Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Chyba zbyt dużą uwagę poświęcasz dla forum, skoro nawet zaczyna ci się śnić. Smile Ja od siebie mogę dodać tylko tyle, że zatęskniłem za porządnym forum, gdzie posty nigdy nie pozostawiają nic do życzenia, są przemyślane, mądre i długie, stąd mój powrót na stare śmieci, gdzie "się wychowałem".

Smile
10-06-2007 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ruch na forum zdecydowanie się ożywia, jest z kim dyskutować, co tylko mnie cieszy. Owszem, prócz Matesa, wszyscy, którzy wrócili, zaliczają się raczej do "starej gwardii", ale osobiście liczę na większe zainteresowanie ze strony użytkowników odwiedzających tylko stronę po jakichś konkretnych krokach podjętych w serwisie :wink: Grunt, to teraz trzymać wszystko przy życiu, niebawem powinniśmy wyjść na prostą.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-06-2007 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Moim zdaniem już wyszliśmy na prostą... od czasu zmienienia Laya forum na stary, z 6 postów w ciągu tygodnia zrobiło się 300. Stara gwardia pisząc sporo zachęca młodych gniewnych do równie wytężonego wysiłku. Poprawa jest znaczna i co podkreślam, poziom na tym forum jest chyba najlepszy w Polsce. Zero przekleństw (Wojtek sie uspokoił) i kłótni wraz z pyskówkami... jest bardzo dobrze Big Grin

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Kilka userów wróciło do pisania i już jest odrazu lepiej, choć nie zapeszajmy, bo już nie raz tak było, że myśleliśmy, że będzie już tylko lepiej, a aktywność spadała. Fakt, że w wakacje trochę będzie mniej tych postów, bo albo nie będzie o czym pisać, albo po prostu nie będzie miał kto pisać, bo większości nie będzie. Ale i tak nie powinno być źle, zawsze jakieś wiadomości będą Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2007 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Może mi ktoś napisać co z Mattem, Diabłem i Aktorem? Jakiś rok nie śledziłem forum i od razu zaległości Smile
18-08-2007 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Matt - wyjechał do Anglii, pracuje tam i mieszka, miał też podjąć chyba jakieś studia

Diabeł - przez długi czas nie miał kompa, teraz od niedawna ma, ale czas mu nie pozwala na regularne odwiedzanie forum

Aktor - on to już wieki temu odszedł z forum, nie pamiętam z jakich powodów, chyba też czasowych
18-08-2007 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Z niektorymi jest tak że muszą odejsc chodz nie chcą tego, inni mają ku temu powody. Ja za 11 dni lece do Irlandii ,nie wiem jak to bedzie ze mną,ponoc jest tam net gdzie bede mieszkał,ale jak bedzie wyglądała sytuacja jesli chodzi o wolny czas? Przekonam sie już niedługo...
18-08-2007 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Hmmmmm mam taki plan zeby tu przywrocic przynajmniej czesc starej ekipy Tongue tylko nie mam z nimi kontaktu, jesli ktos ma to niech do nich zagada Smile byłoby swietnie moc znowu z nimi podyskutowac, szczegolnie chodzi mi o:

Diabła, keano1, traforda, mittena, Manchesterowca, Cybula, r1u0d2y'ego, dawiska, Maro11, Paudyna, Mittena, Iv

echhh szkoda ze to raczej niemozliwe =/

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
18-08-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Red napisał(a):Diabła

Nie ma zbytnio czasu, ja mam z nim kontakt.

Red napisał(a):keano1

Przepadł bez śladu kilka lat temu i nikomu nie daje znaku życia.

Red napisał(a):Manchesterowca

Po maturze wpadł w wir imprez itd. i na razie nie zanosi się na to, żeby z niego wyszedł 8)

Red napisał(a):dawiska

On udzielał się głównie w temacie z grafiką, więc nie wiem, czy wniósłby coś większego do forum...

Red napisał(a):Maro11

Mam z nim kontakt. Pracuje bodajże w Czechach i tam pomieszkuje, dlatego z pisaniem u niego ciężko ze względu na klawiaturę. Czasu też mało.

Red napisał(a):Paudyna

Kiedyś się go pytałem nawet o powrót do redakcji, ale nie ma czasu niestety, choć na stronę wchodzi poczytać. Na forum chyba też nie ma czasu.

Red napisał(a):Iv

Z tego co widziałem to siedzi głównie na mufc.pl, ale ostatnio też się u nas w komentarzach wypowiedziała. Szansa na powrót więc jest Tongue

O reszcie nic nie wiem.
18-08-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Byłoby super jakby wróciła stara ekipa, ale to raczej niemożliwe . Większość z nich już pracuje, a niektórzy pewnie założyli rodziny i na forum nie mają czasu.
Dziś gadałem z Manchesterowcem i pisał mi, że nie ma chęci na razie na pisanie na forach, ale może wróci za jakiś czas i oby się tak stało, co się będzie obijał żul jeden Big Grin
Ale myślę, że takich gości jak adingh czy redbox warto spytać o powrót.
18-08-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Tak, tak to była zgrana paczka, do której jeszcze możnaby było dodać adingh'a (i jego fenomenalny avek z Waldusiem Kiepskim Big Grin ), Scooby'ego United, Panzera (gadałem z nim, ale zbyt wielkiej chęci pisania nie wykazał), a z tych co sewgo czasu nawet na to forum zaglądali to Fred-The-Red, Garfield, Roy van Beckham, no i Gracek, czyl;i Fozire cos ostatnio pisać przestał. Jest jeszcze kilka osób, których powrotu chciałbym, ale niestety nie sposób wszystkich wymienić, a niektórzy to zostali wymienieni już wcześniej.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-08-2007 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Red napisał(a):Hmmmmm mam taki plan zeby tu przywrocic przynajmniej czesc starej ekipy Tongue tylko nie mam z nimi kontaktu, jesli ktos ma to niech do nich zagada Smile byłoby swietnie moc znowu z nimi podyskutowac, szczegolnie chodzi mi o:

Diabła, keano1, traforda, mittena, Manchesterowca, Cybula, r1u0d2y'ego, dawiska, Maro11, Paudyna, Mittena, Iv

echhh szkoda ze to raczej niemozliwe =/

Zadnych szans, moze Seki, ale watpie, z pewnych powodow raczej nie.

Reszta osob pisze na ligamistzow.com ?

Under The Boardwalk - United Warriors
18-08-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
WoLaK napisał(a):Panowie dajcie spokoj.Nie ma co sie wyklucac o to kto jest lepszy i przy tym jakas nerwowa atmosfere na forum wprowadzac

Ale przeciez nikt sie nie kłoci :lol: My tylko kalkulujemy i wyrażamy swoje zdanie i nie wydaje mi sie by to tworzyło nerwową atmosfere lecz takie poruszanie pewnych tematów daje życie temu forum. Trzeba dodac ze czas wakacji dobiegl konca i juz widoczny jest mniejszy ruch jesli chodzi o użytkowników. Mam nadzieje ze to chwilowe? 8)
11-09-2007 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Też mam nadzieję, że to tylko chwilowe jest bo jeszcze niedawno dziennie po 100 postów bywało, teraz bieda z nędzą znowu zawitała a tak nie powinno być.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-09-2007 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Skull napisał(a):Trzeba dodac ze czas wakacji dobiegl konca i juz widoczny jest mniejszy ruch jesli chodzi o użytkowników. Mam nadzieje ze to chwilowe? Cool

No jest trochę mniej postów niż zwykle, ale to chyba uzasadnione Wink Niestety, ale takie życie już jest, jedni do szkoły, drudzy do pracy, ja tam codziennie jestem na forum, czasami próbuję coś skrobnąć, no ale jak nie ma okazji to po prostu bezsensownie nie nabijam Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-09-2007 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości