Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione filmy i seriale
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #466
 
Wszystko się wyjaśniło Kubo. Nie wiem gdzie i jaką wersje tego filmu oglądałeś :lol:

Po pierwsze przez cały film było mówione i pokazywane, że rośliny atakują coraz mniejsze skupiska ludzkie, cóż w tym dziwnego że w pewnym momencie zaatakowały jedną osobę?

Po drugie koniec jest oczywisty i jasny, wiadomo, że to były rośliny i zgodnie z opinią naukowca znalazło się drugie ognisko tego zdarzenia, także wszystko jasne.

To był najprostszy film Shyamalana jaki widziałem i trudno mi zrozumieć jak mogłeś tutaj czegoś nie skumać Wink Tu tajemnicy nie było
10-07-2008 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #467
 
Jak się ogląda głównie komedie i raz na ruski rok obejrzy się taki film to się później nic nie kuma :? Ech... ale dzięki za wytłumaczenie 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-07-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #468
 
Ja zacząłem oglądać serial Sleeper cell (Ukryta komórka). Powiem, że po obejrzeniu 4 odcinków całkiem mi się podoba. Tematyką serialu jest walka CIA z terroryzmem. Agent CIA wkracza w szeregi grupy terrorystycznej w USA i tak dalej i tak dalej. Jak na razie ukazały się dwa sezony (1 ma 10 odcinków, a 2 ma 8 )

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-07-2008 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
A mnie ostatnio naszło na oglądnięcie serialu Dark Angel (Cień Anioła). Głównie chodzi w nim o to, że genetycznie zmutowane dzieci, które miały zostać superżołnierzami uciekły z siedziby i po dziesięciu latach ich "ojciec" wciąż ich szuka, a także rodzeństwo się wzajemnie próbuje odnaleźć, a przy okazji nie dać się złapać "tatusiowi". W główną bohaterkę wcieliła się Jessica Alba. Big Grin

Serial polecam, chyba leca jeszcze jakieś odcinki na TV4, a jak macie np. N-kę to jest na którymś z dwóch kanałów wymienionych poniżej.

Fajnią zapowiedź ma serial na bodajże Sci-Fi Channel albo na AXM Sci-Fi: Możecie oglądać go dla fabuły, wspaniałych efektów, ale my i tak wiemy, że oglądacie go dla Jessici Alby Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-07-2008 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #470
 
Ja sobie dzisiaj zobaczylem film,ktorego nigdy nie mialem okazji zobaczyc w calosci. TVP1 i nocne stare kino ,a konkretnie "Zezowate szczęście" z 1960 roku.

Bardzo dobra tragikomedia :wink: Jesli ktos jeszcze nie mial okazji zobaczyc to zachęcam 8)
14-07-2008 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #471
 
Królestwo - misja amerykańskiej agencji rządowej na Bliskim Wschodzie. Agencja udała się na tajną pięciodniową wyprawę do Arabii Saudyjskiej, aby odnaleźć sterującego zamachami bombowymi szaleńca i powstrzymać go przed kolejnym atakiem. Świetna sensacja.

Oczywiście najlepsze seriale:

-Zmiennicy
-Lost
-Alternatywy 4
-Na wspólnej
14-07-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #472
 
Ja byłem naaaa... kilku filmach ale powiem o dwóch.
Hancock - taki inny film o superbohaterach. Nawet niezły. Ja lubie filmy z Willem także zawsze zadowolony niemal jestem

Kochanice Króla - polecam. dobry film historyczny o łożu Henryka VIII zwanego Henrykiem VIII.
14-07-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #473
 
maykle napisał(a):Oczywiście najlepsze seriale:

-Zmiennicy
-Lost
-Alternatywy 4
-Na wspólnej

Zapomniałes na samej górze dodac Prison Break.

A tak nawiasem: podobno po wakacjach dalszy ciąg przygód Scofielda Smile

amor patriae nostra lex
19-07-2008 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #474
 
Zashi napisał(a):A tak nawiasem: podobno po wakacjach dalszy ciąg przygód Scofielda

No nie tylko po tych wakacjach, z pewnością za rok będzie mógł na pisać to samo w tym temacie 8)

W sumie to już oglądam ten serial z przymusu, bo jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy, jak zacząłem to trudno teraz tak, na pewno w środku akcji, skończyć.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-07-2008 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #475
 
Zashi napisał(a):
maykle napisał(a):Oczywiście najlepsze seriale:

-Zmiennicy
-Lost
-Alternatywy 4
-Na wspólnej

Zapomniałes na samej górze dodac Prison Break.

A tak nawiasem: podobno po wakacjach dalszy ciąg przygód Scofielda Smile

Nie zapomniał. Po prostu można się czymś jarać, ale też nie do przesady, bo ten serial powinien zostać zakończony po drugim sezonie. Ale kury znoszącej złote jaja się nie zabija Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-07-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #476
 
Oglądacie też ten cykl dokumentalny Danny'ego Dayera - Wojny na stadionach ? niezłe to jest Smile

CONCILIO ET LABORE
25-07-2008 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
Danny93 napisał(a):Oglądacie też ten cykl dokumentalny Danny'ego Dayera - Wojny na stadionach ? niezłe to jest Smile

Oglądam, tzn. nie zawsze trafię, ale na youtube'ie już kilka odcinków się pojawiło, ciekawy program, oczywiście dla tych, co lubią sprawy kibicowskie Wink
25-07-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #478
 
Z ostatnich moich wizyt w kinie polecić mogę z całego serca film "Wall.E"

Fantastyczny film animowany, niegłupi, moim zdaniem pewniak do oskara w swojej kategorii, z muzyką Thomasa Newmana...gorąco polecam

"Archiwum X" takie sobie, niezbyt podobne do odcinków serialowych, raczej na siłe zrobione... mało ciekawe krótko mówiąc

Nie wiem czy pisałem o "Kochanicach Króla" ale mogę ten film również polecić
25-07-2008 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #479
 
z tekst o archiwum nie zyjesz

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
26-07-2008 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #480
 
Oglądałem ostatnio bajke "Kurczak Mały" ,spora dawka śmiechu,przyjemnie sie oglądało jak mały robil z siebie idiote bo nikt mu nie wierzył że widzial spadający kawałek nieba :lol: No ale "Skok przez płot" i tak rządzi :wink:

Co do filmów to widzialem taki jeden pt "Ostatni Legion"
Garstka rzymian walczy za cesarza do ostatniego tchu, wędrują do Brytanii w poszukiwaniu armii ,ostatniego legionu.
Całkiem dobry,mimo że bez fajerwerków polecam.\

Dzisiaj oglądam klasyki - "Ojciec Chrzestny" I,II i III, no i "Dawno temu w Ameryce" 8)
26-07-2008 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości