Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1396
 
Ronaldo powinien odejść z Manchester United jeśli chce. Z nim czy bez niego Manchester i tak będzie dążył do mistrzostwa. Władze klubu powinny zrobić wszystko żeby pozyskać Aguero i Huntelaara. Fakt ze Berbatow jest dobrze ograny w lidze angielskiej. Ale ma już swoje lata i długo dobrze nie pogra.
14-07-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1397
 
maykle napisał(a):Ale ma już swoje lata i długo dobrze nie pogra.

Przecież Berbatow ma teraz bodajże 27 lat! Niektórzy eksperci twierdzą, że to najlepszy wiek dla piłkarza. No, a Huntelaar jest w sumie dwa lata młodszy - czy to, aż tak dużo? Dlatego przy wyborze między tymi dwoma piłkarzami wiek dla mnie nie jest przekonywującym argumentem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-07-2008 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1398
 
Nie patrzmy tak na wiek.Moze i jest berbatov starszy ale co z tego?zagra tam sezon czy dwa mniej.Czy to bedzie Berba czy Hunter to i tak bedzie to dobra decyzja.Ronaldo chce to niech s....
14-07-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1399
 
marcelo napisał(a):Przecież Berbatow ma teraz bodajże 27 lat! Niektórzy eksperci twierdzą, że to najlepszy wiek dla piłkarza. No, a Huntelaar jest w sumie dwa lata młodszy - czy to, aż tak dużo? Dlatego przy wyborze między tymi dwoma piłkarzami wiek dla mnie nie jest przekonywującym argumentem.

Masz rację i zgadzam się że wiek nie gra w tym przypadku głównej roli. Berbatov nie jest z tych napastników którzy strzelają około 30 bramek w sezonie. On może strzelić z 10-15. Jest osobą która potrafi zmotywować kolegów z drużyny do doskonałej rywalizacji na boisku to fakt. Ale 30 mln za Berbatova to strata pieniędzy. Huntelaar byłby bardziej opłacalny.
14-07-2008 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1400
 
Mysle ze Berbatov w MU bedzie czesciej trafial do bramki niz w Spurs i strzeli ok 20 bramek.Sam jestem bardziej za Hunterem ale to juz nie nasza decyzja
14-07-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1401
 
marcelo napisał(a):ma teraz bodajże 27 lat! Niektórzy eksperci twierdzą, że to najlepszy wiek dla piłkarza.
A który ekspert od piłki uważa inaczej?
14-07-2008 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1402
 
Maciek napisał(a):A który ekspert od piłki uważa inaczej?

Oj, Maciek to zawsze się drobiazgów doczepi Tongue Powiem inaczej, że najlepsze lata piłkarz ma ponoć między 25, a 29 rokiem życia 8)

maykle napisał(a):Ale 30 mln za Berbatova to strata pieniędzy. Huntelaar byłby bardziej opłacalny.

To, że Holender jest tańszy, a niekoniecznie gorszy już dużo bardziej mnie przekonuje, ale Bułgar pokazał, że na angielskich boiskach w piłkę grać umie, a KJH to mimo wszystko wciąż niewiadoma, niekoniecznie oznaczać musi drugiego Ruuda.

Nie uważam także, że jakakolwiek kwota wydana na Berbatowa byłaby stratą pieniędzy, bo sądzę, że szybko by się to zwróciło.

Podsumowując, dla mnie nie ma większej różnicy, który z nich do nas trafi (o ile któryś trafi, może obaj Tongue ). Jeżeli trafi Berbatow, to chcę by spisywał się tak jak do tej pory (albo lepiej), a jeśli Holender, to niech zostanie drugim Ruudem :twisted:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-07-2008 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1403
 
marcelo napisał(a):To, że Holender jest tańszy, a niekoniecznie gorszy już dużo bardziej mnie przekonuje, ale Bułgar pokazał, że na angielskich boiskach w piłkę grać umie, a KJH to mimo wszystko wciąż niewiadoma, niekoniecznie oznaczać musi drugiego Ruuda.

Niekoniecznie ale podobieństwo zrobienia z Huntelaara drugiego Ruuda jest wysokie. Holendrzy mają swój styl i potrafią zrobić ze swoich rodaków znakomite gwiazdy. Zgodzę się że Berbatov jest już ograny w angielskim stylu. Nie uważam że transfer Bułgara jest zły. Wolałbym aby to Holender jako pierwszy trafił do Manchesteru. A jeśli trafią obydwaj będzie jeszcze lepiej. :mrgreen:
14-07-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1404
 
Skull napisał(a):a to ze Wenger nie wydaje duzych sum to bzdura,bo robi to,tylko z umiarem

Na kogo wydał w ostatnich latach taką kwotę, jaką musiałby zapłacić za Aguero? Myślę, że nawet znalezienie kogoś za połowę takiej kwoty sprawi ci problemy.

Berbatov albo Huntelaar u nas już na 99% według mnie. Cieszmy się i radujmy.
14-07-2008 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1405
 
Pejter napisał(a):Berbatov albo Huntelaar u nas już na 99% według mnie. Cieszmy się i radujmy.

Z Berbatova będę szalał z radości, z Huntelaara będę się jedynie cieszył, bo jednak Dimitara bardziej chciałbym w UNITED o czym już pisałem. W Aguero pomimo tego wszystkiego jakoś nie wierzę, bardziej realne zdają się ewentualne transfery Bułgara i Holendra. Wiadomo, Aguero to świetny zawodnik, ale podstawowe pytanie, czy by sobie poradził w Premier League? Jeśli patrzeć pod kątem tego pytania to wolę sprawdzonego i doświadczonego Berbatova Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-07-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1406
 
Daily Mail widzi go już od wczoraj u nas (28mln Ł), ale lepiej dmuchać na zimne.

W każdym razie Berba jest chyba nam najbliższy, bo zainteresowanie Hunterem spadło do poziomu zerowego Sad

capo di tutti capi

MUSC PL
15-07-2008 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1407
 
Pejter napisał(a):Na kogo wydał w ostatnich latach taką kwotę, jaką musiałby zapłacić za Aguero?

Akurat nie mialem na myśli aż tak astronomicznych kwot,chodzilo mi jedynie o to ,że co jakis czas dokonuje transferów za ktore tez słono płaci. Ale z tego co pamietam to na Overmarsa wyjebał sporo siana,a jak na tamte lata to można rzec ze wiecej niż Aguero jest teraz wart :twisted:
Wiltord,Hleb czy Reyes tez swoje kosztowali. Ale dobra,koniec gadki nie na temat.

Kilka źródeł podaje że Berbatov jest już zaklepany,tylko ze wiekszosc jest mało wiarygodna i trzeba czekac na oficjalne oswiadczenie. Ciekawi mnie czy wzmocnimy obrone,wkoncu Pique odszedl,no chyba że Evans dostanie szanse bo jak nie to i jego pożegnamy :roll:
15-07-2008 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1408
 
Prawa obrona - Neville, Simpson
Prawa/środek - Brown
Środek - Rio, Vidic, Evans (podobno na lewej też sobie radzi)
Lewa - Evra, Silvestre
Utility - O'Shea

Mamy 9 bardzo dobrych/dobrych/przyzwoitych obrońców na 4 miejsca w składzie. Po co ci kolejny obrońca, skoro chcemy dawać szanse komuś takiemu jak Simpson czy Evans?

Skull napisał(a):Ale z tego co pamietam to na Overmarsa wyjebał sporo siana,a jak na tamte lata to można rzec ze wiecej niż Aguero jest teraz wart

5,5 mln funtów :roll: A wtedy stadion był bardziej w planach niż w realizacji.
Co do innych to już masz trochę więcej racji, ale i tak to co najwyżej połowa kwoty za Aguero :wink: Ale tak jak mówisz, koniec tego tematu.
15-07-2008 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1409
 
Skull napisał(a):Ciekawi mnie czy wzmocnimy obrone,wkoncu Pique odszedl,no chyba że Evans dostanie szanse bo jak nie to i jego pożegnamy :roll:

Fergi skupia się na wzmocnieniu linii pomocy i ataku dlatego chce kupić np. Berbatova. Sam Berbatov miałby grać za Sachę który mógłby przejść do innego klubu. Myślę że linii obrony nie trzeba wzmacniać. Trzeba dać szansę gry młodym zawodnikom z linii obrony którzy za jakiś czas zdobędą nowe umiejętności. :wink:
15-07-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1410
 
Pejter napisał(a):Mamy 9 bardzo dobrych/dobrych/przyzwoitych obrońców na 4 miejsca w składzie. Po co ci kolejny obrońca, skoro chcemy dawać szanse komuś takiemu jak Simpson czy Evans?

Nie zapominaj, że jeszcze Hargreaves może grać na prawej obronie.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-07-2008 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości