Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gary Neville
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #46
Re: Gary Neville
Cytat:Gary Neville dość niespodziewanie znalazł się w 24-osobowym składzie reprezentacji Anglii na kwalifikacyjne spotkania z Kazachstanem i Andorrą. Dla doświadczonego i ostatnio coraz częściej nękanego kontuzjami obrońcy Manchesteru United to pierwsze powołanie do kadry narodowej od lutego 2007 roku.

Dziwi mnie to powołanie. Co by o Garym nie mówić to tego sezonu do udanych zaliczyć nie może. Nie grał za dużo a jak już to niestety w większości popełniał duże błędy. Przykro to mówić ale obecnie jest wielu lepszych anglików na jego pozycję. Nie wiem czym się kierował Capello - sentymentem?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-05-2009 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Gary Neville
Raczej doświadczeniem - Gary to Gary, w meczu reprezentacji doświadczenie odgrywa ogromną rolę, on potrafi pokierować resztą obrony, daje drużynie spokój i pewność siebie. A mimo wszystko w tym sezonie gra i choć nie błyszczy, to miał parę dobrych meczy. Może senstymentem tez się kierował Capello, ale ja uwazam że taki piłkarz jak Neville dużo daje reprezentacji i to powołanie mnie nie dziwi. Nie wazna jest tylko forma, ale i duch w zespole oraz doświadczenie poszczególnych graczy, szczególnie w takim zespole jak reprezentacja, czyli grającym razem raz na dłuzszy czas.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #48
Re: Gary Neville
Przecież jak doprowadził się do porządku to grał przyzwoicie. No, ale skoro grał kiepsko po powrocie to musiałby zacząć grać super-duper żeby ludzie zmienili zdanie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-05-2009 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #49
Re: Gary Neville
branka napisał(a):Nie wazna jest tylko forma, ale i duch w zespole oraz doświadczenie poszczególnych graczy, szczególnie w takim zespole jak reprezentacja, czyli grającym razem raz na dłuzszy czas.
To może w takim razie niech powoła innych doświadczonych graczy, bez formy? Przecież jego obecność w kadrze mija się z celem. Wysoką dyspozycją nie grzeszy - owszem miał pewien moment, że prezentował się przyzwoicie, ale ostatnimi czasy to był tylko i wyłącznie niski poziom w jego wykonaniu.

Duch w zespole? A nie lepiej powołać piłkarza z formą, tylko z mniejszym bagażem doświadczenia?

pan_opticum napisał(a):Przecież jak doprowadził się do porządku to grał przyzwoicie.
A kiedy to było? Trochę już czasu od tego minęło.

Ale oczywiście, cieszę się, że gracz United otrzymał powołanie do kadry Smile
25-05-2009 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Gary Neville
Beckham był jakiś czas temu w słabej formie, a w reprezentacji wymiatał i był najlepszy na boisku - z Nevillem pewnie będzie podobnie, może teraz to nie taki piłkarz jak Becks, bo kontuzje go trochę rozsypały, ale to wciąż Gary... Tacy zawodnicy to skarb, jak nie ma kontuzji to dobrze, ze go powołuje, nie wiem co was tak dziwi. Doświadczenie w reprezentacji jest baaardzo ważne. Zobaczycie, zagra dobrze Smile

PS Ja bywam nieobiektywna - na formę pewnych piłkary czasem patrzę przez różowe okulary i zawsze dla mnie są dobrze Big Grin

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #51
Re: Gary Neville
branka napisał(a):Beckham był jakiś czas temu w słabej formie, a w reprezentacji wymiatał i był najlepszy na boisku - z Nevillem pewnie będzie podobnie
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Nie widzę, zbyt dużych perspektyw przed Gary'm.

branka napisał(a):Tacy zawodnicy to skarb, jak nie ma kontuzji to dobrze, ze go powołuje, nie wiem co was tak dziwi. Doświadczenie w reprezentacji jest baaardzo ważne. Zobaczycie, zagra dobrze Smile
Mnie dziwi, że do kadry jest powoływany gracz bez formy, za którym stoi nie w pełni poziom sportowy, tylko duch walki i doświadczenie...
25-05-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Gary Neville
Not o zobaczymy jak będzie, myślę że Capello jest lepszym znawcą i jednak wie co robi i nie ma sensu podważanie jego decyzji, bo nam sie cos wydaje.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #53
Re: Gary Neville
branka napisał(a):Zobaczycie, zagra dobrze Smile
Powołanie dostał, ok, ale w to, że zagra to szczerze wątpię.

E:
fidain napisał(a):Andora i Kazachstan to nie najmocniejsi przeciwnicy
Nie wiedziałem, że grają z takimi lolami, w takim razie szanse na występ Gary'ego wzrastają.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-05-2009 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #54
Re: Gary Neville
Nikt nie podważa - jedynie dyskutujemy. Nie lubię tego argumentu: "trener wie lepiej - po co dyskutować". Wychodząc z tego założenia można w ogóle forum ograniczyć do opisywania wrażeń z meczy.

Lubię Garego i liczę, że odniesie jeszcze jakieś sukcesy z reprezentacją ale moim zdaniem (niestety) raczej tam miejsca nie zagrzeje chyba, że faktycznie złapie formę sprzed paru lat. Nie oszukujmy się, Andora i Kazachstan to nie najmocniejsi przeciwnicy więc Capello może powołać kilku piłkarzy, których nie miał jak wcześniej przetestować. Zwiastunem prawdziwego powrotu Garego do reprezentacji byłoby moim zdaniem dopiero powołanie na mecze z jakimiś mocniejszymi drużynami.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-05-2009 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Gary Neville
branka napisał(a):Not o zobaczymy jak będzie, myślę że Capello jest lepszym znawcą i jednak wie co robi i nie ma sensu podważanie jego decyzji, bo nam sie cos wydaje.
Jest lepszym znawcą, ale podyskutować zawsze można Smile Mnie w każdym razie bardzo, ale to bardzo dziwi jego decyzja. Wygląda mi to na coś w stylu ukłonu dla uznanego zawodnika, ale przecież Capello nie jest trenerem, który by w takie coś się bawił.
Nie wiem, naprawdę nie wiem czym Fabio się sugerował, po prostu nie wiem...

Chyba, że tym:
fidain napisał(a):Nie oszukujmy się, Andora i Kazachstan to nie najmocniejsi przeciwnicy więc Capello może powołać kilku piłkarzy, których nie miał jak wcześniej przetestować

Duch drużyny, doświadczenie? Przecież to nie ma prawie żadnego wpływu na grę jeśli jest się w słabej dyspozycji.

Osobiście uważam, że jego kariera w kadrze długo nie potrwa i już na wrześniowe spotkania powołania nie dostanie.
25-05-2009 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Gary Neville
Wiecie, Giggs dostał nagrodę piłkarza roku, pomimo że choć gał dobrze, to byli lepsi, to Nevilel dostał teraz powołanie Big Grin
Ja tam uważam, ze kazdy nasz piłkarz daje taką jakość, że wszystkich mozna śmiało powoływać Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Gary Neville
Ale przepraszam, co ma doświadczenie do wysokiej formy? Neville nie ma kompletnie żadnej formy. Na prawej obronie jest już za wolny, przelęknięty, nie potrafi się ogarnąć w defensywie, nie wraca się na czas. A on na środku obrony to większy koszmar niż Ronaldo na bramce. Capello powołał go chyba z litości, albo dlatego, że chce mu zrobić pożegnalny mecz.
25-05-2009 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Gary Neville
A tam przesadzacie. My mamy taka drużynę, że Gary w gorszej dyspozycji wydaje sie być jakims totalnym cieniasem - w takim Hull byłby czołowym obrońca. Nie popadajmy w paranoję to jest Gary Neville, a nie jakiś trzecioligowy piłkarz.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #59
Re: Gary Neville
Branka, ty naprawdę jesteś strasznie nieobiektywna Big Grin

Nie ma się co oszukiwać - to nie jest ten sam Neville, co jeszcze kilka lata temu.

branka napisał(a):Nie popadajmy w paranoję to jest Gary Neville, a nie jakiś trzecioligowy piłkarz
I z tego powodu, mimo że spisuje się beznadziejnie, mamy go nie krytykować? Nie ma sensu chronić go, tylko dlatego, że nazywa się Gary Neville... Dla mnie jest na takich samych prawach jak piłkarz trzecioligowy - liczy się forma, a nie nazwisko.
25-05-2009 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Gary Neville
Wiem, że jestem nieobiektywna, w końcu jestem babą, która ogląda piłkę i jak mam ulubionego piłkarza to sie upre jak osioł, że jest super, nawet jakby miał 80 lat i biegał za piłką o dwóch kulach Big Grin
Ale naprawde wciąż uważam, że Gary to Gary i nawet tak grając jest lepszy niż większość naszych reprezentatów. Chciałabym by tackie 'cieniasy' grały w Śląsku Wrocław Wink Z takim Kazachstanem sobie poradzi spokojnie i sądze, że wejdzie na boisko, choćby po przerwie. Byle nie na środek obrony, hehe.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-05-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości