Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione filmy i seriale
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #481
 
a co mi tam szkodzi, powtorze sie.
maciek nie zyje za lzenie x-files.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
27-07-2008 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #482
 
Asterix idzie na olimpiade - Dobry film, byc może bylby jeszcze lepszy z polskim podkladem,bo ja niestey ogladalem z napisami. Mimo wszystko ciekawy humor i niespodzianki :roll:

Wolnosc słowa - własnie dobiegl konca,Canal+ go emitowal,pamietacie film "Młodzi gniewni"? Praktycznie ta sama fabuła,tylko inne czasy i wojna gangów na wyższym poziomie. Ogolnie przyjemy.
27-07-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #483
 
Wczoraj TVP1 o 00.30 pokazywało film pt. "Smakosz". Pewnie każdy go zna. Ja go oglądałem po raz 10 chyba i znowu mi się podobał.

PS. dzisiaj bede oglądał: Hancock, Ruiny i na dniach Oko Smile

we're FC United - we're going up
27-07-2008 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #484
 
roo1410 napisał(a):Wczoraj TVP1 o 00.30 pokazywało film pt. "Smakosz".

Nie jestem wielkim fanem horrorów ale Smakosza zawsze chętnie zobaczę.Jak dla mnie klasyka gatunku.

CONCILIO ET LABORE
28-07-2008 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #485
 
Smakosz to mega gówno, jak tylko sobie przypomnę jak go kiedyś oglądałem, to sie sobie dziwię jak ja nie zasnąłem. Totalna beznadzieja, a jak to jest klasyka gatunku to tylko gorzej dla gatunku

woyteq napisał(a):a co mi tam szkodzi, powtorze sie.
maciek nie zyje za lzenie x-files.
heh, obejrzysz to zobaczysz Smile Głowę daje, że też będziesz rozczarowany
28-07-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #486
 
Można się spierać, czy "X-files. I want to believe" jest filmem dobrym - można. Można próbować szukać logicznych dziur w scenariuszu i technicznych potknięć. Można stwierdzić, że Carter nakręcił horror, którym po latach chce dodać blasku swojej pobladłej gwieździe i przyciągnąć do kina fanów serialu. Tak, to film dla wielbicieli, bo tylko oni będą w stanie poznać się na zmianach, jakie zaszły w bohaterach, tylko oni docenią złożoność postaci i drogę, jaką musiały przebyć, żeby dziś znaleźć się w tym punkcie. Film Cartera to zwieńczenie ich rozwoju i całej historycznej już serii. I tylko prawdziwy fanatyk to zrozumie. Bo "X-files" to stan świadomości.


Uff film uratowany bo Maciek to mugol.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
31-07-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #487
 
Archiwum X miało ogromną rzeszę fanów, na całym świecie, ale głównie w USA. Lata posuchy powinny (i zawsze wpływają) korzystnie na popyt, a tymczasem film w USA zarobił w pierwszy tydzień jedynie 10mln$, co jest wynikiem sensacyjnie słabym w stosunku do oczekiwanego

Jakie zmiany zaszły w bohaterach? Broda Duchovnego, a resztę zmian obserwuję w "Californication"...

Powtórze, że film do serii niepodobny, gdyby tak nie było , zaatakowałbyś mnie tutaj niczym niedźwiedzie z zoo wpadające do nich kobiety. Końcówka serialu, wskazywałaby na to, że będziemy mieć coś do czynienia z UFO, z jakąś wizyto-inwazją czy coś takiego, a film jaki był każdy widzi. Czy to jest zwieńczenie? Wynik finansowy wskazywałby na to, że tak, ale jeśli nakręcą DOBRY film zgodnie z wydarzeniami końcówki odcinków serialowych, to epilog może być zbawienny. Dobrze że ojciec Joe (czy jak mu tam było) się skończył bo nie będzie drugiej, głupiej i naciąganej części na podstawie tego samego wątku


Co do filmu Get Smart, to stwierdzić muszę, z przykrością, że jak ktoś widział trailer, to widział też 90% gagów z tego filmu, w tym wszystkie najśmieszniejsze, co psuje efekt, film mniej ciekawe itp. itd.
Polecam tym, którzy nie widzieli zapowiedzi, a jeśli ktoś chodzi czasem do kina, to widział na pewno
31-07-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #488
 
Właśnie wróciłem z pokazu przedpremierowego "Mrocznego Rycerza" i ogłaszam wszem i wobec, że każdy kto zdecyduje się skrytykować ten film za cokolwiek innego niż panią Gyllenhaal (czy jak to tam się piszę) jest moim wrogiem, lanserem i kinomaniackim zerem

Film, mimo, że nagłośniony z różnych względów do granic możliwości, zaskakuje in plus, coś niesamowitego. Myślałem, że film zakończy się godzine wcześniej niż zakończył się faktycznie, a po tym zakończeniu, które nie nadeszło, film ze świetnego, zrobił się jeszcze lepszy.

Polecam gorąco, najgoręcej jak się da.

To co Nolan zrobił z Batmanem, było widać już przy poprzedniej części, ale tamta w porównaniu z tą, to nic. Coś niesamowitego. Kocham Kino.
Wybiore się na to dzieło jeszcze raz.
02-08-2008 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #489
 
po tym co napisałes Maciek aż chyba sie wybiore do kina na ten film - do niedawna myslalem, ze naglasniaja to z powodu samobojstwa "Jokera", ale jestes trzecią osobą, która mowi, że film jest świetny, wiec chyba cos w tym jest

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-08-2008 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #490
 
Ja dzisiaj byłem na Mumii 3 i powiem, że całkiem mi się ten film spodobał. Fajne połączenie kina akcji z komedią.

Batmana nie mogę się wprost doeczkać. Batman Początek jest jednym z najlepszych filmów jakie w życiu widziałem, więc myślę, że "Dark Knight" będzie jeszcze lepszy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-08-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #491
 
WoLaK napisał(a):Fajne połączenie kina akcji z komedią.
Bo taka jest właśnie seria filmów "Mumia" :roll: A co do trójki, to ja nie wiem, czy dwa niezłe teksty czynią z tego komedię...film taki sobie, jak się obejrzy, to ok, jak nie, to też nic się nie straci. Co innego MROCZNY RYCERZ


Red napisał(a):do niedawna myslalem, ze naglasniaja to z powodu samobojstwa "Jokera"
Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo czekałem na ten film, jak Joker jeszcze żył. Mnie zaimponował Nolan już w poprzednim Batmanie, a teraz to tym filmem zagwarantował sobie miejsce w moim sercu 8)
Śmierć Jokera, oczywiście że zwiększyła wrzawe wokół filmu, ale nie jest jedynym powodem wyników tego dzieła. W zeszłym roku, ten film w wielu rankingach najbardziej oczekiwanych był pierwszy, a w praktycznie wszystkich w trójce
04-08-2008 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #492
 
ja myslalem ze joker nie zyje odkad zrobil to jack nicholson.
co z ta fabula ? ale ze mnie ignorant.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
04-08-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #493
 
Morgan Freeman jest w stanie ciężkim po wypadku do jakiego doszło w stanie Memphis. Kraksa samochodowa zakończyła się dachowaniem auta prowadzonego przez Morgana.

Z ekipy pracującej przy "Mrocznym Rycerzu" dwóch osób już nie ma na tym świecie, a teraz Morgan Freeman walczy o życie w szpitalu. Niesamowite, jak sam film.



Jeśli nie będzie następnego Batmana, to życie straci sporo ze swego sensu. Ja już sobie wszystko w głowie poukładałem. Jokera (o ile Ledger faktycznie nie żyje, co wydaje mi się wątpliwe nadal) zagrałby Johnny Depp, fabuła zostałaby pociągnięta. Fabuła mogła by być równie dobra, może i lepsza, mroczniejsza, jeśliby oprzeć ją na wydarzeniach komiksowych niewykorzystanych jeszcze w filmach z tej serii.
04-08-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #494
 
Infiltracja - Policja w Bostonie chce przyskrzynic członków mafii ,w tym celu wysylają do nich swojego człowieka, tyle że oni mają również swoją wtyke w Policji ,przez co wszystko wychodzi na jaw i obie strony za wszelką cene chcą zdemaskowac szczura. Bardzo dobry film,świetna obsada aktorska, ciekawa fabuła i zakręcona końcówka, ktorej za chu*a wafla sie nie spodziewalem :wink:
12-08-2008 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Racanel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #495
 
Polecam gorąco film "Teoria chaosu" --> znakomity film, fabuła głównie opiera się na napadzie na bank. Ale to nie jest główny wątkiem filmu. W jednej z głównych ról Wesley Snipes. Dobry film sporo akcji i co najważniejsze zaskakujące zakończenie całkowicie niespodizewane.
12-08-2008 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości