Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd strony
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
My jako redaktorzy już niejedną noc zaliczyliśmy nieprzespaną głowiąc się jak ruszyć ten kram znowu na właściwy tor. Ja powiem jedno, myśleć to można o tym nawet i 100 lat, ale nic z tego nie będzie. Ważne jest by zacząć coś robić i wtedy wszystko się ułoży. Jest nas garstka, ale zacznijmy dokładac swoje cegiełki w budowe czegoś wspaniałego! Zajmujecie się grafiką? Róbcie jakieś tapety, bannery itp! Lubisz pisać? Pisz felietony itp. Przestańmy nbarzekac i zróbmy chociaż coś maciupeńkiego, a wtedy zaczniemy robić małe kroczki w dobrą stronę. Nie zwalajmy winy na Matta, ale poprostu róbmy swoje. Zapraszajcie kumpli na forum i powiększajmy je! Tyle odemnie... pozdrawiam.
04-11-2006 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Dajcie serwer choćby 100 MB a nawet 20 MB a co mecz kilka minut po nim bedą bramki i pliki z meczu + skrót i inne rzeczy. Serwera już nie raz szukałem, ale nic z tego. Może i nie umiem szukać, ale ja już nie raz deklarowałem się na te funkcje. Tylko brak wiadomo czego ...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2006 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Nie mozesz wrzucać plików po meczach na rapidshare lub innego hosta i dawać linków? Tak też można i problem się rozwiązuje. Co jeszcze możecie załatwić? Jakieś propozycje?
04-11-2006 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Podczas wyjazdu do Kopenhagi rozmawialismy troche z Ericem i Wojtkiem o tym forum, i stwierdzilismy jednoznacznie ze cos tutaj trzeba zmienić, ja sie staram pisać ile moge, namawiać ludzi do pisania tutaj, ale wszystkich odstrasza obecny lay i mała ilość użytkowników... Może zróbmy jakąś składke pieniędzy na nowy wygląd ja jestem w stanie zaoferować jakies pieniądze dla dobra forum, albo namówić mATT'a by postarał sie odzyskać starą baze danych bo podobno jest to możliwe.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
04-11-2006 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Stojkovic napisał(a):Nie mozesz wrzucać plików po meczach na rapidshare lub innego hosta i dawać linków? Tak też można i problem się rozwiązuje. Co jeszcze możecie załatwić? Jakieś propozycje?

Nie mogę ponieważ jest to syzfyowa praca. Będe robił linki, które mogą być kradzione i wrzucane na inne fora, serwisy, zresztą szybko sie konczy limit i plik jest kasowany, wrzucając na własny serwer mam hasło pod którym zawsze moge zmienic adres pliku lub zmienic cos na serwie. Różnica kolosalna.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2006 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Wojtek3 napisał(a):Nie mogę ponieważ jest to syzfyowa praca. Będe robił linki, które mogą być kradzione i wrzucane na inne fora, serwisy, zresztą szybko sie konczy limit i plik jest kasowany, wrzucając na własny serwer mam hasło pod którym zawsze moge zmienic adres pliku lub zmienic cos na serwie. Różnica kolosalna.

Z tym się akurat zgadzam w stu procentach. Poza tym takie linki można znaleźć na necie (zresztą to robimy -> zapraszam do działu Download), jednak tak jak pisze Wojtek, one wygasają itp. i to jest ich największy minus.
04-11-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Manchesterowiec napisał(a):, ale wszystkich odstrasza obecny lay i mała ilość użytkowników...

Dokładnie, rejestrują się sami spamerzy, a czynnie pisze nas ledwie 9-10, co doskonale widać w temacie "forumowicz miesiąca" i dlatego nawet nie chce mi się tego zliczać :? Reforma jest nieukniniona, w ogóle bardzo żałuję tę zmianę wcześniejszego design'u. Jeśli było to niewymuszone, to kompletny niewypał i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, bo mimo tego, że tam niekiedy jakieś ciemne typki próbowały wyprowadzić nas z równowagi, to pisało nas znacznie więcej. Do tego atmosfera nieporównywalna. Obawiam się, że takie sztuczne trzymanie tego też wieczne być nie może ... Jeśli składka by coś dała (czyt. nowy lay i powrót do starej świetności), to jestem jak najbardziej za!

capo di tutti capi

MUSC PL
04-11-2006 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ot i kolejne mamy wnioski (konkrety). I tak trzeba panowie rozmawiać! Konkretami. Linki odpadają, lay jest do dupy. Mamy 2 podstawowe zagadnienia do zrealizowania. Może spróbujmy teraz wymyslić rozwiązanie i poprostu wprowadzić te zmiany o których mówimy. Jest u nas dział "Grafika" tam możemy założyć temat "nowy lay" i wrzucac nasze propozycje. Co do plików, to nie dysponuje wiedza pozwalająca na rozwiązanie innym sposobem tego problemu, wiec nic nie wymyślę... może wy?
04-11-2006 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
EricRyan napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Nie mamy 200 osobowego presonelu, ponieważ nie przyjmujemy kazdego kto chce. Istnieje coś takiego jak selekcja.
Faktycznie zapomniałem o tej "selekcji". No i swego czasu przeszedł tą selekcje niejaki Widzu... Gratulacje!
Dopiero nasza onterwencja doprowadzila do wyrzucenia tego oszołoma. Kto ma wiedzieć to wie o co chodzi...

Gdybys onego czasu w trakcie "selekcji" napisael takie newsy jak widzu, tez bys przeszedl.

Moze zanim uzyjesz ironi(tu: "niejaki widzu"), zastanow sie, czy wiesz wszystko w danym temacie. Nie wiesz , to spytaj. Widzu napisal b.dobre newsy probne, dlatego zdecydowalem sie zaryzykowac i go przyjac, zdajac sobie sprawe z jego marnej reputacji. Bylismy pod sciana, brakowlao ludzi (jeszcze bardziej niz teraz). Nieprawda jest, jakoby dopiero zewnetrzna interwencja spowodowala, ze z widzem sie rozstalismy. Bo jeszcze przed ta interwencja duzo mu pisalem, ze jego newsy bardzo sie pogorszyly w porownaniu do "selekcji". I tak bylo nie tylko z widzem. Jesli chodzi o przyjmowanie ludzi kieruja mna takie same zasady wobec kazdego, znam siebie pod tym wzgledem i jestem konsekwentny.
04-11-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #55
 
Dziwicie sie ze tutaj malo osob wchodzi? Wpiszcie w Google "Manchester United" oraz zaznaczcie aby tylko w polskim necie szukalo. Ja tak zrobilem i manutd.pl jest...nie wiem, bo dojechalem do 4 podstrony i nadal nie bylo. Myslicie ze dalej komus by sie chcialo jechac? Przeciez wszystko znajdzie na dp.pl ktore jest pierwsze. (no prawie wszystko - bo tutaj jest klimat 8) ). uwazam ze trzeba by to zmienic.

amor patriae nostra lex
12-11-2006 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Sprawdziłem z ciekawości i jest na 5 stronie, więc niezbyt ciekawie. Ale nie wiem na jakiej zasadzie tam ustalają kolejność. Ktoś wie?
14-11-2006 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Pejter napisał(a):Sprawdziłem z ciekawości i jest na 5 stronie, więc niezbyt ciekawie. Ale nie wiem na jakiej zasadzie tam ustalają kolejność. Ktoś wie?

Bodajże na podstawie wejść na stronę. Najczęściej odwiedzane są pierwsze... Ale nie jestem pewny na 100% :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
14-11-2006 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
przy wpisaniu Man Utd nasa stronka jest na stronie glownej

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
14-11-2006 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Red napisał(a):przy wpisaniu Man Utd nasa stronka jest na stronie glownej

Tylko, że Anglik albo Norweg wpisujący Man Utd raczej na polską strone nie wejdzie, chyba, że ma ona opcją językową. Bo raczej Polak nie wpisze Man Utd tylko pierwszo co to Manchester...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-11-2006 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #60
 
Gracek_11 napisał(a):
Pejter napisał(a):Sprawdziłem z ciekawości i jest na 5 stronie, więc niezbyt ciekawie. Ale nie wiem na jakiej zasadzie tam ustalają kolejność. Ktoś wie?

Bodajże na podstawie wejść na stronę. Najczęściej odwiedzane są pierwsze... Ale nie jestem pewny na 100% :wink:

Tak - to chyba od tego zalezy. Bo jak bylem redaktorem na innej stronie o MU to mowil aby ludzi wchodzili na to - tylko wchodzili, juz nawet nie przegladali Tongue

amor patriae nostra lex
14-11-2006 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości