Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd strony
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Stojkovic napisał(a):Oj Ericzku ty to masz naprawdę chyba nawalone. Jeśli wydaje ci się, że zorganizowanie nowego laya to takie hop siup to naprawdę wykazałeś się czystą niewiedzą. Prowadzenie serwisu dość rozbudowanego jakim jest manutd.pl to jak dla 9 no może 10 chłopa to naprawdę trudne zadanie. Ktoś newsy pisać musi, uaktualniac tabele itp. A ty znowu siedzisz i tylko biadolisz. Skoro tak mocno chcesz wykopac mATT'a to zapewno siebie widzisz na jego miejscu jako wielki imperator manutd.pl.
Oj redaktorku, redaktorku...
Po pierwsze to nie przesadzaj ze słowami... Nie stac Cie na bardziej wyszukane słownictwo?
Wszyscy widzą od bardzo dawna, ze potrzebe są zmiany ale do Ciebie i reszte to nie dociera... Jeśli nie macie czasu, albo Wam sie nie chce to po co było już tyle razy coś tam obiecywać/zapowiadać? Piszesz ze Newsy trzeba pisać a z nimi tez nie jest za dobrze. Ewidentnie brak Wam ludzi ktorym brak chęci i czasu ktorzy beda dbali o rozwoj serwisu.

No i gdzie ja napisalem że chcę wykopać mATT'a? Czy Ty wiesz co to jest konstruktywna krytyka:
HEHEHE ale mnie rozbawiles stwierdzeniem, ze siebie widziałbym na nastepce mATT'a. Ja nie mam na taka działalność czasu i nie zabieram sie do "pracy" z ktorej nie moglbym zadawalajaco wywiazać, dlatego nawet mi to nie przyszlo do głowy Smile
Wielki imperator powiadasz? Ciekawe. :lol:
13-10-2006 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ericzek znowu postanowił nam zaserwowac kilka całkowicie nieprzemyślanych tekstów. Słownictwo jakim ty operujesz pozostawia po sobie niesety obraz twojego rozwoju intelektualnego. Nie mamy 200 osobowego presonelu, ponieważ nie przyjmujemy kazdego kto chce. Istnieje coś takiego jak selekcja. Twoje defetystyczne myślenie poprostu aż mnie rozśmiesza. Nie pauje ci coś na naszym serwisie to zajmij się bawieniem wnuków. Nikt cię nie zmusza.
13-10-2006 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Stojkovic napisał(a):Nie mamy 200 osobowego presonelu, ponieważ nie przyjmujemy kazdego kto chce. Istnieje coś takiego jak selekcja.
Faktycznie zapomniałem o tej "selekcji". No i swego czasu przeszedł tą selekcje niejaki Widzu... Gratulacje!
Dopiero nasza onterwencja doprowadzila do wyrzucenia tego oszołoma. Kto ma wiedzieć to wie o co chodzi...
13-10-2006 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
EricRyan napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Nie mamy 200 osobowego presonelu, ponieważ nie przyjmujemy kazdego kto chce. Istnieje coś takiego jak selekcja.
Faktycznie zapomniałem o tej "selekcji". No i swego czasu przeszedł tą selekcje niejaki Widzu... Gratulacje!
Dopiero nasza onterwencja doprowadzila do wyrzucenia tego oszołoma. Kto ma wiedzieć to wie o co chodzi...

No aż dziwne że ta selekacja trwa tak długo, że nie serwis dalej stoi w meijscu, newsow jest jak na lekarstwo, forum upada, lay ten sam... boicie sie krytyki czy co ? Coinnego gdybym tu był pierwszy raz ale ja tą strone odiwedzam od samego początku,a na starym forum byłem raczej dobrym użytkownikiem skoro byłem modem i forumowiczem roku, a Wy dalej swoje ze wszystko jest OK.

A z tym widzem to juz była przesada... manutd.pl po prostu sie osmiesyzło przyjmować tego idiote...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-10-2006 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Znajdźcie chociaż 3 ludzi którzy:
- copdzioennie będą pisac chociaz po 1 newsie
- będą spełniały podstawowe normy redaktorskie
- będą miały zapał do pracy w trudnych warunkach
16-10-2006 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Stojkovic napisał(a):- copdzioennie będą pisac chociaz po 1 newsie

Czemu takich szukacie jak sami tacy nie jestescie ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
16-10-2006 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
a czemu potrafisz tylko narzekac a od siebie nic nie dasz ?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
16-10-2006 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Red napisał(a):a czemu potrafisz tylko narzekac a od siebie nic nie dasz ?

Ja nie mam na to czasu, ale nie wyrażam chęci i nie rządam jakiegos stanowiska, stwierdzam tlyko fakty, przeciez chyba nie powiesz ze jest idealnie ? Inne strony poczyniły postępy... nie wiem po co sie oszukiwać... ta sama gadka juz od lat...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
16-10-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
To może zamknijmy cały ten kram w piździec! To skoro nikt z nas nie spełnia wymoów to zdymisjonujmy się wsszyscy i będzie spokój. Strona upadnie, nie będzie gadki że nic nie robimy i się opitalamy. Poprostu maniana nie tak?
17-10-2006 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Stojkovic napisał(a):To może zamknijmy cały ten kram w piździec! To skoro nikt z nas nie spełnia wymoów to zdymisjonujmy się wsszyscy i będzie spokój. Strona upadnie, nie będzie gadki że nic nie robimy i się opitalamy. Poprostu maniana nie tak?
Nikt nic nie napisał o likwidacji serwisu. Jednak skoro serwis manutd.pl nie rozwija się, przy tak duzej i silnej konkurencji, to wczesniej czy pozniej manutd.pl przestanie istniec.
Moim zdaniem zdecydowana wiekszosc osob ktora odwiedza serwis robi to tylko przez sentyment. Kiedy padło stare forum ludzie "poprzechodzi do konkurencji". Po reaktywacji forum "od zera" nie wszyscy na nie wrocili, bo nie bylo juz "starych smieci"...
17-10-2006 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
EricRyan napisał(a):
Stojkovic napisał(a):To może zamknijmy cały ten kram w piździec! To skoro nikt z nas nie spełnia wymoów to zdymisjonujmy się wsszyscy i będzie spokój. Strona upadnie, nie będzie gadki że nic nie robimy i się opitalamy. Poprostu maniana nie tak?
Nikt nic nie napisał o likwidacji serwisu. Jednak skoro serwis manutd.pl nie rozwija się, przy tak duzej i silnej konkurencji, to wczesniej czy pozniej manutd.pl przestanie istniec.
Moim zdaniem zdecydowana wiekszosc osob ktora odwiedza serwis robi to tylko przez sentyment. Kiedy padło stare forum ludzie "poprzechodzi do konkurencji". Po reaktywacji forum "od zera" nie wszyscy na nie wrocili, bo nie bylo juz "starych smieci"...

Łatwo zauwazyć że na tym forum piszą praktycznie cały czas Ci sami starzy użytkownicy ale jest ich coraz mniej...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-10-2006 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
ale co my poradzimy na to, ze jest nas tylko garsta - ludzie sa ludzmi wiec mamy takze swoje wlasne sprawy, nauka itp, dlatego potrzeba nam ludu do pracy

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
17-10-2006 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
EricRyan napisał(a):Moim zdaniem zdecydowana wiekszosc osob ktora odwiedza serwis robi to tylko przez sentyment.

I tak chyba niestety jest.

Przecież każdy mógł się dawno temu rozejść w swoją stronę i pisać choćby na Devilpage czy innych stronkach, ale mimo to nadal staramy się podtrzymywać serwis przy życiu, licząc na jakiś nagły zwrot. Sam nie wiem co robić, bo jak by nie patrzeć, to wszyscy się rozwijają, a my stoimy w miejscu, żeby już nie powiedzieć gorzej ... I tłumaczenia nie ma żadnego, bo każdy tylko dużo gadał i obiecywał, a z wykonaniem nie było tak kolorowo. Poza tym również żal mi patrzeć jak piszą tu tylko te same osoby, a jak dojdzie ktoś z zewnątrz to nie może się wkomponować.

IMO potrzebna jest jakaś rewolucja Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
21-10-2006 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Ciampel napisał(a):IMO potrzebna jest jakaś rewolucja Wink

Zamach stanu? :lol:

Owszem myslalem o pisanie na DP - ale moje pierwsze forum o tematyce MU to bylo to wiec pisze tylko tutaj! "Starych przyjaciol" sie nie zdradza!

amor patriae nostra lex
21-10-2006 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Miałem propozycje bycia redaktorem od plików na jeden ze stron, ale powiedział ze nigdzie nie ide bo chciałem zostac na starym forum i stronce, wierzyłem, że mATT jednak w koncu cos zrobi. No ale wiecie jak jest...

Under The Boardwalk - United Warriors
21-10-2006 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości