Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio Ferdinand
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Rio Ferdinand
Jakub T napisał(a):Czytać to ja umiem i wiem że pauzuje 6 tygodni, a w swojej wypowiedzi poruszyłem inny problem, ale nie będę go drugi raz objaśniał.

Nie musisz mi tłumaczyć bo rozumiem o co Ci chodzi ale ja uważam że jak Rio odejdzie to nie będzie to dla mnie wielkie zdziwienia bo Ferdinand ostatnio aktywniejszy był poza boiskiem (biznesy 8-) ) niż na nim ... a jednocześnie piękne jest wsparcie kibiców ale cholernie irytujące jest nieobiektywne ocenianie zawodników przez kibiców ale to nie w tym temacie i nie przy tej okazji

Chcę aby wrócił i oby to było jak najszybciej chociaż obawiam się że jak to plecy to że będzie z leczeniem Obertana :/

Prawda taka ,że tylko czekam kiedy Evans wypadnie ze składu bo z jego kostką też nie jest zbyt dobrze i wiadomo to nie od dziś.
05-11-2009 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #137
Re: Rio Ferdinand
Biznesy Rio zaczęły kłuć w oczy dopiero przy spadku formy. Kiedy on i Vida tworzyli najlepszy duet stoperów świata, nikomu to nie przeszkadzało.
bobsley napisał(a):Chcę aby wrócił i oby to było jak najszybciej chociaż obawiam się że jak to plecy to że będzie z leczeniem Obertana
Napisz to jakoś po ludzku, bo nie można zrozumieć.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-11-2009 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Rio Ferdinand
Co do Obertana i jego pleców to jak wspominał SAF, we Francji nawet do końca nie wiedzieli co mu jest i dlatego leczenie się tak przedłużyło; tutaj Rio ma diagnozę natychmiast i podjęto odpowiednie kroki do wyleczenia, a jak to się potoczy, oby szybko i sprawnie.

Co do Evansa to rzeczywiście miał coś z kostką i grał nie tak dawno na blokadzie, dobrze żeby Brown wrócił do najwyższej dyspozycji żeby go zastąpić w razie czego.
06-11-2009 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #139
Re: Rio Ferdinand
Plecy to jedna z gorszych kontuzji dla stopera. Czyli zwykle wysokiego, dobrze zbudowanego faceta. Już to wcześniej pisałem- Gary Pallister również miał z tym duże problemy. W przypadku Rio też się to będzie powtarzać. Mam nadzieję, że nie będzie to aż tak uciążliwe i przede wszystkim na dłuższą metę nie będzie wpływało na formę.
Jonny Evans będzie miał okazje sporo sobie pograć.


Fan United od 1992 roku
06-11-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #140
Re: Rio Ferdinand
Z identycznym problemem ostatnio zmagał się Nesta. Cały zeszły sezon spędził na leczeniu się. Może lepiej, żeby Rio poszedł w ślady Hargo i wyleczył się do końca? O ile to jest w ogóle możliwe, bo pleców się raczej, tak jak kolan, nie da zoperować. A jeśli da, to bym nawet wolał, żeby Rio całą resztę tego sezonu spędził u lekarzy i rehabilitantów, co by jeszcze z niego był pożytek na parę następnych lat.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-11-2009 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #141
Re: Rio Ferdinand
Minęło już kilka dobrych tygodni i wydaje się, że sugestia Matysa wydaje się najlepszą. Wielka szkoda dla Rio, bo pewnie nigdy już nie będzie miał takiej szansy na medal na Mundialu jak w tym roku, ale z drugiej strony problemy z plecami nie pozwalają mu już od dobrych miesięcy na pokazanie pełni umiejętności. Osobiście obawiam się, że Rio już nigdy nie wróci do pełni formy, co jest o tyle smutne, że IMO Ferdinand to obrońca doskonały, a takiego pewnie nie znajdziemy jeszcze długo. Szkoda, że problemy dotknęły go wtedy, kiedy w końcu świat zaczął go doceniać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-12-2009 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Rio Ferdinand
manusite.pl napisał(a):19-letni mieszkaniec Londynu - Sanchez Ming kiedyś był nieźle zapowiadającym się juniorem w Crystal Palace, jednak gdy na jego oczach zamordowano jego najlepszego przyjaciela, postanowił go pomścić. Niewiele brakowało, a rzeczywiście stałby się bandytą - uratował go od tego obrońca Manchesteru United - Rio Ferdinand, który jest członkiem fundacji "Żyj marzeniami."

Fajnie, że prócz korzystania z życia - robienia sobie jaj z kolegów, nagrywania filmów itp., Rio nie zapomniał jak sam rozpoczynał swoją karierę i pomaga młodym ludziom w realizacji ich marzeń (jak można wyczytać w dalszej części artykułu - z dobrym skutkiem).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-12-2009 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #143
Re: Rio Ferdinand
Cytat:Władze Federacji Angielskiej potwierdziły, że Rio Ferdinand zaprzeczył zarzutom o niesportowe zachowanie i przemoc w ostatnim meczu meczu ligowym z Hull City - informuje oficjalna strona internetowa Manchesteru United.

"Obrońca Manchesteru United Rio Ferdinand zaprzeczył zarzutom o stosowanie przemocy wobec zawodnika Hull City" - brzmi oficjalny komunikat FA w tej sprawie.

"Ferdinandowi zarzucano niesportowe zachowanie wobec napastnika Hull City Craiga Fagana w drugiej połowie meczu z 23 stycznia bieżącego roku."

"Odwołanie Ferdinanda zostanie rozpatrzone na posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej w czwartek 28 stycznia."

W związku z tym Rio Ferdinand będzie mógł zagrać w dzisiejszym meczu w półfinale Carling Cup z Manchesterem City, ale jeśli FA negatywnie rozpatrzy jego odwołanie, to może zostać zawieszony nawet na więcej niż trzy mecze i nie zagrałby wtedy w spotkaniach ligowych z Arsenalem, Portsmouth, Aston Villą i Evertonem.
Z jednej strony dobrze, a z drugiej znów 4 mecze odpoczynku.
Co do tego uderzenia, to szczerze mówiąc jestem wściekły, bo Rio zachował się jak dzieciak w tamtej sytuacji...



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #144
Re: Rio Ferdinand
Nie dość, że czekaliśmy na jego powrót wystarczająco długo, to teraz w idiotyczny sposób sprawia, że znowu odpocznie od piłki. Wątpię, żeby uniknął kary, ale mam nadzieję, że z Arsenalem jeszcze będzie mógł zagrać. Jak nie to kiszka... :/
27-01-2010 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #145
Re: Rio Ferdinand
W tym sezonie było niejedno takie starcie (nawet bodaj Vidica z Rodallegą...chyba, że to w tamtym) i w wielu przypadkach nikt kary nie dostał. I niech mi ktoś powie, że dobrze być Anglikiem w czołowym klubie PL :lol:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2010 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #146
Re: Rio Ferdinand
michal85 napisał(a):I niech mi ktoś powie, że dobrze być Anglikiem w czołowym klubie PL :lol:
Gwoli sprawiedliwości, to Rooney'owi się parę razy upiekło, w których spokojnie mógł za pyskówki zbierać kartkę za kartką, albo za jakieś ostre zagrania. Zwłaszcza 2-3 lata temu. Ale chyba jako reprezentant Anglii, ich jedyny wartościowy napastnik, miał taryfę ulgową u sędziów.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-01-2010 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #147
Re: Rio Ferdinand
Ciekawe, czy Rio będzie miał taryfę ulgową teraz, jak został kapitanem reprezentacji Anglii.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2010 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Rio Ferdinand
Myślałam, ze opaskę dostanie Rooney, ale Rio to dobry wybór.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-02-2010 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Rio Ferdinand
Rio był zastępcą Terry'ego, dlatego decyzja Capello nie powinna być zaskakująca.

IMO Rooney nie jest najodpowiedniejszą osobą (przynajmniej w tej chwili) na funkcję kapitana reprezentacji.

Świetnie, że to Rio jest kapitanem, a nie Gerrard. :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-02-2010 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #150
Re: Rio Ferdinand
RoM napisał(a):Rio Ferdinand played for half an hour in Tony Carr’s testimonial match at Upton Park tonight.

The United defender, who has been missing for the past three games, got the train down to London at 9am this morning to take part in the game to play for the West Ham Academy All-Stars.

The Guardian has an interesting insight: With Chelsea concentrating on winning the title on Sunday, Frank Lampard, Joe Cole and John Terry were not allowed to play but all three were present at Upton Park.

I mean, it’s not as if United have an important game to concentrate on is it?

Ciekawe czy grał za zgodą SAFa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-05-2010 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości