Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Nemanja Vidic
Nemanja, ostatnio wygryzł ze składu Wes'a Browna i spisuje sie wręcz wysmienicie, momentami gra nie pewnie, ale dopiero aklimatyzuje sie na Wyspach i mozna mu to wybaczyc.. Jak to na niego mówią, połaczenie Terrego i Ferdinanda Smile
26-04-2006 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Moinm zdaniem bardzo dobry ruch transferowy Fergusona, jeden z niewielu w ostatnim czasie. Silny fizycznie, zdecydowwnay w swoich interwencjach, a co najważniejsze coraz lepiej wkomponowuje się w zespół. Z meczu na mecz będzie coraz więcej znaczył w M.U. Takiego środkowego obrońcy już dawno nie było u boku Ferdinanda. Wierze, że zaakceptuje klimat i warunki Wysp i na długi czas zadomowi się na Old Trafford!!!
26-04-2006 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Trafiony transfer Fergusona, pomimo tego, że gra stosunkowo krótko w MU, nie zdąrzył się jeszcze na dobre zaaklimatyzować w zespole, to i tak zaliczył już kilka dobrych meczów. Mam nadzieje, że gdy już będzie przyzywczajony to będzie systematycznie grał w środku obrony u boku Rio Ferdinanda, bo ja obecnie tak widzę naszą oborne.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Bardzo młody i przyszłościowy zawodnik naszej ekipy. Twardy obrońca. Dla mnie na poczatku dużym zaskoczeniem było jego częste mecze w pierwszym składzie, uważałem, że potrzebuje minimum pół roku na solidną aklimatyzację, jak się potem okazało, że poszła mu o wiele sprawniej i chyba już czuje się dość pewny gry na swojej pozycji. Nieustępliwy i inteligenty, ustrzega się jakichkolwiek błędów. Smile
27-04-2006 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Brakowało nam w obronie kogoś takiego jak Nejmana. Jest twardy, silny, waleczny i ma świetne warunki do gry. Był to jeden z lepszych transferow Fergusona w ostatnim czasie. Nemanja i Rio tworzą świetną parę defensorów, których nie łatwo jest przejść. Cieszy to żę Vidic tak szybko zaaklimatyzowal sie na wyspach Smile
27-04-2006 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ten obrońca przypomina mi swoją grą Stama takie same warunki fizyczne oraz podobna twarda na pograniczu faulu gra
27-04-2006 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Również uważam, że to bardzo dobry ruch transferowy Fergusona. Vidic jest bardzo silnym, agresynym i nie przebierającym w środkach obrońcą. Bardzo dobrze pasuje do angielskiego stylu gry i mam nadzieję, że będzie podporą defensywy MU przez następne kilka lat. Zobaczymy, jak będzie się spisywał w przyszłym sezonie.
27-04-2006 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Obiecujacy zawodnik. Mamy teraz dosyc sporo obroncow, wiec zaostrzy sie rywalizacja i mam nadzieje ze pozytywnie wplynie na wyniki United. Musze przyznac, ze zanim przyszedl na Old Trafford nic o nim nie slyszalem.
27-04-2006 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Sprowadzenie Serba na OT było sporym zaskoczeniem dla kibiców Czerwonych Diabłów . Chyba nikt nie spodziewał się , że były partner klubowy Kowalewskiego zasili szeregi naszej drużyny.

Osobiście nie mogłem doczekać się jego debiutu w barwach MU , który trzeba było przekładać ze względu na brak formy spowodowny różniącymi się terminarzami ligi rosyjskiej i Premiership.

Ale kiedy zagrał już kilka spotkań pokazał , że nadaje się do Unieted.Lubi grę fizyczną,świetnie gra głową,nie boji się starć z napastnikami przeciwników , a te cechy plus bałkańska nieustępliwość tworzą z niego świetne wzmocnienie lini defensywnej Man Unieted.
29-04-2006 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nemanja pokazal w kilku meczach, ze jest dobrym transferem, ale niestety chyba wiemy wszyscy jak zagral w meczu z Tottenhamem, co akcja blad Vidicia, ale tak czy tak wydaje mi sie, ze kazdy (nawet najlepszy) zawodnik moze miec jeden gorszy mecz, ciekawi mnie czy zagra dzis z Chelsea.
29-04-2006 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
nervix napisał(a):ciekawi mnie czy zagra dzis z Chelsea.

Zagrał i jest współwinny utraty 2 bramek...

Ogolnie Serb jest dobrym obronca,swietne warunki,do tego ta walecznosc,lecz jak narazie miewa wahania formy,mysle ze to przez nowy klimat. On jeszcze sie dobrze nie przystosowal do nowego życia w Angli.
W nastepnym sezonie powinien byc juz pewny siebie.
30-04-2006 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Skull napisał(a):
nervix napisał(a):ciekawi mnie czy zagra dzis z Chelsea.

Zagrał i jest współwinny utraty 2 bramek...

Ogolnie Serb jest dobrym obronca,swietne warunki,do tego ta walecznosc,lecz jak narazie miewa wahania formy,mysle ze to przez nowy klimat. On jeszcze sie dobrze nie przystosowal do nowego życia w Angli.
W nastepnym sezonie powinien byc juz pewny siebie.

Niestety nie tylko Vidić jest winny utraty tej bramki, ale Rio sie tam głównie nie popisał tak jak powiedział komentator Joe Cole zrobił z niego wiatrak. :?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
30-04-2006 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cytat:Ogolnie Serb jest dobrym obronca,swietne warunki,do tego ta walecznosc,lecz jak narazie miewa wahania formy,mysle ze to przez nowy klimat. On jeszcze sie dobrze nie przystosowal do nowego życia w Angli.
W nastepnym sezonie powinien byc juz pewny siebie.

Serb sam przyznał w jednym z wywiadów ze na początku było trudno mu sie zaaklimatyzować w zespole z OT. Juz jest lepiej, no ale to widać gołym okiemm, że czasami popełnia głupie błędy, nie mniej jednak wygryzł ze składu Wes'a Brown'a, jak wiemy Anglik juz od 4-5 meczy jest po kontuzji. Mi sie osobosice bardzo podoba gra Serba, jest waleczny i zostawia wiele sił na boisku, mecz z Arsenalem to chyba jego jak narazie najlepszy wystep, a z Chelsea najgorszy.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2006 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):a z Chelsea najgorszy.

Jednak w tym spotkaniu cała drużyna zagrała źle, a już szczególnie obrona - każdy coś zawalił. Oczywiście nie można tym całkowicie usprawiedliwiać Nemanji, ale należy wziąć pod uwagę, że cała defensywa miała nienajlepszy dzień.
30-04-2006 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
peja-1991 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
powiem wam zę zaskoczył mnie bardzo pozytywnie... gra bardzo dobrze w obronie ale widac ze nie oswoił sie jeszcze na 100% z wszystkimi rywalami.. bo z Chelsea zagrałsłabo ale niestety nie tylko on ... cały zespół zagrał koszmarnie...
jak widać ostatnio bez formy jest Rio Ferdinand, a więc mozę dobrze by było aby zawodnik któy zarabia 100 tyś Ł tygodniowo usiadł na ławce a w obronie by zagrał Wes z Namanją ?? co wy na to... :twisted:
05-05-2006 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości