Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #61
Re: Rio Ferdinand
sebos_krk napisał(a):
Carlitoss napisał(a):To samo myślałem na temat transferu Robinho.
Nie łapię porównania. Brazylijczyk chciał odejść to poszedł tam gdzie mu najlepiej zapłacili.
A Rio, no nie żartujmy. Kontrakt ma jeszcze ważny kilka lat, zarobki jedne z najlepszych w lidze. Gra w najlepszej ekipie w Europie i jest jednym z tych od którego się rozpoczyna ustalanie składu. To by była kpina jakaś, jakby w ogóle taka oferta przyszła na Old Trafford.
Zgadzam się. Poza tym Rio niejednokrotnie powtarzał, że chce zostać na OT- że czuje się w United znakomicie. Jak wspomniał sebos: zarobki, pozycja w klubie, sam klub no i obecność SAFa-czego chcieć więcej? Poza tym jakiś czas temu czytałem że Rio chce zakończyć karierę w United. Nie jestem wstanie nawet sobie wyobrazić że Rio może przejść do City (że kasa aż tak mu odbije). Piłkarz ani klub na pewno by się na to nie zgodziły.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-09-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dybus_16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Rio Ferdinand
Rio Ferdinand bez wątpienia jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Bez niego nie istnieje United. Wielokrotnie wybawiał zespół z opresji. Zawsze dobrze dysponowany i przygotowny do gry. Sir Alex Ferguson może na nim polegać i być zadowolonym z jego postay na boisku. Nie jest do kupienia za żadne pieniądze... Jedyny w swoim rodzaju :evil:
26-09-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Rio Ferdinand
dybus_16 napisał(a):Bez niego nie istnieje United.


Wiem, że Rio jest ważnym zawodnikiem, ale bez przesady. Nikt nie jest nie do zastąpienia.
26-09-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Rio Ferdinand
[Obrazek: pic.php?mode=med&pic_id=127]
sports.pl napisał(a):Rio Ferdinand w ostrych słowach skrytykował FIFA, że ta nic nie robi, by zwalczać na stadionach oznaki rasizmu.
W zeszłym miesiącu, podczas eliminacyjnego meczu mistrzostw świata w Zagrzebiu chorwaccy fani co chwilę obrażali angielskiego piłkarza Emile Heskey'a (Anglia wygrała 4:1).

Chorwacka Federacja Piłkarska za ten incydent została ukarana grzywną 15 tysięcy funtów. Jednak zdaniem Ferdinanda to stanowczo za mało. - FIFA tyle mówi o walce z rasizmem, a tak naprawdę nie zrobiła nic, żeby temu przeciwdziałać - powiedział piłkarz.

- Co z tego, że Chorwacja została ukarana paroma tysiącami funtów. To nie spowoduje, że ludzie przestaną krzyczeć wulgarne słowa. Sepp Blatter lubi mówić o rzeczach, które są dobre dla wizerunku organizacji, ale ja wolałbym żeby wreszcie wstał i wymierzył odpowiednią karę za takie niestosowne zachowanie - dodał Ferdinand.

- Jeśli takie incydenty będą w dalszym ciągu miały miejsce na stadionach, FIFA powinna zabierać punkty. Wtedy chuligani zrozumieją, że za niestosowne zachowanie będzie karana ich drużyna.


FIFA do tej pory nie odpowiedziała na apel Czerwonego Diabła.
Z wypowiedzi wychodzi, że Blatter jest hipokrytą, który tak ładnie mówi o zwalczaniu rasizmu, a gówno robi. Gdyby apelował Terry lub Lampard byłoby się czym zainteresować, ale takiego Ferdinanda można se wsadzić głęboko i szeroko. Za rasizm powinni karać ok. 2-4 milionów złotych, czym jest kilkanaście tysięcy dla rep. Chorwacji? :/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-10-2008 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Rio Ferdinand
Chuligani czy pseudo fani nigdy nie zrozumieją, że krzywdzą nie tylko np: czarnoskórego zawodnika, ale i swój klub czy kraj. Nawet, jeśli byłyby tak wysokie kary, jak wspomniał Paolo (s-f istne) to tak to nic nie zmieni. To zależy wszystko od mentalności człowieka. Wejdzie ktoś nabuzowany, obrazi jakiegoś obcokrajowca hasłami nacjonalistycznymi i cieszy się z tego powodu :/
09-10-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #66
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Manager Manchesteru United Sir Alex Ferguson zdradził, że Rio Ferdinand prawdopodobnie nie zagra w najbliższym meczu z Middlesbrough. Anglik w ostatniej chwili został wycofany ze spotkania przeciwko Stoke City(1:0), a zastąpił go Jonny Evans.

Szkot powiedział, że 30-latek bardzo chciałby wystąpić w poniedziałkowym spotkaniu, jednak szanse na to są znikome.

"Będzie trzeba jeszcze sprawdzić na ile ten uraz jest groźny, dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć, jak długo będzie musiał pauzować Rio" - powiedział Fergie dla Sky Sports.

"Myślę, że jego przerwa nie będzie trwała dłużej niż 10 dni" - dodał boss United.

Nie ma co ryzykować, tym bardziej, że za niedługo gramy z Chelsea. Mamy kim go zastąpić, Evans na pewno będzie chciał się zrehabilitować za ten dzisiejszy średni występ Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2008 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #67
Re: Rio Ferdinand
To już kolejny raz kiedy Rio ma problemy z plecami :/ jest to trochę niepokojące, ale na całe szczęście jest w kadrze Evans, który jest w stanie w godny sposób go zastąpić. Chociaż trzeba przyznać szczerze, że w dzisiejszym spotkaniu młody Irlandczyk nie popisał się za bardzo, ale jak słusznie zauważył Foster w meczu z Boro na pewno zechce się poprawić Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-12-2008 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #68
Re: Rio Ferdinand
Nooo... Pod względem kontuzji to ten rok jest dla Rio rekordowy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-12-2008 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #69
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Coraz bardziej niepokojące informacje napływają odnośnie kontuzji Rio Ferdinanda. Defensor "Czerwonych Diabłów" miał już wystąpić w dzisiejszym meczu z Chelsea Londyn, jednak Anglik znowu musiał zmagać z się ze skurczami pleców. Sir Alex Ferguson potwierdził, że teraz jego podopieczny spotka się ze specjalistą.

- Trenował przez cały tydzień i nie było żadnych problemów. Dzisiaj rano wstał z kolejnymi skurczami - powiedział Szkot po wygranym 3:0 spotkaniu z Chelsea. - Jest to do dla nas bardzo duży problem.
Nic dobrego to nie wróży. Ja się staram pocieszać, że teraz mamy Evansa i nie ma większego problemu, a mecz z Interem dopiero za półtora miesiąca, ale jednak pozostały mi w pamięci kłopoty z plecami Garego Pallistera.
A tu Ferdinand już po trzydziestce, więc jak się teraz tym dokładnie nie zajmą, to za 3-4 lata z jego częstą grą może być krucho. Te kontuzje należą do tych upierdliwych.


Fan United od 1992 roku
12-01-2009 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Rio Ferdinand
Mnie też to coraz bardziej niepokoi bo Rio ma już swoje lata i nie ciekawie jak cały czas mu dokuczają te bóle.
To prawda mamy Evansa który spisuje sie bardzo dobrze ale nie daj Boże kontuzja jego albo Vidy i wtedy musimy wystawić w środku Garego lub O'Shea a moim zdaniem nie jest to w pełni bezpieczne.
A Rio to Rio którego doświadczenie robi swoje.
Musi iść do specjalisty i może on coś na to poradzi.
12-01-2009 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Rio Ferdinand
Myśle, żę Rio sam wie najlepiej co robić ze swojimi bólami, jest on rzeczywiście najlepszym obrońcą Manchester United, wiele razy ratował naszą drużynę w trudnych momentach i wyciągał z wszelakich opresji, narazie nie ma co myśleć o jego zatepcy bo myślę, żę jeszcze ostanie się troche na OT Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
19-01-2009 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #72
Re: Rio Ferdinand
Janczar napisał(a):jest on rzeczywiście najlepszym obrońcą Manchester United

Czy ja wiem, czy najlepszym? Obecnie, kiedy Rio nie gra z jego cienia wyszedł Vidic, którym teraz zachwycamy się po każdym meczu, a Rio według mnie częściej popełnia proste błędy od Serba (ot taki mecz z Evertonem w tym sezonie, gdzie Rio popełnił kilka prostych błędów). Mimo to uważam, że obaj tworzą genialny duet stoperów i tego, że ratowali nas z ciężkich sytuacji nie można im odmówić Wink
27-01-2009 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #73
Re: Rio Ferdinand
W tym sezonie Vida jest lepszy - nie ma co do tego wątpliwości. Przez ostatnie lata to jednak Rio był nie tylko naszym najlepszym obrońcą, ale jednym z najważniejszych (jak dla mnie nawet tym "naj") zawodników United. Nawiasem mówiąc jeśli Rio jest w formie to IMO nie ma obecnie lepszego obrońcy na świecie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2009 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Rio Ferdinand
Wiesz Tomek91 dla mnie Rio jest lepszy bo tak jak napisał michał85 w poprzednich latach grał bardzo dobrze i wiele razy ratował mecz i był fundamentem naszej obrony, nie mówie też, że Vida jest cienki czy coś, nie! N.V również jest świetnym obrońcom, co widać w tym sezonie

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
27-01-2009 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Rio Ferdinand
W tym sezonie Vidic jest lepszy no ale spójrzmy ile gra on a ile Rio. Vidic gra praktycznie w każdym meczu i do tego nie raz był najlepszy na boisku. Nawet strzelał bramki.
Ale jak Rio był w formie to jednak stawiałem na niego że jest najlepszy.
Ale ogólnie Vidic i on są światowej klasy obrońcami i jak obaj są w najwyższej formie to chyba nie mają sobie równych Smile

A tak po za tym to ciekaw jestem kiedy Rio będzie już w pełni gotów do gry bo te jego bule mnie coraz bardziej martwią. Zwłaszcza że Rio nie ma już 20 lat.
27-01-2009 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości