Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
A ja natomiast sądzę, że wylecieć musi przede wszystkim Ferguson, który dopuścił do wczorajszego remisu, następnie Ronaldo, bo ostatnio coraz mniej strzela. W ogóle najlepiej rozwiązać cały klub i przerzucić się na Chelsea ...

Istnieje coś takiego jak wiara. Saha już kilkakrotnie udowadniał nam swą wartość i determinację, by po ciężkim okresie bez gry powrócić w kapitalnym stylu. Jak widać to do niektórych nie przemawia, a po jednym rezultacie nie po myśli Diabłów już jesteście żądni reform i natychmiastowych zmian.

Kibicujecie UNITED tylko dla wyników? W takim razie szczerze współczuję.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-04-2007 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Tu się zgadzam. Po co chcecie kogokolwiek sprzedawać? Źle grają czy co? Popatrzcie na bilans bramkowy! Chcecie zrobić z MU drugą Barcelonę czy Chelsea? Słabszy sezon i odrazu wylot z drużyny... Na śmierć pójdę za United czy będziemy mistrzami, czy na samym dnie!

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-04-2007 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Stojkovic napisał(a):Na śmierć pójdę za United czy będziemy mistrzami, czy na samym dnie!
Ja też zgadzam się. Jeśli się ich kocha to wybaczy im się pare meczów gorszych ale żeby tak od razu sprzedawać?

dajmy im szanse poprawy-ale co przecież są w półfinale LM w finale Fa Cup mają 1 miejsce w lidze a wy narzekacie. z klubem trza być na dobre i na złe a nie tylko gdy wygrywa. ja pójde za nimi na koniec świata i jeszcze dalej. to jest coś więcej niż klub to miłość i będe ich kochać do końca świata i jeden dzień dłużej :twisted:
26-04-2007 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #49
JacuZLasu
Jest kilku zeby wyrzucic a wewentualnie wymienic jest nim o'shea brawa z dzisiejszego gola ale grasz nie równo :wink:. Kolejnym kolega takim jest juz stary solskiear moze zostac ale kupic młodego piłkarza albo rossiego juz nie wypoozyczac :twisted:
28-04-2007 22:15
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
JacuZLasu napisał(a):jest nim o'shea brawa z dzisiejszego gola ale grasz nie równo

O'Shea jest według mnie bardzo przydatnym zawodnikiem i ciągle się rozwija. Ja bym go jeszcze zostawił, bo może pełnić dla nas rolę taką, jak kiedyś Phil Neville - czyli tam gdzie wymaga tego sytuacja, tam gra. Taki zawodnik jest potrzebny w składzie.
28-04-2007 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #51
 
Pejter napisał(a):Taki zawodnik jest potrzebny w składzie.


Potrzebny ale taki zawodnik który by miał wyszkolona jedna porzadnie pozycje np zastepca garego a o'shea jest uniwersalnym zawodnikiem ale na zadnej pozycji nie gra z polotemSmile
28-04-2007 22:39
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
No i właśnie dlatego jest potrzebny w składzie. Chodzi mi właśnie o takiego uniwersalnego zawodnika. Nie każdy może grać z takim polotem jak Ronaldo. Daj szansę Johnowi :wink:
28-04-2007 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #53
 
Pajter dobra przekonałes mnie ale co powiesz na to by wyrzucic juz wogóle niepotrzebnego nam silvestra on juz sie wypalił nieudany transfer Fergusona powinien odejsc rok temu i zostawic na jego miejsce Pique to jest obronca młody i by Ferguson wprowadzał powoli kolejnego mega talenta jego wiec powiniec cos z tym zrobic po drugie pramkostrzelny 5 bramek w Premier Division niepowstydził by sie nawet Rio
28-04-2007 22:58
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Jakimś wielkim zwolennikiem talentu Silvestre'a nie jestem i gdyby odszedł nie płakałbym, ale zobacz, jakby się teraz przydał, gdy mamy kłopoty w obronie.

Zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja, kiedy wróci Pique (jeśli wróci).
28-04-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #55
 
Musi ten chłopak wrucic jesli ferguson go nie przekona by został to zrobi tak jak Barcelona z FABREGASEM przydał by sie kazdy porzadnie grajac obronca teraz ale silvestr popełnia wiele błedów co mnie najbardziej sie niepodoba wole juz dozo bardzie browna a moze ktos poda Piłkarza, gracza który był by godnym zastepcą Vidica i Rio ale pochodzacy z Premierschip i nie grajacy w ARSENALU I CHELSEAc ok?
28-04-2007 23:09
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ja obecnie nie widzę nikogo w składzie United, kto miałby opuścić zespół. Prawie każdy zawodnik jest bardzo przydatny, taki zespół pokroju nie ma praktycznie jakiś słabiaków w drużynie. Każdy zawodnik od czasu do czasu pokaże swoje umiejętności, niektórzy prezentują stałą formę, inni zaś nie. Niektórzy mają też gorsze dni, ale to nie oznacza, że trzeba kogoś odrazu wyrzucać. Skład mi (wiem, że mam mało do powiedzenia, ale jak wyrażam opinie, to wyrażam Tongue ) jak najbardziej pasuje i nie zmieniałbym w nim nic, prócz jakiś drobnych transferów Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #57
 
Kuba ale zeby kogos kupic trzeba juz niestety sprzedac jak mamy kupic napastnika to trzeba sprzedac jakigos naspastnika Smile po co nam 5 napastników. No wsumie wiekrza rywalizacja i kazdy w kazdym meczy bedzie chciał sie pokoazac jak od najlepszej strony ale wszystko ma dwie strony tą "dobra" i ta "zła"
29-04-2007 07:42
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Pejter napisał(a):Jakimś wielkim zwolennikiem talentu Silvestre'a nie jestem i gdyby odszedł nie płakałbym, ale zobacz, jakby się teraz przydał, gdy mamy kłopoty w obronie.

Zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja, kiedy wróci Pique (jeśli wróci).

Na chwilę obecną własnie widzimy jak potrzebna bardzo jest długa ławka, w przypadku takim Silvestre jest na wage złota. Sam Francuz po odzyskaniu miejsca w marcu mówił, że jest skłonny zostać, ja zawsze lubiałem jego grę i wierzę, że zostanie na Old Trafford. Sam Fergie nigdy nawet nie spekulował jego odejścia...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
JacuZLasu napisał(a):po co nam 5 napastników.

Jacu co Ty mowisz? Wystarczy popatrzeć na sezon. Ole nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie bez przerwy - nie te lata, Saha kontuzja z pół roku chyba? I kim Ty chcesz w ataku grać? Samym Rooneyem ? Efekt będzie jak w nielicznych meczach, ze bedziemy się mordować bezskutecznie. 4-5 napastników to imo optymalny zasób. Oczywiście przynajmniej jeden z nich pokroju Rossiego, zeby nie każdy oczekiwał gry w pierwszym.

Tak jak już odpisuje Ci Jacu, to nie pisz takich pierduł w komentarzach, jak to, że to któryś z naszych newsmanów usunął 1000 newsów. Bzdura na poziomie dziecka neostrady.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-05-2007 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Zaraz zaraz, Ole gra naprawde dobrze. Strzelił jak na swój wiek i powrót po kontuzji sporo bramek. Jestem przekonany, że jako zmiennik jest niezastąiony.

Smith jak na swój powrót też obiecująco. Saha jeśli w pełni sił potrafi postraszyć. Rooney to podstawa. Wróci Rossi i mamy kim grać.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości