Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Rio Ferdinand
Martwię się że to są spekulacje, bo wczoraj było wątpliwe czy zagra przeciwko Chelsea, a dzisiaj od razu, że ma szansę na mecz z Romą :roll:

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-04-2008 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Rio Ferdinand
Oskar napisał(a):Martwię się że to są spekulacje, bo wczoraj było wątpliwe czy zagra przeciwko Chelsea, a dzisiaj od razu, że ma szansę na mecz z Romą :roll:

A czy jej nie ma? Przecież Fergie powiedział, że nie ma żadnej kontuzji i prawdopodobnie na mecz z Romą się wykuruje. Na Arsenal powinien być gotów w 100% i można będzie zagrać wtedy Brown/Gary (wątpliwa sprawa) - Rio - Pique - Evra. Dzisiaj nie ma Tottiego, więc kolejny Afonso Alves nam nie zagraża (z całym szacunkiem dla rzymskich napastników).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-04-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Rio Ferdinand
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/nqLea0snf9s&hl=pl[/flash]

Nasz utalentowany przyszły kapitan. Jak się okazuje człowiek orkiestra. Big Grin

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
21-04-2008 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #34
Re: Rio Ferdinand
Ja pierdziu. Kto by pomyślał, że to nasz Diabeł... Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-04-2008 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Rio Ferdinand
mufc.pl napisał(a):Rio Ferdinand podpisał z Manchesterem United nowy pięcioletni kontrakt. Angielski defensor pozostanie na Old Trafford do czerwca 2013 roku. 29-latek, który do zespołu "Czerwonych Diabłów" dołączył w 2002 roku za sumę 30 milionów funtów jest zachwycony z przedłużenia dotychczasowej umowy.

Dla mnie to było kwestią czasu. Prawdziwy diabeł z krwi i kości, więc nie dziwi mnie ta decyzja, no i w dodatku przecież jest kapitanem.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-05-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #36
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Rio Ferdinanda, obrońcę Manchesteru United i reprezentanta Anglii, czeka bardzo surowa kara za głupi wybryk z jednego z ostatnich meczów ubiegłego sezonu. Po spotkaniu Chelsea - Man Utd (2:1) wściekły Ferdinand przypadkowo kopnął w tunelu hostessę Tracy Wray.

Wray z urazem nogi musiała zostać odwieziona do szpitala. Ferdinand szybko zdał sobie sprawę ze swojej bezmyślności, przeprosił hostessę i przyniósł jej kwiaty. To wystarczyło, by Wray mu wybaczyła, ale angielska federacja piłkarska nie jest już tak miłosierna.

30-letniego piłkarza, który przyznał się do kopnięcia hostessy, czeka najprawdopodobniej wykluczenie na cztery mecze i 200 tysięcy funtów grzywny, co nawet dla znakomicie zarabiającego piłkarza stanowi pokaźną sumę.

Szefowie FA zażądali już zdjęć i przesłuchań świadków w tej sprawie. Jest mało prawdopodobne, by Ferdinand uniknął kary. Zostaną mu postawione zarzuty nieprofesjonalnego zachowania i narażenie ligi na utratę reputacji. Manchester United będzie oskarżony o utratę kontroli nad swoimi piłkarzami.

Ferdinand może stracić nie tylko początek sezonu Premier League i 200 tysięcy funtów, ale też niezwykle prestiżową funkcję kapitana reprezentacji Anglii. Selekcjoner "Lwów Albionu" Fabio Capello znany jest z tego, że nie toleruje braku profesjonalizmu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-07-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Rio Ferdinand
No więc na początku sezonu możliwe, że będziemy sobie radzić bez Rio i bez Ronaldo. Niedobrze. Tym razem trzeba dobrze rozpocząć rozgrywki.
Tam były różne wersje co dokładnie się wydarzyło, ale przecież Ferdinand zrobił to nieumyślnie, więc mogliby pozostać tylko przy karze finansowej.


Fan United od 1992 roku
14-07-2008 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Rio Ferdinand
200 tys. funtów i 4 mecze? CO? Gdyby to zrobił gracz Fulham na pewno nie dostałby takiej kary. Nawet dajmy Gerrarda, takiej kary na pewno by nie dostał. Kolejny dowód na to, że FA nas nie(nawidzi) lubi.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-07-2008 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Rio Ferdinand
I bez Naniego.
Oj mam nadzieję, że nie posypie nam sie juz nikt bo początek sezonu będzie bardzo ciężki.

sebos_krk napisał(a):Tam były różne wersje co dokładnie się wydarzyło, ale przecież Ferdinand zrobił to nieumyślnie, więc mogliby pozostać tylko przy karze finansowej.

Heh. Ale nie zostaną bo oni nas zawsze udupią.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
14-07-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Rio Ferdinand
No i nie mamy już się co łudzić, że rozpoczniemy sezon lepiej niż rok temu, bo jestem pewien że wypadnie z gry jeszcze 2-3 zawodników, bo chyba mamy najbardziej kontuzjogenny skład w całej lidze. Doczekacie się także zapewne waszych ulubieńców z akademii w składzie, kilku z nich w meczu z Portsmouth o tarcze zagra pewnie nawet w pierwszej jedenastce.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
14-07-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #41
Re: Rio Ferdinand
No to pięknie :/ To FA się popisało. Zdecydowanie przesadzili z tą karą! Po pierwsze było to nieumyślne, po drugiej hostessa wybaczyła Rio. Powinien dostać max (!) dwa mecze, a nie cztery. No i początek sezonu będziemy mieli ciężki. Bez Rio, Ronaldo i Naniego. Będzie ciężko, ale trzeba się starać...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2008 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #42
Re: Rio Ferdinand
Kara wg mnie powinna być, bo takie sytuacje nie powinny mieć nigdy miejsca, ale nie aż tak dotkliwa. O ile kasa to raczej mały problem to cztery mecze bez Rio w składzie to niewyobrażalne osłabienie naszego zespołu... Początek sezonu nie będzie wyglądać za różowo, ale trzeba będzie się postarać. Ciekaw jestem czy Rio będzie miał możliwość odwołania się od tej decyzji i czy może liczyć na złagodzenie kary. Eh i znowu Rio ma problem z FA :/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-07-2008 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Rio Ferdinand
Jak można kogoś kopnąc bez premedytacji? Ferdinand chyba jest widomy nie? <świr>

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-07-2008 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Rio Ferdinand
maju1309 napisał(a):Jak można kogoś kopnąc bez premedytacji? Ferdinand chyba jest widomy nie?
Jakby poszedł i kopnął ją z premedytacją to by dostał tyle co Cantona Idea
On się zdenerwował i chciał wyładować frustrację na ścianie. W międzyczasie gdzieś z zza rogu się babka pojawiła czy coś i ją trochę drasnął. Nie mógł jej przecież widzieć. Przecież jej tam nie pobił.


Fan United od 1992 roku
14-07-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Rio Ferdinand
Najgorsze jest to, że Ferdinand nie zrobił tego specjalnie, ale ok stało się. Wiedział że postąpił źle przeprosił wszystko ładnie, a i tak wjebali mu kare.
Kasa i jeden mecz pauzy, a nie 4 mecze. Bez jaj.

Pele good, Maradona better, George Best
14-07-2008 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości