Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione filmy i seriale
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #46
 
No tak kiedys slyszalem, to miala byc kontynuacja Dnia Swiara podobno, wiec spodziewalem sie czegos innego. Moge sie mylic

amor patriae nostra lex
30-05-2006 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ja ostanio byłam na "Match Point" Wood'ego Allena. Nie wiem czy wszyscy o nim słyszeli, więc go streszczę. Chris Wilton właśnie skończył kariere tenisisty i zaczyna uczyć w szkółce tenisowej jako instruktor. Tam poznaje Toma pochodzącego z bardzo bogatej rodziny, który "wkręca go" do niej. Chris zakochuje się z wzajemnością w Chloe, sisotrze Toma. Wszysko jest super póki Chris nie poznaje dziewczyny Toma - Noli ...
Niby film Allena, więc powinna był kupa śmiechu, ale tak nie jest. To bardzo ponury film, o którym myślimy jeszcze długo po wyjściu z kina. Zupełnie nieprawdopodbne zakończenie, przez które człowiek męczy się jakby sam było bohaterem. Ale w końcu nie na darmo mnóstwo nawiązań do "Zbrodni i kary". Więcej nie będę pisała, bo mogłabym zdradzić za dużo zdardzić.
Dodam jeszcze, że warto iść dla aktorstwa. Wszystkie najważniejsze postacie były suoper zagrane. Z Scarlett Johansson i przystojnym Jonathan/em Rhys-Meyers'em (terner Joe z "Podkręć jak Beckham")
31-05-2006 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Prognoza na życie - Jest to dramat przedstawiający życie nieszczesliwego człowieka.
Dave(Nicolas Cage) jest po rozwodzie,czesto odwiedza swoje dzieci,stara sie naprawic swoje małżenstwo lecz żona spotyka sie z kims innym. Dave przepowiada pogode w televizji,pewnego dnia dostaje propozycje pracy swoich marzen,jego sytuacja poprawia sie,a zarazem jest beznadziejna. Film może nie jest zbyt porywający, (Niektórzy uważają go za "Amerykanski Dzien Swira") ale idzie go ogladac.


Kika - Kika to bardzo ciekawa postac,dojrzała kobieta wysokiej urody.
Wreszcie poznaje Ramona,jest z nim,a mimo to ma romans z jego ojczymem!
Pewnego dnia zostaje zgwałcona przez zbiegłego więźnia,wszystko wychodzi na jaw
i zostaje pokazane w tv,gdyż jakis podgladacz to nagral. Niby dramat,a dla mnie to prosta komedia Smile
09-06-2006 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #49
 
Moze sie zdziwicie, ale dopiero niedawno obejzalem Kod da Vinci. Film utrzymuje w napieci. Czytalem ksiazke, wiec znalem fabule i nie ma duzych odstępstw od literatury. Film sie dobrze oglada.

amor patriae nostra lex
05-07-2006 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
A ja w ogóle nie oglądałem ani nie czytałem "Kodu da Vinci" i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Dużo już o tym słyszałem i wiem mniej wiecej o co chodzi, ale nie interesuje mnie to. W najbliższym czasie nie zamierzam zgłębić tego (niby) kodu...
05-07-2006 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Wolf Creek - Film prosto z Australii ,fabuła prosta,prawie zero akcji,nuda? Wszystko na faktach,dwie sceny warte zobaczenia ,reszta kiszka. Ocena 4/10

Kariera Frajera - Bobby (Adam Sandler,znany jako "Farciarz Gilmor") jest napojowym w druzynie grajacej w rugby. Zostaje zwolniony,oczywiscie gra niedorozwoja i mamin synka Big Grin pozniej przygarnia go jedna z nagorszych druzyn,a ich trener poznaje sie na talencie Bobba....... Idzie ogladac Smile 7/10

Blow - George (Johnny Depp) niechce życ w biedzie tak jak jego rodzice. Razem z kumplem wybiera sie do Kaliforni,tam rozkrecają interes.
Najpierw zaczyna handlowac trawką,pozniej juz koksem. Reżyser prubóje przedstawic nam życie dilera,jego wzloty i upadki. Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów tego rodzaju - Ocena +9/10

Na tyłach wroga - Film wojenny,ale jesli liczycie na sporą dawke akcji to nie siadajcie do tego. Szwabskie wojska schwytały kampanie Amerykanskich żołnierzy,robi sie zamieszanie i Niemcy strzelają do nich. Kilku żołnierzy ucieka,natrafiają na Angielskiego oficera ktory chce przedostac sie przez linie wroga by dostarczyc
ważne dokumenty. +6/10

Transporter 2 - Pewnie pamiętacie I częsc? Tym razem Frank (Jason Statham) jest kierowcą bogatej rodziny. Konkretnie to wozi ich synka,nawet sie zaprzyjaźniają. Mały Jack zostaje porwany, Frank szybko go odbija,lecz jest problem,złoczyncy wstrzykneli mu virusa,ktora rozprzestrzenia sie przez oddech. Kurier musi zdobyc antidotum. Akcji tu nie brakuje,ale jedynka podobala mi sie bardziej. 7/10
06-07-2006 05:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Wczoraj obejrzałem Epokę Lodowcową 2. Muszę przyznać, że film dobry, lecz nie tak śmieszny jak część pierwsza. Co prawda, było kilka zabawnych scenek jak np. gdy leniwiec śpiewał do Mańka: "kiedy twój gatunek wymarł w dłonie klaszcz (klask) (klask)" - chodziło o to, że przypuszczano, że Maniek jest już jedynym mamutem. Film opowiada o końcach epoki lodowcowej, wszystko się topi. Pomimo, że jedynka lepsza, polecam drugą część Tongue
10-10-2006 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ogląda ktoś na tym forum "Jackass" ? Tongue Często leci to na MTV w krótkich odcinkach. Jeśli ktoś nie wie co to jest to już mówię...

A więc jest grupa kilku facetów, którzy lubią sobie zadawać ból. Robią różne dziwne rzeczy, żeby tylko inni się śmiali z czyjegoś "cierpienia" Tongue To chyba tak można wytłumaczyć tylko Smile Niby tam głupie, ale osobiście mnie to bardzo śmieszy, może dlatego, że sam jestem dziwny 8)

Są też dwa dłuższe filmy z wyczynami bohaterów Jackassa. Widziałem obie części, drugą niedawno i kto się chce pośmiać (albo nie) to na prawdę gorąca polecam obejrzenie dwóch części, a szczególnie drugiej 8)
11-11-2006 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
No właśnie ostatnio myślałem nad załatwieniem sobie obu częście wyczynów tej bandy oszołomówSmile Pomysły mają naprawdę powyzej przeciętnej. Równiez polecam!
11-11-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Prison break :!:

Słyszał ktoś z Was o tym :?: To serial, który wychodzi w USA co poniedziałek, a w internecie jest już we wtorek rano. Obecnie w Stanach leci już drugi sezon, pozostało niewiele odcinków do końca, ale ja oglądam to dopiero od niedawna. Zobaczyłem narazie 7 odcinków i jestem naprawdę pod wrażeniem...

Serial opowiada o braciach Michael'u Scofield'zie i Lincoln'ie Burrows'ie :wink: Ten drugi został niesłusznie skazany na karę śmierci, a ten pierwszy obmyśla plan jak uwolnić z więzienia brata, pozoruje napad na bank i przechodzi do czynów... Naprawdę godne polecenia, 7 odcinków obejrzanych, a już jest dużo duzo lepszy od innych polskich seriali typu Na Wspólnej czy M jak Miłość :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
19-11-2006 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Nie ma to jak porównanie serialu kryminalnego/sensacyjnego do telenoweli ;D Prison... mam na kompie cały pierwszy sezon i 9 odcinków drugiego, zabierałem się za to z 10 razy, a w efekcie nie zobaczyłem ani jednego odcinka. Naczytałem się wieeelu pozytywnych opinii, także spodziewam się po nim dużo. Warto? Wink
19-11-2006 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Valverde napisał(a):Nie ma to jak porównanie serialu kryminalnego/sensacyjnego do telenoweli ;D Prison... mam na kompie cały pierwszy sezon i 9 odcinków drugiego, zabierałem się za to z 10 razy, a w efekcie nie zobaczyłem ani jednego odcinka. Naczytałem się wieeelu pozytywnych opinii, także spodziewam się po nim dużo. Warto? Wink

Ja twierdzę, że warto :wink: Sezon mam narazie cały pierwszy plus jak wyjdzie ostatni odcinek będę miał całość. Narazie chłonę to godzinami 8) A porównanie bez kitu dałem bez sensu, ale gdzie niespojrzymy same piękne seriale- M jak Miłość, Na Wspólnej, Klan, Pierwsza miłość etc, etc. Raczej lepsze byłoby zestawienie tego obok Kryminalnych czy Fali zbrodni, ale nawet te tytuły to pikuś w porównaniu z PB :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
19-11-2006 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Nie miałem przyjemności obejrzenia tego serialu, lecz znam ludzi, którzy go oglądają i każda osoba bardzo go poleca. Więc naprawdę to musi być coś dobrego, czytałem recenzje, czy jak to tam się zwie, tego filmu i muszę przyznać, że bardzo lubie tego typu akcje Wink Niestety tak jak wcześniej pisałem nie miałem przyjemności go obejrzeć, będę musiał sobie go jakoś załatwić 8)
20-11-2006 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Zdecydowanie Prison Break, odkąd zacząłem oglądać ten serial bardzo mnie wciągnął, jest mnóstwo ciekawych akcji a co najważniejsze jest sie bardzo ciekawym kolejnych wydarzeń, zdecydowanie POLECAM tym co jeszcze nie widzieli Big Grin

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-11-2006 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ja niedawno byłem w kinie ze swoją dzevoja na 9 kompanii.
Film opowiadający o wojnie w Afganistanie.
Film wyróżniony nagrodami NIKA:
- najlepszy film fabularny
- najlepsza reżyseria dźwięku
- najlepsza muzyka

Polecam
20-11-2006 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości