Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE 2008
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
WAKACJE 2008
Wakacje już tuż, jeszcze mamy rok szkolny, ale może już niektórzy mają jakieś plany związne z tym długim okresem wolności od budy 8) Osobiście narazie nic nie planuje, na pewno w domu cały czas nie będę siedzieć, trzeba odpocząć wreszcie troszkę od tego kompa Smile

Piszcie, bo temat na pewno jest ciekawy Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja 20 czerwca lece do Irlandii, do stolicy tego kraju, do Dublina. Lece z kuzynem i jego dwoma kumplami w poszukiwaniu pracy na wakacje, ja tylko na wakacje, oni na października bo juz studiują. Wracam 31 sierpnia czyli w ostatni dzien wakacji. Mam nadzieje znaleźć sobie pracę, zarobić coś pieniedzy a jednoczesnie poznać kulture Irlandii, zwiedzić kraj, poznać nowych ludzi, podszkolić jezyk.
Na imprezy, melanze, disco itp bede miał mało czasu praktycznie nie bede miał go Smile Ale cóż coś trzeba poświęcić.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja planuje wypad na obóz, pewnie jacyś znajomi tez podają. Poza tym najprawdopodobniej pojadę na Mazury HH Festiwal 2006, o ile jest mi wiadomo w te wakacje jak co roku odbędzie sie w Giżycku. A tak w między czasie to kilka godzin dziennie bede pilnował mojego malutkiego braciszka, a za to troszkę więcej kasy trafi do kieszeni. Żaden problem czy zmartwienie, więc lajcik.
26-04-2006 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja już powoli planuje wyjazd na mecz Diabłów, nie wiem czy jeszcze w te wakacje, to zależy czy wujka z Belgii namówie, jak sie w te nie uda to w nastepne, będzie już 18.

Jak wyjazd na mecz nie wypali, to zostają ciepłe kraje, nie wiem na co się zdecyduję, może Chorwacje w tym roku. Musze poprzeglądać oferty i cos wybiorę dobrego w stosunku cena - jakość. Ewentualnia jak juz nic nie wyjdzie, to zostanie siedzenie na wiosce na rybach, w zasadzie też niezła opcja dla mnie.
26-04-2006 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Smile początek tych wakacji to oczywiscie wybór odpowiedniego liceum, a pozniej sie zobaczy - mozliwe ze jakis wyjazd, no i oczywiscie bede gral w pileczke Tongue

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-04-2006 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja tak jak Red-składam papiery do LO... wlasciwie od 8 maja do 18 chyba skladanie, ale potem trzeba doniesc swiadectwo, wynik z egzaminu itd. a lista uczniow ktorzy sie dostali dopiero na poczatku lipca. Moze gdzies popracuje i troche $$$ zarobie... o ile cos znajde.
26-04-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja podobnie jak Red, początek to wybór liceum. W zasadzie już wybrałem, ale pozostaje kwestia, czy się tam dostane 8)
Konkretnego wyjazdu nie mam jeszcze zaplanowanego, ale mam nadzieję, że gdzieś się wybiorę chociaż na kilka dni.
Chciałem rółnież pojechać w tym roku na mecz eliminacji LM, no ale Manchester się postarał i na 90% w nich nie zagra, więc raczej nici z wyjazdu. I tak źle i tak niedobrze Big Grin
26-04-2006 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
ja co do wakacji to mam skromne plany. Chciałbym pojechać na obóz militarny. Możliwe, że pojade z rodzicami nad morze. Na pewno pojade do Rzeszowa.

P.S. Red czemu nie napisałeś ,że na wakacje wpadasz do mnie i zaś gramy cały czas na kompie lub na dworze ? Tongue
26-04-2006 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rossi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
To wy wszyscy do gimnazjum chodzicieBig Grin? Ja myślałem, że w tym czy w przyszłym roku piszecie matureTongue.

Ja prawdopodobnie wyjeżdżam na obóz z drużyną, a reszta to się zobaczy w same wakacjeBig Grin.
26-04-2006 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Panzer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
rossi napisał(a):To wy wszyscy do gimnazjum chodzicieBig Grin? Ja myślałem, że w tym czy w przyszłym roku piszecie matureTongue..

nie wszyscy chodza tu do gimnazjum, po prostu red smarkacz sie trafil ;]
26-04-2006 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Panzer napisał(a):nie wszyscy chodza tu do gimnazjum, po prostu red smarkacz sie trafil ;]

No i ja i Pejter Big Grin Ale dobra, wiek o niczym nie świadczy Smile
26-04-2006 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Panzer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Aconiewolno napisał(a):
Panzer napisał(a):nie wszyscy chodza tu do gimnazjum, po prostu red smarkacz sie trafil ;]

No i ja i Pejter Big Grin Ale dobra, wiek o niczym nie świadczy Smile

ale ja do was nic nie mam ;d i do waszego wieku tym bardzie. natomiast kolega ocet wykazuje wyjatkowo klujacy w oczy brak dojrzalosci mentalnej ;d szeroko pojetej
26-04-2006 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
offtopic
26-04-2006 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dobra Macik tu nas upomniał, wiec trzeb anawijać na temat.

Ja w wakacje mam plan spotkac sie z Panzerem Big Grin

Aha.
A co byście powiedzieli na spotkanie ogólno redakcyjne w Krakowie?
Np. 3 lub 4 dni.
Oczywiście zakwaterowanie itp.
26-04-2006 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja na wakacje pojade pewnie do Kozienic do rodzinki. Moi rodzice planowali wyjazd nad morze, lub do Chorwacji tylko nie umią sie zdecydować :? prawdopodobnie pojechałbym z nimi Smile . A jak to nie wypali to ze swoją drużyną mamy jakiś wyjazd w wakacje na Międzynarodowy turniej piłki nożnej do Opalenicy :wink: Jeszcze się na coś zdecyduje. Tongue
26-04-2006 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości