Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dawno nie widziałam tak dobrego spotkania - emocji mieliśmy naprawdę w nadmiarze. Było się czym zachwycać, zwłaszcza, że
Gracek_11 napisał(a):w ostatnich latach, poziom Gran Derby trochę spadł.
Piłkarze zarówno Barcy, jak i Realu zapewnili nam nareszcie porządną dawkę najznamienitszego futbolu. Pięknych akcji mieliśmy naprawdę całe mnóstwo.

Żałowałam bardzo czerwonej kartki dla Oleguera, ponieważ zdobył ją w niezwykle głupi sposób i powinien za to dostać porządny opieprz od trenera.

O! I pierwszy raz tak bardzo podobał mi się Valdes. Do tej pory uważałam go za zbyt słabego bramkarza dla takiego zespołu, jak Barca, ale chyba się do niego przekonałam. Naprawdę zaprezentował się znakomicie Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
12-03-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wyniki wczorajszej kolejki :

Zaragoza 1 : 0 Barcelona
Athletic 1 : 0 Valencia

Malutka niespodzianka w Saragossie. Miejscowy Real pokonał lidera Primera Division, FCB 1-0 po golu Diego Milito. Żółtą kartke zarobił Gerard Pique.

Valencia chyba odczuła jednak trudy meczu w Londynie i przegrała w kraju Basków 1-0 po golu Gabilondo i nie wykorzystała szansy zbliżenia sie do FCB.

Dziś taką szanse bedzie miał Real Madryt...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 07:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #33
 
Wojtek3 napisał(a):Zaragoza 1 : 0 Barcelona

Super Smile Sevilla ma wygrac Primiera Division. Barcelona cos ma kryzys, ktory sie jeszcze poglebil po odpadnieciu z LM. Oczywiscie nadal potrafia wygrac mecze, ale "genialnoscia" to oni nie swiecą...

amor patriae nostra lex
08-04-2007 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:W wieku 85 lat zmarł legendarny piłkarz Barcelony, Mariano Gonzalvo - poinformował w niedzielę kataloński klub.
Gonzalvo był kapitanem "Barcelony pięciu tytułów", która w 1952 roku zdobyła mistrzostwo i puchar Hiszpanii, Puchar Łaciński, Puchar Evy Duarte i Puchar Martini. W barwach "blaugrana" występował przez 13 sezonów, pięciokrotnie sięgając po tytuł mistrza Hiszpanii.

W reprezentacji kraju zagrał 16 razy, w tym w pięciu meczach w mistrzostwach świata w 1950 roku, najbardziej udanych dla Hiszpanów. Mundial w Brazylii Hiszpania zakończyła na czwartym miejscu.



Wielka szkoda że zawodnik klubu który darzę sympatią zmarł.Z tego co można tu przeczytać można wywnioskować że Gonzalvo był znakomitym zawodnikiem który na swoim koncie ma dużo różnych tryumfów w różnych pucharach.Co o tym sądzicie.

MARIANO PAMIÊTAMY O TOBIE (*)

Edit Kuba_^^: nie kopiuj co chwilę newsów, bo to może sobie każdy znaleźć w Internecie. Zamieszczaj tylko swoją opinię na dany temat, no chyba, że niekiedy trzeba coś tam zacytować Wink

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-04-2007 08:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #35
 
Walka o korone w Hiszpani trwa. Mamy 3 glownym kandydatów: Real, Barca i Sevila. Moze do teo dolaczy Valencia, ale troche watpie. Licze na to, ze to nie Barca zdobedzie tytuł tylko Sevila a eventualnie Real.

amor patriae nostra lex
11-04-2007 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Zashi napisał(a):Walka o korone w Hiszpani trwa. Mamy 3 glownym kandydatów: Real, Barca i Sevila. Moze do teo dolaczy Valencia, ale troche watpie. Licze na to, ze to nie Barca zdobedzie tytuł tylko Sevila a eventualnie Real.


Nie zapominaj, że na czwartym miejscu, o ile mnie pamięć nie myli jest Saragossa, więc i ona teoretycznie może o tytuł walczyć, nie przeceniałabym jej roli, ale nikogo nie mozna lekceważyć.
Ja myślę, że oczywiście te trzy kluby się będą liczyć, ale Valencia mimo wszystko też. Rywalizacja na pewno będzie bardzo ciekawa, bo teraz kluby nie grające już w Lidze Mistrzów rzucą wszystkie siły na ligę hiszpańska. Oczywiście wyjątkiem jest Sevilla, która (przynajmniej do dzisiaj) gra jeszcze w Pucharze UEFA.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
11-04-2007 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
W pucharze Hiszpanii dzisiaj zagrali przeciwko sobie Barcelona i Getafe. Katalończycy wygrali to spotkanie 5:2, piękną bramkę w tym meczu zdobył Lionel Messi. Naprawdę warto ściągnać, bo to co zrobił Argentyńczyk można porównać do wybryku słynnego Maradony Wink

http://baqu.neostrada.pl/WWW.FCBARCA.CO ... 0messi.avi

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-04-2007 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Barca chyba chwyciła zadyszkę, bo losy mistrzostwa lada chwila zostaną przesądzone. Real wygrał 3:2 a Barce tylko zremisowała 1:1. Real na czele za nimi zaraz Barcelona...
Osobiście wolałbym, by to Barcelona miała mistrza, bo z Realem mamy zatarg już od dawien dawna Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-05-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Stojkovic napisał(a):Real wygrał 3:2 a Barce tylko zremisowała 1:1. Real na czele za nimi zaraz Barcelona...

Real wygrał 4-3 i ma tyle samo punktów, co Barca, jednak jest wyżej w tabeli. Nie wiem, co tam się liczy - czy bezpośredni mecz, czy stosunek bramek. Ja wolę Real, bo Barcelony od jakiegoś czasu strawić nie umiem, zrobił się z nich właśnie taki drugi Real - gwiazdy bez pomysłu na grę. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - mogłaby wygrać Sevilla, ale już chyba zaprzepaściła na to szansę.
15-05-2007 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Oj sorka za pomyłkę...
Każdy z nas chyba wolałby Sevillę na miejscu 1 a nie przereklamowaną Barcę czy umarły już Real.
Taka hegemonia tych klubów powinna się skończyć Smile
Ja bardzo cieszyłem się z niedawnego mistrzostwa Valencii. To klub który szanuję, bo naprawdę sporo osiągnął nie mając wielkich milionów na koncie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-05-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pejter napisał(a):Nie wiem, co tam się liczy - czy bezpośredni mecz, czy stosunek bramek.

Ja też zawsze nie wiem, ale np. w lidze holenderskiej PSV miało tyle samo punktów, co Ajax i wiadomo, że ta pierwsza drużyna wygrała tytuł, bo miała lepszą różnicę bramek. Wtedy wychodzi na to, że w każdej lidze tak jest, choć nie wiadomo Tongue Ja nikomu nie kibicuję w Premiera Division, dla mnie może wygrać każdy, cieszę się tylko, że pod koniec sezonu jest naprawdę bardzo ciekawie i jest na co popatrzeć Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-05-2007 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Kuba_^^ napisał(a):W pucharze Hiszpanii dzisiaj zagrali przeciwko sobie Barcelona i Getafe. Katalończycy wygrali to spotkanie 5:2

W rewanżu getafe rozgromiło Barcelone 5:1 Tongue
Finał pucharu: Getafe-Sevilla
Mam nadzieje że Barca nie zdobędzie tytułu, starczy im tak jak dla Chealse. Już sie wypalili.
Real w ostateczności mógłby zdobyć mistrzostwo, ale mam nadzieje że Sevila sięgnie po ptrójna koronę (PU już mają Smile
Myślałem że końcówka sezonu będzie najciekawsza w Anglii. A tutaj w lidze chiszpańskiej wszystko się może zdarzyć

Pejter -> Getafe wygrało 4-0, a nie 5-1.
17-05-2007 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
adriano napisał(a):chiszpańskiej
:roll:


W Hiszpanii zapowiada sie ciekawa koncowka sezonu. Osobiscie chcialbym, zeby tytul zdobyl nie wazne jaki klub, byle nie Real Madryt, poniewaz nie lubie tego klubu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-05-2007 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Grzeho napisał(a):W Hiszpanii zapowiada sie ciekawa koncowka sezonu.
Patrząc na tabelę, faktycznie, ale patrząc na grę kandydatów do tytułu, wygląda to przeciętnie. Barcelona gra kaszankę, Real wygrywa zrywami, Sevilla nie zachwyca, Valencia nie ma już szans przez mnóstwo wpadek z niżej notowanymi rywalami. Poziom marny, ale dzięki takiej formie drużyn grających o mistrza, można liczyć na niespodzianki i dużą dramaturgię.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-06-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Bardzo emocjonująca koncówka jesli chodzi o Primera 8)
Wszystko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce,a wczoraj i Barca i Real zremisowały swoje mecze (2:2) normalnie łeb w łeb - Rowniez Sevilla zanotowala remis.

Ruud imponuje formą,strzela jak na zawołanie (wczoraj dwa)
Mimo tego że nie trawie Realu to życze im by to oni wyszli zwyciesko z tej konfrontacji o fotel lidera! Szczególnie zycze Becksowi zeby cos z nimi wygral,bo to jego ostatnia okazja przed wyjazdem do LA Galaxy!
10-06-2007 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości