nic. Ze Diarra, doszlo do pewnego momentu rozmow i nic! A Gudjonsena teraz moze jeszcze Barcelona nam sprzatnie, bo juz wykladaja ze niego jakies 8 mln funtow (okolo). Czy nas na nic nie stac?? Na zadnego dobrego, klasowego zawodnika z exp?? Zenujace...

amor patriae nostra lex
05-06-2006 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Spokojnie chłopaki, nawet się jeszcze okno transferowe nie rozpoczęło 8) Zdaje mi się, że Ferguson będzie działać podczas mistrzostw, po Mundialu może być trudniej, ponieważ może wzrosnąć cena zainteresowanych piłkarzy. Czasu do nowego sezonu mamy jeszcze bardzo sporo, więc panikować raczej nie możemy, muszą być przeprowadzone jakieś transfery, a to, że Chelsea już kupiła 5 czy tam więcej zawodników to nic nie oznacza. Liverpool na ten przykład też chyba nikogo nie sprowadził (przynajmniej nic nie słyszałem), Arsenal narazie zakupił Rosicky'ego, więc nie ma co się martwić, trzeba po prostu cierpliwie czekać Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2006 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #98
 
Kuba uspokoiles mnie troche, ale tylko troche. Mogliby sie przynajmniej za kims rozgladac! Bo jeszcze wszystkich nam zabiroa!

amor patriae nostra lex
06-06-2006 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Zashi napisał(a):Kuba uspokoiles mnie troche, ale tylko troche. Mogliby sie przynajmniej za kims rozgladac! Bo jeszcze wszystkich nam zabiroa!

Nie no, zainteresowania są i to jest już w pewnym sensie uspokojenie, na pewno będzie lepiej, jak Fergie przeprowadzi chociaż jeden transfer, na którym mam nadzieje, że się nie skończy Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2006 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Kuba_^^ napisał(a):Spokojnie chłopaki, nawet się jeszcze okno transferowe nie rozpoczęło

Z tego co mi wiadomo to okno zostało otwarte już w maju, ze wzgledu na MŚ.

Kuba_^^ napisał(a):Zdaje mi się, że Ferguson będzie działać podczas mistrzostw, po Mundialu może być trudniej, ponieważ może wzrosnąć cena zainteresowanych piłkarzy

Gdyby tak było to działał by wczesniej,bo wątpie by jakis piłkarz chcial negocjowac kontrakt podczas MŚ - wtedy kazdy woli sie skupic na grze,a takie rzeczy odkładają na później.

Druga opcja to taka że Alex planuje kupic kogos kto nie bierze udziału w MŚ...

Kuba_^^ napisał(a):Czasu do nowego sezonu mamy jeszcze bardzo sporo, więc panikować raczej nie możemy

Tyle że co roku konczy sie na obietnicach i lipa.
Wydaje mi sie ze tym razem nie bedzie lepiej! Kupimy jednego pomocnika:
Carrick odpada,Tottenham buduje zespół i wątpie by chcieli sie go wogole pozbywac!
Diarraza drogi dla nas,Real albo Milan przebije naszą oferte i nara.
J.Cole - marzenia...
Riquelme - plotki,zresztą wolałbym Simao lub Nolana
Najbardziej prawdopodobnym transferem wydaje sie byc przejscie Pedersena ktoremu za rok konczy sie kontrakt lub Duschera (Deportivo czysci kadre)

Drugi transfer to pewnie opcja zastepstwa Ruuda w razie jego odejscia. Na wiecej nie licze,no moze jeszcze jakis 17-18 latek do rezerw.
07-06-2006 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Skull napisał(a):Z tego co mi wiadomo to okno zostało otwarte już w maju, ze wzgledu na MŚ.


O tym to nie wiedziałem, możliwe, że tak jest, ale tradycyjnie okno otwiera się chyba 1 lipca.

Skull napisał(a):Tyle że co roku konczy sie na obietnicach i lipa.

Oby tak nie było.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Oglądał ktoś wczoraj Francja - Chiny ??..
Grał tam Ribery ,którym ponoć jesteśmy zainteresowani...
przed jego wejściem gra Francji była lekko mówiąc słaba.Gdy wszedł na boisko od razu zepchneli Chiny na własną połowę i atakowali.Bardzo 'ożywił' grę i miał udział przy golu (on dośrodkował prz samobóju).Dobry drybling i to nie po to by się popisać..ja bym brał Big Grin
08-06-2006 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Cytat:Oglądał ktoś wczoraj Francja - Chiny ??..

Tak ja oglądałem ten mecz i rzeczywiście tak jak pisałeś Francja po jegi wejściu grała o niebo lepiej niż przed przydałby się u nas Ribery bo to świetny gracz i napewno wkoponował by sie w zepół!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-06-2006 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #104
 
Ja bym widzial Carlosa Teveza. Jeszcze chyba nie ma zadnego zainteresowania zadnym klubem. Podobno jest dobry, młody. Ma razem z Crespo stanowic sile ataku Argentyny.

amor patriae nostra lex
08-06-2006 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Mozna by sciagnac na Old Trafford :

Buffona - wiadome klopoty Juve

Vieire - (patrz wyżej) - pewny następca Roy'a

Mascherano - podobno koles ma talent i wymiata
pomocnik - obecenie gra w Corinthians

a do ataku Torresa zamiast Ruuda . Hiszpan w parze z Roo podbiliby Europe !! jak za dawnych lat Cole-YorkeSmile

no i jakis ofensywny pomocnik co by pily dawal napadziorom

obrone mamy dobra wiec wzmocnien raczej nie powinno byc.
08-06-2006 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości