Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Jak można przeczytać na naszej stronie, Martin Jol podobno powiedział, że jednak Carrick zostanie w Tottenhami, tak więc bardzo trudno powiedzieć o jego przyszłości, dokładnie w jakim klubie zagra :roll: Jednak ja ciągle wierze, że przejdzi do United i będzie grał wspaniale w naszych barwach :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-06-2006 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Kerlon oczywiście Smile To geniusz i nawet jeżeli nie zrobi "foczki" na meczu Premiership to i tak nie można nie kupić tego 18-latka. Jeśli odejdzie Ruud to Kerlon może grać z Saha, lub Smithem, no i za plecami zawsze będzie Rooney Smile , no i jak przyjdzie Torres to z ustawieniem ataku nie będzie problemu Smile
W pomocy widziałbym oczywiście Riquelme.

Jeśli ktoś nie widział Kerlona w akcji to polecam te filmiki :

http://www.youtube.com/watch?v=ESsuUwbRVN4

http://www.youtube.com/watch?v=y6Yj7GoXPZw
11-06-2006 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Kod:
Kerlon,the future manchester united star
On gra w jakieś młodzieżowej drużynie United ??
11-06-2006 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Zashi napisał(a):Zgadzam sie z Toba Pejter. On umie grac, ale na Premiership jest za wolny, akcje przechodzące przez niego sa zbyt wolne, trwaja "godzinami"...

Co do Carricka, to wiem ze jego mocodawca odrzucił oferte za 10mnl, ale z tego co wiem jak ManUtd dalo 14 to sie zgodzili i sie Carrick zgodził i ze podpisze po Mundialu, jak juz bedzie w Anglii...

Masz niezle info, mozesz tylko powiedziec gdzie to wyczytales ?? :shock: :shock: :shock:

Ja tylko czytalem o tym, ze Jol sie nie zgodzil na 14 mln, a Carrick chce przyjsc do United, lecz jeszcze nic nie jest uzgodnione... :shock:
11-06-2006 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Kerlon rzeczywiście może być w przyszłości gwiazda pokroju Romario, Ronaldo etc., ale jeszcze nie jest chyba przygotowany na wielki futbol. Zdecydowanie za młody do pełnienia funkcji głównego snajpera. Choć nie ukrywam, że na razie mógłby zasilić nasze młodzieżowe drużyny i wejść do składu przebojem jak Rooney w Evertonie. Zobaczcie jednak, że są dziesiątki klubów, które na pewno się nim interesują, a nasi działacze transferowi - jak widać - nie szastają kasą i nie cechuja ich zawziętość, a wręcz przeciwnie ... Kogoś trzeba kupić, to nie podlega dyskusji. Oby tylko Fergie nie obudził się z ręką w nocniku Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
11-06-2006 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
nervix napisał(a):Masz niezle info, mozesz tylko powiedziec gdzie to wyczytales ?? :shock: :shock: :shock:
Bodajże na 4thegame (czy jakoś tak) był ten news :roll:
Wydaję mi się, że coś jest na rzeczy. Jol zarzeka się, że nie puści Michaela, zapewne chcąc podbić cenę Carricka. Jednak gdyby United miało wyłożyć, załóźmy 20 mln to ja dziękuję.
11-06-2006 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Moim zdaniem Kerlon by sobie poradził. Dobrym zakupem byłby Torres, chociaż jeżeli chodzi o szybkość i drybling to nie dorównuje brazylijczykowi. Nie rozumiem dlaczego Ferguson nie pomyśli o zawodnikach z bundesligi, którzy już potrafią grać siłowy futbol, ciekawymi zawodnikami są Nelson Haedo Valdes i Ivan Klasnic , którzy grają w Werderze Brema. Ale to tylko alternatywa, bo oczywiście ci zawodnicy nie będą od razu grali w pierwszym składzie.
12-06-2006 06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #128
 
Wydaje mi sie ze Podolsko chciałby transferu do lepszego klubu, w koncu gra w FC Koeln - chyba ze juz cos ma, a o tym nie slyszałem Smile

amor patriae nostra lex
12-06-2006 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #129
 
Zashi napisał(a):Wydaje mi sie ze Podolsko chciałby transferu do lepszego klubu, w koncu gra w FC Koeln - chyba ze juz cos ma, a o tym nie slyszałem Smile

Podolski z pewnością nie będzie chciał opuścić kraju, zostanie w Niemczech, bardzo prawdobodobne, że przejdzie do Bayernu Monachium, gdzieś czytałem, że rozmawiali już z nim. Napastnik polskiego pochodzenia powiedział już, że na pewno odejdzie, ale gdzie to nie wiadomo, zresztą on mi jakoś do Premiership nie pasuje.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-06-2006 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Podolski jest juz zawodnikiem Bayernu!
A Valdes przeszedl do B.Dortmund!

Więc obaj odpadają.....
A ten Kerlon? gdzie on gra?
12-06-2006 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Kerlon gra w Cruzeiro. O transferze Valdesa zapomniałem Smile ,ale Klasnic jest do wzięcia.
12-06-2006 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Jak już mówimy o napadziorach z Bremy, to chyba lepszy byłby Klose, aczkolwiek Klasnić też jest bardzo ciekawym zawodnikiem.
Cytat:Moim zdaniem Kerlon by sobie poradził. Dobrym zakupem byłby Torres, chociaż jeżeli chodzi o szybkość i drybling to nie dorównuje brazylijczykowi.
A ile meczów Kerlona widziałeś, skoro głosisz takie sądy o nim? Ja widziałem go tylko na 2 kompilacjach (żaden wykładnik jego umiejętności) i jakiś tam urywek meczu Cruzeiro. Mogę jedynie zdać się na Fergusonie, jeśli się nim interseuje, to faktycznie może coś z niego być.[/code]
12-06-2006 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Widziałem mecze brazylijskiej młodzieżówki i dwa mecze Cruzeiro. Uwież mi, że warto go kupić, bo te "foczki" to tylko popis pod publike, ale jego umiejętności są bardzo rozległe. Jeszcze mu sporo brakuje do Ronaldinho, ale myślę, że może co najmniej mu doruwnać poziomem za kilka lat.

No i co do napastników, to ciekawy jest też Mateja Kezman, moim zdaniem jest nawet lepszy od Torresa.
12-06-2006 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #134
 
Manufaniak napisał(a):No i co do napastników, to ciekawy jest też Mateja Kezman, moim zdaniem jest nawet lepszy od Torresa.

Kezman grał w Chelsea i nawet jak grał to sie nie wpisywał. Jemu chyba najbardziej odpowiada hiszpanska liga. Torres bardziej kreatywny, no i młodszy.

PS. Nie pisz 2 pod rzad jak nie musisz..

amor patriae nostra lex
12-06-2006 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Zashi napisał(a):Kezman grał w Chelsea i nawet jak grał to sie nie wpisywał. Jemu chyba najbardziej odpowiada hiszpanska liga. Torres bardziej kreatywny, no i młodszy.
Taa, Kezman rzeczywiście wspaniale gra w Hiszpanii :wink: W średniej lidze holenderskiej był gwiazdą, gdy zaczęły się schody Mateja się bardzo opuścił.

Cytat:Widziałem mecze brazylijskiej młodzieżówki i dwa mecze Cruzeiro. Uwież mi, że warto go kupić, bo te "foczki" to tylko popis pod publike, ale jego umiejętności są bardzo rozległe.

Trochę mało Tongue Ogółem jestem neutralny co do niego, nie warto wykładać poważnej kasy na kota w worku.
12-06-2006 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości