Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Żużel
Zakładam ten temat ponieważ ten sport ma wielu kibiców i napewno są na tym forum jacyś kibice żużlado podyskutowania na temat tego sportu

Ja osobiscie kibicuje druzynie z mojego mista czyli Marmie Polskie Folie Rzeszów.
26-04-2006 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adzinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
aaaaa.... witam kibiców żużla !

Ja jestem równiez kiicem żuzla, a mianowicie UNII LESZNO !

Jest to moj klub jezeli chodzi o speedway !

A poza tym moim idolem jest przede wszystkim Tomek Gollob oraz Damian "Bally" Baliński !

Co tu dużej pisac żużel w Posce jest bardzie popularny od piłki Smile

p.d.r.
26-04-2006 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RvN10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
ja kibicuje Włókniarzowi

Najbardziej Lubie Ryana Sullivana a polskich żużlowców
lubie G.Walaska Tongue
01-05-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Adzinho, cieszysz się więc, że mecz z Włókniarzem odwołano? :> Big Grin

Ja jestem z Częstochowy, więc naturalnie serce oddałam Włókniarzowi Big Grin
01-05-2006 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
W niedzielę odbyła się 7 kolejka żużlowej ekstraligi.
Za małą niespodziankę można uznać męki Unii Tarnów w meczu z outsiderem ligi, Rybnikiem. W drużynie RKM świetnie zaprezentował się Rafał Szombierski, który zdobył aż 13 punktów. Unia, bez Tony Rickardssona zaprezentowała się dość mizernie - kolejny fatalny start J. Golloba (0 pkt. w 4 startach) - sytuację uratowali młodzi zawodnicy - Rempała i Kołodziej. Średnio pojechał też T. Gollob, zdobywając 9 oczek i 2 bonusy.
Wynik - Unia Tarnów - RKM Rybnik 48:42.
Unia Leszno przegrała u siebie z Atlasem Wrocław. Dla Wrocławian 14 pkt pzrywiózł Jason Crump, 11+2 Andersen, 9 "Gapa", 8+1 Hampel i 6+2 Klindt. Reszta słabo, ale to wystarczyło, aby pokonać Leszno. Dla gospodarzy najwięcej oczek zdobył niezawodny Adams (13+1), dobre zawody Balińskiego (11+1). To na tyle, Unia Leszno - Atlas Wrocław 40:50.
W Częstochowie Złomrex "rozjechał" Adrianę Toruń. Komplecik przywiózł Ryan Sullivan, dwócyfrówki zaliczyli też Hancock i Ułamek. Dla Torunian najwięcej pkt przywiózł Adrian Miedziński ("aż" 8 ), reszta poniżej krytyki. Złomrex Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 56:34.
W Bydgoszczy BTŻ pokonał po wyrównanym meczu Marmę Rzeszów. W drużynie Budlexu żaden zawodnik nie przywiózł dwucyfrówki, ale za to Jonsson, Protasiewicz, Kościecha i Buczkowski przywieźli odpowiednio 8,9+1,9,9+2 pkt. W zespole z Rzeszowa świetnie zaprezentował się mistrz świata z 2004 roku, Nicki Pedersen - zdobył 46 oczek i 1 bonus. 14 pkt zdobył Holta, reszta baardzo przeciętnie. Wynik bardzo nietypowy, bo 46:41 dla BTŻ, ponieważ 3 wyścigi kończyły się rezultatami 3:2 i 5:0.
Liderem ligi jest Tarnów, który bilansem małych pkt wyprzedza Atlas (oba teamy mają po 10 dużych punktów). Dalej plasuje się Czewa(8 ), Bydgoszcz(8 ), Leszno(8 ), Toruń (8 ), Reszów(4) i tabelę zamyka Rybnik (0).


W sobotę natomiast odbyła się 3 runda Grand Prix, tym razem zawodnicy walczyli o GP Szwecji w Eskilstunie.
Wygrał Crump, drugi był Hancock, a trzeci Tomasz Gollob, a finał zamknął N. Pedersen. W półfinałach odpadli Jonsson, Hampel, Adams i B. Pedersen.
Ostatni z Polaków, "Pepe", zdobył ledwie 3 oczka, zajmując 15 miejsce... W klasyfikacji generalnej pierwszy jest Crump(70 pkt), drugi jest N. Pedersen(55, a trzecie miejsce zajmuje Gollob(45) i Hancock. Hampel jest 7, a na koncie ma 28 punktów, a Protasiewicz jest 15, mając ogółem 7 oczek...
23-05-2006 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ostatnio ogladalem baraze do finalu pucharu druzynowego ktory przed rokim wygrali Polacy.Mieli duza szanse ale jezdzili fatalnie i zajeli tylko 3 miejsce.
22-07-2006 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ehh...dlaczego nikt tu nie pisze :?
Parę ostatnich wiadomości, jedna bardzo ważna i smutna Sad
Cytat:Jak poinformowała jedna z czeskich agencji, w niedzielę w wieku 44 lat zmarł znany żużlowiec Antonin Kasper.
Kasper był mistrzem świata juniorów na żużlu. Czech cierpiał od pewnego czasu na chorobę nowotworową.


Przedwczoraj odbyła się kolejna runda żużlowej Grand Prix. Wygrał Jason Crump przed Scottem Nichollsem, 3 był Hans Andersen, a ostatnie miejsce w finale zajął Leigh Adams. Polscy zawodnicy bardzo słabo, Gollob, Hampel i PePe nie awansowali do półfinałów, zdobywając odpowiednio 7, 4 i 3 punkty. Zawiódł też mój ulubeniec, Andreas Jonsson, który zajął 9 miejsce, również nie kwalifikując się do finału.

Oto klasyfikacja generalna GP po 6 rundach:
1. Jason Crump 140 pkt
2. Greg Hancock 83
3. Nicki Pedersen 74
4. Leigh Adams 62
5. Tomasz Gollob 62
6. Andreas Jonsson 59
7. Scott Nicholls 59
8. Bjarne Pedersen 58
9. Matej Zagar 54
10. Jarosław Hampel 52
----
16. Piotr Protasiewicz 14

Jak widać Crump już praktycznie Mistrzem, a Hampel walczy o "ósemkę" w generalce, co da mu kwalifikacje do przyszłego sezonu GP.


Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Ekstralidze.
Awans miał zapewniony Atlas Wrocław i Włókniarz Cz-wa. Po 16 pkt mieli: Polonia Bydgoszcz, Marma Rzeszów, Unia Tarnów i Unia Leszno, z walki odpadł już RKM Rybnik i Apator Toruń.

W ostatniej kolejce Bydgoszcz podejmowała Wrocławian. Musieli wygrać - stawką był awans Bydgoszczan do "4" walczącej o msc. 1-4. Polonia pojechała wspaniale, szczególnie w początku zawodów. Ostateczny wynik 48-42 dla gospodarzy, a prawie 15 000 kibiców przy ul. Sportowej oszalało z radości, tak jak i ja Tongue

W Tarnowie zmierzyły się dwie Unie - Tarnów i Leszno.
Mecz bez historii, Tarnów rozjechał Leszno 51-39, tym samym awansując do "czwórki".

Częstochowa podejmowała Marmę Rzeszów, która musiała ograć gospodarzy, aby myśleć o awansie. Nic z tych rzeczy, Złomrex Cz-wa wygrał 49-41. Bye Rzeszów.

W ostatnim meczu "o pietruszkę" Toruń rozniósł Rybnik 63-27.

O medale walczą: Atlas, Włókniarz, Tarnów i Polonia, a o utrzymanie Rzeszów, Leszno, Toruń i Rybnik.

Czas rezerwować bilety na jakiś mecz play-offów w Bydzi Smile
31-07-2006 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #8
 
Rune Holta w barwach Polski. :o Ale został zwyzywany przez Norwgów

Wysil się trochę bardziej / Pejter
18-01-2007 14:22
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Polska zostala druzynowym mistrzemem świata na żużlu. W sobotnim finale w Lesznie Polacy pokonali Duńczykow Australijczykow i Brytyjczykow, chociaz do finalu zakwalifikowali sie dopiero po barazach.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-07-2007 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
ogladnęłem kilka wyścigów w tych mistrzostw drużynowych i musze przyznać ze nasi jeździli bardzo dobrze.W zasadzie to o wygraną walczyli tylko Polacy z Duńczykami i trochę Australijczycy bo Brytyjczycy sie nie liczyli zupełnie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-07-2007 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zakonczylo sie GP Czech na żuzlu. Wygral Niki Pedersen, ale znakomicie zaprezentowali sie Polacy Jaroslaw Hampel byl drugi, a Rune Holta trzeci. O krok od finalu byl Wieslaw Jagus, ktory byl trzeci w swoim polfinale.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-07-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ogladałem na TV wczoraj w nocy relację (skrót, ale prawie wszystko było) na TVP3. Wszyscy Polacy ładnie się zaprezentowali, oprócz Golloba, któremu start zupełnie nie wyszedł.
29-07-2007 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zakonczylo sie GP Skandynawii i mamy znowu kolejny swietny wystep Polaka. Pod nieobecosc Jaroslawa Hampela drugie miejsce zajal Tomasz Gollob. Wygral Leigh Adams, a 6 byl Wieslaw Jagus. W klasyfikacji generalnej Gollob awansowal na 7 miejsce. Hampel jest 8, Jagus 10, a Holta 11.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
11-08-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ja kibicuje RKM Rybnik mam nadzieje że wkrótce awansują do ekstraligi a moim ulubionymi zawodnikami są Chris Hariss i Greg Hancock
16-08-2007 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Znakomity wystep Polakow w GP Polski na zuzlu. Na "swoim" torze wygral Tomasz Gollob przed Krzysztofem Kasprzakiem. 5 miejsce Hampela i 7 Rune Holty. To chyba najlepszy wystep Polakow w GP.
Dzieki temu wystepowi Tomasz Gollob walczy o podium w klasyfikacji generalnej, a pozostali Polacy o zagwarantowanie sobie udzialu w GP na przyszly sezon.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-09-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości