Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Muzyka
W tym temacie piszemy o muzyce, nowoście w świecie polskiego HH, muzyka metalowac, techno. Wasze gusta, co sie podoba, co nie. Koncerty. Wszytsko związane z muzyką. Zapraszam ..

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Jeżeli to mozna nazwać jeszcze nowością, to jak mówię, że O.S.T.R. wydał kolejny album (7 w jego karierze). Premiera albumu miała miejsce na przełomie marca i kwietnia, a sam album nosi nazwę "7". Na pewno ma to bardzo duże powiązanie z liczbą jego dzieł Smile Co do utworów to krótko mówiąc wymiatają. Mam oryginal, więc już zamoczyłem swoje uszy w utwórach. Ogromnym plusem jest fakt, ze w podkładach nie czuć tak wielkiej ilości jazzu, z którego słynęły beat'y twórczości OSTRego. Naprawdę warto posłuchać nowej płytki, która już teraz jest bardzo dobrze sprzedawalna i cieszy się dużą popularnością. Na nieoficjalnej stronie Ostrego można doszukać się linku do teledysku premiującego właśnie tą płytkę. Teledysk został nakręcony to utworu "O robieniu bitów", jednego z najlepszych w historii twórczości łódzkiego artysty. Polecem gorąco, bo warto mieć ten album.
26-04-2006 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja ostatnio zaczęłem słuchać techno, wcześniej nie byłem aż tak wielkim wielbicielem tego rodzaju muzyki. Przede wszystkim słucham Benny Benassi'ego i DJ Tiesto.

Ale i tak najbardziej lubię rock, punk rock i te inne sprawy. Ostatnio bardzo często słucham takich kapel jak Green Day, Linkin Park (ale to już od dłuższego czasu), Nirvana itp. Polecam parę kawałków tych zespołów, na pewno chociaż jeden każdy zna 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Kuba_^^ napisał(a):Ja ostatnio zaczęłem słuchać techno, wcześniej nie byłem aż tak wielkim wielbicielem tego rodzaju muzyki. Przede wszystkim słucham Benny Benassi'ego i DJ Tiesto.

Ale i tak najbardziej lubię rock, punk rock i te inne sprawy. Ostatnio bardzo często słucham takich kapel jak Green Day, Linkin Park (ale to już od dłuższego czasu), Nirvana itp. Polecam parę kawałków tych zespołów, na pewno chociaż jeden każdy zna 8)

Tiesto to TRANCE, nie techno, inny troche rodzaj muzyki :)Trance zapodaje sie w setach, jest to odmiana muzyki elektornicznej, zbliżona do techno ale to nie to samo Smile W kazdym badź razie ja tez słucham czasami Tiesto :

-Adagio For Strings
-Just Be
-Walking On Clouds

Moje ulubione kawałki Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wojtek3 napisał(a):Tiesto to TRANCE

Poraz kolejny zrobiłem z siebie deb***, no ale cóż taki już niestety jestem. Tak więc DJ Tiesto to prawie techno... Prawie robi wielką różnicę Tongue

Przy okazji jeszcze polecam piosenkę, którą można usłyszeć na początku włączania gry "FIFA Street 2". Nazywa się ona True Skool, a jej wykonawcą jest Coldcut.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
A tam przesadzasz. Ja żadko sobie techno zapuszczam, ale jak to robie to najczęściej rozbrzmiewają utwaory ATB. Polecam dwa kawałki:
- Let you go
- Don't stop

Wokale w tych piosenkach dodają swoistego uroku, który straszliwie mi się podoba w tej muzyce... Tongue
26-04-2006 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja ostatnio zabrałem sie za klasyke HH from USA, czyli rytmy Gangstarr, 2Pac itp kto słucha to wie. Wpdał mi w ucho kawałek Gangstarr The Battle. Wyczesany, w sam raz na melanż.

A ostatnio ściągnołem sobie album Christiny Milian - It's about time. Spokojny albumik przeplatany rytmymicznymi kawałkami. Polecam : Whatever You Wany, Get Loose, Some One Day. I kawałek z innego alumbumu, Say I. Czesto leci ostatnio na MTV.

A album O.S.T.R " 7 " to chyba najgorszy jego album jaki wydał. Juz Jazzurekcja była lepsza wg mnie :roll:

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wojtek3 napisał(a):A album O.S.T.R " 7 " to chyba najgorszy jego album jaki wydał. Juz Jazzurekcja była lepsza wg mnie :roll:
Chyba nie słuchałes uwaznie "7"-ki. Ale zresztą, sprawa gustu. Jak dla mnie "the best of OSTR" Tongue
26-04-2006 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Osobiście nie słucham HH, chyba, że jest jakiś przypadek, że utwór na prawde mi się spodoba to tylko wtedy. Wolę posłuchać sobie, tak jak wcześniej pisałem, coś ostrzejszego (rock, metal) lub techno. Pop również z miłą chęcią posłucham, ostatnimi czasy bardzo dużo Pink, szczególnie Stupid Grils :wink:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja sobie kupiłem kilka dni temu płytę Fort Minor - "The Rising Tied". Jest to solowy projekt Mike'a Shinody z Linkin Park. Świetna dawka HH. Właśnie takie rytmy jak na tej płycie lubię najbardziej. Najlepsza według mnie piosenka z tej płyty: "Where'd You Go".
Zastanawiam się również nad kupieniem dwóch nowych płyt WWO, które niedawno weszły do sprzedaży. Słuchałem fragmentów wszystkich piosenek i myślę, że są to kolejne bardzo dobre krążki tej grupy.
Co do O.S.T.R. to nigdy nie podchodziła mi za bardzo jego muzyka. Jednak ostatnio widziałem w telewizji dwa jego kawałki z tej nowej płyty ("O robieniu bitów" i jeszcze jakiś) i bardzo mi się spodobały. Lecz na całą płytę chyba się nie skuszę.
26-04-2006 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
mie sie najbardzij podobo HH
oczywiscie HG wymiato

ale do tego kawałki o polskich klubach po prostu som z********

admin: jeszcze jeden wulgaryzm i zostaniesz zawieszony

przykładowo
Polonia Bytom
KS MYSZKÓW
KSZO Ostrowiec
Gryf Słupsk
Osiedla Głos - Zawisza Bdg
GKS Jastrzębie
26-04-2006 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja slucham co mi wpadnie w ucho. OSTRa slucham kilka utoworw, "komix", "kochana polsko"- to juz klasyka Smile Ostatnio jak mi dali mtv2 na cyfrze to mi zaczely wpadac w ucho utwory Punkowe. Chociaz nie wiem czy to punk, ale spoko spoko kawalki Big Grin Dlugo moglbym pisac o muzyce... Dodam jeszcze ze amerykanski HH/rap to obraza tego gatunku (nie mowie o 2pacu i Snoopie, bo oni sa spoko Smile)... Jakis 50cent ciota , co tydzien nowa plyta, w pisoenkach ciagle "ym", "um" i inne glupie odglosy... żenada Big Grin
26-04-2006 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Nie no "7" OSTRego wymiata :wink: Superowa płytka, moim zdaniem napewno lepsza od poprzednich. Ziomek ma taki specyficzny styl, zawsze go rozpoznam. Zresztą kto słyszał nową projekt to wie. Najlepsze utworki: Kioskowy skit :lol: Klub, polskie komedie...a zreszta co ja bede wymieniał, wiekszosc utworów jest poprostu super :wink:

Kawałek Shakiry z tym murzynem: Hips Don't Lie wypasss :!: Chyba pociagne jej całą płyte :wink:
26-04-2006 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Czemu nazywasz 50Cent'a ciotą ? Ja bardzo lubie jego tekst. Jednak jeśli chodzi o Rap to najbardziej lubie Snoop Dogg'a, Dr. Dre, Xzibit'a i tam kilku innych. Jednak Snoop to dla mnie podstawa. Jeśli chodzi o polski Hip Hop to raczej Molesta, Hemp Grup, Łona i wasz O.S.T.R.'y. Ale lubie tez muzyke w stlu Green Day, to jest cos na pograniczu Rocka , tak? Ale lubie równiez mocne kapele typu Vader, SlipKnoT, Iron Maiden.
26-04-2006 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Chlopaki ma ktos z was plytke WWO: Witam was w rzeczywistosci??
26-04-2006 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości