Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione filmy i seriale
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wojtek3 napisał(a):- Zejście

Nie chcę narzucać kwesti gustów...ale naprawde uważasz ,że The Descent to az taki super film :?: :wink: Troche to powalone było. Schodzą babki do groty i spotykają grupe "ziomów" :lol: ,których pochodzenia nawet nie wyjaśniono. Dla mnie film cos na miare 5/10 ,niestety :wink: Taka sama sytuacja z filmem "Jaskinia" podobna sytuacja ,ale ta fauba też jakoś źle pokierowana...Kolejny film ,kótry jest godny polecenia to "CZłowiek Ringu" z Russell Crowe. Opowieść o byłym bokserze ,kóry w czasie Wielkiego Kryzysu Gospodarczego próbuje powiązać koniec z końcem. Doraba walcząc w walkach bokserskich aż w końcu dostaje jeszcze jedną szansę...Pewnie mało kto się pokusi o obejrzenie takiego filmu bo to Dramat jest :/ Dajcie mu szansę ! Big Grin Dzisiaj dostałem Trylogie Ojca Chrzestnego 8) Będe sobie oglądał caaaałą historie rodziny Corleone przez Majówkę ,capishe ?! A jak ktoś mi pózniej podskoczy to inaczej się nim zajmiemy 8)

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
26-04-2006 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja lubie oglądać horrory. Czy widzieliscie filmy: Teksańska masakra piłą mechaniczną, Piła I, Piła II, Klątwa, House of wax, Amityvilla?? Naprawdę fajne horrorkiBig Grin PolecamWink

Manchester United
26-04-2006 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacques Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
No horrory fajna rzecz. Ale mnie ostatnio opanowała mania seriali mój ulubiony to Surface(Powierzchnia) może ktoś oglądał?? A takto fajne są też Lost(Zagubieni) i Invasion(Inwazja) Wszystko to amerykańskie Sitcomy.
Polskie seriale też są fajne ale tylko niektóre najlepszy był 13 Posterunek ale już nie kręcą a szkoda.
26-04-2006 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zejscie

Co do całokształtu filmu to nie nazwalbym tego horrorem,a raczej dramatem lub thrillerem.
Jednak swoje plusy ma! Nowy Pomysł (fabuła) ,podobało mi sie rowniez jak Juno zabija hakiem swoją przyjaciółke myslac ze to jeden z tych stworkow! W innym filmie zobaczylibysmy raczej tzw fuksa (w ostatniej chwili by sie powstrzymała) Bardzo dobra koncowka! Jedna z dziewczyn poswieca kolezanke by ratowac swoje zycie (zawsze jest wrecz odwrotnie) pozniej spada i traci przytomonosc,wtedy jest spoko wstawka (sen) ze udało sie jej zbiec itd....widzowie sa zmyleni ze sie jej udalo,ze to juz koniec,jednak ona sie budzi......

Uczeń Szatana - Kolejny film na podstawie książki S.Kinga! Młody chlopak w autobusie rozpoznaje człowieka ktory ma za sobą ciężką przeszlosc. Konkretnie byl czlowiekiem Hitlera i zajmowal sie mordowaniem ludzi w komorach gazowych. Chlopak postanawia wybrac sie z wizyta...zaprzyjazniaja sie.... jego życie ulega zmianie. +8/10

Klątwa Ju-On 2 - Jestem juz po !!!
Powraca historia domu z 1 czesci... Wszyscy ktorzy w nim postawili noge gineli lub znikali w dziwnych okolicznosciach. Najlepsza rezyserka Horrorów udziela wywiadu w tym domu.
A nawet kręcą film - W chwile pozniej Legendy związane z tym domem okazują sie prawdziwe. Film jest przedstawiony w krótkich motywach,ktore pozniej są do siebie przybliżane tak by widzowie byli zaskoczeni - po 40 min uwazalem ze druga odsłona klątwy niema startu do pierwszej,lecz dalej film mnie pozytywnie zaskoczyl. Do tego koniec filmu zapowiada nastepną cześc! Ocena -9/10
27-04-2006 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Fred The Red napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):- Zejście

Nie chcę narzucać kwesti gustów...ale naprawde uważasz ,że The Descent to az taki super film :?: :wink: Troche to powalone było. Schodzą babki do groty i spotykają grupe "ziomów" :lol: ,których pochodzenia nawet nie wyjaśniono. Dla mnie film cos na miare 5/10 ,niestety :wink: Taka sama sytuacja z filmem "Jaskinia" podobna sytuacja ,ale ta fauba też jakoś źle pokierowana...Kolejny film ,kótry jest godny polecenia to "CZłowiek Ringu" z Russell Crowe. Opowieść o byłym bokserze ,kóry w czasie Wielkiego Kryzysu Gospodarczego próbuje powiązać koniec z końcem. Doraba walcząc w walkach bokserskich aż w końcu dostaje jeszcze jedną szansę...Pewnie mało kto się pokusi o obejrzenie takiego filmu bo to Dramat jest :/ Dajcie mu szansę ! Big Grin Dzisiaj dostałem Trylogie Ojca Chrzestnego 8) Będe sobie oglądał caaaałą historie rodziny Corleone przez Majówkę ,capishe ?! A jak ktoś mi pózniej podskoczy to inaczej się nim zajmiemy 8)

Kwestia gustu Fred. Przecierz ten film w Hollywood zapowiadano jako horror roku 2005. Naprawde trzymał cały czas w napięciu odkąd Panie weszły do jaskini, przecierz ten pierwszy moment kiedy te stwory sie ukazały rewelacyjny. Jak dla mnie jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat ! :!:

Kod:
Ja lubie oglądać horrory. Czy widzieliscie filmy: Teksańska masakra piłą mechaniczną, Piła I, Piła II, Klątwa, House of wax, Amityvilla?? Naprawdę fajne horrorki:D Polecam;)

Teksanska ... - oglądałem, podobał mi sie film ,a najlepszy był motyw jak ten ziom z piła wybiegł z domu i gonił tą laske albo kolesia i uciął mu nogę, koncówke tez niezła, nie wiecie czasem czy fabuła z tego filmu była na faktach ?

Amityville - film również trzymał w napięciu, choć ja bym zaliczył ten film do thrillerów, mało science - fictionowskich scen Big Grin Ale fabuła całkiem niezła, bałęm sie na filmie i to jest najważniejsze.

Dowm woskowych .. - jak dla mnie kicha, moze przez to ze patrzyłem wersje kinową, i troche mniej sie bałem, no i Paris Hilton za ktorą nie przepadam, ogolnie film na + ale te woskowe figurki jakies do bani Tongue

Piła I, II - te dwa filmy beda klasykami. Nie wiem czy ktoś wymysli w najbliższym czasie lepsze thrillery. Niezłe motywy sprawiły ze film wyrasta na jeden z najlepszych w ostatnim czasie z tego gatunku. Ktora część sie wam bardziej podobała, mi II Smile

Klątwa - ten horror całkiem niezły, bardzo duzy plus Sarah Michelle Gellar, no i te stwory co sie chowały m.in w łózku, wchodziły do kamery w budynku Tongue Ciekawe sceny zostałe nakręcone, przy ktorych kinoman moze sie naprawde bać.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 05:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):Teksanska ... - oglądałem, podobał mi sie film ,a najlepszy był motyw jak ten ziom z piła wybiegł z domu i gonił tą laske albo kolesia i uciął mu nogę, koncówke tez niezła, nie wiecie czasem czy fabuła z tego filmu była na faktach ?
Podono tak. Byłem na tym w kinie na nocce filmowej. Super film.

adriano_mchw napisał(a):Fajny serial (według mnei komedia) zagraniczny leci na TVN od poniedziałku do piatku o 15
Też go oglądam :lol: Jego tytuł to "Barwy grzechu". Ciekawe dość. Było 60 kilka odcinków, a ma być w sumie 160 Smile Mi się wydaje, ze na koniec Paco będzie z Pretą, a Barbara wyląduje w więzieniu Big Grin

Wojtek napisał(a):Moje ulubione filmy to :
- wszytskie częsci Jurassic Park
Pochwal się Wojtek, od kogo je masz 8) :lol:
27-04-2006 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cytat:Ja lubie oglądać horrory.
Każdy chyba je lubi Big Grin

Cytat:Teksańska masakra piłą mechaniczną,
Mi ten film jakoś do gustu nie przypadł. Zamiast się bać to się śmiałem :wink:

Cytat:Klątwa,
No tak moim zdaniem jeden z lepszych horrorów które w swoim życiu widziałem Tongue . Muszę sobie załatwić 2. :wink:

Tak pozatym to oglądam tylko to co brat ściągnie. Najczęsciej horrory czy jakieś p********e komedie Smile

Cytat:Pochwal się Wojtek, od kogo je masz
Big Grin Big Grin 8) 8) :lol: :lol:
27-04-2006 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Zejście- oglądałem i powiem, że mi sie podobało, doś cdobry film. Schodzą babki do groty i spotykają grupe "ziomów" :lol: Ziomów, he, właśnie ta grupa tych ziomków to był duży plus filmu. Jak one kręciły w tych jaskiniach kamerą i jeden za plecami został ujęty, taaa :wink: No i tak jak powiedział Skull- koniec dość dziwny,jak oglądałem to pytałem sam siebie, kiedy wkońcu gdzieś się rozwali tym autem :?: A tu prosze jakie rozwiązanie.

Piły II superowa. Niektóre momenty ryły, gość w tym piecu, babka w stryzkawkach etc. Ale straszny nie był, choć zaskakujący, no i zakończenie też świetne :wink:

Nie oglądałem ani jednej częśći Oszukać Przeznaczenie, ale teraz mam zamiar obejrzeć 3. Warto? Czy wrócić najpierw do wcześniejszych częśći?
27-04-2006 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dzisiaj mi się przypomniało, że z seriali oglądam "W11" :lol: (przypomnę, że wcześniej pisałem, że z seriali nic nie oglądam). Każdy wie co to za "odcinkowiec", coś podobnego do "Kryminalni" lub też do "Detektywi". Szczerze mówiąc, oglądam ten serial, jak tylko go znajdę w TV :roll: Ale z miłą chcęcią oglądam każdy odcinek do końca (jak trafie).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2006 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja polecam gorąco film 60 sekund!
Super akcja i gwiazdorska obsada, dodatkowo wspaniała fabuła!

Nicolas Cage, Angelina Jolie i paru innych bardzo znanych.
28-04-2006 06:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):Ja polecam gorąco film 60 sekund!
Super akcja i gwiazdorska obsada, dodatkowo wspaniała fabuła!

Nicolas Cage, Angelina Jolie i paru innych bardzo znanych.
a ja polecam nie używać entera co zdanie ! to uwgaa do wszystkich , kotrzy tak robia. jest tak przyjete, ze rozwiniecie jednej mysli nastepuje w tym samym akapicie
28-04-2006 06:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Oj, Fred nie męcz tak Wojtka za "Zejście". Ty napisałeś, że "Straszny film 4" jest fajny. Z trudem powstrzymałam się od komentarza.
Ja nie dawno obejrzałam "Kawę i papierosy" Jima Jarmuscha. Super po prostu. 11 scenek, których motywem przewodnim jest miłość do kawy i papierosów.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
28-04-2006 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Nie męcze Tongue mi sie film specialnie nie podobał...Scary Movie to ogladałem wyrywkowo (pokazywali mi "ciekawe momenty")i wyglądało ciekawie. Obejrzałem całe i po dłuższym przymyśleniu stwierdzam ze...shit...Typowy amerykański ,głupawy humor. Aby kazdy gdzies walnął głową itp. :/ Pierwsze dwie częsći były EXTRA. Trzecia miała być zamknięciem trylogi. Ale tak to jest teraz w Hoolywod ,ze Ka$$e trzeba "czępać" i wydają na siłę kiepskie filmy. Zresztą taka sama sytuacja jest w innych branżach ,ale w to się juz nie wgłębiajmy. Ktoś już oglądał "V jak Vandetta" ?? Dzisiaj dostałem film ,słyszałem juz wiele nieciekawych komentarzyy.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
28-04-2006 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Najlepszymi filmami sa polskie komedie i te nowe i te z lat 70-tych oraz zagraniczne w szczególnoscie te w których gra Jim Carey.Podobaja mi się tez bajki z Dubbingiem w których jest pełno zawalistych hasełek.
28-04-2006 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Leny napisał(a):Najlepszymi filmami sa polskie komedie i te nowe i te z lat 70-tych oraz zagraniczne w szczególnoscie te w których gra Jim Carey.Podobaja mi się tez bajki z Dubbingiem w których jest pełno zawalistych hasełek.

Z Jimem Carreyem oglądąłem ostatnio " Fun With Dick And Jane " czyli Dick i Jane niezły ubaw. Niezła komedia dla całej rodziny. Pracownik Globodane, Dick czyli Jim, dostaje szanse otrzymania wyższej posady od posiadanej, bierze posade po czym jego firma plajtuje. Wtedy zaczynają sie jego kłoptoy rodzinne Smile Dick i Jane robią m.in napady na sklepy Tongue Masakara, niezła komedia polecam.
28-04-2006 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości