Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gary Neville
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #31
Re: Gary Neville
Ja się uczepiłem dzisiejszego meczu, bo zagrał słabo. Uczepiłem się też Naniego, z tego samego powodu.

Ja tam Gary'ego bardzo lubię i szanuję. Ale nie widzę nic dziwnego w krytyce, skoro Neville faktycznie gra bardzo słabo. Chyba każdy by chciał, żeby nam kapitan wrócił do wielkiego grania, ale coś mu nie wychodzi. Jak zagra dobrze to pochwalę, nie uwziąłem się na niego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-12-2008 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #32
Re: Gary Neville
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... 327122.ece

Gary Neville is a red is a red... Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-03-2009 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: Gary Neville
Cytat:Gary Neville może wrócić do gry już w sobotę. Kapitan Manchesteru United cierpiał ostatnio z powodu urazu pachwiny.
"Możliwe, że znajdzie się w składzie na Fulham. Ma za sobą tydzień treningów z pełnym obciążeniem, a wcześniej wziął udział w specjalnym, dziesięciodniowym programie rehabilitacyjnym. Radził sobie świetnie i wygląda na to, że wróci do gry" - powiedział na przedmeczowej konferencji Ferguson

To dobra wiadomość. Mam nadzieję, iż pozostanie już zdrowy do końca sezonu.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-03-2009 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Gary Neville
Tylko nasuwa się pytanie, czy Gary będzie w pełni gotowy do gry w meczu z Fulham, czy nie jest jeszcze przygotowany, żeby rozegrać całe spotkanie. W obecnej chwili przydałby się nam już teraz, bo wyboru na prawej obronie dużego nie mamy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-03-2009 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #35
Re: Gary Neville
Czary napisał(a):Tylko nasuwa się pytanie, czy Gary będzie w pełni gotowy do gry w meczu z Fulham, czy nie jest jeszcze przygotowany, żeby rozegrać całe spotkanie. W obecnej chwili przydałby się nam już teraz, bo wyboru na prawej obronie dużego nie mamy.

Nie no bez przesady, raczej pewne jest, że Gary'ego od pierwszych minut nie zobaczymy. Prawdopodobnie pojawi się w drugiej połowie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-03-2009 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Gary Neville
Nie powiedziałem, że ma grać od początku, ale SAF powinien go wpuścić na kilkadziesiąt minut drugiej połowy, aby wpadł w meczowy rytm.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-03-2009 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Gary Neville
matys napisał(a):Ja się uczepiłem dzisiejszego meczu, bo zagrał słabo. Uczepiłem się też Naniego, z tego samego powodu.

Ja tam Gary'ego bardzo lubię i szanuję. Ale nie widzę nic dziwnego w krytyce, skoro Neville faktycznie gra bardzo słabo. Chyba każdy by chciał, żeby nam kapitan wrócił do wielkiego grania, ale coś mu nie wychodzi. Jak zagra dobrze to pochwalę, nie uwziąłem się na niego.


Wypowiedź z grudnia, mamy kwiecien i wciąż aktualna... tragedia jest.
08-04-2009 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Gary Neville
Forma naszego kapitana, jest ostatnio bardzo słaba. Neville odstaje szybkościowo i popełnia dużo błędów w kryciu (tak było ww meczu z Porto i AV). Na dodatek wszystko wskazuje na to, iż Gary mecz z Sunderlandem zacznie od pierwszych minut, bo do kontuzjowanego Ferdinanda dołączył po meczu z Porto Evans.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
09-04-2009 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Gary Neville
Powrót Ferdinanda przewidywany jest na dzień meczu z Sunderlandem, ale nie wiadomo czy się wyrobi. Evans ponoć też.

O ile rozumiem, braki fizyczne... to te błędy w defensywie troche nie podobne do Garego.
09-04-2009 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Gary Neville
Chudy napisał(a):O ile rozumiem, braki fizyczne... to te błędy w defensywie troche nie podobne do Garego.
Brak ogrania. Nie czuje tego co się dzieje na boisku. Poza tym z AV błędy popełniał nie na swojej pozycji, a z Porto przy bramce musiał coś zdecydować- idę do jednego lub drugiego piłkarza, bo dwóch było bez opieki.


Fan United od 1992 roku
09-04-2009 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristofer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Gary Neville
Moim zdaniem powinien już zakończyć karierę. Dla wielu to już legenda a ja nie chcę pamiętać go takiego jak gra teraz... Nie będzie już lepszy, szybkości nie ma i dawnej nieustępliwości. Myślę że nie decydował do którego idzie po prostu tego drugiego nie widział Wink
09-04-2009 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Gary Neville
Zgadzam się, że z Porto Neville nie zawinił przy bramce.
Jest słabszy, nieograny - ale to wciąż dobry piłkarz ,przez tym ostatnim urazem grał naprawde solidnie już. Dajmy mu jeszcze szansę. Jak uzna, że czas odejść to to zrobi. On i Fergie będą wiedzieć najlepiej kiedy to zrobić, nie poganiajmy go, nie przystoi tego robic wobec takiego piłkarza.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smally Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Gary Neville
Forma Neville'a pozostawia wiele do życzenia, ale w ogólnym rozrachunku jest to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. Nie bez powodu został kapitanem United. Obecnie, lata już nie te, trzeba przyznać. Po kontuzji w takim wieku, ciężko powrócić do dobrej formy.
11-04-2009 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kompan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Gary Neville
Bardzo szanuję Garego za to co zrobił dla United przez tyle lat ale niestety muszę przyznać, że teraz idealnie pasuje do niego hasło "Kończ Waść, wstydu oszczędź", myślę, że powinien on zakończyć karierę po tym sezonie i ustąpić miejsca młodszym kolegom, niech kibice zapamiętają go takiego jaki był przez wiele lat bo teraz jego gra jest tragiczna niestety, to chyba obecnie nasz najsłabszy obrońca...
23-04-2009 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #45
Re: Gary Neville
Naprawdę wielka szkoda, że Gary nie może powrócić do swojej najwyższej formy, ale tak niestety bywa, po ciężkich kontuzjach, zwłaszcza odniesionych w takim wieku. Ciężko jest wyrokować czy powinien zakończyć swoją karierę już po tym sezonie, czy dopiero w 2010 roku... Jeśli to by ode mnie zależało, to dałbym jeszcze szansę Anglikowi. Pamiętam, że gdy Neville doznał tego poważnego urazu, to były obawy co z prawą flanką - teraz mówi się o zakończeniu kariery przez Gary'ego... Los bywa przewrotny.
Poza tym, chyba nie ma sensu rozważać, czy zawiesi buty na kołku już po tym sezonie zwłaszcza, że podpisał nowy kontrakt i jest mimo wszystko legendą - a to swoją wymowę ma w kwestii jego pozostania na Old Trafford przynajmniej przez jeden sezon.

Smally napisał(a):Forma Neville'a pozostawia wiele do życzenia, ale w ogólnym rozrachunku jest to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji.

Ale chyba nie masz na myśli teraźniejszości?

Cytat:Nie bez powodu został kapitanem United.

Dla mnie, bardziej na to miano "pasowaliby" Ferdinand, albo Giggs Wink
24-04-2009 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości