Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #16
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Piłkarz klubu Manchester United, Rio Ferdinand, prowadził rozmowy z brytyjską telewizją w sprawie realizacji reality show, w którym miałyby występować gwiazdy. Program ma być hiphopową wersją popularnego "Idola".
Gwiazdy będą wykonywały klasyczne hiphopowe utwory przed jury, a zysk z programu zostanie przekazany na cele charytatywne. Ferdinand ujawnił, że w roli jurorów chętnie widziałby Amy Winehouse i Marka Ronsona.

Według "The Guardian", w programie mają wystąpić takie gwiazdy, jak m.in. Jimmy Carr, Naomi Campbell, Chris Moyles, Jordan, Shane Richie, Coleen McLoughlin.

Heh, widać, że Rio ostatnio mało na boisku trenował bo już ma pomysły na jakieś programy czy coś Big Grin, no ale chętnie bym sobie to obejrzał...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-03-2008 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Rio Ferdinand
radzio napisał(a):
Cytat:Piłkarz klubu Manchester United, Rio Ferdinand, prowadził rozmowy z brytyjską telewizją w sprawie realizacji reality show, w którym miałyby występować gwiazdy. Program ma być hiphopową wersją popularnego "Idola".
Gwiazdy będą wykonywały klasyczne hiphopowe utwory przed jury, a zysk z programu zostanie przekazany na cele charytatywne. Ferdinand ujawnił, że w roli jurorów chętnie widziałby Amy Winehouse i Marka Ronsona.

Rio Gangsta Ferdinand Wink Fajnie będzie obejrzeć rapujące gwiazdy, ale na wakacje. Teraz Rio musi się skupić na grze w United, a nie reality show.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-03-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Rio Ferdinand
Jacy na co dzień są piłkarze aktualnych mistrzów Premier League? Jak prezentują się na wspólnych treningach, w szatni, kiedy nie widzą ich kamery ani kibice? Zapytano o to Rio Ferdinanda, jedną z najbardziej barwnych postaci Manchesteru United i reprezentacji Anglii.

więcej:
http://mufc.pl/aktualnosci/9125/rio-naj ... -kuszczak/

Polecam i to bardzo!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-03-2008 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #19
Re: Rio Ferdinand
paolo napisał(a):Jacy na co dzień są piłkarze aktualnych mistrzów Premier League? Jak prezentują się na wspólnych treningach, w szatni, kiedy nie widzą ich kamery ani kibice? Zapytano o to Rio Ferdinanda, jedną z najbardziej barwnych postaci Manchesteru United i reprezentacji Anglii.

więcej:
http://mufc.pl/aktualnosci/9125/rio-naj ... -kuszczak/

Polecam i to bardzo!
czytałem, czytałem Big Grin Ten Rio to jest jednak spoko gość- poczucie humoru ma niezłe. Najlepsze było to o VDS. Skromność przede wszystkim

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-03-2008 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #20
Re: Rio Ferdinand
Tomek Kusza najgorzej ubrany? Smile lubie takie wywiady, bo mozna wiele ciekawego dowiedzieć sie o zespole, a przeciez nie sama pilka te chłopaki żyją.


Fan United od 1992 roku
30-03-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #21
Re: Rio Ferdinand
sebos_krk napisał(a):Tomek Kusza najgorzej ubrany? Smile lubie takie wywiady, bo mozna wiele ciekawego dowiedzieć sie o zespole, a przeciez nie sama pilka te chłopaki żyją.
Ale Rio w takich wywiadach wymiata normalnie:

weźmy chociażby:
Cytat:Najbardziej inteligentny: Edwin van der Sar zawsze twierdzi, że to jego domena. Ja prawdopodobnie umieściłbym tutaj siebie, ale nie burzmy światopoglądu Edwina.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-03-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #22
Re: Rio Ferdinand
mufc.pl napisał(a):
Ferdinand: chcę zakończyć karierę w MU

Rio Ferdinand liczy na to, że przed zakończeniem obecnego sezonu uda się ustalić wszelkie szczegóły jego nowej umowy, która pozwoli mu zakończyć karierę piłkarską właśnie w Manchesterze United.


Rio trafił na Old Trafford w lipcu 2002 roku. Jego obecny kontrakt wygasa za dwa lata, ale jeden z filarów drużyny sir Alexa Fergusona chce podpisać nową umowę, by pozostać w Manchesterze do końca kariery.

"Mam jeszcze dwa lata obecnego kontraktu, ale chcę tu pozostać do końca kariery. Klub zaprosił już mojego agenta do negocjacji, ale nie miałem do tej pory przestudiować oferty, bo gramy mnóstwo meczów. Przed zakończeniem sezonu wszystko powinno być już jednak dogadane." - stwierdził 29-letni defensor.

Ferdinand w niedawno rozegranym meczu reprezentacji Anglii z Francją wystąpił w roli kapitana. Jak sam przyznał był to dla niego wielki zaszczyt i byłoby mu przyjemnie, gdyby mógł to czynić regularnie. Stwierdził jednak, że nie będzie rozczarowany, jeśli tak się nie stanie.

"To był dla mnie wielki zaszczyt. Bardzo chciałbym pełnić rolę kapitana reprezentacji Anglii. Jeśli jednak tak się nie stanie, nie będę z tego powodu cierpiał na bezsenność. Zawsze będę na każde wezwanie reprezentacji i nie będzie miało znaczenia to, kto będzie kapitanem. Chcę wygrywać trofea i tak naprawdę potrzebujemy w składzie jedenastu kapitanów, a nie tylko jednego." - zakończył Rio.

Bardzo go cenię i jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Widać, że Rio jest też Diabłem z krwi i kości.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
02-04-2008 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #23
Re: Rio Ferdinand
Byłoby super gdyby już został z nami już do końca kariery. Wielki piłkarz w wielkim klubie Big Grin i niech tak pozostanie. Ale jeśli chodzi o kontrakt to i pewnie jakaś podwyżka...ehh i co na to Brown powie?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-04-2008 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Rio Ferdinand
Zmartwiła mnie kontuzja Rio w meczu z Boro. Dzisiaj zostało wydane oświadczenie, że nie ma żadnego złamania, więc jest szansa na niezbyt długą absencję. Na konferencji prasowej przed meczem z Romą Ferguson ma poinformować kiedy wróci nasz stoper na boisko.


Fan United od 1992 roku
07-04-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Rio Ferdinand
I chwała bogu, bo nie wyobrażam sobie obrony United z samym Ferdinandem... a co dopiero, jakby na Romę albo Barcelonę mieli wyjść Brown, Pique, ołszej i evra. I niestety wychodzi brak ławki rezerwowych w obronie, jeden Vida się posypał i mamy efekty... Dobrze że Gary powoli wraca, może odciąży prawą stronę i wtedy brown przejdzie do środka.
07-04-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Rio Ferdinand
ring0 napisał(a):I niestety wychodzi brak ławki rezerwowych w obronie
To nie całkiem tak, bo Ci których mamy na ławce w większości klubów mieli by miejsce w podstawowym składzie. Brown, Pique, O'shea, Silvestre to naprawdę dobrze wygląda na papierze. Problem w tym, że Vida i Rio podnieśli tak wysoko poprzeczkę, że bez nich kuleje gra całego zespołu. Co z tego jak dobrze gramy w ataku, jak w każdej chwili może się chwila słabości przytrafić O'shea czy Brownowi. A w meczach, które nam pozostały nie ma miejsca na słabsze momenty.


Fan United od 1992 roku
08-04-2008 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #27
Re: Rio Ferdinand
sebos_krk napisał(a):Brown, Pique, O'shea, Silvestre to naprawdę dobrze wygląda na papierze.
Czy na pewno? Spójrz na Chelsea, gdzie Terry i Carvalho mają w zastępie Alexa i Ben Haima. Moim zdaniem to jest prawdziwa obsada środka obrony. Podkreślam środka, bo w tej chwili to Silvestre, Brown i O'Shea raczej rzadziej występują na środku. Ja byłbym za sprowadzeniem środkowego obrońcy i stosowania rotacji na zasadach, że głównie gra Rio i Vidic, ale czasami też zmiennik. Ewentualnie jak sprawdzi się Pique (o ile zostanie) to on mógłby być takim zmiennikiem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-04-2008 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Rio Ferdinand
Rio może wystąpić w dzisiejszym meczu z AS Romą !!! Kontuzja nie okazała się na tyle poważna żeby przeszkodzić mu w występie, a więc jeśli to prawda to nie mamy się czego obawiać w meczu z Rzymianami.
Możliwe jest również to że zagrają Gary oraz Mikael...
09-04-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Rio Ferdinand
A jak wyglądają szanse Rio na mecz przeciwko Arsenalowi?

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-04-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Rio Ferdinand
Oskar napisał(a):A jak wyglądają szanse Rio na mecz przeciwko Arsenalowi?
Jeśli jest duże prawdopodobieństwo, że dziś wystąpi to chyba logiczne, że na wystep z kanonierami ma jeszcze większe szanse.


Fan United od 1992 roku
09-04-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości