Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edwin van der Sar
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Nie ma co wyszukiwac pojedynczych sytuacji u zawodnika z pola, pojedyncze to mozesz pokazac u Edwina ze wypluł piłke, dla mnie Edwim musialby latac tu i tam zeby miec MOTM a tego nie robil bo Barcelona miala slabo nastawiony celownik, a ze, Hargo po 1 nie gral na swojej pozycji a ze 2 zagral wysmienicie stad moj wybor tak a nie ten co inncych Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
24-04-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Skull napisał(a):A Edwin w polu karnym błędu nie popelnil,a byl chyba wyrozniajacą sie postacią

Edwin zagral solidnie... wybór prosty.
Ale Skull przy takich okazjach Barcy on nie mógł popełnić żadnego błędu.To nie były trudne piłki.Znacznie więcej pracy mieli obrońcy,znacznie więcej.

Skull napisał(a):razem z 4 obronców ktorzy jednak popelniali drobne błedy :wink:
Hargo raz odpuscil Messiemu,innym razem Henry go zrobil oddajac ten mocny strzal, Brown i Rio tez nerwowo ,Evra tez byl wspomagany bo bo mu uciekali,tak wiec widzisz,do obrony sie nie czepiamy bo zawodnicy barcy nie wykorzystali ich bledow i strzlali w boczne siatki lub w trybuny
Nie ma sensu w ten sposób porównywać.Obrońcy o wiele dłużej mają kontakt z piłką i dlatego częściej mogą popełnić błąd.Na szczęście nie były one znaczące i bramki z tego powodu nie straciliśmy.Obrońcy w środę musieli harować jak woły i to im się należą największe brawa.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-04-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
Tak sobie czytam argumentację wyboru VDS na gracza meczu i jestem trochę zdziwiony. Moim zdaniem, nie był to jego dobry występ w rzutach karnych. Nie oglądałem powtórek, ale tak na gorąco wydawało mi się, że mógł wyciągnąć jeszcze przynajmniej 2 piłki (A. Cole'a chyba na przykład) - taki jakiś niemrawy był w tym rzucaniu się w dany bok.

A strzał Anelki po prostu musiał wybronić skoro rzucił się w tą stronę.
22-05-2008 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
Pejter napisał(a):Moim zdaniem, nie był to jego dobry występ w rzutach karnych.

Nie wiem jak można źle oceniać występ bramkarza w karnych,jak dla mnie goalkeeper w serii jedenastek może zostać jedynie bohaterem pozytywnym,chyba że sam podejdzie do piłki i nie strzeli gola.To że piłka trafiała do bramki po rękach Van Der Sara było wynikiem pecha i tego że strzał był na tyle silny że Holender nie potrafił skutecznie zatrzymać futbolówki.

CONCILIO ET LABORE
22-05-2008 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #155
 
Pejter to samo chcialem napisac ..

VDS mocno mnie wkurzyl tym ze nie obronil tych dwóch strzałow z karnych które powinien obronic ..

Ale nie ma co rozpatrywac trzeba sie cieszyc ze obronil tego jednego najwazniejszego !

PS: Gdy pilkarze Chelsea podchodzili do pilki to wybieralem sobie rog w ktory beda strzelac- kazdy trafilem xD
22-05-2008 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #156
 
bela napisał(a):VDS mocno mnie wkurzyl tym ze nie obronil tych dwóch strzałow z karnych które powinien obronic ..

Bramkarz przy rzucie karnym może tylko być bohaterem, naprawdę ciężko jest wybronić piłke która z prędkością 100km/h leci z 11 metrów każdy może sobie obliczyć jaki czas potrzebuje piłka by wpaść do bramki więc nie ma co go winić tylko chwalić że obronił karnego który dał nam zwycięstwo w LM
22-05-2008 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
Piłkarz musi strzelić ale bramkarz nie musi obronić. jak piłkarz nie strzeli to dostanie "opiernicz" ale jak bramkarz nie obroni to nie dostanie. ale jak obroni to wielkie pochwały. To działa w ten sposób a więc to że VDS nie obronił 2 karnych co miał obronic (jak to pisze bela) to nic się nie stało, bo Cech też miał na rękach strzał Naniego i do niego też pretensje pewnie mają niektórzy fani Chelsea.

we're FC United - we're going up
22-05-2008 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Trochę źle mnie niektórzy zrozumieli. Nie mam pretensji do van der Sara za jego postawę w karnych, bo takich pretensji po prostu mieć nie można. Tyle że zauważyłem, że jego rzuty były takie jakby na pół gwizdka, nie dochodził całkiem do słupka, przez co nie obronił tego, co powinien obronić, gdyby rzucił się lepiej.
23-05-2008 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #159
 
Też uważam, że VdS bohaterem meczu nie był. Nie wiem co miał z butami, bo oprócz poślizgnięcia się przy bramce zdarzyło mu się to też drugi raz przy strzale nad poprzeczką (pewnie Ballacka bo ten nieźle walił - jak stary rugbysta). Poza tym miał niewiele roboty. Przy karnych zrobił swoje - po to jest w bramce żeby coś obronić - z tymże gdzie będzie strzelał Ashley Cole to chyba wszyscy wiedzieli (w tym VdS), ale jednak nie obronił. Spisał się przyzwoicie, jednak dla mnie najlepszy na boisku nie był.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
23-05-2008 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości