Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Rio Ferdinand
[Obrazek: Rio-Ferdinand-Manchester-United-Profile_2655184.jpg]

5. RIO FERDINAND

Data urodzenia: 07 Listopad 1978
Miejsce urodzenia: Peckham, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Obrońca
Wzrost: 189 cm

Poprzedni klub: Leeds United
Debiut w MU: 27 Sierpień 2003 v Zalaegerszeg (H)
25-01-2008 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
JWestQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Rio Ferdinand
Heh. No to może ja zacznę :mrgreen: Fakt, Rio to ostoja naszej defensywy. Jeden z najrówniej grających piłkarzy United, nigdy nie schodzi poniżej określonego poziomu. Nie raz ratował nas z opresj. No, ale czemu się dziwić, w końcu to jeden z najlepszych obrońców świata.
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że zasługuje on na opaskę kapitana reprezentacji Anglii.
27-01-2008 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
Re: Rio Ferdinand
Jak dla mnie najlepszy stoper w Europie i najważniejszy nasz gracz. Fakty sa takie, że bez Rio w składzie nasza defensywa nie stanowi monolitu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2008 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
relax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Rio Ferdinand
O tak ja powiem więcej dla mnie najlepszy obrońca świata. 30mln za nie go to była ogromna kasa lecz opłaciło się i dało efekty. Tworzy wspaniały duet z Vidicem potwierdza się to jeśli spojrzymy na bilans straconych bramek United to zaledwie 11 bramek :mrgreen: Takie właśnie są fakty :lol: :lol: :lol:
27-01-2008 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Rio Ferdinand
my sie podniecamy rooneyem, ronaldo ale moim zdaniem nie byloby manchesteru bez ferdinanda!! to najleprzy obronca na swiecie!! masakryczna prace wykonuje! gra rowno, bledy mu sie zdarzaja ale zadko, lecz pozniej umie sie zmotywowac i naprawic to, co zepsul.

//
proszę o używanie polskich znaków i zachowanie zasad ortografii
muszeq
27-01-2008 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
Re: Rio Ferdinand
Rio nie grał przez 8 miesięcy, bo był zawieszony. Ale Manchester jakoś był...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-01-2008 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
Re: Rio Ferdinand
Tomassen napisał(a):Rio nie grał przez 8 miesięcy, bo był zawieszony. Ale Manchester jakoś był...
Właśnie...Przed zawieszeniem Rio okupowaliśmy fotel lidera, a gdy zabrakło Rio to nasze wyniki znacznie na tym ucierpiały i w efekcie tytuł nie trafił w nasze ręce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2008 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Rio Ferdinand
Tomassen napisał(a):Rio nie grał przez 8 miesięcy, bo był zawieszony. Ale Manchester jakoś był...

Tak United było, że straciliśmy lidera i przegraliśmy mistrza. W dwóch meczach bez niego straciliśmy więcej bramek, niż do jego zawieszenia Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-01-2008 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Rio Ferdinand
Jak dla mnie Rio powinien mieć opaskę kapitana, bo potrafi krzyknąć na kolegów i ich zmobilizować. No i niedługo będzie można o nim mówić jako o (prawie) legendzie OT. Już ma ponad 230 meczów (dane z soccerbase.com)rozegranych w barwach MU i podejrzewam, że dociągnie do 400 spokojnie 8-)
28-01-2008 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #10
Re: Rio Ferdinand
Z tą opaską to nie taka zła inicjatywa. Piłkarz ten ma ogromny posłuch i szacunek u kolegów. Potrafi dobrze pokierować nimi, gdy drużyna musi się bronić. Gdy trzeba pociągnie do przodu dając znak do ataku. Widać, że Rio jest takim dobrych duchem drużyny i to sobie też w nim cenię.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Rio Ferdinand
Rio to jeden z moich ulubieńców w składzie United Smile
O tym, że jest dobry/świetny/rewelacyjny wie każdy, bo to oczywiste. Mnie najbardziej urzeka jego charakter - typowy diabeł. Co prawda do Keano jeszcze mu daleko, ale i tak przywódca byłby z niego niezły.

No i ja wprost uwielbiam, kiedy Rio strzela bramki. Wtedy ma w sobie tę eksplozję radości... Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
28-01-2008 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Rio Ferdinand
Rio Ferdinand to mój ulubiony piłkarz. Jest ostoją naszej defensywny i muszę podpisać się pod słowami Michała85. Jest najważniejszym piłkarzem naszego zespołu (dla mnie zaraz za Ronaldo). Jest najlepszym środkowym obrońcą na świecie i w tym sezonie nie miał słabych występów. A już majstersztykiem i czymś, czego nigdy mu nie zapomnę był występ na Anfield Road z Liverpoolem. Był najlepszy na boisku. Torres kompletnie sobie po nim nie pograł, Rio go zmiażdżył. Hiszpan próbował różnych metod, np. prowokacji, lecz jedynie wyglądał przy Angliku jak sfrustrowany dzieciak. Kocham to w nim, gdyż swoją perfekcyjną grą doprowadza do szału napastników rywali.

Fabio Capello, o czym informowały już brytyjskie media, rozważa możliwość powierzenia mu opaski kapitana reprezentacji Albionu. Tym samym, nasz defensor przejąłby schedę po Johnie Terrym. Uważam, że to świetny pomysł. To piłkarz bardzo znaczący również w szatni, co podkreślają inni piłkarze. Potrafi zmobilizować, krzyknąć, jest charyzmatyczny. Ma wszystko, aby być liderem reprezentacji, co też mogłoby nam przynieść pewną znaczącą korzyść. Jaką? Jeszcze lepszą grę dla klubu. Smile
29-01-2008 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Rio Ferdinand
mufc.pl napisał(a):Kierownictwo Manchesteru United przymierza się, by wraz z końcem sezonu zacząć z Rio Ferdinandem pertraktacje dotyczące przedłużenia jego kontraktu. Obecna umowa Anglika wygasa już latem 2009 roku.

Sprawa może nie być jednak taka łatwa, ponieważ ostatnimi czasy coraz więcej do powiedzenia mają agenci piłkarzy, którzy często podejmują decyzje za swoich podopiecznych. Przykładem może być kazus Wesleya Browna, którego menedżera w ostrych słowach w zeszłym tygodniu skrytykował sir Alex Ferguson.

Zarząd "Czerwonych Diabłów" ma jednak nadzieję, że podobnych problemów nie będzie w sprawie Ferdinanda. Stoper stał się bowiem niemal żywą legendą klubu i wraz z Nemanją Vidiciem tworzy jeden z najlepszych bloków defensywnych w całej Europie.

Ferdinand jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników w obozie Manchesteru United. Na jego koncie co tydzień pojawia się 100 tysięcy funtów, dlatego kolejna prolongata może Anglika wybić na absolutny apanażowy top w całej Premiership!

Nie ma co, z Rio kontrakt przedłużyć trzeba bo taki monolit w obronie jest wart każdych pieniędzy.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-02-2008 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Rio Ferdinand
Jeśli Rio by odszedł to ManUtd musiałoby wyłożyć sporo kasy na nowego środkowego obrońcę więc jak radzio mówi :
radzio napisał(a):Nie ma co, z Rio kontrakt przedłużyć trzeba bo taki monolit w obronie jest wart każdych pieniędzy.
Trzeba przyznać mu rację Wink Z Nemanją tworzą fantastyczny duet obrońców, oby grali jak najdłużej ze sobą.
29-02-2008 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Rio Ferdinand
Rio chyba wczoraj przeczytał te wieści. I sam dał odpowiedź, i to taką, ze już nie mam wątpliwości kto powinien być kapitanem MU.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
29-02-2008 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości