Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Alan Smith
No właśnie Alan Smith. Jak wam się wydaje, czy Alan po powrocie po kontuzji będzie miał miejsce w pierwszym składzie i jak dalej potoczy się jego kariera na Old Trafford. Co sądzicie o jego poprzedniej dyspozycji. Jednak ja martwie się tym ,że po wyleczeniu kontuzji Alan będzie przechodził długie rehablitacje i jego forma nie będzie stablna. Oraz wiadomo, że po takim uszkodzeniu kostki, każda następna kontuzja moze skończyć się tragicznie. Zapraszam do dyskusji.
26-04-2006 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Załamała mnie wiadomość, że Smith jest kontuzjowany. Boję się, że może być z nim podobnie jak ze Solskjaer'em, długie leczenie kontuzji, rehabilitacja, powrót do gry i kolejna kontuzja. Alan jest jeszcze dość młody, w piłkę grać będzie długo, ale czy u nas w pierwszym składzie i czy w ogóle w naszy klubie :?: Jeśli Fergie sprowadzi latem środkowego pomocnika, a powinien to zrobić, to będzie trudno mu się przebić do pierwszego składu, z Paul'em Scholes'em jest podobnie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja myślę, że po kontuzji Alan ponownie będzie występował w roli napastnika. Przynajmniej mam taką nadzieję. W środku już raczej nie będzie dla niego miejsca, bo Ferguson prawdopodobnie sprowadzi kogoś na tą pozycję. Alan powinien ponownie zacząć walczyć o miejsce w pierwszym składzie z Ruudem, Waynem i Louisem. Być może będzie to trudne, ale sam Ferguson mówił, że będzie częściej stosował przetasowania w ataku, więc szanse na pokazanie na pewno by miał. Wszystko zależy od Fergusona, bo to pewnie jego decyzji podporządkuje się Alan.
Jednak niezależnie od wszystkiego Alan zawsze będzie dla mnie wzorem prawdziwego Diabła. Zacytuję zdanie, jakie kiedyś Red miał w sygnaturce: Alan, jesteś wielki!
26-04-2006 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja wam powiem jedno ja go nie trawie jakiś dziwny jest

admin
prosze rozwijaj swoje mysli szerzej, inaczej posty jak ten beda usuwane bez podania przyczyny
26-04-2006 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Widać było jak walczył w meczach ale gdy wroci po kontuzji nei bedzei juz gral tak dobrze. Sad

admin
prosze rozwijaj swoje mysli szerzej, inaczej posty jak ten beda usuwane bez podania przyczyny
26-04-2006 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jeśli już wróci, to wątpie że do 1. składu... chyba że jako pomocnik, bo raczej napastników nie wyprze ze składu. Ale wiadomo, kontuzje sie zdazaja Smile Bardzo go lubie, ale nie ma miejsca dla niego jako napastnika w 1.skladzie, a grajac w rezerwie nie robilby postepow, a by sie cofal
26-04-2006 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oto co powiedział Alan Smith po podpisaniu kontraktu z Diabłami:

"Bardzo dużo nauczyłem się grając w Leeds. Spędziłem tam wspaniałe lata mojego życia i chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy są sympatykami tego zespołu. Wierzę, że teraz nadszedł czas zmian, a Manchester United jest wspaniałym zespołem, który pomoże mi się rozwinąć. Dołączając do jednej z najlepszych klubów na świecie czuję się naprawdę fantastycznie. Cieszę się, że będę mógł stanąć przed nowymi wyzwaniami"

Manchester United
26-04-2006 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jak dla mnie Alan Smith to zawodnik jedynie na ławkę rezerwowych w tak wielkim klubie jak United. Niestey jego technika ma wiele do życzenia, kreatywność nie jest również jego mocną stroną. Chciałbym tylko, żeby cały zespół nauczył się od niego woli walki i determinacji, bo poza Rooneyem nie widzę zawodnika z tak wielkim sercem do gry jak on!!!
26-04-2006 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Alan to mój drugi ulubiony zawodnik w United i bardzo boję się o jego przyszłość. Po powrocie do jako takiej formy może mu zabraknąć miejsca w pierwszym składzie. Moim zdaniem głupotą było by ponownie ustawianie go na pozycji napastnika. Od roku na niej nie grał, więc po co tak przerabiać tego zawodnika. Sam powiedział, że jest już pomocnikiem i na atak nie wróci, bo jego miejsce jest na środku boiska. Mam nadzieję, że nawet, gdy MU kupi jakiegoś dobrego playmaker'a, to Smith będzie zaliczał dużo występów, a przede wszystkim udanych.
27-04-2006 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Kod:
Boss Manchesteru United, Sir Alex Ferguson powiedział, że Alan Smith może powrócić do gry przed końcem sierpnia. Oznacza to, że nie zagra w przedsezonowym tournee po Afryce.

25-letni Smith, który może grać w napadzie lub w pomocy, złamał nogę i zwichną kostkę w przegranym meczu FA Cup z Liverpoolem.

„Alan sprawuje się bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z jego postępów.” – powiedział Sir Alex Ferguson – „Kiedy odniósł kontuzję, powiedzieliśmy mu, że do gry wróci za sześć lub siedem miesięcy, czyli przed końcem sierpnia lub wczesnym wrześniem.”
Szkoda, że nie pojedzie, bo mógłby doskonalić swoją grę w pomocy. Potwierdziły się jednak przewidywania, że wróci dopiero na początku sezonu, a szkoda.
07-07-2006 07:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Boss Manchesteru zapowiedział ,ze Alan'a czekają dwa powroty...do zdrowia :wink: i do napadu :wink: :roll: Alek Alek !! Co ty wyprawiasz z tym chłopakiem ?! Ostatni sezon można powiedzieć, że stracony bo co rasowemu napastnikowi po grze w środku pola było :x Ruud odchodzi ,a zaden Torres do nas i tak by nie przyszedł więc decyzja słuszna. Ciekawe jak będzie zestawiona linia ataku teraz -Rooney-Saha-Smith-Ole-Rossi-...

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
19-07-2006 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Fred The Red napisał(a):Boss Manchesteru zapowiedział ,ze Alan'a czekają dwa powroty...do zdrowia :wink: i do napadu :wink: :roll: Alek Alek !! Co ty wyprawiasz z tym chłopakiem ?! Ostatni sezon można powiedzieć, że stracony bo co rasowemu napastnikowi po grze w środku pola było :x
Wrrrr... :roll: Optowałem za pozostaniem Alana w pomocy...Poczynał sobie nieźle, a teraz znów musi wracać do ataku. Mam nadzieję, że nie odbije to się na jego formie, oczyiwiście po powrocie do zdrowia.
19-07-2006 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
No to znowu stracone kilka tygodni na przystosowanie się do nowej pozycji. A wogóle jest ktoś kto zastąpi Smitha w tym środku pola? Słabo to widzę, bo przecież z przodu to już Saha i Rooney jest, no ale napastnicy się najwięcej kontuzjują, więc Alan czasem se będzie mógł wejść z ławki.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
20-07-2006 07:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Roy_v_beck napisał(a):No to znowu stracone kilka tygodni na przystosowanie się do nowej pozycji. A wogóle jest ktoś kto zastąpi Smitha w tym środku pola? Słabo to widzę, bo przecież z przodu to już Saha i Rooney jest, no ale napastnicy się najwięcej kontuzjują, więc Alan czasem se będzie mógł wejść z ławki.

Może jest to zapowiedź kupna jakiegoś pomocnika, skoro Smithy ma grać w napadzie ? Smile Bardzo na to liczę, bo już kiedyś pisałem, że nie widzę Smitha w pomocy.No i wogóle o jakiej nowej pozycji mówisz ? Przecież przez większość swojej kariery grał jako napastnik...
20-07-2006 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
redbox napisał(a):Może jest to zapowiedź kupna jakiegoś pomocnika, skoro Smithy ma grać w napadzie ? Smile Bardzo na to liczę

Również na to liczę. Mnie ta opcja powrotu do napadu osobiście cieszy, o ile będzie właśnie ten transfer na środek pomocy. Zdaje mi się, że Smith zawsze lepiej czuł się w ataku, ale nie powiem, że jako pomicnik radził sobie źle. Wręcz przeciwnie, robił to co do niego należało. Szybkiego powrotu do zdrowia Smithy :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-07-2006 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości