Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #211
RE: Nemanja Vidic
Cóż, w obecnej formie i tak nie było sensu, żeby dalej u nas grał (albo i siedział na ławie). Pozostaje mu życzyć wszystkiego najlepszego. Dokupić jednego obrońcę i luz IMO, Evans, Smalling i Jones powinni dać radę. W końcu Smalling przestanie grać na PO.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-02-2014 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #212
RE: Nemanja Vidic
Nie było sensu?! O czym Ty w ogóle piszesz?
Serb mimo, że już słabszy niż kiedyś nadal był wartościowym zawodnikiem. W obecnej sytuacji, gdzie jesteśmy w kryzysie właśnie takich zawodników z charakterem jak Nemanja nam trzeba.

Smalling, Evans i Jones jakościowo dają radę, jednak trzech stoperów to przynajmniej o jednego za mało. Tym bardziej, że cała trójka miewa problemy zdrowotne. Niestety w obecnej sytuacji w lecie należy kupić jakiegoś stopera, widzę dwie opcje:
- ktoś młody, tak jak to miało miejsce w przypadku Phila i Chrisa
- ktoś bardziej doświadczony, który będzie oferował odpowiedni poziom.
Do tego warto dołączyć któregoś z młodych stoperów do pierwszego składu, tak w COC czy luźniejszych meczach w FA Cup nie musieli grać podstawowi stoperzy.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-02-2014 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #213
RE: Nemanja Vidic
Oczywiście, że nie ma sensu - co mi z kapitana, który wychodzi na murawę co siódmy mecz, a jak już wyjdzie, to albo zagra zajebiście, albo spapra mecz? Chcesz, żeby legenda obrony United skończyła u nas na ławie? Wolę już, żeby pograł sobie gdzie indziej, w mniej wymagającej fizycznie lidze (może Włochy?). Rio także powinien w tym momencie odejść. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny niepokonanym.

Nie trzeba srać, tylko ściągać kogoś do pomocy naszym młodym środkowym - może ten Garay byłby dobry? Nie oglądam tej ligi, więc się na jego temat nie wypowiem.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-02-2014 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #214
RE: Nemanja Vidic
Przecież w meczach z mniej wymagającymi przeciwnikami Vidic byłby jak znalazł. Nemanja w tym sezonie grał nieźle, po prostu nie dawał już rady w topowych spotkaniach. W sezonie jest sporo spotkań, także swoje mimo wszystko by rozegrał. A Vidic do tego ma odpowiedni charakter i przede wszystkim doświadczenie by pociągnąć chłopaków w trudnych chwila, których w przyszłym sezonie z pewnością będzie wiele.

Jeśli odejdzie jeszcze Evra, Rio, Giggs a do tego Rooney, to w lecie czekają nas transfery rodem z FM'a, chyba, że część z nich uzupełnimy piłkarzami rezerw tylko pytanie kim? Trzeba zmian w zespole, ale wymiana 5-6 zawodników jednym okienku jest złym pomysłem, co było widać w tym sezonie na przykładzie Tottenhamu.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-02-2014 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #215
RE: Nemanja Vidic
W Tottenhamie to bardziej problemem jest zakup zawodników nie pasujących do Premier League(Lamela, Soldado).

Ja też uważam, że Vidic dobrze robi opuszczając klub. Zresztą podobnej decyzji oczekuję od Ferdinanda. Evra mógłby zostać jeszcze rok.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-02-2014 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #216
RE: Nemanja Vidic
Ja prędzej bym wolał, żeby Ferdinand został a Evra odszedł.
08-02-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #217
RE: Nemanja Vidic
To ja was pogodzę. Niech obaj odejdą.
08-02-2014 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #218
RE: Nemanja Vidic
Złoty środek.

Smutno, że Serb odchodzi, jeden z moich ulubionych zawodników United, pasuje do drużyny charakterem. Duet z Rio z czasów świetności nie do zapomnienia. Ale uważam, że dobrze robi, odchodząc z zespołu. Pozostaje mu dziękować i życzyć wszystkiego najlepszego Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-02-2014 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #219
RE: Nemanja Vidic
Mam nadzieję, że z dniem dzisiejszym będzie grał jak najmniej + występ w ostatnim meczu na OT. Niech się skupi na nauce włoskiego, chyba ostatnio także był tym zajęty...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-03-2014 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #220
RE: Nemanja Vidic
Mubinio napisał(a):Mam nadzieję, że z dniem dzisiejszym będzie grał jak najmniej + występ w ostatnim meczu na OT. Niech się skupi na nauce włoskiego, chyba ostatnio także był tym zajęty...
Bo odchodzi to nagle do klubu kokosa? Ferdinand,Evra i pewnie Giggs też odchodzą, ich wyrzucić na ławkę też? nie bardzo rozumiem.
Jedyne co się liczy to forma, będzie grał dobrze to niech gra. Wcale w złej formie nie jest
05-03-2014 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #221
RE: Nemanja Vidic
Nie jest w złej formie - serio piszesz, czy późno już było? Big Grin Nie uważam, żeby był w tym momencie podporą defensywy i o ile tylko kontuzje tego nie uniemożliwią, to lepiej go odstawić od pierwszego składu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-03-2014 07:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #222
RE: Nemanja Vidic
Staty mówią że jest inaczej, nikt nie ma więcej udanych interwencji na mecz niż on. Jak on nie jest w złej formie to Ferdinans,Smalling,Evans w gorszej
06-03-2014 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #223
RE: Nemanja Vidic
Vidic jest w fatalnej formie a myślami jest pewnie w Mediolanie. Sezon i tak stracony, niech gra Smalling czy Evans.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-03-2014 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #224
RE: Nemanja Vidic
Obecnie Vidić nie grzeszy formą i choć brzmi to dziwnie to Carrick wyglądał na środku obrony bardziej solidnie. Nie rozumiem jednak dlaczego United nie odwołali się do władz ligi o anulowanie kartki Serba jaką otrzymał spotkaniu z Liverpoolem? W końcu w tej sytuacji Sturridge bezczelnie nurkował i wypadałoby to przynajmniej nagłośnić, a przy okazji mieć w składzie na derby kapitana tego zespołu... Niezrozumiała bierność ze strony klubu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
25-03-2014 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości