Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd strony
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
Red nie czytales - numer jest przypisany do nazwiska i tez nie mozna tak. Przydomek pewnie tez do klubu. A nie bedzie mozna napisac klub z Manchesteru, tez bardziej utytulowany, bo na tez cos znajda.
Serwis http://www.livescore.com/ czy http://www.livescore.pl/ traca sens w takiej sytuacji. Ciekawe czy to wprowadza w innych ligach.

amor patriae nostra lex
26-07-2006 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
jesli chodzi o serwisy zagraniczne podające wyniki on-line, to wydaje mi się, że mają one powykupywane rózne licencje wiec nie ma się o co martwić

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-07-2006 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Jedno wielkie bagno - w takiej sytuacji odrzucają od siebie wielu sympatyków klubów, bo przecież polskie site'y są głównym źródłem informacji dla Polaków. Nonsens. Niedługo dojdzie do tego, że za noszenie koszulki UNITED będzie trzeba płacić dodatkową prowizję. Zajęliby się w końcu jakimiś naprawdę ważnymi sprawami, a oni wszczynają wojnę o jeden głupi terminarz. Livescore i tego typu strony pewnie nie są zagrożone, bo sami płacą i dostają grube pieniądze za publikowanie wyników spotkań on-line. Świat się chyba kręci nie w tą stronę, co powinien :roll:

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2006 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
simson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
jak nowego laya nie bylo tak niema Sad(
20-08-2006 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Spokojnie, cierpliwości. Jak widać, nie mamy aż tak dużego grona redakcyjnego jak inne polskie serwisy o United, ale staramy się nadrabiać ambicją i pracowitością. Z pustego jednak i Salomon nie naleje. Prosimy o cierpliwość, bo naprawdę nie jest łatwo prowadzić tak dużego serwisu w kilka osób.
20-08-2006 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pejter napisał(a):Spokojnie, cierpliwości. Jak widać, nie mamy aż tak dużego grona redakcyjnego jak inne polskie serwisy o United, ale staramy się nadrabiać ambicją i pracowitością. Z pustego jednak i Salomon nie naleje. Prosimy o cierpliwość, bo naprawdę nie jest łatwo prowadzić tak dużego serwisu w kilka osób.

Tej cierpliwosci to chyba tutaj trzeba mieć cały wór, bo chyba na żadnej stronie sie tyle o tym nie mówi a NIC nie robi w tym kierunku, wszystkie strony mają co jakiś czas nowy lay, a na manutd.pl tak jest jak był na poczatku już chyba ze 4-5 lat go widze.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-08-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Może nie tyle nic nie robi, bo chyba prace nad tym trwają, chociaż nie jestem wtajemniczony, naciskam na nowy lay od kilku miechów, bo dla mnie tez jest to niezbedne, fakt, że powinniśmy być najlepsi z tą domeną, a niestety nie jesteśmy i to na pewno należy zmienić, chociaż ja na to głównego wpływu nie mam. W obecnej chwili sytuacja kadrowa naprawdę nie wygląda różowo i sam się dziwię, że udaje się ciągnąć ten wózek w dosłownie, jak to Pejter napisał - kilka osób.
22-08-2006 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Manchesterowiec napisał(a):Tej cierpliwosci to chyba tutaj trzeba mieć cały wór, bo chyba na żadnej stronie sie tyle o tym nie mówi a NIC nie robi w tym kierunku, wszystkie strony mają co jakiś czas nowy lay, a na manutd.pl tak jest jak był na poczatku już chyba ze 4-5 lat go widze.
:lol: :lol: :lol:
Ja nie pamiętam innego wyglądu a to już tyle lat...
Nawyrazniej mATT i reszta ma to w d... i zamiast zabrac sie do roboty to nic innego jak tylko mydla oczy tym ktorzy oczekuja zmian. Jesli ktos faktycznie nie ma wolnego czasu, to czas pomyśleć o oddaniu władzy tym którzy go mają...
Podobnie bylo z sondą "stare czy nowe Forum?". Od początku nie bylo szans na reaktywacje starego forum a wynik sondy był z góry przesądzony/ustawiony.

Dyskusja na temat ochrony praw autorskich jest moim zdaniem smieszna, bo jeśli ktos coś organizuje, to bez jego oficjalnej zgody nikt nie może wykozystywać jego materiałów.
08-09-2006 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Oj Ericzku ty to masz naprawdę chyba nawalone. Jeśli wydaje ci się, że zorganizowanie nowego laya to takie hop siup to naprawdę wykazałeś się czystą niewiedzą. Prowadzenie serwisu dość rozbudowanego jakim jest manutd.pl to jak dla 9 no może 10 chłopa to naprawdę trudne zadanie. Ktoś newsy pisać musi, uaktualniac tabele itp. A ty znowu siedzisz i tylko biadolisz. Skoro tak mocno chcesz wykopac mATT'a to zapewno siebie widzisz na jego miejscu jako wielki imperator manutd.pl.

Rozumiem po części wszyctkich zniecierpliwionych... ale to nie moze być tak, ze patrzy się tylko na lay, a nie na stronę techniczną strony. <!-- w -->http://www.wp.pl<!-- w --> też nie ma nowego laya od ponad 4 lat i jakoś sobie radzą...
22-09-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Stojkovic napisał(a):<!-- w -->http://www.wp.pl<!-- w --> też nie ma nowego laya od ponad 4 lat i jakoś sobie radzą...

wp.pl zmieniła laya rok temu. Big Grin
23-09-2006 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
No ale chodziło mi o to, że nie było jakiegoś takiego mega rewolucyjnego layu w stosunku do lat ubiegłych. Uważam, ze powinniśmy się skupić na tym, by rozkręcić to forum, bo to chyba ważniejsze od nowego laya strony. Przynajmniej ja tak uważam, że to czy będziemy się sprzeczać czy nowy lay jest najważniejszy czy nie, wcale nie przyspieszy jego realizacji.
23-09-2006 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Proponowałbym zmienić ankietę, bo ta trwa już 2 albo 3 miesiąc...
27-09-2006 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
StiviCFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Nie widzialem juz dawno takiego ubogiego layu jaki ma serwi manutd.pl Nie wiem od kiedy on istnieje ale z wygladu widac ze jest on "staroswiecki". Skoro jestescie od tylu lat "na rynku" to chyba powinniscie sie dorobic nowinek jakie mozna zobaczyc na nowoczesnych serwisach pilkarskich. Najproscie jest zwalic na brak czasu i duza liczbe zajec.
28-09-2006 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
StiviCFC napisał(a):Nie widzialem juz dawno takiego ubogiego layu jaki ma serwi manutd.pl Nie wiem od kiedy on istnieje ale z wygladu widac ze jest on "staroswiecki". Skoro jestescie od tylu lat "na rynku" to chyba powinniscie sie dorobic nowinek jakie mozna zobaczyc na nowoczesnych serwisach pilkarskich. Najproscie jest zwalic na brak czasu i duza liczbe zajec.

No niestety w porównaniu do inncyh serwisów lay mantd.pl jest naprawde ubogi... ale do tej pory nikt powaznie sie za niego nie zabrał a szkoda, bo manutd.pl szanuje od początku jego powstania.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-09-2006 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Myśle że idziemy w dobrym kierunku. Naprzykłąd manutd.pl nawiązało współprace z moją stroną co daje zawsze szanse nowych userów i współprace między stronami
30-09-2006 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości