Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #166
 
no to potwierdzila ze nie zasluguje na mistrza czy nie potwierdzila ?

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
29-03-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
zaga92 napisał(a):
WoLaK napisał(a):Po dzisiejszym meczu Barca potwierdziła,że w żadnym stopniu nie zasługuje na mistrzostwo

A ja myslalem, ze potwierdzala to swoja przecietna, a momentami slaba gra przez caly sezon.

No oczywiście,że chodzi o grę.Po prostu w tym meczu Barcelona osiągnęła apogeum swojego nieudacznictwa w tym sezonie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-03-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #168
 
Wogóle ten sezon w PD to parodia, Valencia niżej niż Almeria, Real przegrywa z beniaminkiem, a Barcelona zawala mecz za meczem. Do tego sezonu uważałem ligę hiszpańską za zbliżoną poziomem (przynajmniej tych najlepszych)do Premiership, ale teraz chyba tylko fanatycy PD mogą tak sądzić.
29-03-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #169
 
Ja tam życze mistrzostwa Villarreal, bo to fajna ekipa, a poza tym byłby to wielki pstryczek szczególnie dla Barcy, która miała w tym sezonie wyjść z dołka, ale za sprawą kilku zawodników to ten dołek robi się coraz większy i Barca wraca na swoje miejsce popychadła europejskiego co to do LM sie zakwalifikuje w 3 na 5 sezonów (chociaż oddać im trzeba, że w europejskich pucharach to zawsze grają)


Teraz Villarreal prowadzi u siebie 2-0 do przerwy z Atletico. Jeśli wygra ten mecz to wyjdzie w tabeli przed Barceloną i będzie miało 3 punkty straty do Realu, który jutro wcale wygrać nie musi z Sevillą chociaż jak to napisałem to na złość wygrają (licze na Fabiano, fajny mecz będzie)


Terminarz Villarreal jest taki, po dzisiejszym spotkaniu czeka na nich Sevilla na wyjeździe, czyli "wszystko się może zdarzyć", następnie wyjazd do rewelacyjnej Almerii, potem kolejny Valladolid dom, Betis wyjazd, Getafe dom, Recreativo wyjazd, Espanyol dom i na koniec ligi wyjazd na El Riazor...

W miedzyczasie będą Gran Derby i podobne do dziś wpadki zarówno Barcelony jak i Realu, także jestem dobrej myśli
29-03-2008 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #170
 
Dla mnie byłoby najlepiej gdyby Villareal zdobył mistrza, za Realem i Barcą nigdy nie przepadałem, a w tym sezonie nie jest to nieREALne. W zeszłym roku cisnęła Sevilla, było 5 pkt straty, ale gracze Ramosa w końcówce zawiedli, oby Rossi i spółka nie złapali zadyszki w decydujących meczach. Atletico w walce o mistrzostwo już się nie liczy, ale oni co rok mają być tymi, którzy w końcu złamią hegemonię Realu, Barcelony i Valencii, a sezon i tak zawsze kończą poza pudłem (taki hiszpański TottenhamSmile )
29-03-2008 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Thevil napisał(a):oby Rossi i spółka nie złapali zadyszki w decydujących meczach.

Ja rownież byłbym za tym, zeby "żółta łódź podwodna" wygrala ligę. Cieszylbym się głównie z powodu Rossiego, chłopak jest zajebisty. Szkoda, że wypadł z gry w tym sezonie z powodu kontuzji, bo móglby nastrzelać wiecej bramek dla Villarreal, choć i tak ma ich tam sporo.

Real v Sevilla zapowiada się ciekawie. Weekend z piłką nożną w internacie, Wczoraj dwa wyśmienite mecze w Premiership, dziś ladny Chelsea, trochę nudne derby, a oby najlepszy na sam koniec. Remisik by styknął.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-03-2008 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #172
 
Tak wiec dzisiaj Barcelona odpowiedziala mi na 2 pytania.

Zdecydowanie nie beda mistrzami kraju bo sa slabsi niz slaby Real.

Zdecydowanie nie wygraja LM wszystko jedno z kim i na jakim etapie sie spotkaja.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
06-04-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #173
 
woyteq napisał(a):Zdecydowanie nie wygraja LM wszystko jedno z kim i na jakim etapie sie spotkaja.

Nie do końca zgodzę się z Tobą. Barcelona może i jest słaba ale bierz pod uwagę że mimo wszystko to nadal liczący się Team w Europie, Barcelona może odpuścić Sobie tytuł Mistrza kraju i skupić się tylko na LM i zadowolić się zwycięstwem. Z tego co mi wiadomo jeśli przejdziemy Rome a Barca wygra z Schalke to trafimy właśnie na Katalończyków i nie można wtedy mówić ze trafiliśmy na słabego rywala bo Barca takim nie jest.
08-04-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #174
 
Barcelona jako nazwa i marka nie jest slaba ale Barcelona jako Barcelona jest slaba. To juz tylko zlepek gwiazd. Ronaldinho odejdzie, juz chyba nigdy w jej barwach nie zagra bo jest jakas sciema z kontuzja, Eto obrazony, Rijkaard nie panuje nad tym cyrkiem. To jest dokladnie Real Madryt sprzed 2,3 lat ktory nic nie wygrywal bo mial w zespole 7 gwiazd. Barcelona o wygraniu ligi moze na 100% zapomniec a LM nie wygra i kropka bo odpadnie albo z nam albo w finale z Chelsea/Liverpoolem/Arsenalem.
Na obecna chwile jak my nic nie pogorszymy a oni nie polepsza to konfrontacja miedzy nami to ich gruby nokaut.
Sprezyc na LM moze sie Liverpool ktory ma forme i wyboru specjalnie nie ma o to w jakie rozgrywki rzucic 100% sil.
Barcelona nie ma formy i skupic to soe moga ale co z tego ?
Na pochyle drzewo i Salomon nie naleje.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
08-04-2008 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #175
 
Oglądał ktoś derby Barcelony? Poza kompromitajcą Barcelony- gra na C.N. i wyjątkowo beznadziejny ostanio Espanyol zwraca uwaga liczba żóltych kartek- 15.

Mi pozostaje sciskac kciuki za Athletic Bilabo, które o 21 zmierzy się z Valencią. Mecz odbędzie się na Estadio Mestalla więc szansa na zwycięstwo jest tym większa. :mrgreen:

[Obrazek: alzt5.jpg]
20-04-2008 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #176
 
Tak to co zrobili Baskowie z Valencia to jest kosmos.
Brawo brawo brawo i nie o to chodzi ze jestem przeciw Valenci czy Koemanowi bo nic z tyzh rzeczy. Od zawsze jestem zyczliwy dla Baskow, rok temu rzutem na tasme sie utrzynali, w tym sezonie idzie o wiele lepiej a dzisiejszy mecz to juz poezja.

SAN MAMES !!

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
20-04-2008 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #177
 
woyteq napisał(a):SAN MAMES !!

Oczywiście, gafa z mojej strony. Grali na San Mames, a nie jak napisałem Estadio Mestalla. :wink:

No ja jestem zachwycony, strasznie imponuje mi polityka prowadzona przez klub. Obecnie A.B. to mieszanka młodści i rutyny. Obok takich wyjadaczy jak Yeste, Etxeberria, czy Luis Prieto, swoje talenty rozwijają Amorebieta (ma już oferty min. z Newcastle United) Javi Martinez (ogromnie utalentowany CM, świetny w destrukcji, jak i kreowaniu gry), Fernando Llorente(wpisał się wczoraj 2-krotnie na listę strzelców). Poza tym Baskowie to klub, kóry nieprzerwanie występuje w Primera Division od początku jej istnienia (1926?).

Athletic Bilbao- Valencia CF 5-1
-J.Martinez -D.Villa
-F.Llorente x2
-Andoni Iraola
-Aritz Aduriz

[Obrazek: alzt5.jpg]
21-04-2008 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #178
 
Real Madrid mistrzem Hiszpanii po raz 31 :!: Dziś w niezłym stylu zakończyli mecz z Osasuną na wyjeździe odwracając losy tego spotkania i pieczętując kolejne w historii klubu mistrzostwo





http://youtube.com/watch?v=w0dWOqqDdMY
:lol:
17 punktów, żenada... 4:1 żenada... Sezonowcy niepewni swej przyszłości
04-05-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #179
 
Cytat:Władze Liga de Futbol Profesional (LFP) oraz hiszpańskiego banku BBVA podpisały wczoraj 3-letnią umowę, na mocy której Primera Division od sezonu 2008/09 zmieni nazwę. Od tej pory pierwszoligowe piłkarskie rozgrywki w Hiszpanii nazywać się będą Liga BBVA, a Segunda przemianowana zostanie na Liga Adelante

Barcelona kupila za 16,5 mln euro obronce Villarealc,Cacerasa i ma byc on Ramosem Barcelony :roll:
W planach jest jeszcze Alves,no i gdzie to miejsce dla Pique? Fakt Milito nie zagra jakis czas,ale skoro wydaje sie az 16,5 mln na 20-letniego obronce to chyba nie po to by sadzac go na ławe :roll:

Maciek napisał(a):Odeszli Edmilson, Zambrotta, Thuram

O Edmilsonie i Thuramie nic nie slyszalem,gdzie odeszli?
05-06-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #180
 
Caceres nie jest i nie będzie Ramosem Barcelony, Caceres jest Roberto Ayalą Barcelony Smile

Gdzie miejsce dla Pique? Odeszli Edmilson, Zambrotta, Thuram, a Pique moze grać na pozycji zwolnionej przez każdego z nich.
Pique w przeciągu roku-dwóch lat będzie gwiazdą Barcelony, a Pepe Guardiola wydał już 36 mln Euro tego lata i to zanim otworzyło się okienko.


Edmilson poszedł tam, skąd przyszedł Caceres, a Thuram... cóż, stoi w pośredniaku Smile Mówi się o Salzburgu, chociaż tam troche ostatnie słabiej, mówi się o powrocie do czołowego klubu ligue 1, mówi się o PSG... trudno powiedzieć jak to będzie



A tu z rana dopada nas sensacyjna wiadomość, że "pinionszki" z Amauriego, klub z Palermo zaczyna wydawać i to wydawać dobrze. Po transferze Nocerino, teraz klub z Sycylii zakupił Marco Amelię :!:

Jozy Altidore przeszedł do Villarreal Smile dziwny transfer
05-06-2008 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości