Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #856
 
Morgan napisał(a):Ferguson niby podkreśla że Portugalczyk zostaje w klubie, ale Real trąbi na prawo i lewo że w przyszłym tygodniu finalizuje rozmowy, więc jakaśtam nadzieja jest Smile

Pewnie w Marce taką wiadomość podali ale zapewniam że ten madrycki szmatławiec do godziny 00:01,1 września napisze jakieś 157 artykułów na temat odejścia,Ronaldo do Realu :lol:

CONCILIO ET LABORE
19-07-2008 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zrazik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #857
 
Madryt moze narazie pomarzyc ja wierze Fergusonowi...
uwierze w to dopiero gdy Ronaldo zagra tam 1 mecz...
ale moim zdaniem ronaldo to nie jest osoba ktorej nie mozna zastapic jest wielu pomocnikow ktorzy dadza sobie rade na jego miejscu...
osobiscie powiem ze skubanca nie lubie choc nie odejmuje mu umiejetnosci bo ma i to duze...
z nim czy bez niego i tak ManUtd bedzie najlepsza druzyna swiata...
a przynajmniej Manchester troche na nim zarobi jak go sprzeda...
8)
25-07-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #858
 
Morgan napisał(a):Ferguson niby podkreśla że Portugalczyk zostaje w klubie, ale Real trąbi na prawo i lewo że w przyszłym tygodniu finalizuje rozmowy, więc jakaśtam nadzieja jest

tylko, że już od trzech tygodni oni finaluzuja transfer w "przyszłym tygodniu" wiec to jest czcze gadanie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-07-2008 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #859
 
dla mnie nie ma juz dla niego miejsca w klubie po tym co robi,smutne ale niech spier.....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
26-07-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #860
 
[Obrazek: ronirz0.th.jpg] [Obrazek: ronum4.th.jpg]

Cytat:dla mnie nie ma juz dla niego miejsca w klubie po tym co robi,smutne ale niech spier.....

Maro spokojnie :wink: Ktoś już kiedys pisał że Ronaldo od początku gdy przyszedl na Old Traffod ciągle powtarzał że w przyszłosci chce grac dla Realu,ja wiem że to wszystko z każdym rokiem jest coraz bardziej męczące,ale jest tak dlatego że Ronaldo jest w coraz wyższej formie. Chcialbym dalej widziec go w United,ale jeśli nie bedzie mial szacunku dla obecnego klubu to naprawde musi odejsc,tylko jak narazie wyraża tylko głośno swoje marzenia,nigdy nic złego nie powiedzial na drużyne a zrobil dla niej wiele,ciągle mam mieszane uczucia co do niego,bo ciężko jest wylapac co jest prawdą a co nie w świecie prasy.

Wypowiedz w ktorej przyznal racje Blaterowi,że jest piłkarskim niewolnikiem odebralem jako brak checi do dalszej gry w Manchesterze,nie obrazy klubu. Jeśli tu już osiągnal wszystko i chce sie przeniesc to powinni go puscic i wziasc kase,tylko po co zostal przedluzony ten kontrakt?
Myśle że on sam nie wie czego chce,byc może ktos mu miesza w głowie,nie dojrzał piłkarsko,nie dostrzega że United to najlepsze miejsce dla niego ,zapomina kim sie stał dzieki Fergusonowi,zero odpowiedzialnosci.

Kreślilbym go już za te występki,ale podpis na kontrakcie,okienko transferowe z tamtego roku i teraz rozmowa z Fergusonem jasno przedstawia sprawe że chłopak jeszcze nie dorósl by sam decydowac o swojej przyszłosci, nie potrafi postawic sprawy jasno, tylko ciągle zmienia zdanie,budzi sie każdego dnia i jego uczucia są zmienne, zupełnie jakby miał rozdwojenie jaźni?
27-07-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zrazik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #861
 
SKULL gratuluje wypowiedzie i totalnie przyznaje racje...
Ronaldo jest dosc specyficznym zawodnikiem i mozna go nie lubic (tak jak ja) ale umiejetnosci nie wolno mu odebrac bo ma ogromne....
27-07-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #862
 
on ma 23 lata a nie 16, poprostu nie szanuje klubu,gdyby bylo inaczej powiedzialby dawno ze chce odejsc a nie robil cyrki i dawal terminy kiedy oznajmi gdzie chce grac.podpisal nowy kontrakt i mowi cos o niewolnictwie...

dla mnie ten zawodnik juz nie istnieje dla manchesteru

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
27-07-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #863
 
Gdyby to było wszystko prawda z tymi wypowiedziami to Ferguson nie pozwoliłby na to, żeby Ronaldo został, tym bardziej, że sporo kasy możemy na nim zarobić - tyle w tym temacie :wink:
27-07-2008 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #864
 
Owszem,większość tekstów o Ronaldo i jego transferze do Realu była wyssana z palca ale Portugalczyk zamiast zachować się jak poważny mężczyzna i oficjalnie powiedzieć czego chce,swoim rozkojarzeniem,być może celowo, ciągnął tą sagę w nieskończoność i nic dziwnego że kibice czują teraz do niego urazę.Ja osobiście gdybym mieszkał w Manchesterze i regularnie chodził na Old Trafford,podczas swego pierwszego występu w zbliżającym się sezonie, CR7 został by przeze mnie wygwizdany.

CONCILIO ET LABORE
28-07-2008 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #865
 
Danny93 napisał(a):oficjalnie powiedzieć czego chce,swoim rozkojarzeniem,być może celowo, ciągnął tą sagę w nieskończoność

Po prostu Ronaldo lubi być w centrum uwagi, lubi kiedy jest na pierwszych stronach gazet itp. Tak będzie co roku, w tym okienku już raczej przesądzone, że zostanie, ale zdaje mi się, że za rok już jednak odejdzie.
28-07-2008 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości