Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Rio Ferdinand
Przecież on jej wybaczył, wysłał kwiaty i koszulkę za autografem. Poszkodowana przyjęła przeprosiny i mówiła, że się nic wielkiego nie stało. Takie jest FA, że szuka byle małej sprawy, aby udupić kogokolwiek z MU. Chuje same tam pracują! Na stos z nimi!
14-07-2008 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Rio Ferdinand
Ile 4 mecze? To Roo i Scholesy nie dostali tyle za czerwoną kartkę w meczu przed sezonem z FC Porto (2006/07) ile Rio za głupi wybryk, na dodatek przypadkowy... Kobitka przeprosinki przyjęła z uśmiechem na twarzy ale jak to zwykle bywa FA musi się przyczepić do byle czego jeśli tylko brał udział w tym któryś z graczy MU...

Ciężki początek sezonu się zapowiada. Brak Ronaldo w pierwszych 3 meczach (o ile zostanie w MU), prawdopodobnie Nani i Rio, na dodatek Rio nie zagra w meczu z Liverpoolem na początku września gdyż będzie to ostatni mecz odsiadywania kary :/ Oby nie wypadł żaden inny gracz a czym bardziej obrońca...

Manchester United
14-07-2008 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Rio Ferdinand
Lucas napisał(a):Przecież on jej wybaczył

Miśku, chyba ona jemu.
14-07-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Rio Ferdinand
Czy to jest już oficjalny werdykt? Bo nie czytałem tego newsa na żadnej stronie, bo może nie ma sensu na zapas się wkurzać.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
14-07-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #50
Re: Rio Ferdinand
Oskar napisał(a):Czy to jest już oficjalny werdykt? Bo nie czytałem tego newsa na żadnej stronie, bo może nie ma sensu na zapas się wkurzać.

Dobrze powiedziane. My się tu podpalamy ze 4 meczy nie zagra a może być tylko 1 mecz(daj Boże).
Poczekamy zobaczymy,ale macie tez racje ze do piłkarzy Red Devils FA czepiają się najczęściej i o byle gowno:/ :shock:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: Rio Ferdinand
I najnowsze doniesienia mówią, że jednak Rio uniknie kary zawieszenia. Ale poczekajmy na werdykt FA.


Fan United od 1992 roku
15-07-2008 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Rio Ferdinand
Nie byle gówno, bo żaden człowiek na stadionie nie powinien się tak zachowywać. A tym bardziej piłkarz.
15-07-2008 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #53
Re: Rio Ferdinand
mally napisał(a):Nie byle gówno, bo żaden człowiek na stadionie nie powinien się tak zachowywać. A tym bardziej piłkarz.

Nie mowie ze to bylo byle gowno bo nie bylo.Big Grin. Ale ogolnie czepiaja sie MU o inne marniutkie sprawy.
Ja sie im jeszcze dziwie ze nie wymyslili u nas jakiejs afery korupcyjnej i nie odebrali nam mistrza(odpukac.).

Przyklej karteczkę na monitor "Pamiętaj o ALT", choć osobiście polecam Mozillę Firefox, która podkreśla błędy. //paolo

Edit: Nie mam polskiej klawiatury....

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Rio Ferdinand
CyberMU napisał(a):Ja sie im jeszcze dziwie ze nie wymyslili u nas jakiejs afery korupcyjnej i nie odebrali nam mistrza(odpukac.).

Nie mogą, bo sędziowie b. rzadko sędziują "dla nas". Zdecydowanie częściej to my jesteśmy poszkodowaną drużyną.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-07-2008 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #55
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Rio Ferdinand nie został natomiast oskarżony za uderzenie piłką jednej z pracownic Chelsea Londyn. Zawodnik został jedynie upomniany i przypomniano mu o jego obowiązkach jako profesjonalnego piłkarza

A wiec cala sprawa wyjasnila sie po naszej mysli i Rio jesli wszystko pojdzie dobrze zagra od poczatku tego sezonu.( nasze wladze kazaly mi wiecej pisac wiec cos dopisze jeszcze...).
Bardzo sie ciesze iz Ferdinand nie zostal zawieszony, bo to dla nas bardzo wazny zawodnik i ostoja naszej defensywy...

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
19-07-2008 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Rio Ferdinand znalazł się na liście życzeń nowych właścicieli Manchesteru City - spekulują brytyjskie media. Już wcześniej Dr Sulaiman Al Fahim oficjalnie zapowiedział, że w styczniu zamierza złożyć ofertę za innego gracza "Czerwonych Diabłów", Cristiano Ronaldo. Miałaby ona opiewać na niewiarygodną kwotę 120 milionów funtów.

Tego się nie spodziewałem. Szejkom już chyba na dobre uderzyły miliardy do głowy Wink
11-09-2008 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #57
Re: Rio Ferdinand
Nie ma co brać tego na poważnie. Nie dość, że większość transferów jest nierealna to jeszcze teraz prasa będzie wymyślać sobie kolejne nazwiska.

Kto jak kto, ale Ferdinand na pewno by nie odszedł. A gdyby to zrobił to byłbym przeogromnie zdziwiony. To przyszły kapitan naszego zespoły. Poza tym zmiana klubu na City byłaby mu wypominana do końca życia. Futbol to nie tylko gra. Na takim poziomie to całe życie. Ferdinand po ewentualnych przenosinach do City przysporzyłby sobie wielu wrogów (no może wrogów to za duzo powiedziane).

Zresztą po co ja się o tym rozpisuję? Smile Transfer jest nierealny i w niego nie wierzę. I wcale nie boję się, że dzięki tym Arabom City może stać się pierwszą potęgą w Anglii. Bo nie to jest najważniejsze dla kibica...

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-09-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Rio Ferdinand
muszeq napisał(a):Nie ma co brać tego na poważnie. Nie dość, że większość transferów jest nierealna to jeszcze teraz prasa będzie wymyślać sobie kolejne nazwiska.

To samo myślałem na temat transferu Robinho.
11-09-2008 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #59
Re: Rio Ferdinand
Carlitoss napisał(a):To samo myślałem na temat transferu Robinho.
Nie łapię porównania. Brazylijczyk chciał odejść to poszedł tam gdzie mu najlepiej zapłacili.
A Rio, no nie żartujmy. Kontrakt ma jeszcze ważny kilka lat, zarobki jedne z najlepszych w lidze. Gra w najlepszej ekipie w Europie i jest jednym z tych od którego się rozpoczyna ustalanie składu. To by była kpina jakaś, jakby w ogóle taka oferta przyszła na Old Trafford.


Fan United od 1992 roku
11-09-2008 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #60
Re: Rio Ferdinand
Po pierwsze Ferdinand to jak sebos wspomniał kluczowy zawodnik United.
Po drugie to nasz przyszły kapitan.
I po trzecie City to nasz największy rywal.

Także porównanie Robinho do Ferdinanda jest nie na miejscu. Zresztą to zupełnie inne charaktery. Sam na początku byłem zdziwiony transferem Robinho, ale po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że to nic wielkiego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-09-2008 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości