Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Real dzięki RvN zaczął coś grać. Bez Ruuda nic nie byłoby z ich starań. A napewno tak wysoko by nie byli. Niestety dobre to tylko przez 1 sezon... potem wszyscy już się zorientują, że Real gra na RvN. Póki co ja chcę by wygrał najlepszy... niekoniecznie Barcelona.

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Walka o mistrzostwo w lidze hiszpańskiej zakończy się wraz z zakończeniem sezonu. Teoretycznie nawet Sevilla ma szansę na zdobycie tytułu mistrza, jednak nie sądzę, by Real i Barca potknęli się w ostatnim meczu. Królewskim wystarczy jakakolwiek wygrana, Katalończycy liczą na przynajmniej remis ze strony ekipy z Madrytu. Stawiam na drużynę Ruuda, nie powinni zmarnować tak ogromnej szansy dla ich klubu. Nie mniej jednak walka będzie ogromna, bo stawką jest zwycięstwo, w mojej opinii drugiej, ligi na świecie.
10-06-2007 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Niewątplwie zrobiło się ciekawie, bo wczoraj wszystkie 3 ekipy walczące o tytuł zremisowały no i walka trwa do ostatniej kolejki. W sumie dla mnie może wygrać byle kto, najbardziej jednak jestem za Sevillą, no ale muszą liczyć na przegrane Realu i Barcelony i wątpie, żeby to się stało. Ruud został już praktycznie królem strzelców La Liga, no chyba, że Kanoute strzeli 5 bramek, co oczywiście jest raczej niemożliwe Tongue Podobno Messi strzelił bramkę ręką, ja tej sytuacji nie widziałem, ale prawie każdy pisze, że gol był zdobyty nieprawidłowo...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2007 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Kuba_^^ napisał(a):Podobno Messi strzelił bramkę ręką

Oj cos widze ze Lionel chce sie strasznie upodobnic do MaradonySmile ostatnio rajd podobny do legendarnego argentynczyka, teraz gol reka, co jeszcze wymysli? Big Grin

Odnosnie La Ligi. Wczoraj Real mial duzo szczescia remisujac mecz z Sarragossa. Mecz byl bardzo zaciety do samego konca, ale Real potrafil w koncowce doprowadzic do wyrownania. Barcelona miala troche pecha, ale taki jest futobl. Przynajmniej bedzie ciekawie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-06-2007 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
http://www.youtube.com/watch?v=vkajXbTWl0Q

bramka strzelona na 100% ręką, co możesz obejrzeć na filmiku wyżej... Nie powinni uznać. Messi to narawdę drugi Maradona. Strzela i kiwa tak jak on w meczu z Anglią i nawet bramki ręką strzela jak Diego Armando... Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Rzeczywiście bramka zdobyta w sposób nieprawidłowy. Big Grin Aż trudno uwierzyć, że tyle aspektów ich łączy ze sobą, ale raczej to zasługa obecnego piłkarza Barcelony, aniżeli Maradony, który podobno nadal nadużywa alkoholu i ma problemy ze swym przepitym organizmem...
Już pisałem, że najbliżej do mistrzostwa ma Real i sądzę, że zdobędzie te trofeum, a miło by było, gdyby Ruud strzelił decydującego gola, np. w końcówce spotkania, który by zapewnił Królewskim zwycięstwo.
A czy w kontrakcie nie było wspomnienia o tym, że jeśli RvN zostanie królem strzelców, to United otrzyma jakieś pieniądze, bo coś mi się przypomina, ale pewien nie jestem...
10-06-2007 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #52
 
Sam nie wiec co pisze: Jesli chodzi o lige hiszpanska, to w tym sezonie kibicuje Realowi. Jak maryc pisał do kasy United trafi 2 mln jesli Real wygra Primiera Division.. Powodem tego jest fakt, ze Ruud najprawdopodobniej zostanie Krolem Strzelców, a Real ma w skladzie takze Davida Beckhama, a w ich kontraktach byla mowa, ze my zarabiamy jak Real zdobywa trofea. Smile

amor patriae nostra lex
12-06-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
I bardzo dobrze! Niech płacą Smile Zawsze to byłaby kasa na nowe piłki Tongue A tak na poważnie, to jeśli jest okazja by zarobić na byłych graczach United to czemu nie. Niech wygra Real i utrze nosa tym sezonowcom co teraz co 2 za Barceloną jest Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-06-2007 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Mistrzem La Liga został Real Madryt! Dzisiaj w decydującym spotkaniu wygrali na Santiago Bernabeu z Mallorcą 3:1 i tym zwycięstwem zapewnił sobie tytuł, choć "Królewscy" przegrywali aż do 67 minuty meczu i to oznaczało, że wtedy Barca była liderem, ponieważ w tym czasie wygrywała swoje spotkanie z Gimnastic.

Walka do ostatniej kolejki wygrana przez Real, tak więc Barcelona nie obroniła tytułu. Wsumie to mi było to obojętne, kto wygra ten tytuł, choć jakoś bardziej chciałem, żeby to wygrał Real, ale nie płakałbym, gdyby tytuł zdobyła Blaugrana. Jakieś tam pieniądze za Ruuda wpłynął na konto United, marne, ale zawsze coś jest Wink Ciekawe jaki będzie przyszły sezon Primera Division, czy równie taki ciekawy jak ten, czy też jedna drużyna zdominuje ligę? No i to najważniejsze pytanie: jakie zespół wygra mistrza? Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-06-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Uff, brawo Real. W zasadzie za nimi nie przepadam, jednak byłem po ich stronie w mistrzowskim wyścigu. Początek zupełnie nieudany, ale potem Real pokazał charakter godny Mistrzów. Biegali od bramki do bramki, pressing, emocje, naprawdę gratuluję postawy. Moim zdaniem Madryt nie do końca zasłużył na ten tytuł, chociaż Barcelona nie zasłużyła zupełnie. Sezon w Realu i FCB burzliwy, niekiedy przypominało to wielki cyrk. Pewnie taka chora atmosfera na Santiago Bernabeu utrzyma się nadal, z kolei na Camp Nou zapowiadają się wielkie "czystki". Leszcze typu Gudjohnsen, Giuly, Motta, Edmilson już więcej w Barcelonie nie zagrają. Mimo sporej dramaturgii wcale ten sezon mi się nie podobał, poziom prezentowany przez liderów zupełnie mnie nie zadowolił. Na większe i dłuższe podsumowanie może zbiorę się później.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
17-06-2007 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ciekawa koncówka w Primera 8)
Oglądałem oba mecze po troszku... Barca grała zdecydowanie lepiej! Chociaż przeciwnik pozwalał na wszystko.

Real juz w 1 min mogl stracic gola,czesto zasypiali obroncy.
Po utracie gola stracili jeszcze Ruuda ktory doznal kontuzji i musial opuscic boisko. Beckham byl bliski strzelenia kontaktowego gola po rzucie wolnym,lecz pilka odbila sie od spojenia poprzeczki ze słupkiem. Dopiero wejscie Reyesa ożywiło gre. Koncówki nie widzialem bo musialem biec do pracy :roll: Na trybunach z żonką Davida siedział Tom Cruise. Ciesze sie ze to Real zdobyl mistrza bo dzieki temu nasze konto zwiekszy sie o 2mln 8)
18-06-2007 06:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ja też się cieszę z tego, że Real zdobył mistrza, bo Barcelony w ostatnim czasie nie trawię, a przegrać ligę z tak słabym Realem to dopiero "wyczyn"... No i 2 mln funtów piechotą nie chodzą.
18-06-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Dla mnie Blau Grana jest drugim ulubionym klubie po UNITED ale Manchester bardziej lubię.Tak więc oprócz tego ze MU dostanie "siano" to nie widzę innych powodów do radości z powodu tego,że to "Galaktyczni"wygrali Primiera Division.Myślę że,za rok do tej trójki(bo jeszcze Sevilla)dołączy kilka klubów np. Valencia i Saragossa.Oby było równie ciekawie za rok!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-06-2007 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #59
 
Jak to nie ma innych powodów?!? Przeciez Barcelona w tym sezonie nie wygrała zadnego znaczącego trofeum! To wielki powód do radości. Z dwojga złego wolałem Real, a do tego dochodził wątek pienieżny.

amor patriae nostra lex
18-06-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
[Obrazek: f41830820d7bec16med.jpg]

Z cyklu "jak Barcelona stacza się po równi pochyłej". Osobiście nie miałem faworyta. Jedyny aspekt, który przemawiał za Realem, to Ruud i Becks w szeregach Królewskich oraz ich klauzule gwarantujące nam przypływ gotówki. Dwa miliony funtów piechotą nie chodzą, zawsze będzie na waciki Wink Sezon nie był porywający w wykonaniu obu zespołów, ale ktoś wygrać musiał...

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości