Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edwin van der Sar
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
"The Sun" podal (czyli raczej klamstwo), ze niby Edwin ze wystapil z powodu specia z SAF`em. Oficjalny komunikat MU mowi o zatruciu pokarmowym, ale media spekuluja inna wersje. Ile w tym prawdy? Oby jak najmniej. Nie potrzebne sa konflikty bo przez nie odszel Beckham oraz RvN...

amor patriae nostra lex
19-09-2006 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Co za bzdura. Niepokojące mogą być jedynie te objawy u Edwina - przed meczem z Celtami problemy z żołądkiem - zagrał. Wyglądał dość mizernie, no i na Arsenal nie mógł wyjść. Mam nadzieję, że Sir Alex da mu odpocząć 2-3 dni od treningu, co Edwin się wyleczy i ujrzymy go w naszej bramce już w meczu z Reading.
19-09-2006 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Valverde napisał(a):Mam nadzieję, że Sir Alex da mu odpocząć 2-3 dni od treningu, co Edwin się wyleczy i ujrzymy go w naszej bramce już w meczu z Reading.

A jednak nie - Edwin zaczyna treningi juz dzisiaj, aby wyjsc na mecz z Reading. Oby pozbyl sie juz problemow zoladkowych na mecz na Madejski Stadium. Byc moze Fergie pozwoli mu odpoczac i znowu zobaczymy Kuszczaka, bo przeciez Reading ma mniejsza sile ataku niz Arsenal...

amor patriae nostra lex
20-09-2006 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zashi napisał(a):Byc moze Fergie pozwoli mu odpoczac i znowu zobaczymy Kuszczaka, bo przeciez Reading ma mniejsza sile ataku niz Arsenal...
Może i tak się stanie, ale według mnie są małe na to szanse. Fergie można powiedzieć, że bezgranicznie ufa Van der Sarowi i zrobi wszystko, by tylko Holener stanął w bramce w następnym spotkaniu. No chyba, że Sar nie będzie wpełni sił, wtedy jest możliwość na kolejny występ Tomka, który jak najbardziej na to zasługuje.
Zashi napisał(a):"The Sun" podal (czyli raczej klamstwo), ze niby Edwin ze wystapil z powodu specia z SAF`em. Oficjalny komunikat MU mowi o zatruciu pokarmowym, ale media spekuluja inna wersje.
Ja w to nie wierzę, bo van der Sar naprawdę miał problemy, co szczególnie widać było po jego twarzy w spotkaniu z Celticiem, gdzie wyglądał dość blado...
20-09-2006 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
ja mam nadzieje, że w meczu z Reading zobacze w bramce Edwin'a po pierwsze rozwieje to wszelkie watpliwosci czy jest w konflikcje z Fergusoenm a to raczej jest totalną bzdurą bo nie chce mi sie wierzyc aby obaj panowie mogli sie pokłócić, po drugie zobacze ze VdS jest zdrowy, a po trzecie czuje sie pewniej gdy On jest na bramce UNITED. Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-09-2006 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat: a po trzecie czuje sie pewniej gdy On jest na bramce UNITED.

Napisałeś że czujesz się pewniej gdy VDS stoi w bramce czyli co uważasz że Kuszczak jest złym bramkarzem??? Ja nie mam takiego odczucia jak Ty. Ciesze się gdy widze Polaka w barmce United i wiem że jest dobry fakt że VDS to stara dobra szkoła ale Kuszczak tez jest bardzo dobrym bramkarzem!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
22-09-2006 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
David7 napisał(a):
Cytat: a po trzecie czuje sie pewniej gdy On jest na bramce UNITED.

Napisałeś że czujesz się pewniej gdy VDS stoi w bramce czyli co uważasz że Kuszczak jest złym bramkarzem??? Ja nie mam takiego odczucia jak Ty. Ciesze się gdy widze Polaka w barmce United i wiem że jest dobry fakt że VDS to stara dobra szkoła ale Kuszczak tez jest bardzo dobrym bramkarzem!!!

Sekiemu nie chodziło o to ze Kuszczak jest złym bramkarzem, tylko o to, że Tomek ma mało jeszcze gier w United i raczej nie powinien brać udział w grach Premiership kiedy zdrowy jest vds, a nie ma sie co okłamywać, ból brzucha nie trzyma 2 tyg tylko pare dni wiec prawie na 100 % zagra Vds, a Kuszczak usiądzie na ławce co nie oznacza, że my uwazamy ze on jest gorszy, poprostu jeszcze nie ma takiego doswiadczenia Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
22-09-2006 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Każdy czuje się pewniej, gdy w bramce stoi Edwin, ale podczas sytuacji losowych, kiedy nie może zagrać, Tomek się ogrywa i z każdym kolejnym ligowym/pucharowym meczem będzie nabierał doświadczenia, co zaprocentuje w przyszłości. W końcu kiedy ma to robić? Pierwszy raz zawsze musiał być, oby tylko tak dalej. A lata Edwina są policzone, nic nie trwa wiecznie, zatem zawsze warto mieć asa w rękawie i jakieś dodatkowe zabezpieczenia, bo nikt nie wie kiedy coś się stanie naszemu pierwszemu golkiperowi. IMO Foster zszedł nieco na dalszy plan, z trójki naszych bramkarzy stawiałbym przede wszystkim na VdS'a, a potem właśnie na Tomka, który na wszystkich wywarł dobre wrażenie.

To dziś czyste konto? Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
23-09-2006 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Edwin mimo swoich lat jest absolutnym nr.1 w bramce United i dzięki niemu znowu mozemy uwierzyć w to, że Taibi, van der Gouw, Barthez i przedewszystkim Roy Caroll to pomyłki jeśli chodzi o stawianie na nich. Edwin gra wspaniałe spotkania i wiele z uderzeń wyłapuje lub bezpiecznie paruje. Nie przypominam sobie, by xle interweniował tak, że piłka spada pod nogi przeciwnika i tracimy gola. Jak już coś puszcza to raczej nie jest w stanie wyciągnąc tego żaden bramkarz w Premiership (moze Kuszczak). Dla mnie to pewny punkt w składzie United i najlepszy transfer minionego roku w United.
01-01-2007 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Edwin złamał nos w dzisiejszym spotkaniu z Tottenhamem. Niestety, to bardzo zła wiadomość dla MU. Nie wiadomo jeszcze, ile będzie musiał pauzować, ale obawiam się, że przynajmniej w kilku meczach nie zagra. Holender był jednym z najpewniejszych punktów naszego zespołu i w dużej mierze jemu zawdzięczamy tak małą liczbę straconych goli w Premiership (druga po Liverpoolu na dzień dzisiejszy). Czekam z niecierpliwością na określenie długości absencji van der Sara.
04-02-2007 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Słyszałem o kontuzji Edwina, duża strata dla United. Ale mamy Kuszczaka to zawsze jest szansa na pokkazanie że Tomek nie jest tylko rezerwowym do posiedzenia ale potrafi właśnie w takich momentach wejść i zastąpić gacza z pierwszej jedynastki jakim był Edwin. Czekamy na wyzdrowienie Edwina.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
05-02-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Pejter napisał(a):ale obawiam się, że przynajmniej w kilku meczach nie zagra
Pewnie z Charlton zagra Kuszczak, ale Edwin chyba wróci już na kolejne spotkanie Smile Złamany nos to nie taka poważna kontuzja, często piłkarze grają z takimi specjalnymi maskami na twarzy, konkretnie na nosie Tongue

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-02-2007 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
No kontuzja Edwina nie jest jakąś tam bardzo poważną, ale bądź co bądź jest to złamanie i pewnie chociaż w następnym meczu będzie bronił Kuszczak. Nie wiem jak to będzie w następnych meczach, może SAF znowu da szansę polskiemu zawodnikowi. Wszystko jeszcze zależy od opinii lekarzy. Całe szczęcie, że jest kim zastąpić Van der Sara, ale niech szybko wraca do zdrowia, tego mu życzę.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
05-02-2007 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
szkoda że nieszczęście van der Sara jest szczęściem polaka ale życze edwinowi żeby szybko wracał bo niedługo liga mistrzów
05-02-2007 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
marcelo napisał(a):No kontuzja Edwina nie jest jakąś tam bardzo poważną, ale bądź co bądź jest to złamanie i pewnie chociaż w następnym meczu będzie bronił Kuszczak.

Mi się osobiście wydaje, że będzie bronił VdS, nawet już w następnym meczu, bo od złamania nosa nikomu się nic bardzo złego nie stało.

GLORY GLORY MAN UNITED
05-02-2007 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości