Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
A gdzie jest w ogóle napisane, że ktoś koniecznie musi odejść? Jest dobrze, zwycięskiego składu się nie zmienia, więc analogicznie - dobrze grającej ekipy też Wink Poza tym nikt nie gra prawdziwej klapy, najgorzej to jedynie przeciętnie, ale sami przyznacie, iż co najmniej połowa zawodników jest w wyśmienitej formie. Lepiej się skoncentrować nad kolejnymi spotkaniami niż zawracaniem sobie głowy sprzedażą kogoś "na siłę" ...

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2007 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Pejter napisał(a):Wes jest zawodnikiem bardzo dobrym

Nie tylko bardzo dobrym jak i również wszechstronnym, ponieważ Wes Brown może zagrać w środku obrony, a także na prawym skrzydle, a takich zawodników w kadrze trzeba trzymać. Zresztą Pejter i Ciampel już wszystko napisali, co powinni, nikogo na siłę wyrzucać nie można.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-01-2007 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
To prawda, obecnie dysponujemy bardzo silnym składem, a i mamy zdolnych młodych zawodników, którzy będą w przyszłości godnie reprezentować nasz klub. Nie mamy znowu tak obszernej kadry, która wymagałaby odchudzenia i tak jak mówicie, nikogo na siłę wyrzucić nie mozna, więc nalezy się cieszyć, że nie mamy zawodników, których trzeba na siłę wyrzucać. Trzeba ich raczej trzymać jak skarb :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
21-01-2007 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja myślę że,powinien odejść John'o Shea (o ile jeszcze jest w MU). Dla mnie to jedna wielka kicha! Dlaczego????
A dlatego ponieważ, na boisku w ogóle nie myśli! Nie wie co zrobić z piłką,unika też piłki tylko on powinien odejść!!!!!!
:twisted:
25-01-2007 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
ziomo napisał(a):na boisku w ogóle nie myśli

Wiesz, może rzeczywiście dysponujemy lepszymi zawodnikami i nie potępiam twojej opinii o odejściu Johna, ale wydaje mi sie troche dziwna twoja argumentacja. Co miałyby znaczyć słowa, że nie myśli na boisku? Według mnie jest to wartościowy gracz, może nie mieści się do pierwszego składu, ale żeby od razu takie teksty :?

Takie opinie są obrazą dla samego zawodnika, a poza tym odzwierciedlają to, że po prostu go nie lubisz. No i OK, twoja wola, ale ja bym na twoim miejscu napisał coś w style, że nie mieści się do składu, jest za słaby na United, popełnia zbyt wiele błędów. Widzisz, trochę inaczej napisane, a i wypowiedź bardziej kulturalna, a i osiągnąłeś w niej to co chciałeś.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-01-2007 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
O'Shea myśli na boisku, bo ostatnio nawet udawało mu się zaliczyć kilka bardzo dobrych prostopadłych podań Tongue Czeka go jednak jeszcze dużo pracy, aby stać się wartościowym piłkarzem, mogącym walczyć o pierwszy skład. Ja bym go na razie nie sprzedawał, choć gdybym miał wybierać pomiędzy odejściem jego a np. Heinze, zdecydowanie wybrałbym Johna.
25-01-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
ziomo napisał(a):A dlatego ponieważ, na boisku w ogóle nie myśli!

ziomo napisał(a):Ja myślę że,powinien odejść John'o Shea (o ile jeszcze jest w MU).

A Ty chłopie myślisz? :mrgreen:

I wcale nie jest z niego taki laik - w końcu gra u nas, a po znajomości tutaj się nie trafia. Może nie wyróżnia się jakimś wielkim talentem, ale grać potrafi, co zresztą nie raz już udowadniał. Nie będę go porównywał do Rio czy Gaby'ego, bo to nieco inna bajka, a co za tym idzie - inny poziom Wink Jednak po jakiego grzyba wy chcecie na siłę kogoś sprzedać? Skład i tak szeroki nie jest, więc kolejne osłabienie - nawet Johnem - wskazane by nie było.

capo di tutti capi

MUSC PL
25-01-2007 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
NIKT z MU nie odejdzeie! Dlaczego? bo każdy chce mieć na swoim koncie tytuł mistrza Premiership! Mamy 6 pkt przewagi nad Chelsea i wizja naszego ostatecznego tryumfu jest bardzo realna. No i o ile taki OLe, Giggs, Scholes, Neville, Ferdinand, Silvestre i O'Shea poznali co to zdobyć mistrzostwo Anglii... to cała młoda generacja: Ronaldo, Vidić, Rooney, Saha, Park, Richardson, Fletcher, Evra i doświadczony V.D.S nie mieli jeszcze nigdy w rękach pucharu mistrzów, a chcą tego bardzo, dlatego kurczowo będą się trzymać MU.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Co tak ci nowi userzy się uparli na konieczność wyrzucenia kogoś ze składu :?
Najpierw był Saha potem nawet Ferdinand, a teraz O'Shea. Czy w zwariowaliście? Dla czego koniecznie chcecie kogoś wyrzucić. Każdy, kto gra w United jest wartościowy i skoro jest w takim klubie jak Manchester United to chyba musi być dość dobry. Maje zdanie jest takie samo jak Ciampela i Stojkovica- nikt z Manchester United nie odejdzie i już. Chyba, że sam będzie tego chciał.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Stojkovic napisał(a):doświadczony V.D.S nie mieli jeszcze nigdy w rękach pucharu mistrzów

Edwin miał już puchar mistrzów w rękach, ale nie za wygranie Premiership Tongue

Ja bym się raczej nie przejmowałem takimi, co piszą, że ten musi odejść, aby przyszedł ten, który jest o niebo lepszy i napewno by się przydał. To są "znawcy" jakich mało, którzy więdza wszystko, szczególnie, czy ktoś gra w United (patrz: ziomo) :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zimowe okno transferowe już za nami, a co za tym idzie - nikt nie odejdzie. I w sumie dobrze. Sam Fergie wypowiadał się, że z obecnego składu jest zadowolony i nawet brak kupna kogoś przyjmie z uśmiechem na twarzy. Mamy kilka słabych punktów, ale na szczęście Silvestre jest coraz rzadziej wystawiany na tym felernym środku obrony i te "wady" Alex niweluje. Już możemy zacząć sobie myśleć, kogo by tu skazać na pożarcie w letnim oknie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Też jestem za tym żeby nikt nie odszedł z Man Utd!!!! Oby tylko po sezonie nie odszedł C. Ronaldo bo to by była klęska!!!
09-03-2007 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
:twisted: Sadze ze po tym sezonie powinien odejsc Louis Saha, w 2 kolejce jest jednym z najgorzej grajacych pilkarzy.
A Fergusson powinien kupic przynajmniej jednego bardzo dobrego napastnika
21-04-2007 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Master napisał(a):w 2 kolejce jest jednym z najgorzej grajacych pilkarzy.

Paradoks, bo w drugiej części sezonu Saha prawie w ogóle nie gra. Zastanów się co piszesz i zastanów się, kogo chcesz wyrzucać z zespołu.
21-04-2007 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
A jak Saha gra i strzela, to wszyscy się cieszą, że taki dobry. Nie rozumiem takich ludzi, którzy sugerują się jakimiś plotkami, że Ferguson niby powiedział, że Saha jest blisko odejścia. Ile to już razy Louis był w podobnej sytuacji, że był kontuzjowany i wielu chciało, aby odszedł, ale jak tylko wrócił i zaczął grać wspaniale wszyscy się zachwycali. Żal komentarzy...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-04-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości