Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
tczarek napisał(a):Mozna by sciagnac na Old Trafford :

Buffona - wiadome klopoty Juve

Vieire - (patrz wyżej) - pewny następca Roy'a

Mascherano - podobno koles ma talent i wymiata
pomocnik - obecenie gra w Corinthians

a do ataku Torresa zamiast Ruuda . Hiszpan w parze z Roo podbiliby Europe !! jak za dawnych lat Cole-YorkeSmile

no i jakis ofensywny pomocnik co by pily dawal napadziorom

obrone mamy dobra wiec wzmocnien raczej nie powinno byc.

Chyba coś nie tak napisałeś widzisz Vierie w koszulce Manchesteru bo ja raczej nie ile lat grał na wyspach i po tych latach nie darzyłem go wielką sympatią ponieważ nie raz dał w kość naszym piłkarzą!!
Co do Buffona to masz racje przydał by się bo VDS pogra jeszcze 1 sezon i chyba koniec no może góra 2 ale zastępca się przyda!!!
Co do Torresa to się zgodze bo bardzo Go lubie i darze go sympatią ale nie chodzi tylko o lubienie jest bardzo młody i dobry a świeża krew się przyda!!!
Mascherano słyszałem że jest bardzo dobry i gra świetnie mimo młodego wieku i jego sprowadzenie było by dobrym krokiem!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
09-06-2006 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Pedersen ktorym mocno sie interesowalismy podpisal nowy 4-letni kontrakt z Blackburn!! Tak wiec lipa.

Jeszcze taki dodatek:
Kompany przeszedl do HSV - kiedys mielismy na niego chrapke...
09-06-2006 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Ja wczoraj wyczytalem, ze Sir Alex zlozyl oferte 10 mln funtow za Carricka, ja nie jestem do niego przekonany, ale moze to dlatego, ze nie widzialem za duzo meczy z jego udzialem, coz... Podobno gra dobrze, swietnie uderza z wolnych i dogrywa, ja tam nie wiem... Zobaczymy jak to sie dalej potoczy Wink
10-06-2006 07:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
nervix napisał(a):Ja wczoraj wyczytalem, ze Sir Alex zlozyl oferte 10 mln funtow za Carricka, ja nie jestem do niego przekonany, ale moze to dlatego, ze nie widzialem za duzo meczy z jego udzialem, coz... Podobno gra dobrze, swietnie uderza z wolnych i dogrywa, ja tam nie wiem... Zobaczymy jak to sie dalej potoczy Wink

Ja również nie widziałem go ani razu w akcji, ale wszyscy bardzo chwalą tego zawodnika, a jeśli przejdzie do Man United to wtedy właśnie będę miał przyjemność zobaczyć jego talent. Mam nadzieje, że coś wreszcie się będzie działo.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2006 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #110
 
Kuba_^^ napisał(a):
nervix napisał(a):Ja wczoraj wyczytalem, ze Sir Alex zlozyl oferte 10 mln funtow za Carricka, ja nie jestem do niego przekonany, ale moze to dlatego, ze nie widzialem za duzo meczy z jego udzialem, coz... Podobno gra dobrze, swietnie uderza z wolnych i dogrywa, ja tam nie wiem... Zobaczymy jak to sie dalej potoczy Wink

Ja również nie widziałem go ani razu w akcji, ale wszyscy bardzo chwalą tego zawodnika, a jeśli przejdzie do Man United to wtedy właśnie będę miał przyjemność zobaczyć jego talent. Mam nadzieje, że coś wreszcie się będzie działo.

Niestety, jak sie dowiedzielismy klub Carricka odrzucił oferte. Moze MU da wieciej??

amor patriae nostra lex
10-06-2006 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Zashi napisał(a):Niestety, jak sie dowiedzielismy klub Carricka odrzucił oferte. Moze MU da wieciej??

Zapewne... Sir Alex chce kupic jakiegos mlodego, utalentowanego srodkowego pomocnika, a on wlasnie taki jest, podobno jeden z lepszych na wyspach...
10-06-2006 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #112
 
nervix napisał(a):
Zashi napisał(a):Niestety, jak sie dowiedzielismy klub Carricka odrzucił oferte. Moze MU da wieciej??

Zapewne... Sir Alex chce kupic jakiegos mlodego, utalentowanego srodkowego pomocnika, a on wlasnie taki jest, podobno jeden z lepszych na wyspach...

Czyli potwierdza sie co mowilem, ze Alex cos z polityka transferowa w tym sezonie na bakier...oby po Msitrzostwach Swiata sie to zmieniło...

amor patriae nostra lex
10-06-2006 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Zashi napisał(a):Niestety, jak sie dowiedzielismy klub Carricka odrzucił oferte. Moze MU da wieciej??

Mam nadzieje, że Fergie będzie walczył o tego zawodnika, że to odrzucenie oferty przez Tottenham nie zniechęci go to kupna Carrick'a. Jest młody, już wyrobił sobie dobrą opinie wśród innych, więc dlaczego tak szybko rezygnować :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2006 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #114
 
Macie stare info na manutd.pl Na http://www.mutd.orge.pl/ jest juz info, ze Carrick jest graczem United. Przeszedł do nas za 14 mln funtow. Transfer zostanie zfinalizowany po Mundialu. Bravo ManUtd! Wreszcie jakis transfer!

amor patriae nostra lex
10-06-2006 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
http://www.manutd.com/news/fullstory.sps...egoryid=120
oficjalna strona mówi coś innego
10-06-2006 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #116
 
Ramone napisał(a):http://www.manutd.com/news/fullstory.sps...egoryid=120
oficjalna strona mówi coś innego

No to juz nie wiem - nie znam na tyle angielskiego, ale troche zrozumialem...Zgupialem zupelnie...

amor patriae nostra lex
10-06-2006 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Wygląda to mniej więcej tak, że jedno źródło podaje tę informację, a inne mówią o odrzuceniu oferty United za Carricka w wysokości 10 mln. Póki podpisu na kontrakcie nie będzie, to raczej nie warto słuchać tych wszystkich spekulacji...
10-06-2006 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Po wczorajszym meczu
Riqelme
Dziwię się ,że coś o nim cicho jeżeli chodzi o transfer do nas.
11-06-2006 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Wielkie NIE! dla Riquelme. Owszem, jego stałe fragmenty, precyzyjne, doskonałe, prostopadłe podania to elementy, którymi możemy się zachwycać bez końca. Jednak to spowalnianie gry, jeśli nie ma do kogo podać, wycofywanie do tyłu to po prostu antyfutbol. Nie podoba mi się to i nie chciałbym, żeby tak grał główny reżyser gry Diabłów, a co za tym by szło i cały zespół.
11-06-2006 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #120
 
Zgadzam sie z Toba Pejter. On umie grac, ale na Premiership jest za wolny, akcje przechodzące przez niego sa zbyt wolne, trwaja "godzinami"...

Co do Carricka, to wiem ze jego mocodawca odrzucił oferte za 10mnl, ale z tego co wiem jak ManUtd dalo 14 to sie zgodzili i sie Carrick zgodził i ze podpisze po Mundialu, jak juz bedzie w Anglii...

amor patriae nostra lex
11-06-2006 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości