Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #136
 
Pejter napisał(a):Jak tylko słyszę nazwę "Derby Europy" to mi się śmiać chce

Mi też. Może ktoś wie dlaczego mówią na ten mecz Derby Europy, jest jakiś konkretny powód, czy to jakieś widzimisie mediów.

Co do samego meczu. Spotkanie wytrównane, do przerwy Real wygrywa 1-0 po strzale Baptisty w okienko po składnej akcji.
23-12-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
Co do tego meczu to byłem pewny że Barca nie wygra,ale bardziej liczylem na remis ,lecz brałem tez pod uwage wygrana Realu. Messi nie gral i odrazu widac skutki,Ronaldinho cos sie wypalił :lol: Najlepsze jest to że kibice Barcy po tym meczu domagaja sie zwolnienia Rijkarda i chcą by jego miejsce zajął Mourinho ,ktorego wręcz nie nawidzili :lol:
26-12-2007 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #138
 
No i niestety "Blaugrana" przegrywa z Realem.Widoczny byl brak Messi'ego.Trochę mnie dziwi to,że Barca na swoim terenie zagrała przeciętnie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-12-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Barca zagrała tragiczne spotkanie.Grali bez pomysłu i na siłę.Zamiast pograć piłką,skonstruować jakąś przemyślaną akcję to grali na siłę.Jakoś podreperować sytuację próbował Iniesta,ale co z tego jak dochodziło co do czego i zamiast podać do poartnera obok on pchał się w tłum rywali i próbował wymusić faul.
W porównaniu do derbów z poprzedniego roku te były niewypałem.

____________________________________________________________________

Frank Rijkaard zrezygnował z kierowania FC Barcelony.Jako powód swojej rezygnacji podał presję,która na nim ciążyła.Przyznał się ,że popełnił błąd wystawiając Ronaldinho zamiast Gudjohnsena w GD.
Mnie nie dziwi decyzja Holendra.W Hiszpanii podejście do futbolu jest straszne.Ciągłe ataki ze strony tych histerycznych mediów,kibice,którzy są tylko wtedy gdy drużyna wygrywa.Czy w Anglii na Fergusonie wieszał ktoś psy i chciał go zwalniać za to,że byliśmy ostatni w grupie LM !? Rijkaard jest tylko człowiekiem i jak każdy ma swoje granice wytrzymałości.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-12-2007 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #140
 
A slyszeliscie juz kto ma go zastapic? Jose Mourinho- koles, ktory toczyl z nimi jeszcze dwa lata temu wojny w Champions League. To tylko pogloski i szczerze w to watpie. A co wy o tym myslicie?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-12-2007 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
zaga92 napisał(a):A slyszeliscie juz kto ma go zastapic? Jose Mourinho- koles, ktory toczyl z nimi jeszcze dwa lata temu wojny w Champions League. To tylko pogloski i szczerze w to watpie. A co wy o tym myslicie?
Dajże spokój.Murinho sam powiedział,że jedynym miejscem gdzie siebie widzi jest Portugalia.Jego przejście do Barcy to coś w stylu SAF do L`poolu.

W tych hiszpańskich mediach pracują chyba jakieś same oszołomy.Zamiast napisać ładny artykuł kto może być ewentualnym następcą Holendra,wymienić i opisać kandydatów to oni takie rzeczy wypisują.

Najbardziej mnie denerwuje jak czytam,że jednego dnia Ronaldinho jest w Milanie,a na drugi dzień patrze,że jest już w Chelsea.

To jest chore !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-12-2007 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #142
 
A tak naprawde jest jesze w FCB, ale za nie dlugo powinien zmienic klub...sami kibice Barcy mu tego zycza, wiec chyba nic wiecej mu nie pozostaje. Pewnie jaki to bedzie klub wisi mu to kalafiorem byle wiecej kasy dawali.
28-12-2007 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
WoLaK napisał(a):W tych hiszpańskich mediach pracują chyba jakieś same oszołomy.Zamiast napisać ładny artykuł kto może być ewentualnym następcą Holendra,wymienić i opisać kandydatów to oni takie rzeczy wypisują.
Powód prosty - kiedy widzisz gazetę z tytułem Ronaldinho chce do Izolatora Wilkowyje, to chcesz przeczytac o co chodzi. Tak tez jest z mediami, muszą napisac coś co przykuję uwagę czytelników/widzów. Od dawna wymyśla się megabzdury by zwiększyc ogladalnośc.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-01-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #144
 
Wolak i ty ufasz temu co mówi Mourinho?...,a nawet pmijajac ten fakt powaznie mowisz iz jedynym miejscem gdzie chciałby pracowac jest Portugalia(reprezentacja)?
Moim zdaniem on moze pojsc wszedzie...,mozliwe ze teraz czas na giganta z Hiszpani lub Włoch,bo o tym takze bardzo duzo gadał(tak mysle ze najbardziej prawdopodobna opcja to byłby Juventus(i po raz kolejny zastapienie Ranieriego(facet wpadłyby w kompleks portugalczyka :lol: ),mozliwy byłby takze ewentualnie Milan(cos przebakuja o wypaleniu Ancelottiego...,ale dla mnie to piłkarzy powinni powymieniac najpierw),a w Hiszpani na chwile obecna tylko...Barcelona wchodzi w gre w ktorej notabene juz pracował przeciez,bo Real odpada,a w klubach mniejszego formatu raczej pracowac nie zechce(no chyba ze znajdzie sie kolejny krezus i wniesie nowobogackie zwyczaje do jakiegos mniejszego klubu(ale tutaj Hiszpania odpada,a i włosi na szczescie ufaja tylko swoim)
Mozliwe tez ze dopiero od nowego sezonu zacznie prace...w Angli(tyko niby gdzie?).Tak wiec opcji jest cała masa,a jak bedzie to sie po prostu okaze...a i nie pisz Wolak takich pierdół jak to o przejsciu Aleka do Liverpoolu w kontekscie Jose w Barcie...bo to smieszne.
Zas co do gazet to wiadomo ze te brukowe lub pół brukowe zawsze i w kazdym kraju wypisuja sensacyjne pierdoły pod sprzedaz..,i nie mozna w tym wzgledzie oceniac wszystkich gazet w danym kraju...,szczegolnie ze Hiszpani sa takze powazne gazety piłkarskie,a w takiej Anglii mama wrazenie takiej branzowej sie nie uswiadczy...,a bruku i pierdół jest najwiecej na swiecie(na szczescie maja BBC(jeszcze w pierwotnej formie)
02-01-2008 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #145
 
Trudno nie "kochac" misiow z Realu po takich meczach jak te :lol:

Oskar za przytomnosc umyslu i blyskawiczna kontre idzie do wszechmocnego Getafe.

Uwielbiam grymas niepowodzenia na ryju ramosa i gutiego

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
24-02-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Też bardzo "zasmuciła" mnie wiadomość o kolejnej porażce Realu :twisted: Barcelona traci już zaledwie 2 punkty o to oni są na wznoszącej fali,a nie wspaniali,galaktyczni,kosmiczni i w ogóle nieziemscy.

Schuster zwany białym aniołem coś ostatnio zawodzi :lol:
MUSICIE TO OBEJRZEĆ !!!
Skrót: http://ebramki.pl/z/7529/Real_Madrid_01_Getafe/

Mina Robenna,gdy Getafe wyprowadza kontrę - bezcenne
:lol: :lol: :lol: Jak to obejrzałem to dosłownie kwiczałem,że śmiechu.Ci wszyscy w narożniku się cieszą,a tu suprise,bramka owszem jest,ale nie dla nich Big Grin

Jeszcze raz chciałbym wyrazić swoje wielkie ubolewanie z powodu porażki Realu.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-02-2008 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Real już od jakiegoś czasu nie jest wcale galaktyczny, wspaniały itd., jest po prostu mądrze zbudowaną drużyną w gruncie rzeczy, która mimo wyraźnego spadku formy, dalej jest przed Barceloną i można rzec, że na te porażki mógł sobie pozwolić.

Barcelona jest dużo bardziej galaktyczna i "fantastyczna" niż obecny Real, ktory i tak pokazał "Dumie Katalonii" miejsce w szyku na Camp Nou


Zapas energii emocjonalnej radzę pozostawić na mecz MU-Lyon, niż jarać się porażką Realu Madryt, który teraz po serii zimnych pryszniców najprawdopodobniej pojedzie Romę u siebie
25-02-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #148
 
No wynik ten na pewno zaskoczyl wszystkich. Barca juz sie zbliza, Etoo juz jest zabojczo skuteczny i Barca moze zdobyc mistrzostwo. A wczoraj gola dla Getafe strzelil Kalu Uche, znany z wystepow w Wisle Kasperczka Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
25-02-2008 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #149
 
zaga92 napisał(a):No wynik ten na pewno zaskoczyl wszystkich. Barca juz sie zbliza, Etoo juz jest zabojczo skuteczny i Barca moze zdobyc mistrzostwo. A wczoraj gola dla Getafe strzelil Kalu Uche, znany z wystepow w Wisle Kasperczka Smile

Skończcie biadolić z tym Kalu Uche bo to nie on tylko jego brat....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
25-02-2008 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Mnie w sumie wcale porażka Realu u siebie z Getafe nie zaskoczyła aż tak bardzo. Mają patent na Królewskich, to nie jest pierwszy przypadek, kiedy Getafe wygrywa na Santiago Bernabeu. Ostatnio właśnie trudno Realowi gra się z tą drużyną, pamiętam do dziś, ja mnie oskubali ze sporych pieniędzy :roll: Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-02-2008 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości