Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No wreszcie Polska Liga zaczyna robić się ciekawa. A co za tym stoi? Wisła wreszcie nie zdobywa mistrzostwa kraju jak to zawsze bywało. Jestem za tym, aby na zmiane zespoły zdobywały mistrzostwo. Bo już nudne się zaczęło to wszystko robić, kiedy Wisła tylko miało Mistrza. Teraz Legia ładnie wychodzi na prostą, a Wisła gra coraz gorzej. Ostatnio przegrali ze świetną w tym sezonie Koroną. Teraz Korona zagra z aktualnym liderem Legią :wink: Królem strzelców naszej Orange Ekstraklasy napewno zostanie Grzesiek Piechna. W pewnym moemncie miał moment kiedy nie strzelał bramek. Myślałem wtedy, że walke z nim nawiąże Michał Chałbiński. Jednak wreszcie Grzesiek pokazał na co go stać i już nic mu nie odbeierze Korony Strzelców. Legia obecnie w tabeli ma 5 pkt przewagi nad Wisłą. Jeżeli teraz Wisła przegra z Amicą, a Legia pokona Kielczanów, to Wiślacy moga się pożegnać z mistrzostwem :wink:
27-04-2006 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
no Amica jednak przegrała...teraz czekamy na jutrzejszy meczyk, ktorego oczywiscie nie obejrze bo na weselu bede hulał 8) ale może jakoś powtórke złapie przy odrobinie szczescia Smile
28-04-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Legia w ostatnich meczach udowadnia jak silnym jest zespołem na warunki w lidze polskiej i zasłużenie kroczy po tytuł mistrza Polski, wczoraj Wisła wygrała skromie z Amicą i zmniejszyła strate do 4 pkt do (L), ale dziś Legioniści na nowym stadionie w Kielcach podejmą Korone i licze na kolejne 3 punkty. Smile
Jak dziś wygra ekipa ze stolicy to już praktycznie będzie mistrzem.
Ja jestem pod ogromnym wrażeniem gry Roger'a i Edson'a którzy pokazują troche finezji na polskich boiskach potrafia swietnie zagrać, kiwnąc i stzrelić a to bardzo wazny oby takich wiecej we Warszawie i na polskich boiskach. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Dzisiejszy mecz:

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1:3 (1:2)
Bramki: Adam Cichon (23 min.) - Marcin Bojarski (12 min.), Antoni Łukasiewicz (30 min. - sam.), Joao Paulo (90 min.).
Sędzia: Marek Ryżek (Poznań).

Widzów 2 500.

To był bardzo zacięty mecz. Liczyłem na Cracovie no i wygrali. Polonia jak wiemy idzie im dość słabo, mają mało punktów zgromadzonych w lidze, nie zobaczymy ich w następpnym sezonie w Orange Extraklasie.

Manchester United
30-04-2006 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
mich_gier963 napisał(a):Dzisiejszy mecz:

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1:3 (1:2)
Bramki: Adam Cichon (23 min.) - Marcin Bojarski (12 min.), Antoni Łukasiewicz (30 min. - sam.), Joao Paulo (90 min.).
Sędzia: Marek Ryżek (Poznań).

Widzów 2 500.

To był bardzo zacięty mecz. Liczyłem na Cracovie no i wygrali. Polonia jak wiemy idzie im dość słabo, mają mało punktów zgromadzonych w lidze, nie zobaczymy ich w następpnym sezonie w Orange Extraklasie.

I jak przystało na mecz ligi polskiej, beznadziejne warunki gry. Myśle, że gdyby nie śliska murawa 2 gole by nie padły. Polonia miała poprostu mniej szczęscia w tym meczu, i prawdopodobnie spadnie z ligi, teraz Łęczna musiała by przegrac 2 mecze z Warszawa wygrać, na co sie nie zanosi Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2006 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):I jak przystało na mecz ligi polskiej, beznadziejne warunki gry. Myśle, że gdyby nie śliska murawa 2 gole by nie padły. Polonia miała poprostu mniej szczęscia w tym meczu, i prawdopodobnie spadnie z ligi, teraz Łęczna musiała by przegrac 2 mecze z Warszawa wygrać, na co sie nie zanosi Smile

Hehe ale CI co widzieli spotkanie Korony Kielce z LEGIĄ Warszawą zapewne są zadowoleni z postępów i atrakcyjności ligi polskiej, mecz od poczatku stał na dobrym w miare wysokim poziomie, szybkie akcje, cztery gole i świetna atmosfera na nowym stadionie Kolportera. Smile Oby tak dalej w Orange Ekstraklasa. :wink:

LEGIA!

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-05-2006 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Racanel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Legia bedzie mistrzem bo ma poprostu lepszy skład od Wisły Kraków, w Wiśle tak naprade na maks swoich umiejętności grają tylko: Baszczynski, Sobolewski, Błaszczykowski i może Paweł Brożek a reszta to słabiaki Kłos z Kryszalowiczem nadają się do drużyny z dolnej części tabeli. Aby Wisła znów wróciła na tron potrzebuje transferów!! :lol: :lol: :lol:

Ciampel -> po co tyle emotek?
05-05-2006 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Legia wczoraj na Łazienkowskiej pokonała Amice Wronki 1:0 i tym zwycięstwem bardzo przybliżyła sie do mistrzowskiego tytułu Smile Jeżeli dzisiaj Wisła nie wygra z Górnikiem Zabrze to Legioniści mogą świętować mistrzostwo Polski, a jak nie teraz to prawdopodobnie w środe w Zabrzu. Smile Zwycięskiego gola we wczorajszym meczu zdobył pieknym strzałem z rzutu wolnego Edson, który znów pokazał wielką klase, ogólnie mecz dośc dobry, ostry, Roger pokazał też niezły football. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
06-05-2006 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
nom, popisy techniczne Rogera dodają meczom Legii uroku Smile i jak jeszcze właśnie Edson ustrzeli coś z wolnego to jest w ogole miodzio Smile tak jak to było wlasnie wczoraj. podobał mi sie doping w tym spotkaniu. można było odlecieć Big Grin czekamy teraz na dzisiejsze potknięcie Wisły, chociaż nie wierzę żeby Górnik wygrał...jednak remis zawsze jest możliwy.
06-05-2006 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE 2:0
Krakowianie podtrzymali jeszcze swoje szanse na zdobycie Mistrzostwa, ale jest to już raczej nie możliwe, ponieważ do końca sezonu pozostały tylko dwie kolejki, a Legia ma aż 5 pkt przewagi. Warszawianie grają następny mecz w Zabrzu, gdzie Górnik, broni się przed spadkiem... Natomiast Biała Gwiazda za tydzień gra u siebie z innym kandydatem do spadku, Arką Gdynia. Jeśli Legia niespodziewanie by przegrała, (a Wisła oczywiście wygrała) wtedy przewaga klubu z W-wy wynosić będzie jedynie 2 pkt, i wszystko wyjaśniło by się w ostatniej kolejce, gdzie Legia podejmie na Łazienkowskiej właśnie Wisłe. :twisted:

DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. – WISŁA PŁOCK 3:0
Tu niby Wisła wygrała PP, lecz jednak w lidze im nie idzie i przegrała z Groclinem Dyskobolią aż zero do trzech. A to jednak goście byli faworytami ... :roll:

ODRA WODZISŁAW – POLONIA WARSZAWA 0:0
Odra już pewna utrzymania, Polonia natomiast jest już w drugiej lidze.

GÓRNIK ŁÊCZNA – KORONA KIELCE 3:0
No niestety, Korona przegrała z Łęczną , zdecydowanie za wysoko, bo aż 0:3. Sad Dwie bramki dla Górnika zdobył Grzegorzewski... Jeśli jutro Zagłębie wygra na wyjeździe z GKS BOT Bełchatów, to oddali sie na odległość 5 punktów, zarówno Koronie jak i Amice. :x

ARKA GDYNIA - POGOŃ SZCZECIN 0:0
Brazylijska Pogoń gra już teraz tylko o tak zwaną pietruszeczke, (:lolSmile a Arka wciąż walczy o utrzymanie w lidze. Jak narazie zajmuje 15 miejsce, z 27 punktami na koncie i stratą dwóch punktów do czternastego Górnika Zabrze. 10 maja, Zabrzanie podejmują u siebie (jak już wcześniej wspominałem) Warszawską Legię, a trzy dni później, na wyjeździe grają z innym Górnikiem-z Łęcznej, który także broni sie przed spadkiem (13 miejsce, 30 punktów). Natomiast Arka, swój najbliższy mecz rozegra z Wisłą Kraków, a w ostatniej kolejce, podejmie na własnym boisku, zdegradowaną już do drugiej ligi, Polonie Warszawa.

Pozdro ;-)
06-05-2006 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wróg Arsenalu napisał(a):Jeśli Legia niespodziewanie by przegrała, (a Wisła oczywiście wygrała) wtedy przewaga klubu z W-wy wynosić będzie jedynie 2 pkt, i wszystko wyjaśniło by się w ostatniej kolejce, gdzie Legia podejmie na Łazienkowskiej właśnie Wisłe. :twisted:
No tak. Porażka Legii byłaby rzeczywiście małą sensacją, ale jeśliby tak miałyby się potoczyć sprawy dalej to przy Łazienkowskiej mielibyśmy piękny mecz - spotkanie, którego stawką jest Mistrzostwo Polski. Jednak można tak długo gdybać. Legia i tak ma już raczej Mistrza. Nie wierzę, że "wojskowi" dadzą sobie w taki sposób odebrać mistrzostwo.
07-05-2006 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Polonia jeszcze nie spadła. Cały czas tli im się ta iskierka, cień szansy na pozostanie w ekstraklasie. Nawet wczoraj w lidze+ o tym mówili. Gdyby nie fatalna pomyłka sedziego to "Czarne koszule" wywiozłyby z Wodzisławia 3pkt. W ostatniej minucie zawodnik Polonii zdobył prawidłowo bramkę, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Wcześniej także był faul na Gołaszewskim w polu karnym ale arbiter nie podyktował "11". Wczoraj naprawde zagrali dobrze, z dużą determinacją i naprawde żali mi ich było, że nie wywieźli 3pkt z terenu Odry. Chciałbym żeby zostali ale raczej już nie mają szans, chyba że PZPN znowu wymyśli rzszerzenie ligi lub jeszcze inne dziwactwo. Legia musi wygrać w Zabrzu w następnej kolejce żeby zapewnić sobie tytuł mistrzowski, no i oczywiście Wisła musi ograć Arke. Chciałbym żeby Legioniści stracili punkty, wtedy ostatni mecz przy Łazienkowskiej byłby taką prawdziwą perełką w tym sezonie.

Groclin łatwo wygrał z Wisłą Płock 3-0, owszem ekipa Jelenia zdobyła Puchar Polski, ale w lidze cały czas była w środku tabeli i nie grała rewelacyjnie.
Łęczna w tym samym stosunku bramkowym ograła Koronę, która zagrała dobrze w pierwszej połowie, zdecydowanie lepiej niż gospodarze, a mimo to schodziła z boiska pokonana. 2 bramki zdobył były gracz Kielczan- Grzegorzewski.
07-05-2006 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Według mnie losy mistrzostwa roztrzygną sie już w środe, Legia jedzie do Zabrza po trzy punkty żeby juz mieć pewny tytuł przed ostatnim meczem sezonu Legia - Wisła. Nawet remis przesądzi o tytule bo nie wierze żeby (L) w ostatnich dwóch meczach zdobyli tylko jeden punkt i przegrali z Wisłą.

Będe na meczu w Zabrzu więc mam nadzieje ze po meczu będziemy świętować tytuł mistzra Polski. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
No sytuacja dla mojej Wisły nie jest za ciekawa, nie ma co się oszukiwać. Liczyłam, że Legia przegra z Amicą i wszystko rozstrzygnie się w Warszawie na meczu z Wisłą. Choć i to nie jest zbyt miłą perspektywą, bo wszyscy pamiętamy jak kończyły się te pojedynki przy Łazienkowskiej dla Wisły. Ja przynajmniej wolałabym nie pamiętać.
Wierzę w Wisłe i to, że wygra z Arka. Wieże w Legie i to, że przegra z Górnikiem. Wierze, że nie będę musiała gratulować Manchesterowcowi Mistrzostwa Polski. I ta wiara trzyma mnie przy życiu.
07-05-2006 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
garfield napisał(a):Wieżę w Wisłe i to, że wygra z Arka. Wieże w Legie i to, że przegra z Górnikiem. Wieże, że nie będę musiała gratulować Manchesterowcowi Mistrzostwa Polski. I ta wiara trzyma mnie przy życiu.

Warto wirzyć do końca, bo jakoś trzeba sobie radzić, ale ja i tak raczej jestem pewny swego i mam nadzieje że już po środkowym meczu twoja wiara na nic sie zda. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości