Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1411
 
Pejter napisał(a):Mamy 9 bardzo dobrych/dobrych/przyzwoitych obrońców

Ja mowie o środku obrony,nie mieszaj w to bocznych obronców!
Tak naprawde mamy 2 bardzo dobrych i trzeciego dobrego,Silvestre gra dobrze tylko na lewej,a Evansa czy Oshea nie chcialbym zobaczyc np w pojedynku z Barcą,Chelsą czy Interem :?

Pejter napisał(a):Po co ci kolejny obrońca, skoro chcemy dawać szanse komuś takiemu jak Simpson czy Evans?

Oni to mogą dostawac szanse w CC badz FA CUP ,ewentualnie jacys rywale z konca tabeli ,ale nie chce znowu ogladac experymentów w meczach na szczycie. Dlatego przydalby sie jeszcze jeden środkowy,najlepiej ktos doswiadczony i godzący sie na role rezerwowego.
15-07-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1412
 
Skull napisał(a):Dlatego przydalby sie jeszcze jeden środkowy,najlepiej ktos doswiadczony i godzący sie na role rezerwowego.

Igły w stogu siana bym nie szukał Wink Ewentualnie można znaleźć eliksir młodości i odjąć kilka latek Pallisterowi Big Grin

capo di tutti capi

MUSC PL
15-07-2008 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1413
 
Ciampel napisał(a):Igły w stogu siana bym nie szukał

No strate Rio i Vidy w jednym czasie dwa sezony z rzędu nazywasz igłą? :roll:
15-07-2008 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1414
 
Cytat:ktos doswiadczony i godzący sie na role rezerwowego.

Ten fragment miałem na myśli. Rzadko kiedy ktoś się godzi na rolę dżokera. Nie wiem, czemu powiedziałeś coś o Rio i Vidzie Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
15-07-2008 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1415
 
Ciampel napisał(a):Ten fragment miałem na myśl

No to źle to zrozumialem :wink:

Ciampel napisał(a):Nie wiem, czemu powiedziałeś coś o Rio i Vidzie

Podczas ich absencji lub jednego z nich tracimy dużo wiecej bamek co pokazaly ostatnie dwa sezony.

Ciampel napisał(a):Rzadko kiedy ktoś się godzi na rolę dżokera

Prosty przyklad - Thuram,jest do wziecia,podpisac roczny kontrakt,niech sobie grzeje ławe,a w razie kontuzji czy zawieszenia ktoregos z podstawowych obroncow bedzie służyl doswiadczeniem. To akurat przypadkowe nazwisko,bo jest wiele wiecej,a nie mam juz czasu zeby pomyslec.
15-07-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1416
 
No to na środek obrony masz dwóch bardzo dobrych - Rio i Vidica, świetnego zastępcę - Browna, młodego Evansa i od biedy Silvestre'a i O'Shea.

Skull napisał(a):najlepiej ktos doswiadczony i godzący sie na role rezerwowego.

Taki jest właśnie Brown, lepszego godzącego się na rolę rezerwowego trudno znaleźć.

Jak ktoś jeszcze przyjdzie to z Evansem możemy się pożegnać. Chcecie nowych zawodników, a później jak młodzi odchodzą to wielkie żale, dlaczego to robią.

W poprzednim sezonie mieliśmy Pique, teraz mamy Evansa - wiek, talent porównywalny, więc o co chodzi? Mamy zastępcę Pique. A teraz wrócili jeszcze Neville i Silvestre, więc mamy dużo lepszy skład obrony niż w ubiegłym sezonie, a jakoś wtedy źle w tej formacji nie graliśmy...
15-07-2008 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1417
 
Pejter napisał(a):Taki jest właśnie Brown

Tylko ja widze Browna na prawej, po tak dobrym sezonie nie można go z miejsca wydupczyc ze składu ,nawet na rzec Garego

Pejter napisał(a):Jak ktoś jeszcze przyjdzie to z Evansem możemy się pożegnać

Niekoniecznie! no chyba że sam bedzie tego chcial, ale srodek musimy miec dobrze obstawiony na wpadki ktore mialy miejsce w ostatnich latach i o ktorych pisalem wyżej, czym szersza kadra tym lepiej. Równie dobrze moglbym mowic o sprzedazy Carricka bo mamy Owena? Trzeba wzmocnic obrone,a jak Evans zacznie grymasic to wypierdalac i kropka.

Pejter napisał(a):Evansa - wiek, talent porównywalny, więc o co chodzi?

O to że jest pokraką! On moze sobie grac ile chce,ale nie przeciwko Barcy czy The Blues,wyobrażasz sobie to?

Pejter napisał(a):jeszcze Neville i Silvestre

no i? ja ciągle mówie o środku,Gary bedzie zmiennikiem Wesa,a Silvestre potrafi dobrze grac tylko na skrzydle ,jak ma grac w srodku to wolę tam Rooneya :twisted:
16-07-2008 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1418
 
Jak podają różne piłkarskie źródła Włodarze Manchesteru United robią wszystko, aby na Old Trafford sprowadzić chilijską gwiazdę młodego pokolenia Alexisa Sancheza. Prasa oczywiście spekuluje że młody 19-letni skrzydłowy miałby być następcą Cristino Ronaldo. Udinese odrzuciło ofertę Manchester United. Ale diabły są zdeterminowane w walce o zawodnika i jak podaje prasa mają wkrótce złożyć o wiele ciekawszą ofertę za tego zawodnika.
16-07-2008 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1419
 
Skull napisał(a):no i? ja ciągle mówie o środku

No i to, że środek mamy lepszy niż w poprzednim sezonie, bo będziemy mieli kopię Pique - Evansa i bardziej wypoczętego Browna, który na pewno nie zagra największej ilości spotkań w sezonie, nawet jeśli będzie podstawowym prawym obrońcą. Brown sobie spokojnie poradzi w trudnym meczu, a Evans musi się ogrywać, żeby też sobie poradził - nie musisz od razu zakładać, że w jednej chwili wypadną nam Rio i Vida.

A twoje podejście do Evansa jest co najmniej dziwne.
16-07-2008 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1420
 
Jeśli mogę wtrącić, to osobiście za lepszego obrońcę uważałem i uważam Pique od Evansa

Z drugiej jednak strony już w poprzednim sezonie niektórze malkontenci pisali, że co będzie jak wypadnie Rio i Vida, jak rezerwowi mają zagrać przeciwko Milanowi, Realowi i komu tam jeszcze, że za mało napastników, a wygraliśmy wszystko. W przeciwieństwie np. do Chelsea, która na sam środek obrony miała Carvalho, Terry, Boulahrouza (później oddanego do Sevilli na rok), Alexa, Tala Ben-Haima i Ivanovića (którego, nie oszukujmy się, kupili bardziej po to, żebyśmy go nie kupili, bo nie zagrał u nich ani razu), niewiele im to dało
16-07-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1421
 
Czy Pique jest lepszym obrońcą od Evana? hm,nie wiem bo za mało widziałem Evansa w akcji,by napisać o nim coś konkretnego.W poprzednim sezonie młody reprezentant Ulsteru zagrał o ile dobrze pamiętam w tym feralnym spotkaniu z Coventry bodajże,po którym odpadliśmy z Curling Cup ale gdyby go oceniać na podstawie tamtego meczu to można powiedzieć że Anderson i Nani to pieniądze wyrzucone w błoto,potem jeszcze Evans grał w Lidze Mistrzów z Dynamem na Old Trafford i z Romą na wyjeździe spisując się co najmniej przyzwoicie.Ponadto widziałem go jeszcze w meczu Sunderland-Portsmouth,w którym grał bezbłędnie i zaliczył kapitalną asystę przy bramce Kierona Richardsona.Zresztą nasz wychowanek był bardzo chwalony podczas wypożyczenia na Stadium of Light,Roy Keane nie ukrywa że bardzo chciałby go mieć u siebie.

Według mnie jeśli Johny dostanie szansę to jest w stanie podołać trudnemu zadaniu jakim jest zastąpienie Ferdinanda bądź Vidica.

Jak dla mnie to nie potrzebujemy wzmocnień w linii obrony a na pewno nie na środku,jeśli już to ewentualnie na lewej stronie defensywy,choć uważam że i tam nowy piłkarz niekoniecznie jest nam potrzebny.

CONCILIO ET LABORE
16-07-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1422
 
Wiarygodne źródło twierdzi, że zaoferowaliśmy 28 mln Euro za Berbatova i wcale ta oferta nie została natychmiast odrzucona. Tottenham milczy, wypowiedzi z OT są enigmatyczne lecz optymistyczne, także chyba jesteśmy blisko przywitania genialnego zawodnika na Old Trafford

Ostatnio analizowałem możliwe koleje rzeczy w tym okienku transferowym i wnioski są takie, że w przypadku odejścia Cristiano Ronaldo, lepszym rozwiązaniem byłby Huntelaar, w przypadku pozostanie Ronaldo, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest Berbatov
18-07-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1423
 
Cytat:Ostatnio analizowałem możliwe koleje rzeczy w tym okienku transferowym i wnioski są takie, że w przypadku odejścia Cristiano Ronaldo, lepszym rozwiązaniem byłby Huntelaar, w przypadku pozostanie Ronaldo, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest Berbatov

Skąd takie zależności ?

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-07-2008 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1424
 
Maciek napisał(a):Wiarygodne źródło twierdzi, że zaoferowaliśmy 28 mln Euro za Berbatova i wcale ta oferta nie została natychmiast odrzucona. Tottenham milczy, wypowiedzi z OT są enigmatyczne lecz optymistyczne, także chyba jesteśmy blisko przywitania genialnego zawodnika na Old Trafford

Ostatnio analizowałem możliwe koleje rzeczy w tym okienku transferowym i wnioski są takie, że w przypadku odejścia Cristiano Ronaldo, lepszym rozwiązaniem byłby Huntelaar, w przypadku pozostanie Ronaldo, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest Berbatov

Czyli opszyn numer jeden możesz już skreślić prawdopodobnie.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-07-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zrazik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1425
 
a swoja droga z checia widzialbym w MU takiego zawodnika jakim jest giovanni DOS SANTOS z barcelony... swietny kreatywny i szybki ofensywny pomocnik co wiecej dodac... patrzac na to ze scholes za niedlugo odejdzie na emeruturke (bodajze ma 34 lata) a jest to nominalny pomocnik ofensywny to zostanie nam tylko anderson wiec taka postac jak dos santos sie przyda..
co o tym myslicie :?:

a tak pozatym to lalusia mozemy sie pozbyc (mowa o ronaldo) oczywiscie nie mozna mu odmowic umiejetnosci ale jak chce to niech spie.... do realu czy gdzie tam chce druzyna i tak pozostanie ta sama...

nie no w obronie raczej wzmocnien nie potrzebujemy bo zazwyczaj mocno pracuje tez tam rooney... pozatym od czego jest OH to defensor wiec niech siedzi i pilnuje bramki co nie?? 8) liczac z vidia rio i skubancami z lewej i prawej strony mamy 6 obroncow w czasie meczu :lol:
24-07-2008 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości