Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Ligi Piłkarskie
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Inne Ligi Piłkarskie
Tu bedziemy dyskutowac na temat innych lig. Takich jak: Liga Szkocka, Liga Holenderska, Belgijska... I tych bardziej mniej znanych.
26-04-2006 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nie wiem jak tam Artur Boruc, ale jak grał to puścil dzis w meczu z Hearts 3 gole, a jego druzyna Celtic Glasgow przegrała 3-0. Coś cienko, pewnie mały eksperyment wykonał Gordon Strachana, ale mają mistrza w kieszeni wiec nie ma co rozpaczać Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2006 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Widziałem wszystkie 3 bramki z tego meczu. Pierwszy gol samobójczy McManusa, Boruc został zaskoczony, możliwe również, że Słońce mu zaświeciło, ale mi się zdaje, że mógł to wyjąć. Druga bramka padła po rzucie wolnym, ale sędzia nie użył gwizdka, Artur został zaskoczony, ustawiał mur i nagle padła bramka, choć Polak lekko dotknął piłkę. Ostatni gol był po akcji sam na sam, więc małe szanse były na wybronienie tego strzału. Ale i tak Celtic ma już mistrza, więc nie muszą się tak przejmować.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-04-2006 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja również widziałem ten mecz. Był na Polsat Sport. Całe to spotkanie Celtic Glasgow sprzedał. Dał wygrać Hearts, ponieważ chciał, aby Glasgow Rangers nie weszli do żadnego europejskiego pucharu. Taki jest football...

Manchester United
30-04-2006 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat: Dał wygrać Hearts, ponieważ chciał, aby Glasgow Rangers nie weszli do żadnego europejskiego pucharu. Taki jest football...
Stary niekiedy pomyśl co napiszesz bo to teraz mnie tak rozbawiło, że prawie z krzesła spadłem. Specjalnie przegrali by Glasgow nie weszło do Europejskich Pucharów :lol: . Weź napisz wreszcie coś mądrego. :wink:

Celtic przegrał swoje spotkanie 3-0. Hearts w tym sezonie jest bardzo dobre. Celtic mógł pozowlić sobie przecież na przegraną, ponieważ mają Mistrza Szkocji w kieszeni. A to, że Artur puścił 3 bramki to mnie nie interesuje. Jednym zdarza sie lepszy dzień, a innym gorszym. A przecież wiemy, że Artur w Celticu miał napewno więcej dni lepszych niz gorszych. Więc napewno trener nie będzie miał mu za złe za to, że puścił 3 brameczki. Gorzej by było gdyby nie mieli mistrza, a tak mają Smile
01-05-2006 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Farmer16 napisał(a):
Cytat: Dał wygrać Hearts, ponieważ chciał, aby Glasgow Rangers nie weszli do żadnego europejskiego pucharu. Taki jest football...
Stary niekiedy pomyśl co napiszesz bo to teraz mnie tak rozbawiło, że prawie z krzesła spadłem. Specjalnie przegrali by Glasgow nie weszło do Europejskich Pucharów :lol: . Weź napisz wreszcie coś mądrego. :wink:

Niestety tym razem to Mich_gier ma racje... Kibice Celticu domagają się porażki z Hearts, aby zamknąć drogę do Ligi Mistrzów Glasgow Rangers. To jest pilka nozna, nie graja fair play moim zdaniem...

tak jak napisal Kuba, wszystkie gole padly nie z winy Boruca, ale moze on np. specjalnie ustawial tak dlugo mur, az strzela gola przeciwnicy, nie wiem, no po prostu nie wiem
01-05-2006 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:Niestety tym razem to Mich_gier ma racje... Kibice Celticu domagają się porażki z Hearts, aby zamknąć drogę do Ligi Mistrzów Glasgow Rangers. To jest pilka nozna, nie graja fair play moim zdaniem...

Skończcie już pisać te głupoty, jak Celtic może zamknąć drogę Rangersom :lol: Czytsa bzdura, poprostu koniec sezonu, rozluznienie w druzynie, zakładam sie ze nawet przez 5min. nie pomyśleli o tym, żeby odsunąć Rangers od pucharów. Głupie domysły..

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2006 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Inne Ligi Piłkarskie
dawisek napisał(a):Tu bedziemy dyskutowac na temat innych lig. Takich jak: Liga Szkocka, Liga Holenderska, Belgijska... I tych bardziej mniej znanych.

Ty mieszkasz w Holandii co nie ? Ja mam takie pytanie, nie orientujesz sie może ile kosztują bilety na lige holenderską i jak będzie wyglądała sprzedaż na Amsterdam tournee ? Z tego co słyszałem to na ligowy Ajax - Breda 15 E czyli dość tanio ale chce sie upewnić i coś mniej wiecej dowiedzieć o przed sprzedaży na tournee.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-05-2006 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Inne Ligi Piłkarskie
Manchesterowiec napisał(a):
dawisek napisał(a):Tu bedziemy dyskutowac na temat innych lig. Takich jak: Liga Szkocka, Liga Holenderska, Belgijska... I tych bardziej mniej znanych.

Ty mieszkasz w Holandii co nie ? Ja mam takie pytanie, nie orientujesz sie może ile kosztują bilety na lige holenderską i jak będzie wyglądała sprzedaż na Amsterdam tournee ? Z tego co słyszałem to na ligowy Ajax - Breda 15 E czyli dość tanio ale chce sie upewnić i coś mniej wiecej dowiedzieć o przed sprzedaży na tournee.

Offtopic
Wiesz nie moge powiedziec dokladnie ile kosztuje taki bilet, ale mam kolege w klasie ktory napewno bys sie o tym orientowal poniewaz on ma karte klubowa Ajaxu.
Jak sie od niego cos dowiem to Ci napewno dam znac.
Co jest rowniez dobrym rozwiazaniem to zobaczyc na stronie Ajaxu (<!-- w -->http://www.ajax.nl<!-- w -->) ile kosztuja takie bilety. Jest tam dostepny jezyk Angieslki, ale jak bedziesz chcial zebym Ci cos przetlumaczyl z Holenderskiego na Polski to mow, jestem do dyspozycji Smile

Ciampel -> No offtop, offtop, ale zostawimy, może takie info przyda się innym userom!
01-05-2006 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Celtic wygrał z drużyną Kilmarnock 2:0, jedną z bramek w tym meczu strzelił Maciej Żurawski, drugiego gola dla Celticu strzelił obrońca Stanislav Varga. Drugi Polak grający w drużynie z Parkhead Artur Boruc w tym meczu nie wystąpił, szkoleniowiec Gordon Strachan wpuścił na boisko David'a Marshall'a. Do końca sezonu został tylko jeden mecz, Celtic zagra z Aberdeen, fajnie by było gdyby Żuraw coś dołożył od siebie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #11
 
Nie widzalem gdzie wsadzic, wiec:

Pytanie: czy widzieliscie aby jakas druzyna wygrała w sezonie wszystkie mecze??
Ja tak. I nie patrzcie na lige, bo to okregowa, czyli V. W nazym rodzimym kraju.

Wszystko jest tutaj:
http://www.aluminium.lm.pl/liga.php?show=tabela

A niektore wyniki godne podziwu w czasie sezonu:
http://www.aluminium.lm.pl/index.php
Jest na dole po prawej, rudna jesienna i wiosena.

...i co Wy na to??

amor patriae nostra lex
07-07-2006 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Tym co nie wchodzą na Onet, polecam zaznajomić się z tym newsem. . .
http://sport.onet.pl/0,1248702,1361411,wiadomosc.html
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ogromny szacunek dla Piotra Nowaka. Człowiek juz nie pierwszy sezon prowadzi zespół z sukcesami i uważam, że zasłużenie osiągnął go zaszczyt prowadzenia najlepszych piłkarzy z ligi. Co nie zmienia faktu, że raczej meczu nie wygra. Lecz tutaj nie wynik, a styl jest ważny.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
25-07-2006 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
..i ruszyla Liga Szkocka. Moja jest z druzyn ktore lubie - Celtic wygralo 4-1 z Kilmarnock (pisownia). Zuraw strzelil 2 bramki. Widac bardziej odpowiada mu 4-4-2 niz mundialowe 4-5-1. Boruc takze rozegral cale spotkanie. Bravo Celtic. Ale The Boys (pis.) bedzialo mialo tam tylko 4 drudne mecze: 2 z Rangersami i 2 z Hearts...

amor patriae nostra lex
29-07-2006 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nie ma co się podniecać ograniem Kilmarnock, tudzież innych St. Mirren`ów. Prawdziwa walka będzie w LM, tam będzie można ocenić graczy Strachana.
Dziś swój mecz grły również "Serca". Ograli Dumferline 1-2...fajnie, bo chciałbym, aby wreszcie ktoś nowy zaczął liczyć się w tej lidze.
Inne wyniki:
Dundee United - Falkirk 1:2
Hibernian - Aberdeen 1:1
Inverness - St. Mirren 1:2
Jutro mecz Rangersów z Motherwell, zobaczymy jak zaprezentują się pod wodzą nowego trenera, Paula Le Guena.
29-07-2006 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Kompletnie zapomniałem oglądać mecz, cały czas żyłem meczem siatkówki pomiędzy Polską a Serbią i Czarnogórą. Żurawski był kompletnie bez formy, na MŚ nie zagrał tak jak oczekiwali od niego kibice, na ostatnich sparingach Celticu też nie grał dobrze, ale w lidze strzelił już dwie bramki. Nowy nabytek "The Bhoys", chodzi mi o Jarosika, strzelił już w swoim pierwszym ligowym meczu w barwach Celticu. Szkoda, że Brouc nie zachował czystego konta, ale ważne to, że wysoka wygrana.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2006 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości